• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
danny tak supeeer :wink:
zuzka tak hlavne ,ze sa vam to pomalicky zlepsuje :wink: neboj co chvila tam bude taky ako doma :wink:
17. sep 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim uz vsade kuria len u nas nie :angry: viete si predstavit aku tu mame zimu a ako chodime naobliekani... ako keby sme boli nejaki neplatici, alebo co :frowning2: :unamused: :angry:
18. sep 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte trencanky,

tak my uz mame tiez teplucko. :grinning: :grinning: Este som aj pre istotu dala zimne paplony, taksa nam ani nechce vstavat :grinning: :grinning: do tej zimy.Dnes mame na plane vylet do BA, treba nakupit Terezke jesenne veci, bo cez leto neskutocne vyrastla a vsetko je jej kratke. Tak dufam, ze v H&M nieco maju.

A pochvalim sa, konecne mi prestava byvat zle, tak konecne zaciname normalne fungovat. :slight_smile:
18. sep 2008 o 09:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A pridala som fotky Terez, ako sme uz vyrastli. :wink:
18. sep 2008 o 09:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kala ahojky este si tu?idem kuknut fotto co si pridala :wink:
18. sep 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasneeee a ja ze cie dieta je to v tych trenciankach, sa mi hned zdala povedoma... dany, nezacinate s tou medialnou slavou priskoro? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krasne fotto s Terezky rastie kraaasna slecna :dizzy_face:
18. sep 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kala ja som Ti este neblahozelala k brusku :wink: , takze dodatocne GRATULUJEM! Fajn, ze Ti je uz lepsie, drzte sa. Fotky su super, krasna plaz a more :sunglasses:
18. sep 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
kala fotky krasne, a teraz ked ti uz nebyva zle,si uzivaj tehu :wink:
18. sep 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dienka :wink: danko spi?
18. sep 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano nastastie spinka, lebo vcera sa mi v postielke pokakal a uz nezaspal. Tak prvykrat nespal cez obed, ale potom ho to zmohlo pri pozerani vceilky Maji o piatej poobede :confused: :grinning:
A vy co nove? Uz mas pobalene? :slight_smile:
18. sep 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
filipkovi sa prerezavaju horne jednotky a nie sa prerezat,tak je mrzuty a este ani von nemozeme,pred chvilou zasa zacalo prsat a cesta je tu same blato :wink: tak ak pojdeme iba ak na dvor a to tiez nie je nic moc,lebo tam maju ulozene drevo a misko uz stihol bundu smolou zamazat,tak som nadsena :wink:
a co mam balit,myslis tie veci co tu mame,ked pojdeme to ma zbalene raz dva :slight_smile:
to si viem predstavit aky bol danko,ked nespal cez obed,nam sa to este asi nestalo,ze by misko nespal,aspon nepamatam :wink:
18. sep 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ty si este na Orave, ja som myslela veci do noveho bytiku. Kedy sa vraciate?
18. sep 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi za tyzden,uz pojdeme do tn.v starom byte,uz nemame nic, odtial sme sa uz museli vystahovat :wink:
18. sep 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, uz som to konecne pochopila :sweat_smile: :grinning:
18. sep 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chudak Filipko, takto ho trapia zubky :frowning2: U nas nastastie neprsi, ale je zatiahnute, tak som zvedava ako dlho to vydrzi :unamused:
18. sep 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,mozem sa k vam pridat na kavicku? :grinning:
Gabika este nespinka a asi ani tak skoro nepojd bo sme o 9-tej vstavali :grinning:
18. sep 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danny jasne :slight_smile: Tak vy ste vyspinkane :wink: , ja som dnes od 5.40 hhore, lebo manzelovi zvonil budik, siel na sluzobku do BA a Danko vstal asi tak o pol siedmej.
18. sep 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to si ani neviem predstavit vstavat o 5-40 :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,som mala minule dost ked som musela k dr vstavat na 7-30 na krv :sweat_smile: :grinning:
18. sep 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez spachtos, ale sa vyspim asi az ked Danko bude vacsi :grinning:
18. sep 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tak,ja teraz ked sa da dospavam s GAbikou cez obedy :wink:

ale dnes nejako nevyzera na spanie,sedi vedla mna a hra sa z mobilom :grinning:
18. sep 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty musis teraz vela oddychovat, aj ked je to pri malom dietati tazke...
Aj Daniel zboznuje mobil, vzdy mi nieco nafoti :grinning:
18. sep 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dienka musela som si odskocit dat GAbiku buvat,ale uz som tu :wink:
veru snazim sa oddychovat ale ako si napisala pri Gabike sa tazko oddychuje :sweat_smile:
a veru mobili su teraz asi najoblubenejsie hracky nasych deti terar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som akurat dorobila obed pre Danka, lebo vcera som robila rybku- sumceka, ale ani za svet :frowning2: Tak som mu dnes urobila jeho oblubene cestovinky :slight_smile:
18. sep 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala kraaasne fotos, Terezka je uz velka slecna :slight_smile:
my sme boli v BA v nedelu, boli sme v ZOO malej sa pacilo, a potom sme boli kuknut v auparku, v H&m maju celkom dobry vyber a aj v C&A sa da vybrat :wink:
18. sep 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dienka a ake cestovinky,hod recept :wink:
18. sep 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dannynka farfalle, cize motyliky so syrovym besamelom, tuniakom- kuskami a kukuricou. Fakt mnamka :wink:
18. sep 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky

prosim vas, neviete mi niektora poradit, kde by som kupila fusak, najlepsie Emitex-ten predlzeny, v Laugu ich uz nemaju....

VEEEELMI PEKNE DAKUJEM ZA KAZDU RADU - ZIMA JE ZLA :unamused:
18. sep 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dienka tak to veru musi byt dobra mnamka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

muci rada by som poradila ale netusim.. :slight_smile:
18. sep 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok