Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mami.sk
23. apr 2009

ahojte 😉
no kukam ze ste vcera riadne potiahli 😀 ja som zaspala o 22.30 a predtym som malu nakojila a si predstavte ze prespala celu noc a zobudila sa az o 5.50 😉
taka svieza som sa zobudila ako rybicka 😉 po dlhom case 😉

martinano - tak aj maly Martinko asi vedel ze si potiahla dlho do noci a rano potiahol on 😉 nechal ta vyspat, zlaty je,ze? 😀
danny - nezavidim ti tieto posledne dni, ale uz to nebude dlho trvat 😉

mami.sk
23. apr 2009

no dnes sme boli na poradni a za mostami som stretla Kalu s Terezkou a Milankom, spominala ze ani im nesla tepla voda 😒
no dufam ze vam to rychlo spojazdnia 😉

som sa bala ze bude velka kosa ale v pohode, akurat na moste ma vyfukalo 😒 no aspon som si zase zasportovala 😀

dr. nas pochvalil ze sme pribrali / ma 6kg a 65 cm/ , no ja som sa bala ze sa mu to nebude pozdavat a on nas este chvalil 😉 aj nas zaockovali hexa, prevenar a rotarix tak cakam co bude dnes, ci nebude nejaka reakcia 😢
s tymi zubami som mala pravdu, vraj sa malej v ustockach uz vsetko pripravuje ale vraj to moze trvat par dni ale aj par mesiacov tak ma vobec nepotesil 😝 chuda male 😝

martinano
23. apr 2009

mami no super, asi sa vam to konecne upravi, mala je zlata.
nas mato je na spanie teda super,aspon to nocne cez den tomu moc nedal,ale teraz je fajn aj cez den,ale mali sme obdobia kedy nespal cez den vobec, to bola ina makacka.aj ja som sa divila,ze tak neskoro vstal,ale asi to zacina posuvat ako to mal aj minuly rok v lete to prespal cele doobedie s nami,tazke sa dalo v pohode ponocovat 😀

venonna
23. apr 2009

cafte kocky! Som vas zasa zanedbavala 😔
vidim, ze to tu zije a su aj nove tvare 🙂
nebude stretko? Som vas uz dlho nevidela...

martinano
23. apr 2009

ahoj vennona, mas super napad stretko
ake my prideme az koncom maja zaciatkom juna nedame aj potom nejake rada by som vas videla 😉

lucaska
23. apr 2009

venonna, kde a kde???????? 😝

miroslava72
23. apr 2009

Muci, mne sa zda,ze Briliant je oproti Prioru,ci sa mylim?

Mami,super,ze ste dopadli dobre...vravela som ti,ze Terezka nie je hladna,ze si potiahne kolko ona chce.
Co zajtra? Ozaj kupila si tu ziarovku?

siska_br
23. apr 2009

ahojte trencanky 🙂 🙂 🙂

prosim prosim o pomoc 😵 😵 😵 . pocula som, ze niekde v trencine na sihoti by malo fungovat nejake plavanie pre babätka, neviete o tom niektora nieco? ja som pocula, ze sa to vola afrodita (aphrodita???), ale na nete nic take neviem najst. do hupsu sa nevieme dostat - asi tam je v poradovniku pol slovenska - a do dubnice mame trochen problem s dochadzanim.... veeeeeelmi chceme so samkom plavat, prosim, ak ste niektora o comsi takom pocula, mozete mi dat vediet? velmi pekne dakujeme

p.s. mucilienka - briliant je naozaj oproti prioru 😉

martinano
23. apr 2009

siska ahoj a neskusala si demy dss,aj oni maju vraj plavanie s detmi je to v biskupiciach

venonna
23. apr 2009

siska, v tomto neporadim...
kocky, majte zlutovanie nad tehulou s malou certicou 😖
ja som dufala, ze vymyslite vy a ja sa len pridam 😵 😀
do mesta sa casto nedostanem, tak uz ani neviem, kde sa s detmi da...
pre mna je dolezite len to, aby mlada mala vybeh a ja aby som si mohla s tym bruchom niekde sadnut 😅 ja som taka skromna osoba 🤐 😀

mucilienka
23. apr 2009

caute kocky,

mami, tesime sa z kileciek, hlavne ze rastiete - mala cucka kolko potrebuje, to je jasne, ked tak kraaasne pribera 😵

miroslava72,
je to mozne ze som si tie zlatnictva pomylila, dakujem pekne, vsak kuknem aj tam aj tam pre istotu.. dufam, ze volaco kupim 😉

venonna,
helenka ani nevyzera na take sidlo, keby si nebola tehu, tak mas dobru posilovacku vravis.... nechcete prist k nam na dvor? 🙂

dannynka
autor
23. apr 2009

ahojte 🙂

mami-tak si ma potesila s tym ze dr uz je v ordinacii 🙂 ,a samozrejme aj krasne miery ma Tvoja Terezka 😉

ivaz-ak budes mat chvilku cas a chud aj ja by som poprosila fotto zo vcerajska,veru detuch sa krasne vyhrali mozme si taketo stretka robit aj castejsie... 😉 A navyse aj Gabika si s Filipkom celkom dobre rozumeli,podarena dvojka 😀 😎 😀

dannynka
autor
23. apr 2009

ozaj este som zabudla spomenut co sa mi dnes stalo,boli sme aj s mangelom a dcerkou v meste a hadajte koho som stretla,dr.Sucanskeho.....ze by uz predzvest porodu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amatula
23. apr 2009

no danny ved uz by bolo na case 😉 ci Dominik caka na máj 🙂
ja kazdy den kukam ci nic...............tak drzim palce!!!snad cez vikend 🙂

martinano
23. apr 2009

danny urcite

erka12
23. apr 2009

danny,tak rano cakam sms 😀 😀 😀

martinano
23. apr 2009

1maja to bude

martinano
23. apr 2009

myslim porod danny

erka12
23. apr 2009

martinano,ze 1 maja,len co ti povie danny,tak by uz chcela aj zajtra 😉

dannynka
autor
23. apr 2009

veru erka by som bola najradsej keby aj hned zajtra teda cim prv,ale tiez to vidim na maj 😅 Ozaj martinano nevies nahodou na kolky den po termine sa v TN nemocnici vyvolava porod? 😅

martinano
23. apr 2009

10dni, ja neviem je to este tyzden,ale ten datum som si to raz tak povedala,ze asi.a ja somm taka bosorka jednej kocke tiez tu z mk som povedala,ze to bude 14.12a ona,ze preco a ja ze sa mi to paci a nase deti budu spolu oslaovovat ranol,ze este nic a poobede bola mala na svete.ale posluchla ma a sprch a tepla bola a pomohla 😉
ja fakt nekecam a to vyvolavanie nie je nic moc, mne maleho vyvolavali o tri tyzdne skor,ale teda to bolo 😠

dannynka
autor
23. apr 2009

martinano-neboj aj ja viem co je to vyvolavanie mne zas Gabiku vyvolavali lebo sa jej tiez vobec nechcelo 😝

no veru som zvedava kedy sa mimimvypyta na svet alebo kedy mu pomozu,ale hlavne aby to tu uz bolo 😅

dannynka
autor
23. apr 2009

inak uiz mam aj po horucej sprche a nic..... 😅

venonna
23. apr 2009

martinano - Ty si odbornicka - co by sa stalo, keby sa porod nevyvolal ani po 10 dnoch (alebo teda co by sa mohlo stat) 😕

dannynka
autor
23. apr 2009

ahoj venonna ako sa Ti tehulkuje?a pohlavie babenka este neviete?

martinano
23. apr 2009

tak sa prenosi a pusti si do plodovej vody smolku a to sa vtedy hovori o plodovej vode ako o zelenej,ale teda raz som videla aj taku co vyzerala ako bahno, babatku tam uz nebudo dobre, nebude mat dobre zaznami a ukoncuje sa cisartskym,tak isto uz moze byt aj prezreta placenta a tym padom nie je dobre vyzivovane.
jasne,ze je otazne, nietore maminky hovoria,ze prenasali viac ako desat dni,ale tam treba prihliadat na to ako je stanoveny termin porodu

venonna
23. apr 2009

danny, nevieme, MM ani vediet nechce a ja stale lavirujem, ci sa mam zajtra na UTZ spytat alebo nie 😅
a tehulkovalo by sa mi ohromne, keby to moje sidlo bolo pokojnejsie 😠 ale dik za opytanie 🙂
Ty uz toho musis mat plne zuby, co?

martinano
23. apr 2009

vennona tak to mas pestre,ked je mala taka ziva,ani nie je z tych deti,ktore posadis a sedia,ze?to pozname 😠

erka12
23. apr 2009

venonna,verim ti, tie nase sidla,ja som to prezivala ked som bola tehotna a misko bol ako rychlik a vsade 😀

mami.sk
23. apr 2009

ahojte kocky, no konecne som sa tu dostala 😀
dnes bol ale dlhy den 😀
som bola na tej poradni, dr. super ako vzdy, mal trpezlivost so mnou, lebo ja otazok na jednu stranu / som si ich normalne musela pozapisovat lebo by som zabudla sa popytat 😀 😀 😀 /
no a kedze sme tam isli s kocikom tak som mala super prechadzku, 4 hodinky vonku 😀
no a o 6 vecer sme isli s muzom do Nemsovej, mal tam robotu tak na hodinku tak sme mu s terezkou robili spolocnost 😉
juj a domov sme prisli az okolo 8 a kym som dala malu do poriadku a spinkat ... juj a kedze som dnes taka rozbehnuta tak si predstavte ze som konecne vyzehlila 😀 😀 😀
uz som musela lebo muz sa vyhrazal ze vyzehli on 😉
a to by bola riadna hanba ze zena na MD a muzik musi zehlit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre