Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
13. okt 2008

ajojte,muci my sme objednane tiez az po dovrseni 2.roku 😉 -tak mate este mesiac cas 😉
dienka a poobede teda nemozte?myslis,ze deturence budu z toho "otapene"?
lebo to tak vyzera,ze vo stvrtok by nas mohlo vela prist,no uvidime este kolke sa ozvu 😉

ivaz
13. okt 2008

Kacenka 😀 😀 😀
Minka, my keď sme boli na dvojročnom očkovaní a prevenare, celé poobedie som fúkala obidve nožičky a aj na druhý deň nebol ešte Filipko vo svojej koži. Ináč dienka Danielko už bude mať vo štvrtok dva roky? Lebo keď sme boli u dr. sestrička tvrdila, že dvojročné očkovanie je lepšie trošku neskôr.

lucaska
13. okt 2008

ahojte , dnes sa tu kavickuje????

ivaz
13. okt 2008

Lucaska, kávičku si idem práve spraviť 😉

ivaz
13. okt 2008

Baby, viete mi poradiť niečo z cukiny alebo kelu. Máme dobrého zásobovateľa a už mi dochádza fantázia.

lucaska
13. okt 2008

ivaz tak mi kel nemusime........ale zasa cuketu tu by som ja jedla aj kazdy den.....skus kuk http://www.porada.sk/archive/index.php/t-29490....

ivaz
13. okt 2008

Tak na sladko som ju ešte nerobila, dík 🙂

dienka
13. okt 2008

Ivaz Danko ma zajtra 2 roky. Myslis, ze je to skoro ist vo stvrtok? Ja z kelu robim len polievku a privarok a z cukety som dnes 1. krat varila polievku.

dannynka
autor
13. okt 2008

ahojte kavickarky... 🙂
tak aj nam vyhovuje stvrtok 😉

ivaz Gabika mala piatok dva rocky a na ockovanie sme isli v par dni potom v stredu,a pichli jej naraz oboje 😅

dienka
13. okt 2008

Dannynka a mala Gabika nejaku reakciu po ockovani?

ivaz
13. okt 2008

Dienka, tak je to asi jedno. Keď to už máš naplánované, tak to nemeň. My sme boli na očkovanie asi tri týždne po dvoch rokoch, lebo stále Filipkovi niečo bolo a ja som to nechcela riskovať.
A cukinovú polievočku sme dojedli v sobotu. Manželík vyhlásil, že je to jedna z tých mojich lepších. 😉

dannynka
autor
13. okt 2008

dienka-vecer zvysena teplotka,a neviem ci sa na nu kvoli tomu aj nadcha nalepila 😝 ale neni som si stopro ista ci s toho,alebo niekde prechladla

dienka
13. okt 2008

Ivaz a aku robis? Ja som si na MMB nasla recept s mrkvou, ale bolo tam aj vela kremovych. Hod receptik pls 😉

dannynka
autor
13. okt 2008

ivaz veru hod aj ja som zvedava 😉

dienka
13. okt 2008

Chuda Gabika, no uvidime ako to Danko zvladne.

dannynka
autor
13. okt 2008

dienka-neboj zvladne,je to velky chlap 😉

dienka
13. okt 2008

A baby drzte palce, zajtra robim potahovanu tortu z marsmallow cukrikov 🙂 Korpus uz mam upeceny- mramorovy, ked Danko vstane idem robit krem z ladovych kastanov a zajtra potah 😕 Tak som sama zvedava 😀

lucaska
13. okt 2008

dienka tak drzime palceky nech je torticka na jednotku................ 😉 😉

ivaz
13. okt 2008

dienka, ty si gazdinka. 😨 držím palčeky 😉 a teším sa foto.

dannynka
autor
13. okt 2008

dienka budeme na teba mysliet...

dienka
13. okt 2008

dakujeem 😉

ivaz
13. okt 2008

Receptík na cuketovú polievočku:
2 malé cukety a 3 zemiaky, 2 polievkové lyžice oleja, polievkový základ, 2 strúčiky cesnaku posekaného najemno, voda, pažítka.
Cuketu a zemiaky pokrájať na malé kocky, zemiaky uvariť s polievkovým základom a olejom, zmixovať spolu s vodou v ktorej sa varili, pridať cuketu a cesnak a variť pokiaľ nebude cuketa mäkká. Nakoniec pridať pažítku. Jednoduché a hlavne rýchle. 😉 Dobrú chuť.

lennie7
13. okt 2008

ahojte, tak my mozme aj vo stvrtok 🙂 mam este napad, co tak stretko v MC Srdiecko?Tam budu mat deticky veeela hraciek tak by mali o zabavu postarane 😉

dannynka
autor
13. okt 2008

ivaz dakujeme za receptik urcite vyskusam 🙂 😉

mucilienka
13. okt 2008

dienka, ja by som si prosila receptik na ten krem a na to cesto... alebo najlepsie na vsetko... uz si robila tu marshalow hmotu? ja mam z toho naplane robit kvetinky a listky, akoby marcipanove... len musim uchranit dalsie balenia cukrikov pred mojim manzelom 😀

yuya
13. okt 2008

holky čaute, tak som rada, že stretko vyzerá sľubne, ale my ☹ - začali sme trošku sopliť, tak neviem, neviem... ivka, dnes som ti aj zabudla brnknúť, ako sme sa dohodli. prepáč. tak snáď ten štvrtok výjde... 🙂

minkak
14. okt 2008

dobre ranko 😵
dienka-dankovi prajeme vseeeetko len to najlepsie 😵 vlea,vela vsetkeeeeho ...najma zdravicka,stasticka a lasocky 😵 😵 😵

yuya drzim palceky nech sa coskoro soplikov zbavite 😉
pisala som drobcovi ani ta nemoze vo stvrtok ☹

mucilienka
14. okt 2008

dienka, aj my blahozelame dankovi - hlavne nech je zdravy a robi vam vsetkym len radost 😉

cakam na referencie, ako sa podarila torta 😉

dannynka
autor
14. okt 2008

dienka aj od nas Dankovi vsetko naj naj k dnešním dvom rocikom 😵 😵 😵 ,GAbika posiela velikansku pusinku 🙂

muci veru na tu tortu som zvedava aj ja 😉

kala12
14. okt 2008

Krasne zahmlene ranko,

oslavencovi vsetko najlepsie k narodeninkam, zdravicko, stastie a hlavne veela lasky od rodicov. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre