Trenčín II

Tak šup babulky pokracujeme 😉
dannynkaautor
23. apr 2009
venonna-veru aj to moje sidlo mi teraz dadva posledne dni celkom dost zabrat.....a tieto posledne tyzdne su najtachsie :-p .Co sa tyka pohlavia my sme chceli vediet od zaciatku ale mimi sa nam nechcelo ukazat,az ked som bola na prietokoch som sa dr spytala lebo mal kvalitnejsie sono a az ten mi povedal pohlavie, potom aj moj dr potvrdil,ale iste bude az ked sa narodi 😃 😃
mami.sk
23. apr 2009
danny a meno pre dievcatko mate vybrate??? pre istotu? 😃
venonna
23. apr 2009
dobra otazka 😃
dannynkaautor
23. apr 2009
mami jasne uz je dlho rozhodnute,bud Dominik alebo Dominika 😉
lucaska
23. apr 2009
mami , sa tu smejem na papieriku........ :-N :-N ty si ako ja, ja aj ked som bola tehu, tak na gyndu som vzdy isla s listkom a kopec otazok ale doktor bol vzdy mily, ale raz sa uz potom smial ze aby som uz menej citala... 😃 😃

tak super ze malicka tak krasne pribera..................... 😉
danny, neboj uz len par dni, mozno hodin 😉 😉
dannynkaautor
23. apr 2009
lucaska len aby s toho nebol tyzden a viac :-N :-N :-N :-N
lucaska
23. apr 2009
danny,ved uz vam ide voda,tak horuuce sprchy, alebo este co viem tak sex urychluje porod :-p :-p :-p
dannynkaautor
23. apr 2009
lucaska tomu ver ze som skusala oboje a nic nepomaha.... :-p
lucaska
23. apr 2009
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
dannynkaautor
23. apr 2009
co uz so mnou,raz to prist musi...jednine ta myslienka ma ukludnuje :-N 😃
lucaska
23. apr 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
dannynkaautor
23. apr 2009
este bude sranda ked sa s kacenkou stretneme obe v porodnici 😃 😃 😃 😃
lucaska
23. apr 2009
no to som veru zvedava, len aby ta kacenka este nepredbehla.....
dannynkaautor
23. apr 2009
aj to moze byt,akurat dnes sme sa o tom vypravali na kamienkoch...... 😃 ale vlastne ved vies ved aj ty si tam bola 😃 😃 😃
lucaska
23. apr 2009
😉 😉 😉 😉 .............idem ja haji..........dobruu noooc...danny trosku pospi ak sa bude dat 😉
dannynkaautor
23. apr 2009
lucaska napodobne aj Tebe dobru nocku,aj ja sa uz pomalinky zberam,bruu nocku 😉 |-|
mami.sk
23. apr 2009
lucaska - Ti poviem, ja som stara skleroza a odkedy som na MD uplna hroza 😞
si predstav ze ja som zabudla ze som sa zoznamila s otcovou sesternicou 😞 a ze sme si aj potykali 😞
skoro som umrela od hanby ked sme na to prisli 😃 😃 😃

danny - dobra sprava je ze raz to skonci 😃

dobru nocku dievcence, pekne snicky 😉
mami.sk
24. apr 2009
dobre ranko, zda sa ze vcerajsie pocasie urobilo svoje a vsetky ste skoro zaspali 😃
ja som hore uz od 4 / terezka ale o 6 zaspala a teraz znovu /
dnes poobede by sme mali s Terezkou ist do Puchova, 3 kolegyne oslavuju narodky tak sme boli pozvane 😉
urobime si vyletik 😉
mucilienka
24. apr 2009
helou kocky,

no vcera to tu zasa zilo... 😉 ja som prenasala malu 9 dni, potom mi vyvolavali porod - Lintner na mne vyskusal Hamiltona, dali vkladacku a za styri hodiny bolo po x-) taky porod chcem aj nabuduce 😃
mne sa sestricky smiali - kedze som kvoli tlaku bola uz pre terminov v nemocnici, ze mi vybavia "samotku" aby za mnou prisiel manzel, ze sex urychluje porod - to fakt neviem, kedze pocas tehu to bolo pre nas tabu 😃 kvoli rizikovemu tehotenstvu... tak danny, skus vyskusat... 😉
siska_br
24. apr 2009
maminky - dakujeme velmi pekne za odporucenie. demy dss - to som este ani nepocula - skusim vygooglovat 🙂
snad nas niekde prichylia 😉

krasny slnieckovsky den zelame!!!!!
erka12
24. apr 2009
ahojte,filipko vstal o 5 so strasnym palcom,zobudil aj miska,tak pricupital k nam do spalne a bolo po spanku 😞
mami teda obdivujem ta,sice spavame niekedy len do 6,ale aj hodinka pomoze 😉
dannynkaautor
24. apr 2009
babulky poculi ste o tomto: :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o

http://dnes.atlas.sk/slovensko/557882/zena-poro...
erka12
24. apr 2009
danny,hroza :-o
dannynkaautor
24. apr 2009
no veru nepochopim ako to moze zena urobit |-|
erka12
24. apr 2009
az ma zamrazilo 😞
dannynkaautor
24. apr 2009
pred chvilkou mi volal manzel ze ci som o tom pocula tak som googlila a vygooglila.....par dni dozadu tu veru isla dole juhom sanitka a dve policajne auta celkom dost rychlo......smerom na vychodnu,tak uz viem preco 😞 |-|
erka12
24. apr 2009
erka12
24. apr 2009
danny a inak ako?co gabika?
dannynkaautor
24. apr 2009
erka-Gabika celkom oki,dnes sme ani von neboli lebo ma od vecera hlava bolela tak som si potrebovala polezat,a ona anjelik moj sucitila.Bud sa pekne hrala aleb lezala vedla mna x-)
erka12
24. apr 2009
no super,tak si si oddychla,aj poobede relaxuj,ked ti to gabika dovoli,ved to potrebujes 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli