• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
Drievko - strihanie a nitky su tiez nasa zaluba....ked vidi nitku na pancuskach, tak uz je jej:slight_smile: takze mame vsetky pancusky zastopkane :grinning:
18. máj 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojali, vidno ze mala zdedila zalubu sitia a strihania po tebe :slight_smile: bude z nej krajcirka ? :slight_smile:
18. máj 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janul, drievko :grinning: :grinning: :grinning: ja asi noznice vyhodim.. my s mm sme mali obaja s tymto problem.. ja som ostrihala asi vsetky babiky na sisato, tie co mali vlasy v takych pasikoch.. a na kamoske (jej vlasoch) som potom zistovala, ci aj my mame tak narastene vlasy ako babiky :grinning: :grinning: .. dokonca aj tie "barbiny", co mali vlasy len v strede hlavy, aj tie som ostrihala na pankaca.. potom ked som im obliekla krasne saty, vyzerali divne :grinning: no aspon ma rychlo presli.. a mm babka zas rada spomina na prihodu, ked mm este malinky sa hral s psikom Ajkou v obyvke, babka cosi varila a tak len sporadicky zakricala na neho, ze co a ako.. "Miskoooo, co robiiiis?" odpoved: "Ciham." (nejde mi tu diakritika - malo to byt c ako clovek) Babka sa pocudovala, ze na co asi tak ciha,ale sak dobre, tak cihaj.. a zachvilu zas Misko co robis? Ciham.. No po dobrej chvily jej to uz nedalo, isla sa kuknut na co Misko ciha a Misko v ruke noznicky, Ajka polku chrbta oholenu na kozu.. :grinning: :grinning: klasicke logopedicke nedorozumenie :grinning:
18. máj 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drievko - inak NIE SI SAMA, CO SPI CELU NOC BEZ CIKANIA :grinning: :grinning: :grinning: ja tiez.. obcas idem ale malokedy
18. máj 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: MAxi, pochopila som to na konci prispevku :slight_smile:

Baby, ja vas dorazim, co to tu citma, tak mi fest prihorela cibula :angry: to je smraaaaaaaaaaaaaaaaaad :rolling_eyes: som nafetovana:slight_smile:
18. máj 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko inak s tym stromom silaaa .. to su debily, ked to na niekoho za paskou spadne, som zvedava, co budu potom robit..
18. máj 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, sak klasika, pohadzuju si povinnost medzi sebou ako horuci zemiak a nikto nechce byt zodpovedny... :unamused:
18. máj 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi :grinning: :grinning: :grinning:
skerim sa pri citani uz od stany 802, ale tento tvoj posledny prispevok ma zabil uplne :grinning:
18. máj 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
maxi nam sa narodia deticky co budu spinkat celu noc!
Aj pri malej som to mala super , malinka sa budila na papanie do 3mesiacov V noci o 1.00 potom o 6.00 a po 3 mesiacoch prespala celu noc!
18. máj 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mojalili ja idem varit az za chvilku a teda pevne verim, ze mi nic neprihori.. ale uz som spokojna dnes so sebou, lebo jednu pracku uz mam vyvesanu a to tu najhorsiu varku - konkretne cierne, cize same mm ponozky, slipy a tak.. neznasam vesanie tejto varky.. som aj rozmyslala, ze ako je to mozne, ze moje gatky a ponozky mi nevadia a mam to.. On ma vsetko cierne, sive a max tmavomodre, takze to vsetko periem spolu a ja mam aj cierne aj biele aj svetle farebne aj tmavsie.. no ja mam ponozky a gatky v minimalne styroch roznych kopkach, takze mi to vlastne nikdy nepride take sproste, ze vesiam len tie blbe ponozky.. vzdy sa mi akoze zopar ponoziek prichomuti k normalnemu pradlu.. a OZAJ.. JA SI MOZEM HUBU ZODRAT.. minuly mesiac volakedy po nakupovani v tescu mm stratil Club kartu mojej mamy. Akoze nevadi, ma ich tri a nam dala, ze ked pojdeme, nech nabijeme.. Tak sme to ani neriesili a cuduj sa svete.. Vyberam z pracky koselu a co to? co to ma mm vo vrecku? esteze je to asi neznicitelna karta.. darmo ja hovorim, nech si skontroluje vrecka, prevrati ponozky.. mate to aj vy tak?
18. máj 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drievko no kiez by :slight_smile: tak si to aj ja predstavujem.. ale moze byt, lebo moja krasulka kopa pekne cez den, obcas si schrupne, potom vecer sa mojka s mm a v noci pekne spinkame.. BUD JA iba, alebo aj ona spi :grinning: akoze ja spavam ako zarezana, len obcas mam zlu noc, hlavne ked zaha pali, ale teraz je to v poho, myslim, ze sa mala otocila, tlaci ma hlavou na mechur a kope ma do pecene.. :grinning: aj tak dobre..
18. máj 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi, ja ich nielen neznasam prat, ale o to viac ich potom triedit, hlavne ked mam taku peknu kopku cierny ponoziek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moj mm je v tomto nastastie poriadny, to ja skor zabudam povytahovat zo svojich vrecak napr. drobne :confounded:
18. máj 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maxi - vesala som pradlo a hla, kosela mm a v nej handsfree....akoze dost penazi to stalo, aby mohol volat aj pocas soferovania a on si to necha v prednom vacku. POINTA - dostala by som ja sprdunk, keby som to dala JA do pracky, ale ON nakladal do pracky a neskontroloval....HURAAAAAAAA :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi, ja bezne periem nohavice, mikiny atd atd. s papierovymi vreckovkami. takze ked vyberam pradlo vies si predstavit ake milimetrove drobence papaierikov potom vyberam kade tade... a o peniazkoch ani nevravim...
18. máj 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo v bielej koseli zabudnuta cervena servitka. netrebalo kupovat uz lososovu koselu :grinning:
18. máj 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neznasam parosit ponozky. joooooj, ked ich ma milion ciernych s roznym pruzkov, patentom... bleeeeeee. hladat pariky sa mi nechce
18. máj 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja slahnem ponozkx muzovi, nech si ich pri sledovani telky popari sám :grinning: inak nebude mat:slight_smile:
18. máj 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som mala drobca tiez anjelika ako drievko, od narodenia sa budil mozno 2x na papanie, potom len raz asi do pol roka, a odvtedy celu noc ... to moja mama hovori ze ja som bola strasne decko, x krat so mnou zaspavali opreti o stenu na rukach, do dvoch rokov nevedeli co je to normalne sa vyspat :confused:
18. máj 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, ja to tiez neznasam.. robim to takto.. vytriedim z celej kopy pradla len ponozky na jednu kopku, vsetko (alebo aspon velku cast) pozehlim tak, aby mm nevedel, aby sa mi nechabral pomahat. A potom si pekne sadnem a odpocivam.. Mm pride, ze fiiiha ty si pozehlila a vtedy mu dam kopu ponoziek do ruky, ze toto si vezmi hore Nusko.. Tak pokrci fejsom a vezme ich hore.. a potom zacne hore somrovat, nech mu pretriedim ponozky, so psimi ocami a tak.. Tak tuto cinnost vymenim s brutalnym frflanim (akoze ako strasne to neznasam a tak) za nejaku inu, napr. ale ty za to umyjes podlahu v celom dome.. a uz aj ide pre istotu, nech to ma co najskor z krku :grinning:
peniaze si on malokedy zabudne, lebo on je strasne poriadny v tychto veciach a kedze ma penazenku, tak on nechape, preco sa mu mali valat peniaze kdekade.. on napr nechape moju strategiu.. mam v penazenke, drobne z obchodu si hodim obcas len tak do kabelky, len tak do vrecka v kabelke, do nohavic, do kabata.. a potom ked zistim, ze nemam v penazenke ani vyndru (boze ake i/y??) tak v kabelke sa vzdy najde.. ALE ked zabudne nahodou on, tak kasirujem ja vsetky prachy co najdem po vreckach :grinning:
18. máj 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojali a ten rosalgin mas aky ? je to dobra vec lebo ja som pri prvom porode mala REPIK na ranu
18. máj 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: jaj tak dnesna noc bola veru jedna z tych lepsich...a tu sa uz pise o sto dveso :wink: my mame doma zase domaceho skriatka,po kazdom prani mi ukradne aspon jednu ponozku ktore sa uz nikdy nenajde :grinning:
BABY aka super novinka.. prave mi mm poslal mejlom vysledky skusky a SPRAVIIIIL :grinning: :grinning: :grinning: som na neho taka pysna, ze dnes mu aj bez reptania poparim ponozky :wink:
mirka mm ma taku teoriu, ze aj pracka musi predsa nieco jest :grinning: a nevie len to pochopit, preco zerie len jeho ponozky.. moje su vsetky :grinning:
18. máj 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby boli muzske viac vonave :grinning: lebo aj u nas sa tratia len panske,ale zato mne obcas zmiznu gatky...
18. máj 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vcera vecer, ked sme boli bez tej elektriky, tak sme sa tak cosi bavili a ja som sa zrazu mm spytala, ze co ked to nebude Ninka.. co keby sa volala Julia :slight_smile: a on normlane zacal, ze to je jedno, lebo Julia sa mu paci, a ze Ninka je take niekedy sa mu zda, ze cudne meno.. a tak.. a ze mam na to plne pravo vymyslat a este to zmenit.. hm? normlane ma to len tak vcera napadlo.. tak to ostalo pri mojej klasickej odpovedi UVIDIM, KED UVIDIM
BELLA :wink:
18. máj 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne uz dvoje gatky ukradol Baso a vyzral ich v strede :grinning: debil
18. máj 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maxi, ja som mala spoluziacku a na strednej ju vsetci volali že JULA :unamused:
18. máj 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drievko, mam aj ten aplikator zabaleny aj tie saciky do prevarenej vody sa to da....no uvidim, mozno len prevarim vodu a budem si umyvat odspodu...ja som ho pouzivala aj pred tehu, raz do tyzdna taky vyplach a vycistenie....nemala som problemy s nim. http://www.docsimon.sk/tovar/tantum-rosalgin-irigator-pro-intimni-hygienu-500ml to je on a dole pod nim je ten vaginalny roztok...
18. máj 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko - a Julinka? To je skarede? Ked mne sa to meno paci.. a ked aj mm povedal, ze sa mu paci.. tak je to jedno z moznych mien..
18. máj 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxara..mne sa Julka paci, a vsetky Julky co mame v skole su milunkea mudre..to ja by som napr. nikdy nedala meno Barborka..tie su vsetky hrozne papulnate....profesionalna deformacia :slight_smile:
18. máj 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok