Trenčín II

Tak šup babulky pokracujeme 😉
newyorkgirl
28. nov 2008
dobry vecer, teeda tu vazne nikto =-) tak my sme dneska pobehali po meste zas troska jeziska, uz len nejake drobnosti a mame to vybaveneee, mozeme sa vrhnut na plany pecenia 😃 u nas bolo dnes aj 5 stupnov takze celkom v pohode, budem dufat, ze sopliky sa nevratia 🙂 dobru nocku vsetkym |-|

a veru kde je ta muci, uz som o nich dlho nic necitala
newyorkgirl
29. nov 2008
teeda co v trencine neni net? 😃 ze sem nikto nepozrie alebo sa venujete rodinkam ci nakupom, tak my sme dnes robili po sto rokoch placky zemiakove a cakame na tatinka, lebo je v praci, len tak upratujeme a ja sem furt kuk a tu nikto :-|
dannynkaautor
29. nov 2008
new-je vikendik,vsetci sa asi venuju rodinkam 😃 😃 😃 😃 😃
newyorkgirl
29. nov 2008
danny sak vidim 😃 nas to caka az pondelok utorok, vtedy mame vikend my :-N
dannynkaautor
29. nov 2008
tak to uz mate za dverami he he 😃
minkak
30. nov 2008
ahojte kocky 🙂
tu sa vikenduje v plnom prude,pozerate talent?

baby dame mikulasske stretko????????????

v stredu o 16-ej----Verde----kto sa prida???? x-)

mohol by prist aj mikulas....nemate doma nejakeho dobrovolnika? k tomu nejaky ten darcek od nas-maminiek...co vy na to?
mucilienka
30. nov 2008
minka, ved vies, ja so vsetkym suhlasim - len som za necokoladovu sladkosticku.. obetavca doma nemame, zial, je v DE :-S
minkak
30. nov 2008
jeeee muci nova fotecka x-) chutnucka x-)
ok tak sme zatial 3 aj drobec sa pridava 😉 x-)

mohli by sme dat deturencom najekeho brumika alebo ,mliecny rez.....doma si uz kazda spravime balicky....nech dostanu od toho mikulasa rovnake.... 😉

len co ten mikulas???najde sa nejaky?
dannynkaautor
30. nov 2008
babulky tu to v taku nocnu hodinu zije 😃 ja ako v poslednom case nemozem spat :-N :-p
minkak
30. nov 2008
danny a co robkas?
dannynkaautor
30. nov 2008
veceriam 😃

uz som bola od polnoci v posteli a neda sa mi spat,malinke v brusku si robi discoteku 😃 a ty?som myslela ze som tu sama :-N
minkak
30. nov 2008
no wau...tak dobru chut 🙂
ja som vysla akurat zo sprchy...tak sa tu este motam a pojdem bukat 😉
tak si s nim zatancuj,mozno sa ukludni,ale asi len do vtedy kym si nelahnes,ze?to si pamatam ....to boli casy x-) v momente ako som si lahla,nastala divocina 😃
minkak
30. nov 2008
bukat malo byt buvkat 😃 😃 😃 uz nevidim 😃
dannynkaautor
30. nov 2008
no veru tak ako pises,pokial sedim za pc je vsetko oki,v ten moment ako zalahnem zacne "rodeo" 😃
minkak
30. nov 2008
ale fuuuuka,ze ]-( otras :-S
snad uz rano nebude 😉
dannynkaautor
1. dec 2008
no veru dobre tam duje,az nam trasie na balkone zo zaluziamy ]-( mohlo by sa veru to pocasie umudrit :-N
minkak
1. dec 2008
hmmm,snieziku by bolo treba,ale tak riadne 🙂 to by bolo 😉
dobre danny ja koncim,idem este nieco mrk a pojdem haji,papa a dobru nocku |-| x-)
dannynkaautor
1. dec 2008
oki pa a bruuu 🙂 😉
moni1412
1. dec 2008
pekne ranko 🙂

vy nemozete spavat? 😃 co ste mali v TN? 😃
dannynkaautor
1. dec 2008
moni no nemohli,my sme sa akurat zobudili 😃 😃 😃 😃 😃
dienka
1. dec 2008
dannynka tak to hej 😃 , to by som si dala povedat 😉
erka12
1. dec 2008
no teda,baby vy mate vydrz,nas trapia sopliky,teda filipko uz len trosku,ale asi to lapa miska 😞 no aj tak musim na chvilu s nimi poobede von 😉
erka12
1. dec 2008
dienka ahoj,prave som si vsimla,ze si pisala 😉
dienka
1. dec 2008
Ahoj Erka, kavicka? 😉 My sme akurat dosoplikovali, konecne. Tak nech Vam to co najskor prejde.
Vonku ale fuciiii.
erka12
1. dec 2008
dienka,mas pravdu fuci,aj slniecka uz niet,ale aspon na rozky pojdeme 😉
miauka
1. dec 2008
ahojte trencanky...chcem sa spytat, ci niektora z vas chodi s drobcom na to cvicenie na fitloptach na Vychodnu?
Ak ano, tak kedy to byva a kolkokrat do tyzdna? Dakujem za info. 🙂
verka
1. dec 2008
Miauka kuk IP
dannynkaautor
1. dec 2008
erka tak prajeme skore uzdravenie,aj Gabiku prednedavnom cosi obchadzalo ale uz je to oki klop-klop :-N
karo
2. dec 2008
ahojte,

stahujeme sa na sihot, neviete mi poradit dobrych detskych lekarov, nemusia byt len na sihoti , ale aby boli dobry ...
venonna
2. dec 2008
ahoj karo, viecere tu chodime ku Gavendovi a sme spokojne, sidli v meste (stara poliklinika)
ale urcite Ti poradia aj ostatne... 🙂