• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@tutifruti ty a na akom oddeleni pracuje a v ktorom meste ????lebo ti dvaja co prisli nas zabavat tak tiez boli taki prepac za vyraz "cvoci" Som sa na nich teda narehlila. Ale tak to musi mat clovek na to povahu. On je taky "blazon" aj doma????
25. máj 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywett to meno mi ani nespominaj. Segre sa nas vyber mena nepaci a vzdy maleho nazyva heňo :grinning:
25. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO Zoja je krásne meno.....
Nad Heňom sme uvažovali.... ale je to najlepší kamoš mm .... tak sme ho potom zrušili.... :unamused:
25. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Henusko je pjekneeee, poznam jedneho, inak by ma to nenapadlo
...aj vam sa rodina vyjadruje k menam a kazdemu sa niektore nepaci??? My dame ake budeme chciet a ostatnym to oznamime bez diskusie..
Inak ja som chcela Elu
25. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti preco nemas ho rada? :grinning:
25. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak to je zvlastne ako sa nam mena spajaju s urcitymi osobami a ovplyvnuju nas pri vybere, vsak?
25. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Robí v BB, LM, MT.... No doma je pomerne normálny.... :wink: Doma som trafená viac ja.... ale ked nás chytí šajba.... tak nevieme kde skončit.... On je skôr taký šaľo pri deťoch... doma to často prežíva.... a má depky z toho....
25. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelinku som mala ja ako alternativu pre dievcatko...
Oliver je tiez pekne meno, ale sorry - Zoju ani blbou nahodou...
25. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywett ja poznam tiez jedneho Hena. Od narodenia :grinning: Prvy muz v mojom zivote :grinning: ale tak u nas by to nepreslo. Aj mi napadlo dat po muzovi ale to meno sa mi nepaci. ja ked som sa dozvedela jak sa muz vola tak som sa s nim nechcela ani stretnut:o))))) to malemu neurobim.A ani muz nechce aby sa volal po nom
25. máj 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nie, ale mm konštatoval, že mu to meno po Henovi dá len vtedy, ak on dá synovi meno Roman... :grinning: .... a majú Agátku..... :grinning:
25. máj 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Mne sa Zoja velmi paci ale tak jasen je to vec vkusu. ked sme vyberali meno pre malu tak som strasne chcela dat Ester. no ale to mi nepreslo ani omylom :grinning:
25. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si myslim,ze ked nemate radi nejaku osobu tak moze mat aj neviem ake krasne meno,tak ho nedate,lebo vam ho bude pripominat :grinning: :grinning:
@zrzulka vidis, kazdy to citi a vidi inak :slight_smile:
Baby hovori sa, ze dietatko si vyberie meno sameeeee...tak cakam, kedy si ho vyberiee xixix
Dnes som bola v Ikei a maju tam lacne veci - spacie vaky za 10 EUR, deky za 3 EUR, detske uteraky s kapucou za 6,50 EUR, podbradniky za 2 EUR - keby ste mali zaujem.
@zrzulka a ake mate vybrate to meno?? Neviem - uslo mi to?
25. máj 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deky sú krásne... Uz mám modru, orang, zelenu.... :grinning:
25. máj 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka Ester je pjekne a mne sa paci Stella, kamoska ma Stellu, najskor som si nevedela predstavit to meno v reali a teraz sa mi moc paci: Stellinka
25. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti Roman je moj osud:o)))) Ale synovi by som toto meno nedavala...
@ywett ani nie, meno mojej dcery sa nikomu nepacilo lebo mame jednu trafenu susedu s tymto menom ale neva nam sa pacilo a teraz si myslim ze si uz kazdy zvykol....
Baby k teme deky: som asi uchyl,mam ich asi sedem :slight_smile:
@zrzulka ako sa vola dcerka?
25. máj 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywett ale to je inak pravda. ja mam este fotku a na brusku napisane lea. Zmenili sme na poslednu chvilu a ked som ju potom prvy krat uvidela v miske tak hned som vedela ze je to to spravne meno....
@ywett Michaela
Mne sa paci aj Romana, take neobyvkle
Zrzulka aj moj :grinning:

Ywett: mi o tom hovor... to mám iba nové.... a este mám po babách.... :wink:
25. máj 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywett nie si lebo to by som aj ja bola, ja mam asi tiez tolko. ale len take tenulinke na leto....
@zrzulka a to si sa fakt rozhodla az pri porode? A bolo v repertoari mien?
@ywett hej pekne meno, moja naj kamoska z detstva sa tak volala, teda este aj vola len uz nie sme v kontakte.... :unamused:
25. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywett Stella je velmi pekne meno... Ked sme este nevedeli, co to bude, tak moj mm strasne orodoval za meno pre potencionalne dievcatko po mne.. Nie je take caste, aspon v mojom okoli sa tak nevola ziadne dievcatko.. Ale pre hovorila som ho na Nelku a nakoniec je z toho Filipko :wink:
Tak vidim, ze mame uchylku rovnaku smerom orientovanu...tie deky su tak nadherne...a hlavne ich mam k setom na oblecko...tiez su vacsinou tenke.
A spaci vak treba baby?
@kafoditka no vidis, to tak je, ze mas vybrane meno pre dievcatko a je to chlapcek a u nas tusim to bude naopak, ze mame 100% vybrane pre chlapceka a bude to vo finale dievcatko. A kafoditka, ty sa volas Stella, nebodaj?
25. máj 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok