Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
6. jún 2010

@maxara ja melon pcham do seba kaaazdy den, asi 3kg denne zjem,a uz som ako dyna velkaaa 😀

a posledne dva dni mi kazdy hovori, ze co mam s bruskom....divne an nom je, ze sa mi dvihlo hore...

kafoditka
6. jún 2010

@maxara ja mam tie krcove zily uz dlho, sak v praci som v kuse na nohach a robila som 12 az 16tky, ale teraz v 9.mesiaci mi nejak vyskocili a zvacsili sa, hlavne, ked dlhsie chodim.. No lieky nemam ziadne a ani by som nechcela, ja som vseobecne taka, ze radsej si lahnem a skusam zaspat, ako uzivat tabletky, ked ma nieco boli. To uz fakt musi byt, aby som si nejaku tbl dala... Ja sa dnes ladujem radsej melonom a mala som aj male pivko, takze curat chodim ako o zivot 😉 🙂

maxara
6. jún 2010

@tinka349 aj mne uz raz trosku kleslo a potom zase vyskocilo 🙂 a teraz sa mala uvedomila, ze takto sa teda moc nevyspime, tak sa trosku zas posunula dole, ale asi este nie uplne
@kafoditka no ved som myslela nejake studene obklady alebo tak.. ja tiez neberiem ziadne lieky ani len to blbe zelezo sa mi nechce a davam si ho tak raz za tyzden, lebo v utorok idem na krv, tak nech mam, ale ten moduretic som si nasadila na to odvodnovanie, ved ja som mohla zjest aj polku melona a curat som isla len raz dvakrat.. aj som pila ako sa patri a na wcku som vycurala zopar kvapiek.. tak teraz dobieham

kafoditka
6. jún 2010

@maxara ved my by sme mali mat o polovicu zmenseny mechur, lebo nam nase dietky na neho tlacia a tomu mozno zodpovedaju aj tie 3-4 kvapky, čo zo seba dostaneme na wecku, ale ja normalne zo seba dostavam po melone Niagary 😀 😀
sedim na wecku a curam aj minutu v kuse 😲 😉

silvia.vesela
6. jún 2010

ahojte kocky,
dnes som mala celkom fajn den, isli sme s mm k mojim rodicom na obed, tak som mala volno a nemusela som varit. 🙂
Zajtra idem poslednykrat k dr. do poradne, tak som zvedava, co mi povie....hlavne na tie moje nohy...lebo tak som zacala puchnut, ze to je hruza. Dufam, ze nebudem mat bielkoviny v moci... 😠
kafoditka, ja mam tiez spuchnutejsiu pravu nohu a lavu mam celkom fajn....neviem cim to moze byt.....aj prsty na rukach mam spuchnutejsie viac na pravej ruke, ako na lavej... 😠

adelaine
6. jún 2010

ahojte koceny,
ked nebolo tak teplo, bolo mi lepsie...teraz stale len polihavam a posedavam,
nedokazem ani dlho stat, jednak ma bolia brutalne krize a je mi tak zle,
ze mavam pocit, ze uz uz odpadnem...nevladzem nic robit ☹
dnes som zase plakala, ze som takato nemohuca, mam z toho depky...
nielenze nikam nemozem, ale ani nevladzem....nech uz to skonci...

ja vas normalne obdivujem, ze este vladzete upratovat, varit a ja neviem co este ...

inak ja nastastie teraz nejako neopuchham, tiez sa tlacim kazdy den melonom.
ale paradoxne necikam vela...fakt malicko....

meruska
6. jún 2010

Ahojte...tak moj vikend bol fajn, slniecko a tak..boli sme u svokrovcov, momentalne sme ale u mojich rodicov 🙂 ..ale zajtra kruta realita...uz sa da dostat do nasej bytovky autom, voda ustupila....tak nas caka velka brigada...gumene cizmy a vypratavanie pivnic..boli 1,8 m pod vodou...som zvedava co tam bude este pouzitelne...hlavne sa obavam o lyze, lyziarky, korcule, moje nove vianocne ozdoby, stromcek :( ale samozrejme ze su to len veci a oproti inym sme nedopadli najhorsie...
ja byvam az na 2 poschodi tak moj bytik bude uplne v poriadku
joj a este uvidime co bude s nasou kotolnou...ta bola tiez 1,8m pod vodou :( kotle vraj uz cistia a susia..len ci este budu funkcne ....

mirka285
6. jún 2010

tak my sme dnes museli obehat Baumax aj Hornbach kym sme kupili posrane tesnenie na ten kut ☹ Gabko sa s tym dovecera mordoval,ale konecne je to hotove,aj po sebe upratal.ked sme isli z mesta sme sa zastavili v Devine na pivo,strasne dobre mi padlo a od vcera mam chut na domaci ribezlak,tak aj ten som si tam kupila...a to teplo co hlasia buduci tyzden,no ako uz teraz je mi z toho zle...tiez mi viac vyhovovalo ked bolo chladnejsie.teraz sa tu budeme vsetky stazovat ako puchneme 😒

tinka349
6. jún 2010

ja zatial nejak nepuchne...klop klop/.......ale tie moje kriiiize ☹ no hruuuza a des........hlavne ked lezim a sedim, potom je to utrpenie vstat a chodit...akoby sa mi rozpadavla panva....ale hroooozna bolest..... 😖

strasska
6. jún 2010

@meruska tak som rada, ze uz voda opadla. A kde ty byvas, neviem, ci si uz spominala a som nepostrehla? teda ak to nie je tajomstvo.
a apropo stretavka, o 13. by si uz mohla? Lebo ja najneskor musim stihnut bus o 14,20

strasska
6. jún 2010

@kafoditka mne puchne naopak viac lava noha, ale ziadne vyrazne zily tam nemam. ale nie je to nic strasne, iba 2x som mala take ako mojalili a to bolo teda uplne ine kafe ☹

stanka33
6. jún 2010

Ahojte, dufam ye ste dobre vikendovali....
tak celz tyden ma byt teplo...mne to zatial nejako nevadi,moc nepuchnem aj ked citim ze som naliata vodou...a krcova zila mi vzsla uz davno na pravej nohe, nikdy som nemala a tato teraz dufam ze zmizne po porode, ja nosim stahovacie podkolienky

strasska
6. jún 2010

@stanka33 uz je Jurko bez plienok? Ja by som potrebovala tip ako na to, chcem vyuzit tieto horucavy na prve pokusy, tak porad 😉

stanka33
6. jún 2010

straska nie je, ja ho poctivo davam na nocnik, niekedy boli obdobia ze sa pytal, teraz sme u nasich, tam sa to vzdy pokazi, nocnik je to posledne co ho zaujima, uz som ho mala aj bez plienky, ked sa pocika povie ze je mokry zacne mrncat ale vobec mu to nevadi...tak ja neviem, necham ho po vonku bez v gatkach a uvidime

strasska
6. jún 2010

@stanka33 ja som davala na nocnik, celkom uspesne, potom zacals strajkovat, ale uplne ze hysaky, tak som prestala. Teraz sice oznamuje uz od decembra, ze ide kakat, ale nechce inam ako do plienky ☹ a piskanie ani nehovorim. Ani neviem, ci to ma zmysel zacinat pred porodom, ale potom sa mi do toho uz vobec nebude chciet 😖

meruska
6. jún 2010

@strasska byvam v Druzstevnej pri Hornade... mne to utorok o 13-tej stale vyhovuje 😉 tak uz sme 2 na stretko ..uvidime ci sa karinnka a oacka pridaju

strasska
6. jún 2010

@meruska a ani o kusticek skor nemozes? Zienky pisali, ze oni sa prisposobia.

stanka33
6. jún 2010

ja neviem ja som si myslela ze sa to do porodu za nejake tri mesiace nauci, no prd, mozem vysvetlovat, davat na nocnik, niekedy sa vycika niekedy nie, a kaka asi tak ze ked vidim ze to na neho ide tak ho dam, parkrat sa vypytal ale to je vsetko... obsedi tam asi 5 minut maximalne...a ked sa hra tak je zaujaty a pytanie sa nehrozi a vonku uz duplom...nikdo z nasich kamosov rovrsnikov sa nepyta ja neviem co su to za decka ☹

strasska
6. jún 2010

@stanka33 a mne to uz asi lezie na mozog, co mi to vsetci otrepavaju o hlavu, ze este ma plienky.

meruska
6. jún 2010

vy sa kludne stretnite skor a ja za vami pridem o 13-tej...len mi dajte vediet kde vas najdem 🙂

karinnka
6. jún 2010

Ahojte,meruska,stasska,ja sa prisposobim! 🙂 Takze sa dohodnite Vy dve 🙂
Inak Vam prajem vsetkym krasny slnecny tyzden...vikend bol nadherny...aspon mala odmena za hodiny strachu co som mala ci nas nezatopi 😉

stanka33
6. jún 2010

no aj mne, ja sa s nim uz aj tak nevladyem nadrapovat @) krat denne aj sa ho stale vypytujem, nepomaha, hadam sa to raz nauci...pokial pojde do skolky

strasska
6. jún 2010

@karinnka
@meruska tak ja navrhujem o pol 1 v Galerke a meruska dobehne neskor a ja odbehnem skor. Moze byt?

strasska
6. jún 2010

@stanka33 nestras, ja dufam, ze to pride skor...aj ked mi je smiesne, ako sa ho stale pytam, sak si musi mysliet ze mi sibe. No neva, aj tak to musim nechat na nom. 😅

jaruska8
6. jún 2010

@maxara Hej maxi, v NZ.

meruska
6. jún 2010

@strasska moze byt 🙂 ale v ktorej restauracii vas najdem?

izira
6. jún 2010

@strasska Nic si z toho nerob, nas maly ich prestal nosit az v lete minuly rok, ked sme ho nechavali holeho...sa mu nepacilo, ked sa pocikal a kazdy to videl, tak sam zacal chodit na nocnik.....🙂 alebo, ked som sla ja, tak siel so mnou a obaja sme spolu cikali...bolo to celkom zlate, sa mu to zapacilo, ze uz je ako "velky"

stanka33
6. jún 2010

no najhorsie je ze maly vsetko chape a toto je iba jeho lenivost lepsie je mu hrat sa a pocikat do plienky ako sedet na nocniku... u nas je to aj tak z jedenim niezeby jedol sam aj ked to vie mama da hovori a inac sa toho ani nedotkne, nepomaha ani ked neje, on si pocka na dalsie jedlo... no otras s tymi chalanmi lenivymi...dufam ze mala taka nebude lebo skoncim na psychiatrii 😉

strasska
6. jún 2010

@meruska jaaaaaaaaaaaj, sak si hodme cisla do IP, aby sme si mohli brnknut keby nieco. Aj ked asi tri bruskane by si spoznala? 😀

meruska
6. jún 2010

ok hadzem do IP..chytaaaaaj 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre