• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
autor
venonna-veru aj to moje sidlo mi teraz dadva posledne dni celkom dost zabrat.....a tieto posledne tyzdne su najtachsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Co sa tyka pohlavia my sme chceli vediet od zaciatku ale mimi sa nam nechcelo ukazat,az ked som bola na prietokoch som sa dr spytala lebo mal kvalitnejsie sono a az ten mi povedal pohlavie, potom aj moj dr potvrdil,ale iste bude az ked sa narodi :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny a meno pre dievcatko mate vybrate??? pre istotu? :grinning:
23. apr 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobra otazka :grinning:
23. apr 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mami jasne uz je dlho rozhodnute,bud Dominik alebo Dominika :wink:
23. apr 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami , sa tu smejem na papieriku........ :sweat_smile: :sweat_smile: ty si ako ja, ja aj ked som bola tehu, tak na gyndu som vzdy isla s listkom a kopec otazok ale doktor bol vzdy mily, ale raz sa uz potom smial ze aby som uz menej citala... :grinning: :grinning:

tak super ze malicka tak krasne pribera..................... :wink:
danny, neboj uz len par dni, mozno hodin :wink: :wink:
23. apr 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucaska len aby s toho nebol tyzden a viac :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny,ved uz vam ide voda,tak horuuce sprchy, alebo este co viem tak sex urychluje porod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucaska tomu ver ze som skusala oboje a nic nepomaha.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co uz so mnou,raz to prist musi...jednine ta myslienka ma ukludnuje :sweat_smile: :grinning:
23. apr 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. apr 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este bude sranda ked sa s kacenkou stretneme obe v porodnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som veru zvedava, len aby ta kacenka este nepredbehla.....
23. apr 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj to moze byt,akurat dnes sme sa o tom vypravali na kamienkoch...... :grinning: ale vlastne ved vies ved aj ty si tam bola :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :wink: :wink: :wink: .............idem ja haji..........dobruu noooc...danny trosku pospi ak sa bude dat :wink:
23. apr 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucaska napodobne aj Tebe dobru nocku,aj ja sa uz pomalinky zberam,bruu nocku :wink: :pensive:
23. apr 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska - Ti poviem, ja som stara skleroza a odkedy som na MD uplna hroza :frowning2:
si predstav ze ja som zabudla ze som sa zoznamila s otcovou sesternicou :frowning2: a ze sme si aj potykali :frowning2:
skoro som umrela od hanby ked sme na to prisli :grinning: :grinning: :grinning:

danny - dobra sprava je ze raz to skonci :grinning:

dobru nocku dievcence, pekne snicky :wink:
23. apr 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, zda sa ze vcerajsie pocasie urobilo svoje a vsetky ste skoro zaspali :grinning:
ja som hore uz od 4 / terezka ale o 6 zaspala a teraz znovu /
dnes poobede by sme mali s Terezkou ist do Puchova, 3 kolegyne oslavuju narodky tak sme boli pozvane :wink:
urobime si vyletik :wink:
24. apr 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou kocky,

no vcera to tu zasa zilo... :wink: ja som prenasala malu 9 dni, potom mi vyvolavali porod - Lintner na mne vyskusal Hamiltona, dali vkladacku a za styri hodiny bolo po :dizzy_face: taky porod chcem aj nabuduce :grinning:
mne sa sestricky smiali - kedze som kvoli tlaku bola uz pre terminov v nemocnici, ze mi vybavia "samotku" aby za mnou prisiel manzel, ze sex urychluje porod - to fakt neviem, kedze pocas tehu to bolo pre nas tabu :grinning: kvoli rizikovemu tehotenstvu... tak danny, skus vyskusat... :wink:
24. apr 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky - dakujeme velmi pekne za odporucenie. demy dss - to som este ani nepocula - skusim vygooglovat :slight_smile:
snad nas niekde prichylia :wink:

krasny slnieckovsky den zelame!!!!!
24. apr 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,filipko vstal o 5 so strasnym palcom,zobudil aj miska,tak pricupital k nam do spalne a bolo po spanku :frowning2:
mami teda obdivujem ta,sice spavame niekedy len do 6,ale aj hodinka pomoze :wink:
24. apr 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. apr 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny,hroza :astonished:
24. apr 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru nepochopim ako to moze zena urobit :pensive:
24. apr 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az ma zamrazilo :frowning2:
24. apr 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pred chvilkou mi volal manzel ze ci som o tom pocula tak som googlila a vygooglila.....par dni dozadu tu veru isla dole juhom sanitka a dve policajne auta celkom dost rychlo......smerom na vychodnu,tak uz viem preco :frowning2: :pensive:
24. apr 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. apr 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny a inak ako?co gabika?
24. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erka-Gabika celkom oki,dnes sme ani von neboli lebo ma od vecera hlava bolela tak som si potrebovala polezat,a ona anjelik moj sucitila.Bud sa pekne hrala aleb lezala vedla mna :dizzy_face:
24. apr 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super,tak si si oddychla,aj poobede relaxuj,ked ti to gabika dovoli,ved to potrebujes :wink:
24. apr 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok