• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
autor
aj od nas vsetko naj Veronike k 2 rockom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,vela zdravicka stasticka a nech ju maminka s tatinom poslucha :slight_smile: :wink:
20. okt 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny dakujeme :dizzy_face:
lucaska no asi tak....a to Veronika ma tu izbu z tejto strany zrovna :angry: ale pekne zabuvinkala :dizzy_face:
tak sa hned rozbehla do detskej :dizzy_face: no super :dizzy_face:
snad ju nezobudia :angry: a este ako nadavaju :angry: trieskaju...ach jo :confounded:
20. okt 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucas sa aj zobudil ale spal dve hodky tak staci, ale mame sa naco tesit............. :confounded: :angry:
20. okt 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to tam mate babulky teda veselo.... :unamused:
20. okt 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, lucaska Lucaskovi dodatocne vsetko najlepsie k meninkam, hlavne nech je zdravucky :slight_smile: :wink:
minkak, Veroničke tiez vsetko najlepsie, nech je zdravucka a nech ju rodicia posluchaju :slight_smile: :wink:
new aj tebe vsetko najnaj k narodkam :wink:
audreyd hladate este dobrovolnikov na burzu?
20. okt 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej kocky dakujem za gratulacie, ja som pridala par fotos vcera je tam aj Nikina izbicka tiez :grinning: len my zariadujeme tak jednoducho kedze je to podnajom a nemozme ani malovat :confounded:
20. okt 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: lennie, neviem :confused: burzu nemám na starosti :slight_smile: skús zavolať, milka ti povie :slight_smile:
20. okt 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.......lennie dakujeme................

minkak,ako gratulko???? uz sa tesim na fotto............. :wink:
20. okt 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
lucaska tak ho zobudili,no Veroniku nie,ale zobudil ju zvoncek --zvonil niekto zo spodu,ako nam to tu prerabaju mame zblbnute zvonceky,tak ked zvoni niekto k nam ,zvoni to susedom a naopak :angry: :angry: :angry:

lennie dakujem velmi pekne :dizzy_face:
new,kraaasne fotecky :slight_smile:
veronika sa z darcekov tesila "oci" boli riadne :dizzy_face:
fotky pridam,ale az neskor,este idem pospratavat a nemam to este v PC :confounded:
20. okt 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronička, prajeme ti k narodeninkám všetko najlepšieeee!!! :slight_smile: Aj tebe Mirka aj New :slight_smile: .
A Lucaskovi k meninkám tiež všetko naj.
Holky, mali by sme si upresniť miesto a čas na to stretko! Mirka, čo navrhuješ?
20. okt 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yuya dobry napad-...............................ja by som bola za ist okolo 21.00-21.30..............a miesto no je to tu vseliake ale ked chceme trsat tak ja som za cinemu, ale predtym ak chceme pokecat oproti cineme je velvet cafe ci ako sa to vola................ :wink: tam mozme zacat.............
20. okt 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale v podstate sa prisposobim vacsine................... :wink:
20. okt 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojky yuya,dakujeme moc,moc :dizzy_face:
ja suhlasim s lucaskou,lebo tiez si chcem trsnut-ked uz-tak uz :slight_smile: ale myslim,ze by sme mohli ist rovno tam nech si obsadime nejaky flek na hacanie :wink:
20. okt 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: tak som dala tie fotecky :wink:
pekny dnicek vam prajem :sunglasses:
21. okt 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka super fotky aj s dobrym komentarom :slight_smile: Veronika ma krasnu izbicku :sunglasses:
21. okt 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dienka,dakujem :wink: a ako ste dopadli na tom ockovani?bolelo moc?
21. okt 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri krasna izbicka, len u nas by ruzova nepresla. :frowning2: :frowning2: :frowning2: My mame teraz na modro vymalovanu, tak mi trvalo dost dlho, dokedy som muza ukecala, aby sme premalovali aspon na pomarancovu. :angry: :angry:
A veronika je herecka, krasne pozuje. :grinning:
21. okt 2008 o 12:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, minkak tak izbicka sa vam vydarila je uzaasna...................no a veronika niet co dodat ako vzdy herecke....... :wink: :wink:
21. okt 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu je veľa oslávencov. :fearful: Všetkým prajeme len to naj, naj, naj .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Minka, tie ručičky ste mali dať po celej stene, nie len nad dvere. To by bol super vzor. :wink:
Večerné stretko, ach. :cry: My už máme tento víkend program, tak si to užite.
21. okt 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dakujem,no ja som blazonko do ruzovej od malicka :sweat_smile: a vzdy som chcela take nebicko :slight_smile:
Veronika ,sa zase pekne pytala spinkat do detskej tak som rada :wink: a zaspala za 10min.miesto nasej tradicnej hodinky :confused:
no zacal pozovat riadne,hned ako zbada ,ze drzim fotak tak uz hadze pozy :grinning:
21. okt 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivaz vseliako sme premyslali,ale nechcela som to zase prehanat a ta stena sa mi paci aj ten pas,tak si myslim,ze takto to staci :wink:
21. okt 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky z Trencina a okolia. :slight_smile: Potrebujem radu....
Chceli by sme aby bol manzel pri porode a radi by sme absolvovali nejake prednasky, alebo nejaku inu pripravu na ten velky den D. :dizzy_face: Ale nemam sajnu kde v TN take nieco funguje. Viete mi poradit? Dakujem :slight_smile:
21. okt 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, neviete o nejakom azylovom dome pre matky s deťmi tu v tn a okolí?
21. okt 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sue v kulturnom centre pri druzbe byva cvicenie pre tehotne. Vedie to porodna asistentka, dozvies sa tam informacie o porode, o sestonedeli, nam rozpravala, akoprebieha porod, co treba robit v jednotlivych dobach porodnych. je to fajn pre prvorodicky,urcite tie rady ocenis.
A k tomu,aby manzel bol pri porode, nemusi absolvovat ziadne prednasky, staci ak len potom priamo v porodnici zaplati poplatok, tusim 200 sk.
21. okt 2008 o 15:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To cvicenie byva v stredu od 17.00.
21. okt 2008 o 15:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A chodia tam aj partneri s tehulkami???? Viem ze to nie je povinne ale rada by som ho tam vzala pozriet aspon. :slight_smile:
21. okt 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na cvicenie nechodia, ale robia sa exkurzie do porodnice na saly, tam mozes zobrat aj partnera a spolocne to pokukat. :wink:
21. okt 2008 o 15:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, viete niektorá niečo o plávaní detičiek na Juhu? Mne to medzirečou spomenula jedna mamina, ale neviem sa k ničomu bližšiemu dopátrať. Že či to vôbec existuje a ak hej, tak kde a za koľko a pre ako veľké detičky.
Ďakujeeeem. :wink:
21. okt 2008 o 15:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sue, predpôrodnú prípravu robia aj v nemocnici. Dozvieš sa tam základné informácie o pôrode, šestonedelí, starostlivosti o dieťa. Môžete si s manželom pozrieť priestory. Bývalo to raz týždenne. Brnkni si tam, alebo kontakt určite nájdeš aj na dverách na poschodí kde je sono.
21. okt 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue, ak chces, aby mal aj manzel predstavu o priebehu porodu, vezmi ho na tu jednorazovu prednasku do nemocky, fakt odporucam, ten moj dovtedy ani netusil, aka by mala byt jeho funkcia... :wink:
21. okt 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok