• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
dany, len keby ju nebolo treba vzdy pred jedenim spratat :confounded: :grinning:
4. okt 2008 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MINKAK prajeme vsetkolen to naj naj naj k narodeninam , vela zdravia, stastia , lasky , aby ti veronika robila len samu radost...................lucasko posiela pusku...cmuuuuuuuuuuuuk
5. okt 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucaska dakujem velmi pekne :dizzy_face: lucaskovi tiez posielam pusinku :dizzy_face: ako sa ma?uz je lepsie?
ja uz som vcera dostala darcek boli sme v aquaparku v Turcianskych Tepliciach bolo nam bozsky.....juuuj,ale sme sa vyblaznili :dizzy_face: a dnes ma nechali vybuvat a isli my kupit cecenko a zakusky :dizzy_face: tak uz mi aj gratulkovali,dostala som este kozmetiku......a tak -no mangelik zlaty same prekvapka mi vymesleli :dizzy_face: a poobede pridu nasi :dizzy_face:
5. okt 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak, tak ste si uzili, ale ved treba,............................... :wink:
my uz dobre,uz aj von po chvilkach chodime, dnes je kraaasne tak pojdeme na prechadzku............ :wink:
5. okt 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
mirka aj od nas vsetko najlepsie k narodeninkam,vela zdravicka stasticka a nech ta manzel a a Veronika posluchaju :grinning: :grinning:
5. okt 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska no uzili,bolo to fakt super :dizzy_face: tak nas to zaujalo,ked tam boli drobcovci,ze musime vyskusat,takze drobec dakujem za inspiraciu :dizzy_face:
to som rada ,ze uz lepsie :dizzy_face: no veru dnes je krasne,tak som rada,ze sme tam boli vcera ked bolo tak skaredo :dizzy_face:
danny dakujem a odkazem :sweat_smile: :dizzy_face: a pekne fotecky z oslavy mate ,tak ste sa riadne bavili,ze? :dizzy_face:
co podostavala gabika?
5. okt 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak a foto nehodis............. :wink:
5. okt 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este to nemam v PC ,ale akurat sa chystam :wink:
5. okt 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz sa tesiiim.................. :wink:
5. okt 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minka-no veru Gabike sa mooc pacilo...aj ked sa nam to troska vyvbilo inym smerom,ale nakoniec vsetko dobre dopadlo :wink:
Gabika toho vela podostavala priebezne k narodeninkam,teda co potrebovala :wink: hlavne oblecenie,keze hraciek uz mame doma dost..dvoje rifle,mikinku,svetrik,podkolienky,pyzamko,od babinky tortu,od deda magneticku tabulku,mimochodom s tou chcela ist vecer aj spat :grinning: :grinning: :grinning: ,s krsnym sme sa este nedohodli co lebo ma uz fakt nic nenapada...a od svokrovvcom peniazky na zimne topanocky,inak svokrovci by mali dojst dnes poobede :wink:
a vlastne teraz ma napadlo,Gabika ma uz odomna jeden tajny darcek :slight_smile: bratceka alebo sestricku v brusku :dizzy_face: :dizzy_face:
5. okt 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucaska a vy sa mate ako? :slight_smile:
5. okt 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny pekne fotto,az teraz som kuk foto................. :wink:
5. okt 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucaska dakujem :dizzy_face:
5. okt 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, my sa mame dobre................klopklop..................a ty ako este ti byva zle??
5. okt 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to je super ze uz je VAm fajn,aj pocasie nam zacina priat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

no mne ako kedy...vacsinou ked som hladna tak mi byva zle,inak sa to da celkom zvladnut :wink:
5. okt 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, danny, nadherne fotocky, no teda, kedy mi budeme mat 2 :grinning: :grinning: :grinning: a torta vyzera naozaj super, mnam, dala by som si :wink: dany a na ten darcek -tajny sa gabika asi najviac tesi vsak :slight_smile:

mirka, super, ze ste sa pobavili v Turcianskych, my tam pojdeme hádam zase ked Misko príde, fakt je tam super :wink:

lucaska a vy ako? uz dobre???
5. okt 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drobec-dakujeme :slight_smile:
a GAbika ta to zatial nejak nechape,teda nema s toho nejako extra rozum,ked som sa jej kedysi pytala co ma maminka v brusku povedala babetko,a teraz mi povie ze ona je moje babetko :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny tak pekne darceky podostavala :wink:

fotecky uz som pridala :slight_smile: tak mozte kuk :wink: potom mozno este vecer dam z oslavy :dizzy_face:
5. okt 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak, pekne fotecky, tak ste mali super vikendik.................. :wink:
5. okt 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska dakujem :dizzy_face: my sme boli este poobede na chalupe a potom mi prisli gratulkovat nasi :dizzy_face:
a vy kde ste boli ked sme sa stretli?
5. okt 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme isli z prechadzky ale lucaskovi sa este nechcelo ist domov, tak som s nim na chvilu ostala pred barakom............. :wink:
5. okt 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj no my sme fofrovali domov,lebo mali prist nasi....tak snad nabuduce pokecame :wink:
5. okt 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MIRUSKA, VSETKO NAJLEPSIE.... vela zdravia, stastia, lasky, spokojneho manzela a zdrave deturence.. a vsetko co k radostnemu a spokojnemu zivotu potrebujes :dizzy_face:
5. okt 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, pekna torticka...

kocky, keby ste sa chceli inspirovat - prikladam toto videjko:

http://www.youtube.com/watch?v=m344aukHKxM

je to vyroba "marcipanovej" hmoty z marshalow bonbonov - tych penovych, da sa z toho robit nielen hmota na zakrytie torty, ale aj modelovat...

recept mam :wink:
5. okt 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka dakujem :dizzy_face: ako sa mate?
5. okt 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka,
dobre, v ramci moznosti...
svokru odviezli zasa do nemocky, krstna tam je uz vyse mesiaca.. ale hlavne, ze je mala zdrava a chuti jej..
pekne fotecky... :wink:
5. okt 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko všetkým, tak dnes to vyzerá na veľmi pekný dníček, :wink:

muci, tá torta vyzerá dobre, len keby mi ju niekto rovno doniesol mnam, taká fajnovka :wink:
6. okt 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :dizzy_face:
muci to mi je luto :frowning2: drzte sa :wink:
a maruska ako s pitim cajika?uz v pohode?
drobec ,ale ved to nieje problem,staci si objednat :wink: :sweat_smile: kuk IP :wink:
6. okt 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oneskorene, ale ďakujem za info o Vierke, najlepšie bude asi fakt, keď jej zavolám. papa a dík ešte raz :wink:
6. okt 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka vsetko najlepsie k narodeninam :slight_smile: Mas veru pozorneho manzelika :wink: aj fotky som popozerala, vyzera to v tych Turcianskych pekne :sunglasses:
Dannynka a Tebe musim pochvalit torticku, perfektne vyzera, urcite este lepsie chutila. Aj sa uz musim zacat zhanat po nejakych receptoch na tortu pre Danielka :slight_smile:
6. okt 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok