• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
autor
babule co spíťe :slight_smile:
18. sep 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.

Neporadite, kde by som zohnala pekne topanky pre Teri? V celej Blave nemali jej cislo :angry: :angry: :angry: . A ked aj ano,tak neboli pekne.
19. sep 2008 o 09:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yuya dakujem pekne,
tusim budem musiet objednat cez net - lebo nikde nic... a neviete ci nie je nieco v Juzanke?
len sa bojim, ze mi nebude pasovat farba - lebo kocik je tak zvlastne cerveny - aby som to nemala potom take ako papagaj - z kazdej farby nieco - lebo ten nas swift nema nanoznik, takze to nezakryjem....
19. sep 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muci tak kup cierny, tym nic nepokazis.

A v Juzanke nic moc nieje, vypredavaju tovar, je to tam z polovice prazdne.
19. sep 2008 o 09:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kala, my sme sa dnes obuli v družbe v zdravotníckych potrebách. :slight_smile: Bol to horor presvedčiť moju ratolesť aby si vyskúšala topánočky. :angry: Predavačka už pomaličky aj nervy začala strácať. Ale už máme nožičky v teplúčku. :wink: Obdivujem ťa, že zvládaš nákupnú turistiku.
Muci aj my sme minulý rok zháňali fusak a poviem ti v Tn je to hrôza. :confounded: Objednali sme cez net.
19. sep 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivaz ahojky ako sa mate s Filipkom? :slight_smile:
19. sep 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už dobre, včera sme boli kuk v mc a stretli sme meggi s dievčatami. Majú sa k svetu. :slight_smile: A čo blšák na juhu, aký mal úspech?
19. sep 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz som kukla na stránku južančeku a blšák je dnes. Ako je mi len dobre na materskej, keď nemám pojem o dátume. :grinning:
19. sep 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivaz presne tak dnes o 15-naastej zaciname..ak stihnes mozes dojst kuk.. :slight_smile:
19. sep 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala, tiež odporúčam družbu :slight_smile: adamovi tam vždy dobre kúpim. teraz som mu tam kúpila dvoje na jeseň a sestra kúpila neterke tiež krásne dievčenské :slight_smile:
19. sep 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky pekny vikendik prajem :dizzy_face:
ako sa mate?
19. sep 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minkak napodobne aj Vam pekný vikendik :wink:
19. sep 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny dakujeme,co mate nove?
19. sep 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja som uz opat sama, vsetky veci sme poodnasali a smeruju do kosova, vsetci sa s mangelicka smiali,ze ci tam narobil tolko deti, ze ich musi teraz odievat :grinning: :grinning: :grinning: alebo,ze ci som ho vystahovala a ked zbadali, ze berie aj kociar, tak si mysleli, ze ide aj Romanko s nim :wink:
my sme boli vcera este v turcianskych tepliciach v aquaparku, bolo super, to vam poviem, za 3 hodinky sme sa tam riadne vyjasili :wink:
19. sep 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ,neboj rychlo vam to ujde :wink:
tak mali aspon show :grinning: ,no ale ako to tam pomoze :wink: stalo to za to :slight_smile: dobre ste to vymesleli :dizzy_face:
som zvedava ake budu reakcie tych ludi :wink:
tak ste sa na zaver este pekne zrelaxovali,super :dizzy_face:
19. sep 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nikdo na kavicku? :grinning:
21. sep 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ako vikendujete??????

to je pocko,poriadne sa ani von neda ist, ale hadam sa coskoro este vycasi.......... :wink:
21. sep 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeej ahoj lucaksa uz som myslela ze som tu sama :dizzy_face:

no veru pocasie o nicom,dneska budeme asi doma...ved von sa ani moc neda ist a navyse GAbika sopli... :unamused:
a vy ako?
21. sep 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz neviem , co tu mame doma robit, v lete cele dni vonku a teraz taketo pocko........

ide nam dalsi zub tak je lucas trosku jedovaty........ale inak pohoda..... :wink:
a co gabuska prechladla???
21. sep 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru to pocasie na dve veci,a ako naschval teraz zacina slniecko vykukať :grinning:

Lucaskovi od nas posli pusinku nech mu zubadlo cim skvor vyjde von :wink:

no veru neviem ci prechladla,mozno nieco aj odomna chytila ked som teraz tiez trosku usoplena,a veru ani sa nedivim ked je taketo pocasie :angry: :angry: :angry: :angry:
21. sep 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akurat rozmyslam ze idem daco upiect ale este neviem co,teda nejaky kolac :grinning:
21. sep 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridi aj mne upiect nieco, v poslednej dobe malinko pecem , naposledy som minuly tyzden na rychlo upiekla pernik................. :wink:

tak sa liecte a nech vam cim skor prejdu sopliky........
21. sep 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no oki,len mi musis poradit co,nechce sa mi do obchodu a preto musim vymysliet nieco s toho co mam doma.. :grinning: :grinning: :grinning:

a dakujeme :slight_smile:
21. sep 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem co mas doma:........................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved to musim skuknut,ale zatial to vyzera na toto

http://www.varenie.nadhlad.sk/recept.php?r=7_babovka_z_pudingovych_praskov
21. sep 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
dannynka robis mi chute :sweat_smile: tusim take spravim aj ja :wink:
21. sep 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minka ved sprav aj ty nieco :grinning:

moja hviezda je uz hore,tak idem rychlo daco upiect kym ju mangel postrazi... :wink:
pa pa vecer :wink:
21. sep 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my sme tiez usopleny, ale ani by som sa necudovala, lebo ked sme boli odviezt tatinka, tak sme hodinku stali vonku vecer o osmej a k tomu este prsalo, a MM mi pisal, ze on uz aj teplotuje, takze Romanko zatial len sopliky, ale dufam,ze to co najskor prejde, lebo v noci nemohol spat a cez den len pol hodku, takze sme tiez taky mrzuty :frowning2: Ale som rada, ze mu zatial chuti a dufam,ze to nic horsie nebude :wink:
vsetkym usoplenym prajeme skore uzdravenie a zubatym, nech zubadielka nehnevaju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a samozrejme vsetkym krajsie pocasicko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. sep 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drobec,veru je nas tu marodov... :wink: Tak aj Romankovi prajeme aby bol cim skvor oki.. :wink:

uz mi tu pomalinky zacina rozvoniavat babovka,a aj mangel vylizoval misky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
21. sep 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj drobec :slight_smile: tak uz aj vy?,nasa veronika zacala soplikovat v piatok,takze uz sme vsetci....chudatenko tiez nemohla v noci dobre spat,zle sa jej dychalo,ale cez den ma naladicku dobru.
tak sa vsetci pekne liecte,to pocko je otras :unamused:
21. sep 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok