• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
ahoj danny, ja teda vecer tiez chodim skoro spat, alebo surfujem po nete a zhanam pre malu tipy na vianocne darceky. :slight_smile:

JA pijem kavu, sice to bezkofeinove caro s mliekom, mnam. Ale akosi ma po nej v poslednej dobe zacina palit zaha.
26. nov 2008 o 12:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile: vidim, ze sa tu zacina korculiarska sezona. My si asi este pockame na buduci rok...
som vas zanedbavala, ale mala je teraz akysi narocny "spotrebitel" :grinning: stale sa dozaduje nejakej cinnosti, takze som rada, ked si bud oddychnem alebo porobim nieco doma. A soplavi sme uz stihli byt aj 2x :angry: neviem, ci mame na figu imunitu, ci co... ale kedze kapusta v sude uz vykysla, nasadime vytamin C :grinning:
Tak sa drzte a ked bude cas, zasa k vam kuknem :wink:
26. nov 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venonna, sopel je normálny prejav zdravého imunitného systému :grinning: aj my máme soplov na kilá, ale pokiaľ nie sú zelené alebo nejaké brontofialové, tak neriešim :slight_smile: a kapustový vit. c je úplne najsamlepší, mňam :slight_smile: asi zase bude segedín doma :wink:
baby, dajte nejaký tip na darčeky pre drahú polovičku :slight_smile: som v koncoch, resp. na začiatku rozmýšľania :frowning2: a nič ma nenapadá :unamused: ale zato sebe som už stihla kúpiť :grinning:
26. nov 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aud, ja uvazujem na tym zavesnym kreslom, co maju aj na nosime.sk, ale to by bolo teda pre oboch vzhladom na cenu :confounded:
asi toto http://www.nosime.sk/tovar975-brasil_papaya :wink:
26. nov 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vennona tak ten darcek vyzera super :wink:
26. nov 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, lennie-nicolke prajeme nech ste coskoro fit............................... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

venonna pekny darcek.......................... :wink:
26. nov 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: baby a nechcete sa pridat? Mozno by nam dali zlavu alebo aspon usetrime na postovnom? :wink: ale ja zvazujem tu moznost, ci to nekupit cez ebay, vyjde to o nieco lacnejsie... :unamused:
26. nov 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja tu zavitam a tu ticho :confused:
aud, na vitamin su z kapusty lepsie uhrabky - tam sa kapusta nevari :wink: ale neviem, ci by Ti to Adamko neohrdol :sweat_smile: my s MM to ale milujeme :dizzy_face:
26. nov 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja uz mam veru vianocne darceky skoro vsetky :grinning: dva najvacsie nikolkine supnem do albumu len neviem na ako dlho :grinning:
26. nov 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
venonna to bude asi tym ze niektore uz nestihame vecer sem ist a niektore u o takom case spime ako ja :grinning:
27. nov 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
27. nov 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tu sa vo velkom korculuje :wink: :sunglasses: Ja si to s *Dankom zatial este neviem predstavit :grinning: Lauriku sme zacali ucit, ked mala 4 roky, ale boli hisaky :confounded: Minuly rok jej to uz ako tak slo, toho roku ocakavam zlepsenie stylu :grinning: Ale zato lyzuje super, rychlejsie ako ja :slight_smile:
27. nov 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,
dienka dnes som bola u mami a tusim som videla nejake mamicky doobedu na ihrisku...ale nebola som si ista ci aj ty niesi medzi nimi :sweat_smile: ,ale zato kalu som videla ako tlaci kocik a terazka sa cez branku vypravala s havinkom :grinning: :grinning:

dnes bolo vonku celkom v pohode...uvidime co nas caka zajtra :sweat_smile:
27. nov 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

danny to nedebatovala s havinkom, ale so zahradnym trpaslikom. Pri havkovi by nebola taka odvazna, aj ked by bol za plotom. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 21:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kala tak si to aspon uviedla na pravu mieru..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale bola podarena.....som VAs z auta videla...ako si ju nemohla od plota odtrhnut heh :grinning:
27. nov 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, new pekne darceky ste vybrali.....................aj my mame ten gaucik doma ale cars........ :wink:
kala tak terezka je velka debatnicka s trpaslickom.......... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

lennie ako sa ma nikolka??????
27. nov 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Trenčanky, neviete mi niektorá poradiť, kde zohnať taký ten vešiak - nemého sluhu. Chcem ho kúpiť našemu tatimu pod stromček, lebo ma už nebavia tie jeho veci poodkladané kade - tade. :slight_smile:
27. nov 2008 o 23:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dahlia-skus popozerat v nabytkoch... :wink:
27. nov 2008 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dahlia................skus ASKO.............. :wink:
27. nov 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, bola som len v Jysku, ale skúsim to Asko. V Ikey ho nemajú, tam som ho už pozerala. Tak asi to budem musieť naozaj zháňať.
Ďakujem za tip.
27. nov 2008 o 23:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dahlia skus si dat do googlu vesiak-nemy sluha....mne tam naslo vela linkov :wink:
27. nov 2008 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dahlia vsak je vela nabytkov, hore v priore alebo v keramoprojekte skus :wink:
27. nov 2008 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska, Nicolka uz je v poriadku, raz dostala ten cipok na laringitidu a chvalabohu sa to nerozbehlo dalej :slight_smile:
Tak uz je fit..klop...klop :sweat_smile:
a vy ako? :wink:
28. nov 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dannynka neboli sme to my, sme cely tyzden doma, Danko ma skarede sopliky, tak sa kurirujeme. Dnes sa chystam do mesta na nakupy, juj sa tesim :grinning:
Baby a mozem len odporucat, trebars ako tip pod stromcek- pekaren chleba :wink: Pochutnavame si na domacom chlebiku, uz v obchode nekupim. Nakupila som si kadejake muky raznu, grahamovu,... semiacka a pecem vo velkom. Prve 2 mi trosku nevysli, chutovo dobre, ale trosku sa prepadli, ale vcera supis chlebik. A chystam vianocku upiect :slight_smile:
28. nov 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam nadcha presla za 2 dni, len dufam ze sa nevrati :unamused: dnes sa chystame po meste a je okolo nuly tak duuufam duuufam, ze ked sa teplo oblecieme bude to OK :slight_smile:
28. nov 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dienka, nech ti to vydrzi :wink: moja mamina ma tiez pekaren a zo zaciatku piekla o sto sest ale myslim ze teraz cca po tristvrte roku na nu asi sada prach :sweat_smile: mne ten chleba moc nechuti neviem, ale furt lepsi ako tuna, taky sladky ako vianocka bleee uz sa tesim domov na poriadny salat s rozkom :grinning:
28. nov 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dienka aj ja som rozmyslala nad tou domacou pekarnou...ale u nas asi vyhra radsej prebalovak :grinning: :grinning:
28. nov 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dannynka :grinning: :grinning:
28. nov 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok