• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
ajojte,muci my sme objednane tiez az po dovrseni 2.roku :wink: -tak mate este mesiac cas :wink:
dienka a poobede teda nemozte?myslis,ze deturence budu z toho "otapene"?
lebo to tak vyzera,ze vo stvrtok by nas mohlo vela prist,no uvidime este kolke sa ozvu :wink:
13. okt 2008 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kacenka :grinning: :grinning: :grinning:
Minka, my keď sme boli na dvojročnom očkovaní a prevenare, celé poobedie som fúkala obidve nožičky a aj na druhý deň nebol ešte Filipko vo svojej koži. Ináč dienka Danielko už bude mať vo štvrtok dva roky? Lebo keď sme boli u dr. sestrička tvrdila, že dvojročné očkovanie je lepšie trošku neskôr.
13. okt 2008 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte , dnes sa tu kavickuje????
13. okt 2008 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucaska, kávičku si idem práve spraviť :wink:
13. okt 2008 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, viete mi poradiť niečo z cukiny alebo kelu. Máme dobrého zásobovateľa a už mi dochádza fantázia.
13. okt 2008 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivaz tak mi kel nemusime........ale zasa cuketu tu by som ja jedla aj kazdy den.....skus kuk http://www.porada.sk/archive/index.php/t-29490.html
13. okt 2008 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak na sladko som ju ešte nerobila, dík :slight_smile:
13. okt 2008 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ivaz Danko ma zajtra 2 roky. Myslis, ze je to skoro ist vo stvrtok? Ja z kelu robim len polievku a privarok a z cukety som dnes 1. krat varila polievku.
13. okt 2008 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte kavickarky... :slight_smile:
tak aj nam vyhovuje stvrtok :wink:

ivaz Gabika mala piatok dva rocky a na ockovanie sme isli v par dni potom v stredu,a pichli jej naraz oboje :sweat_smile:
13. okt 2008 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dannynka a mala Gabika nejaku reakciu po ockovani?
13. okt 2008 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dienka, tak je to asi jedno. Keď to už máš naplánované, tak to nemeň. My sme boli na očkovanie asi tri týždne po dvoch rokoch, lebo stále Filipkovi niečo bolo a ja som to nechcela riskovať.
A cukinovú polievočku sme dojedli v sobotu. Manželík vyhlásil, že je to jedna z tých mojich lepších. :wink:
13. okt 2008 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dienka-vecer zvysena teplotka,a neviem ci sa na nu kvoli tomu aj nadcha nalepila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neni som si stopro ista ci s toho,alebo niekde prechladla
13. okt 2008 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ivaz a aku robis? Ja som si na MMB nasla recept s mrkvou, ale bolo tam aj vela kremovych. Hod receptik pls :wink:
13. okt 2008 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ivaz veru hod aj ja som zvedava :wink:
13. okt 2008 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Chuda Gabika, no uvidime ako to Danko zvladne.
13. okt 2008 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dienka-neboj zvladne,je to velky chlap :wink:
13. okt 2008 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A baby drzte palce, zajtra robim potahovanu tortu z marsmallow cukrikov :slight_smile: Korpus uz mam upeceny- mramorovy, ked Danko vstane idem robit krem z ladovych kastanov a zajtra potah :confused: Tak som sama zvedava :grinning:
13. okt 2008 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dienka tak drzime palceky nech je torticka na jednotku................ :wink: :wink:
13. okt 2008 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dienka, ty si gazdinka. :fearful: držím palčeky :wink: a teším sa foto.
13. okt 2008 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dienka budeme na teba mysliet...
13. okt 2008 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeem :wink:
13. okt 2008 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Receptík na cuketovú polievočku:
2 malé cukety a 3 zemiaky, 2 polievkové lyžice oleja, polievkový základ, 2 strúčiky cesnaku posekaného najemno, voda, pažítka.
Cuketu a zemiaky pokrájať na malé kocky, zemiaky uvariť s polievkovým základom a olejom, zmixovať spolu s vodou v ktorej sa varili, pridať cuketu a cesnak a variť pokiaľ nebude cuketa mäkká. Nakoniec pridať pažítku. Jednoduché a hlavne rýchle. :wink: Dobrú chuť.
13. okt 2008 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak my mozme aj vo stvrtok :slight_smile: mam este napad, co tak stretko v MC Srdiecko?Tam budu mat deticky veeela hraciek tak by mali o zabavu postarane :wink:
13. okt 2008 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ivaz dakujeme za receptik urcite vyskusam :slight_smile: :wink:
13. okt 2008 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dienka, ja by som si prosila receptik na ten krem a na to cesto... alebo najlepsie na vsetko... uz si robila tu marshalow hmotu? ja mam z toho naplane robit kvetinky a listky, akoby marcipanove... len musim uchranit dalsie balenia cukrikov pred mojim manzelom :grinning:
13. okt 2008 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky čaute, tak som rada, že stretko vyzerá sľubne, ale my :frowning2: - začali sme trošku sopliť, tak neviem, neviem... ivka, dnes som ti aj zabudla brnknúť, ako sme sa dohodli. prepáč. tak snáď ten štvrtok výjde... :slight_smile:
13. okt 2008 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko :dizzy_face:
dienka-dankovi prajeme vseeeetko len to najlepsie :dizzy_face: vlea,vela vsetkeeeeho ...najma zdravicka,stasticka a lasocky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

yuya drzim palceky nech sa coskoro soplikov zbavite :wink:
pisala som drobcovi ani ta nemoze vo stvrtok :frowning2:
14. okt 2008 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dienka, aj my blahozelame dankovi - hlavne nech je zdravy a robi vam vsetkym len radost :wink:

cakam na referencie, ako sa podarila torta :wink:
14. okt 2008 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dienka aj od nas Dankovi vsetko naj naj k dnešním dvom rocikom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,GAbika posiela velikansku pusinku :slight_smile:

muci veru na tu tortu som zvedava aj ja :wink:
14. okt 2008 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Krasne zahmlene ranko,

oslavencovi vsetko najlepsie k narodeninkam, zdravicko, stastie a hlavne veela lasky od rodicov. :slight_smile:
14. okt 2008 o 09:11  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok