Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
25. máj 2010

@tutifruti ty a na akom oddeleni pracuje a v ktorom meste ????lebo ti dvaja co prisli nas zabavat tak tiez boli taki prepac za vyraz "cvoci" Som sa na nich teda narehlila. Ale tak to musi mat clovek na to povahu. On je taky "blazon" aj doma????

zrzulka
25. máj 2010

@ywett to meno mi ani nespominaj. Segre sa nas vyber mena nepaci a vzdy maleho nazyva heňo 😀

tutifruti
25. máj 2010

NO Zoja je krásne meno.....
Nad Heňom sme uvažovali.... ale je to najlepší kamoš mm .... tak sme ho potom zrušili.... 😒

ywett
25. máj 2010

@zrzulka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Henusko je pjekneeee, poznam jedneho, inak by ma to nenapadlo
...aj vam sa rodina vyjadruje k menam a kazdemu sa niektore nepaci??? My dame ake budeme chciet a ostatnym to oznamime bez diskusie..
Inak ja som chcela Elu

zrzulka
25. máj 2010

@tutifruti preco nemas ho rada? 😀

ywett
25. máj 2010

Inak to je zvlastne ako sa nam mena spajaju s urcitymi osobami a ovplyvnuju nas pri vybere, vsak?

tutifruti
25. máj 2010

Robí v BB, LM, MT.... No doma je pomerne normálny.... 😉 Doma som trafená viac ja.... ale ked nás chytí šajba.... tak nevieme kde skončit.... On je skôr taký šaľo pri deťoch... doma to často prežíva.... a má depky z toho....

kafoditka
25. máj 2010

Nelinku som mala ja ako alternativu pre dievcatko...
Oliver je tiez pekne meno, ale sorry - Zoju ani blbou nahodou...

zrzulka
25. máj 2010

@ywett ja poznam tiez jedneho Hena. Od narodenia 😀 Prvy muz v mojom zivote 😀 ale tak u nas by to nepreslo. Aj mi napadlo dat po muzovi ale to meno sa mi nepaci. ja ked som sa dozvedela jak sa muz vola tak som sa s nim nechcela ani stretnut:o))))) to malemu neurobim.A ani muz nechce aby sa volal po nom

tutifruti
25. máj 2010

No nie, ale mm konštatoval, že mu to meno po Henovi dá len vtedy, ak on dá synovi meno Roman... 😀 .... a majú Agátku..... 😀

zrzulka
25. máj 2010

@kafoditka Mne sa Zoja velmi paci ale tak jasen je to vec vkusu. ked sme vyberali meno pre malu tak som strasne chcela dat Ester. no ale to mi nepreslo ani omylom 😀

petrap001
25. máj 2010

aj ja si myslim,ze ked nemate radi nejaku osobu tak moze mat aj neviem ake krasne meno,tak ho nedate,lebo vam ho bude pripominat 😀 😀

ywett
25. máj 2010

@zrzulka vidis, kazdy to citi a vidi inak 🙂
Baby hovori sa, ze dietatko si vyberie meno sameeeee...tak cakam, kedy si ho vyberiee xixix

alllexa
25. máj 2010

Dnes som bola v Ikei a maju tam lacne veci - spacie vaky za 10 EUR, deky za 3 EUR, detske uteraky s kapucou za 6,50 EUR, podbradniky za 2 EUR - keby ste mali zaujem.

kafoditka
25. máj 2010

@zrzulka a ake mate vybrate to meno?? Neviem - uslo mi to?

tutifruti
25. máj 2010

Deky sú krásne... Uz mám modru, orang, zelenu.... 😀

ywett
25. máj 2010

@zrzulka Ester je pjekne a mne sa paci Stella, kamoska ma Stellu, najskor som si nevedela predstavit to meno v reali a teraz sa mi moc paci: Stellinka

zrzulka
25. máj 2010

@tutifruti Roman je moj osud:o)))) Ale synovi by som toto meno nedavala...
@ywett ani nie, meno mojej dcery sa nikomu nepacilo lebo mame jednu trafenu susedu s tymto menom ale neva nam sa pacilo a teraz si myslim ze si uz kazdy zvykol....

ywett
25. máj 2010

Baby k teme deky: som asi uchyl,mam ich asi sedem 🙂

ywett
25. máj 2010

@zrzulka ako sa vola dcerka?

zrzulka
25. máj 2010

@ywett ale to je inak pravda. ja mam este fotku a na brusku napisane lea. Zmenili sme na poslednu chvilu a ked som ju potom prvy krat uvidela v miske tak hned som vedela ze je to to spravne meno....

zrzulka
25. máj 2010

@ywett Michaela

ywett
25. máj 2010

Mne sa paci aj Romana, take neobyvkle

tutifruti
25. máj 2010

Zrzulka aj moj 😀

Ywett: mi o tom hovor... to mám iba nové.... a este mám po babách.... 😉

zrzulka
25. máj 2010

@ywett nie si lebo to by som aj ja bola, ja mam asi tiez tolko. ale len take tenulinke na leto....

ywett
25. máj 2010

@zrzulka a to si sa fakt rozhodla az pri porode? A bolo v repertoari mien?

zrzulka
25. máj 2010

@ywett hej pekne meno, moja naj kamoska z detstva sa tak volala, teda este aj vola len uz nie sme v kontakte.... 😒

kafoditka
25. máj 2010

@ywett Stella je velmi pekne meno... Ked sme este nevedeli, co to bude, tak moj mm strasne orodoval za meno pre potencionalne dievcatko po mne.. Nie je take caste, aspon v mojom okoli sa tak nevola ziadne dievcatko.. Ale pre hovorila som ho na Nelku a nakoniec je z toho Filipko 😉

ywett
25. máj 2010

Tak vidim, ze mame uchylku rovnaku smerom orientovanu...tie deky su tak nadherne...a hlavne ich mam k setom na oblecko...tiez su vacsinou tenke.
A spaci vak treba baby?

ywett
25. máj 2010

@kafoditka no vidis, to tak je, ze mas vybrane meno pre dievcatko a je to chlapcek a u nas tusim to bude naopak, ze mame 100% vybrane pre chlapceka a bude to vo finale dievcatko. A kafoditka, ty sa volas Stella, nebodaj?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre