Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
18. okt 2008

zuzanamv ,ja som kupovala v ricu.........a v maxe by mohli mat u batu............skus kuk........ 😉

zuzanamv
18. okt 2008

No, veď aj ja som v ricu, ešte kedysi pre Maťka ☹
Baťa na nete tiež nemá také malinké.
Možno ešte John Garfield v Maxe. Asi si s Veronikou cez týždeň spravíme nakupovací výlet.

lucaska
18. okt 2008

zuzanamv a to chces na doma??? lebo mne lucas chodil po dome na boso protismykove ponozky a pohoda aj na neurologii odporucal na boso..........................

lucaska
18. okt 2008

zuzanamv a v deichmane si nepozerala???????

kala12
18. okt 2008

Ahojte,
tak nocne stretko? No ja asi niee, jedine,ak by sme isli niekam, kde sa moc nefajci 😖 .

zuzana v garfielde asi moc velky vyber neocakavaj. Ja by som skor pozrela v Deichmane. Tam maju aj take male, tusim od 17-ky.

zuzanamv
18. okt 2008

No, nám práveže ortopéd odporúčal topánočky s pevnou pätou, keď sa začne stavať. Aj pri Maťkovi aj pri Veronike.
Deichman je v MAXe? Či aj inde?

lucaska
18. okt 2008

deichman je pri tescu.................. 😉

zuzanamv
18. okt 2008

Jaaj, jasné, ešte nie som úplná Trenčanka 😉

minkak
18. okt 2008

danny tak snad...
lucaska ,ale kde...este makame,je to tu ako po vybuchu 😅 cely byt hore nohami 😅 ja som si este napslednu chvilu vymyslala take detailiky ako napr.luster,ked strop uz bol hotovy... 😅
kala tak s tym kde sa nefajci bude asi problem ☹

audreyd
18. okt 2008

aj ja by som radšej, kde sa nefajčí 😖 inak nič nevidím 😅 moje šošovky sa akosi nekamošia s dymom, prievanom ani klimatizáciou ☹ tak to bude asi problém 🙄

lucaska, si ma pobavila, že ako "za mladých čias" starena jedna!!! a čo mám potom ja hovoriť??? 😕

lucaska
19. okt 2008

audrey 😀 😀 😀 , no lebo ty si uplne stara................kazdy mate tolko na kolko sa citime.... 😝

no tak s tym nefajcenim bude asi fakt trosku problem, ked sa chceme aj vytancovat ........ale vsetky navrhy su vitane........ 😉 😉

minkak
19. okt 2008

ahojte,no ved to kde je taka diska kde sa nefajci?
ale je dnes krasne ,ze? 😵
lucaska inak vy kedy oslavujete meninky?nie nahodou vcera?
ak ano tak dodatocne prajeme vseeeeetko najlepsie vela,vela zdravicka,stasticka a lasocky 😵 😵 😵
a este ma napadlo,nemali ste ist vcera na tu svadbu???ci sa mi to pletie?

lucaska
19. okt 2008

minkak, ty mas prehlad o vsetkom............... 😉 ano lucas oslavuje na lukasa dakujeme.........

aj na s´vadbu sme mali ist, ale ked mal lucas tu laringitidu tak som sa bala ist na taku dlhu cestu autom........svokra a svagrina nakoniec len isli.................... 😉

minkak
19. okt 2008

jaj no teda 😖 ,no mam prehlad ved si to tu spominala 😉
a ako ste oslavovali ?co dostal?

lucaska
19. okt 2008

este sme poriadnu oslavu nemali, lebo segra je v londiyne a svokra zo svagrinou v chorvatsku........ takze darceky dojdu...........my sme sa boli s nim napapat na plavke, tam poobzeral bazen lebo tam boli nejake zavody,potom sme isli do maxu.......................ja som mu kupovala priebezne mal mat az na meminy taky gaucik, koberec,a nejake doplnky do izby a tenisky ale to sme mu dali skor...., v utorok sme mu nakupili v brne kopec oblecka a auticko a vcera som mu este ciapku kupila............................zajtra mu moja mamina ide kupit toho hojdacieho konika a od ostatnych az ked sa vratia............. 😉

a vy ako???kam ste vcera vyrazali?????

kacenka83
19. okt 2008

ahojte 🙂
lucaska aj my prajeme Lucaskovi vsetko najlepsie k meninkam, mna to vcera vobec nenapadlo 😒

na nocne stretko by som isla aj ja, kubko uz je odstaveny tak ho moze uz aj tatino nakrmit, len ja by som tiez len tam kde sa nefajci a to teda neviem ci take nieco je ☹

inak kupili sme golfky, to chicco nakoniec nie, lebo za tie peniaze bol ten kocik akysi strasne rozhegany a to bol novy, skusali sme ho v predajni, kupili sme nakoniec nurse unno, sme maximalne spokojni a ma krasnu zelenu farbu 🙂

no a nasi chcu kupit postielku, nie cestovnu, ale klasicku drevenu... neviete o niekom co by predaval? Novu kupovat nechcu ked bude vyuzivana len obcasne...

audreyd
19. okt 2008

kačenka, skús na burze kuk na budúci víkend 🙂

inak, baby, všetky vás pozývam na srdiečkovú burzu!!! kuk sem http://www.mcsrdiecko.sk/page1.php

my sme tiež oslavovali, tatinko mal narodky 🙂 všetkým oslávencom všetko najnajnaj 😵

mucilienka
20. okt 2008

Dobre ranko!

Tak sme prve!
Z uprimneho srdiecka zelame vsetko najlepsie nasej porodnicovej partacke Veronike a jej maminke Minke. Nech je Veronicka zdrava, stastna, vesela a spokojna, nech Vam robi iba radost a rastie do krasy! 😵
VSETKO NAJLEPSIE!
🙂

minkak
20. okt 2008

ahojky 😵
Majka mooooc ,moc dakujeme 😵
posledne dni som na Teba moc myslela a spominala...... 😉 snad sa Ti moc nestikutalo 😅
prekvapko mame hotove,Veronika dnes spala 1* vo svojej izbe 😵 spala do 9-ej!!!ja uz som bola hore a prestupovala 😅 nechcela som aby sa zobudila a bola nejaka zlaknuta...
vecer sme este vyzdobili byt 😵 a pobalili darceky,vecer budeme gratulkovat--neviem sa dockat 😵
a pred chvilockou sme zazili sok,ocko prisiel z roboty-nieje mu moc dobre,sme dost vycerpani
takze aspon budeme spolu 😵 😵 😵

lucaska isli sme este rychlo kupovat novu garnizu 😅 a blbosticky 😵

Prajem pekny slnieckovy dnicek 😎 😎 😎

newyorkgirl
20. okt 2008

bre ranko 🙂 aj my blahozelame Veronike k narodeninkam, nech pekne rastie, je zdrava a poslucha rodicov 😉 ja som mala narodky v sobotu, ten oktober je tu nejaky rozmohnuty s oslavami 😀 my sme sice nejako speci neoslavovali, cakame kym bude mat Nika 2ku 😵

kala12
20. okt 2008

ahojte,

VSETKO NAJ dnesnemu oslavencovi Veronicke. 😀
Minkak uz mate novu izbicku? Hod foto pre inspiraciu, aj nas to caka. 😉

minkak
20. okt 2008

kocky dakujeme 😵
hodim foto,len az trosku neskor,lebo este prenasam oblecenie ,hracky....
my sme jej kupili nabytok este min.rok k 1.narodeninkam,teraz sme to vlastne uz len malovali a prehadzovali-rozmyslali co a ako...a hlavne preniesli sme jej tam tu postielku 😉 a dokupili sme tam nejake tie doplnky...
takze darckov az-az 🙂 no som zvedava co bude hovorit na hlavny darcek vecer--to budu oci 😵

minkak
20. okt 2008

new tak aj Tebe prajeme dodatocne vsetko najlepsie k narodeninkam 😵 😵 😵
tak aj Ty si vahy 😉 ako ja s Veronikou 🙂 no sranda,ozaj je tych oslav teraz vela 😵
a Nikolka ma kedy presne?

kala12
20. okt 2008

Minkak vy ste teda sikovni. Ja som uz tiez zacala s pripravami izbicky,objednalasomjej obliecky, take predlohy na malovanie na stenu, postel uz mame konecne vybratu- lebo je to dost bieda s tymi nabytkami. komodu a skrinu mame,este nejake policky a v ikei dokupime doplnky. Uvidim, dufam, ze sa nam to do Vianoc podari zrealizovat. 🙂

Minkak a ake je hlavne prekvapko? 😉

lucaska
20. okt 2008

Veronike prajeme vsetko naj naj naj , vela zdravicka, stasticka,darcekov a nech poslucha rodicov. Lucasko posiela pusku a pri najblizsom stretnuti moze dat aj na zivo ako naposledy........cmuuuuuuuuuuk 😝

minkak
20. okt 2008

kala no dakujem sanazime sa 😉 halvne prekvapko je hlboky kocik s babikou 😵 ,no a k tomu dostane este topanocky,papucky,dazdnicek,kremik na zimu,puzzle...a take blbosticky a auticko (vyberal ocko 😅 )

lucaska dakujemeeeeee 😵 na pusku sa Veronika asi tesi 😅 😵 😀

dienka
20. okt 2008

Veronike vsetko naj naj naj k 2 rockom 😵
A dodatocne aj Lenke k narodeninam a Lucaskovi k meninam 🙂

minkak
20. okt 2008

dienka dakujeme 😵

lucaska
20. okt 2008

dienka dakujem za lucaska...................... 😉

lucaska
20. okt 2008

minkak paraaada to vrtanie........................ 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre