Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janulienocka
26. máj 2010

ahojte, dobre ranko 😉 Mojalili dobre ze si spomenula to pukanie kosticiek, ja som vcera poobede lezala na chvilku a zrazu pocujem z brucha take puknutie kosti, som sa normalne zlakla, ze hadam si drobec nieco nezlomil 😅 a vecer som to zas pocula ... Ale teda hovoris ze moze byt? Lebo toto si pri prvom nepamatam, ze by sa mi stalo 😕

mojalili
26. máj 2010

@janulienocka dievcata na junovkach to rozoberali a mne a to tiez stalo, zvlastne, ale je to tak 😉 😉 😉 urcite by si maly nic nezlomil v brusku, neboj 🙂
@nina88 Ninka veru, o tyzden je tu jun a to moze ist rad za radom🙂 Ale Junovkam sa este nechce, malo sa ich tam narodilo, tak az po nich 😉
No idem do sprchy, nemozem sa rozhybat, malu vyhanam do postele, ta ma zase plno energie....keeeby sme si to vymenili, super,som ako mala Duracelka 😉 Dnes som skor ako vybita baterka z auta.... 😒

tutifruti
26. máj 2010

Dobré ráno 🙂
dnes som sama doma.... mm je v ČR, baby v školke.... tak dúfam, že sa mi podarí poupratovať....
Dnes nám majú príst pozriet parkety, ktoré sme reklamovali.... asi nám ich budú nanovo pokladať.... Mna už asi drbne, lebo stále len po niekom upratujem, ako sme sa tu nastahovali... /december/..... vo februári nám prerábali stupačky, takže nám rozbili novú kúpeľnu, v marci nás vytopil sused, v apríli nás začali zateplovať /panelák/, tak teraz ešte umývam okná, lebo už spravili našu stranu, teraz parkety.... a ešte nám majú prísť montovať skrine.... 😠

aalexis aj mna pobolieva brucho ale aj na pravo aj na lavo.... Takze neviem, niekedy ani vstat nemozem, čo ma to tak "zatiahne".... Ale pamatám si to aj pri babách, takže to moc neriešim.... 😒

saperlipopette
26. máj 2010

Ahojte kocky,
pozeram, ze sa tu vcera diskutovala tema o menach...ak by niekoho zaujimalo, mrknite na Top 10 co momentalne leti vo Francuzsku:
Holky: Emma Kluci: Lucas Oboje: Camille
Léa Enzo Noa
Clara Nathan Lou
Chloé Mathis Sacha
Inès Louis Andréa/Andrea
Jade Raphaël Alix
Manon Gabriel Loan
Sarah Yanis Sasha
Lola Hugo Eden
Camille Thomas Maé

Mozno Vas nieco inspiruje, i ked vacsinou uz asi mate vybrate. 🙂
Mne osobne sa velmi paci Emma ale nebude, pretoze kazde druhe dievcatko sa tu teraz tak vola a kazdy druhy chlapcek je Lukas/Lucas..co je dost skoda...

mojalili
26. máj 2010

TUti@ , tak to ti nezavidim, mat rozobeny barak tak dlho 😒 . MY zaciname s prestavbou na druhy rok v lete, ale co je dobre, ze budeme byvat v terajsom byte a rodinny budeme prestavovat, takze tu bude cisto a klud...a tam nech sa robi, do Vianoc casu dost... 🙂

Kočky, neuveritelne ma bolia ruky - aj pisanie na klavesnicu ma boli ☹ ☹ ☹ ,aj nohy mam tiez od rana spuchnute, ze ani do slapiek sa mi nedaju 😒

Drievko@ - tusim som ta pomylila a zasla si do junoviek 😉 Tu bola v poradi dnes druha burka, hrozna.......taketo zaplavy sposobila vcerajsia

https://www.youtube.com/watch?v=YMdPNqlmUHY

- kamaratkin dom ☹ 😠 - a to prosim uz svieti slnko a obloha je jasna ako v lete... 😠

ericica
26. máj 2010

ahojte kocky zelam pekny zamraceny den 🙂
vcera vecer som myslela ze uz pojdem do porodky....mala som take silne krce a bolesti co som pri malej nepoznala az som sa uz zacala bat.....aj vy to mavate???
a ja som si zobrala objednavku este aj na 25 juna 😒 😒 😒

ericica
26. máj 2010

@mojalili boze 😲 😲 😲 vidis ja sa chystam prat vecicky uz druhy den a zase nic.....a o desiatej sa chystame do skolky tak teraz neviem co bude lebo sa dost mraci....ale inac mm vcera pozeral spravy a ze vraj hovorili ze v lete bude dost horuco oproti minulym rokom tak uvidime....len som zvedava kedy to bude 😒 😒 😒

mojalili
26. máj 2010

@ericica - toto iste som mala v nedelu, po 40 minutach to preslo... 😒 ani ja som to nezazila pri LILI, takze pre mna tiez novota....no moja, pripravujeme sa na porod 😉

janulienocka
26. máj 2010

Ericica moze byt, je to normalne, mna to tiez uz asi 2 x vylakalo, silne bolesti ako pri menzese, aj silnejsie, no akurat v nedelu som to mala, trvalo to dve hodiny, najlepsie je lahnut si a cakat ako sa to vyvinie, potom to preslo, takze uz som vedela ze je dobre ... Takze ak by sa to stupnovalo, pripadne zacalo krvacanie, kontrakcie, odive pold. voda, treba utekat do nemocky...

ericica
26. máj 2010

si ma ukludnila lebo aj mna to potom preslo 😉 a pocuvaj zospodu ta šušurka neboli???lebo ja len ked sa prehadzujem na posteli je to dost bolestive a hlavne tam dolu ☹ no a o nohach uz ani nehovorim navecer ich mam ako shrek 😀

tutifruti
26. máj 2010

No dnes je otras pocasie.... u nas leje, porazí ma... a to mi treba ešte umyt okno na obyvke...
Ja som tiez dnes spuchnutá.... a pre istotu pijem už druhú kávu, lebo mám nízky tlak a býva mi dosť zle....

Ericica... no ved to mozno budes uz z porodky doma... 😅

ericica
26. máj 2010

@janulienocka vsak to som cakala ze ci neodide voda alebo popripade ci su to neni kontrakcie ale preslo ma to-....
a ja tava si este beriem objednavky do konca juna....a lekar mi povedal ze porod bude vyvolavany vikend pred terminom cize toho 3 juna by mala byt mala na svete 🙂

ericica
26. máj 2010

oprava 3 jula 😀 😀 😀

janulienocka
26. máj 2010

no tie horucavy praveze urychluju porody, ja som mala prveho mat v auguste a narodil sa 22. jula, a boli teda otrasne horucavy, urcite to k tomu prispelo
Si pamatam, ako som z toho tepla nemohla spavat, so studenymi uterakmi, nohy v kybliku so studenou vodou, uz vychadzalo slnko, 5 hodin rano a ja som este oka nezavrela ... no fakt trapenie ... 😒
tak uvidime ako bude toto leto

ericica
26. máj 2010

@tutifruti to by bolo skoro ale ked to pojde takto dalej tak mozno fakt koncom juna porodim aj bez vyvolavacky....
baby a nemozme to mat z toho ze sa krutime okolo nasich cipernych drobcov ,lebo ja ked som cakala malu tak som tolko nebehala a dost som odpocivala 🙂

ericica
26. máj 2010

@janulienocka to sa dost dobre pametam. 😀 my sme dosli z porodky 12 jula a o tyzden na to vypukli tie hrozne horucavy vye 40 stupnov isla som sa zblaznit 😠

adelaine
26. máj 2010

dobre ranko,
veru, zase je zamracene 😖
udajne ma byt teply jun,
jul a august budu skor o dazdi...tak uvidime ako vyjdu predpovede..

inak mne tak robi zle teplo, musim stale vetrat, potim sa stale ako kon,
mm ma v noci furt zakryva, ze kaslem a sa zase odkryvam..no fraska 😀

janulienocka
26. máj 2010

eri, ake objednavky, este nieco pracovne?

ericica
26. máj 2010

no a odvtedy take horucavy neboli ,takze dufam ze nas tento ro zase nechytia 😖

ericica
26. máj 2010

@janulienocka peciem torticky na objednavky hlavne svadobne poschodove a detske narodeninove....a to marcipanovanie mi da dost zabrat lebo to nemozem robit posediacky ako varenie kremu a slahanie piskoty... 😀 a vies si to predstavit s tym brusiskom 😖

ericica
26. máj 2010

@adelaine svokor zas povedal ze taketo pocasie hovoria az do augusta....no a vcera v tv hovorili ze tie dazde by mali ustupovat a pride dost neprijemne teplo....
ale ja na tieto predpovede dopredu moc neverim lebo pocasie je vrtkave a moze sa zmenit z minuty na minutu.....

janulienocka
26. máj 2010

eric tak si pamatas, ved aj ty mas malu v lete 2007 😉 inak k tym menam, my chceme jakubka, tiez pocuvam ze dnes je kazdy druhy jakubko, takze to nie je bohvieco, ale ked mne sa to meno mooc paci, akurat minule ma jedna kaca hlupa nahnevala, ze "vy budete mat Jakuba? aj my sme planovali, ale ked som si uvedomila ze by mu hovorili vsetci hlupy kubo tak som si to rozmyslela ..." No booze, preco by mu mali vsetci hovorit hlupy kubo?!? Jakubko a hotovo

ericica
26. máj 2010

ozaj kocky potrebujem trochu ukludnit.....jedna romka od nas ma taky isty termin ako ja a uz teraz mam depku z toho ze ju daju ku mne na izbu ,lebo minule mi cez celu dedinu vykrikovala s tym romskym prizvukom ze pockaj budeme spolu na izbe.... 😲 😲 😲 😕 😕 😕 som sa dost naplasila.....si o mne nemyslite ze som rasistka ale tie styri dni pocuvat tie jej romske reci a narecie tak si radsej zaplatim nadstandartku 😖 ...
ale potom segra hovorila ze nedavaju romky k bielim na izbu......je to pravda???

ericica
26. máj 2010

@janulienocka aj manzelova sesternica ma jakuba a volaju ho kubo a mne sa to meno dost paci...tak nedaj na reci inych a daj meno co sa tebe paci......
kam zmizla mojalili?

adelaine
26. máj 2010

janulienocka,
to poznam..nam vsetci ofrflali Riska, ze je to velmi tvrde meno a ze Richard sa nehodi k malemu chlapcovi...
no riesili to, akokeby to bolo ich dieta 😠
a ta baba bola riadne sibnuta, co ti to povedala, preco by ho mali volat hlupy kubo?!
dieta budu volat vsetci tak, ako ho volaju rodicia...

ericica
26. máj 2010

adelanie moja rec 😉

saperlipopette
26. máj 2010

@janulienocka presne tak! moj synovcek ja tiez Jakubko a nikto mu Kubo nehovori (no ma sice este len necelych 7 mesiacov 🙂)

kafoditka
26. máj 2010

Bre ranko kocky 🙂
Tak som sa vratila z poradne, maly je v poriadku a je uz pekne nizko, mam "radsej" nesexovat 😉 , krcok sa mi skracuje - CS 3, a samozrejme ako vzdy, netusim kolko maly meria a toboz nie kolko vazi 😠 😠 😠 To je fakt sila. V piatok mam poradnu uz u porodnicky na Antolskej, tak si to vyziadam, aby mi ho pomerala a odvazila..

Baby, mne prisiel vcera taky mail - ze pocasie podla 100rocneho kalendara, a tam je zobrazeny kazdy den v roku, ake bude pocasie... Leto vypada podla neho celkom v pohode, ale vela burok z tepla.. Koniec juna a prva polovica jula horucavy, a potom burky, ale ziadne dlhodobe dazde tam nie su.. Viem, ze to nemusi byt 100%, ale aspon potesi... 😉

katty17
26. máj 2010

ahojte babule 🙂 uz som si vas precitala co ste si tu vcera popisali. 🙂 aj tema Mena je milucka. ja som uz davno vedela ze ked bude mala, tak bude Sandra. presne ako sandra bullock. moja oblubena herecka 🙂))) . potom som mala vybrane Stela a Zoja. to boli favoritky z mien. ale tie mi nepresli 🙂 navyse teraz dali susedia stelu a kamoska dala zoju. to by nebolo dobre.
chlapcenske vybral Risi 🙂 . cize by bol christian . ale vela bab mi vravelo ze mali vybrane meno a ked sa miminko narodilo, pozreli nan, tak mu vraj to vybrane meno ani nemohli dat. vraj vobec nepasovalo 😀...

mojalili, to pichanie prepadlo dnes rano mna. az som sa trosku prelakla, lebo je to neprijemny pocit. som chodila po byte taka pokrcena. nevedela som sa normalne vystriet. taketo pocity si mala aj ty? esteze si to tu spomenula. aspon viem ze je to "normalny" stav. 🙂

neomarta, idem kuknut tvoj album s fotkami kociku 🙂

alexa, bola si kuknut na mileticke? 🙂 tie riflove tristvrtove tehu nohavice su uplne super. su pohodlne, jemne a este aj dobre vyzeraju. 🙂

kafoditka
26. máj 2010

@janulienocka moje 6rocne krsna je Jakub a vsetci ho volaju Kubo. Aj v skolke. Nikto mu Jakubko teda nehovori.... Skoda. Sa mi to paci viac, ako Kubo..

janulienocka
26. máj 2010

ne presne, uznajte ze preco by mu vsetci mali tak hovorit?! Kubo nevadi, ale hlupy kubo ... Je to v podstate suseda, o dva domy dalej, mlada baba, ma dve male deti, akoze ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre