• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
Mami,som ta videla v bille...aj my sme boli,pri tej istej pokladni len par ludi za tebou,ale neskoro som ta zbadala
My sme dnes boli u nasich na obede,tak som mala pauzu vo vareni....boli sme trosku oslavit sestrine a otcove i muzikove meniny.
26. apr 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej mirka, ja som ta vobec nevidela :unamused:
som potrebovala nieco kupit ku peceniu tak som vzala prevetrat aj Terezku :wink:
no riadne ma vyfukalo, musim kupit nejaku sietku na kocik, lebo vsetok bordel som mala v kociku na terezke :unamused:
neviete co by bolo najlepsie? ci sa daju kupit nejake sietky na kocik?

poobede vzal manzel malu vonku a ja som si tak fajn pospala :wink: som povodne chcela ist s nimi ale nejako som nevladala :unamused:
26. apr 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka - inac zbehneme zajtra na ten Juh?
lucaska - mohli by sme sa teda stretnut a zobrala by som od teba ten klobucik :wink: najprv ho ale Terezke vyskusam, dufam ze nevadi :wink: ale na leto jej podla mna bude dobry :wink:
26. apr 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hlasime sa z Anglicka, stastne sme docestovali, sice o pol jednej nasho casu v noci, ale NIkolka si aspon pospala aj cestou na letisko, v lietadle bola celkom OK a potom spinkala aj v nasom aute este sme mali hodku a pol cestu, tak sme ju prelozili do postielky a buvala do rana :slight_smile: ja sa teraz nezastavim, lebo nechajte dvoch chlapov(mojho muza a svagra) 3 mesiace samych, som prisla z jedneho upratovacieho kolotoca do druheho :grinning:
26. apr 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
newyorkgirl - ty si bola 3 mesiace na Slovensku? to je velka odvaha nechat 2 chlapov tak dlho samych :grinning:
nezaviidm to upratovanie :unamused:
26. apr 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,

dnes budu tusim vsetky "nizkotonazne" postavy v povetri, ako stale fuka... Esteze mam take dobre tukove zavazia :grinning:
27. apr 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
muci, veru ani mna urcite neodfukne :grinning: :grinning: :grinning:
sme chceli ist s Mirkou na Juh ale teraz neviem ked je tak britko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

no dnes teda fuka,ozaj :confused:

mami vy ste isli cez brezinu pesí,vtedy na juh na to stretko??lebo vcera som tam bola a to je teda riedna streka :sweat_smile: :fearful:
boli sme s drobcami,Bobo sa fantasticky vysantil,mal aj bicykel :wink: ja som tam nebola asi od zakladnej :sweat_smile:

ake dnes plány,dámy :slight_smile: ?

danny co?? :slight_smile:
27. apr 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula,

to je provokacia voci danny?

ja sa chystam do mesta, na jahody, ale pojdem si pre vysledky na endokrinologiu, tak to hadam rychlo vybavim.. a peciem este cokoladove resanky :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam! malej na zelanie :wink:
27. apr 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

boze muci, kde beries tolko energie, este aj vypekat, a hned tak zrana. :grinning: Ved pockaj, to ta casom prejde :grinning:

juuuj jahody by som si aj ja dala, le bohuzial tuto sezonu budu pre mna tabu. :frowning2: :frowning2:

Danny este nic?
Aj u nas na pocudovanie fuka ako besne. :grinning: Takze my dnes asi len doma. :frowning2:
27. apr 2009 o 10:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,hlasim sa stale ako kinderko :grinning:

mami-som Ta videla s auta aj s mirkou ste stali pri heglase aj s kocarmi,ale nestihla som trubit :sweat_smile:

muci-mnaaaaaam posli :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda danny,tomu sa tam ozaj páci :slight_smile:

ale uzivaj si to este,lebo ked sa narodi budu fofri :slight_smile:

ten vietor ma uz stve :angry: Bobo sa hral na dvore a usiel dnu,lebo ze mu odfukuje hracky :grinning:
27. apr 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
hned vidiet ze je vonku hnusne ked vas je tu tolko :grinning: :grinning: :grinning:
my sme boli s Mirkou na tom Juhu :frowning2: skoro nas odfuklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale nakoniec sme sli cez mesto lebo sme sa bali aby nieco na nas nepopadalo na brezine :unamused:
aj sme sa stretli s Lucaskou :wink:

amatula- veru na stretku sme boli cez Brezinu, bola to makacka / hlavne pre mna - ja som fucala riadne, Mirka vybehla ako srnka :wink:

danny - nevadi, nabuduce zatrubis :grinning: no malemu je u teba fakt dobre ked sa mu nechce na svet :wink:

muci - ja iez veeelmi rada peciem, len teraz nejako pri malej nestiham :unamused: tak peciem len ked je muz doma :wink:
27. apr 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuka a fuuuuuka :frowning2:

ozi baby som sa chcela spytat ci máte niektora cestovnu postielku??
27. apr 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ten vietor to je deees....... :angry: :angry: :angry: :angry:

amatula, my ano,preco??
27. apr 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, posielam ti na kostovku....

amatula, my nemame, ale teraz je na ne dobra akcia tusim v Jysku, ci kde...

mami, pecenie a varenie je moj relax, vcera som vymyslela skvele masko :dizzy_face: dvojicky z krkovicky v porovej omacke :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam!

kala, vyskusaj si dat tak dve-tri jahodky, uvidis co to s malym spravi - ked som bola tehotna s Maruskou, tak som zozrala 12litrovy kybel jahod za den - ale okrem toho uz vobec nic ine, iba liter mlieka... to bolo MNAAAAAAM!!!!

v bille tentokrat jahody nemali :confounded: esteze mali v kauflosi :dizzy_face:
27. apr 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muci,to s tym vetriskom si mala pravdu,kebyze sa nedrzim kocika,tak som ta-tam,tak na Juhu fucalo.

Ja tiez rada varim i peciem,hlavne,ked viem co,len nikdy nedodrzim presny recept,vzdy si tam cosi uberiem alebo pridam a potom sa obavam,ci sa to podari :grinning:

No inac mami,poviem ti,som bola rada,ze uz sme doma,este sme vybehli s muzikom do maxu a uz sme potom ostali len pekne doma odpocivat.Kebyze tak nefuka,tak je to ok,ale ist vlastne stale proti vetru ma unavilo.
27. apr 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miroslava, musis dobre papat ako my.. my mame aspon teraz vyhodu :grinning:
27. apr 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak som späť z úžasného víkendu v Tr. Tepliciach. Tak dobre som si už dávno neoddýchla. Len ten návrat do reality bol trošku ťažký, lebo som v piatok nestihla dokončiť robotu, musela som robiť včera večer, v noci a dnes ráno.
A k tomu ten vetrisko, vôbec som v noci nespala, čakala som, kedy nám odfúkne nejaké okno. :confounded:
A Maťko je k tomu soplavý, tak nešiel do škôlky.
Ale inak to zvládli cez víkend v pohode, Veronika vraj vôbec neplakala. A bola taká zmätená, keď som prišla, chvíľku rozmýšľala, čo sa to dialo.
Ale bolo to super takto vypadnúť!
27. apr 2009 o 18:30  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muci, no veru aspom nanieco su nam tie kilaa, ani ja sa teraz nemusim obavat vetra :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

zuzanamv, tak suuuper ze si si odychla,boooze ti normalne zavidim, ale ja neviem ci by som to zvladla bez lucasa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a rodinka to zvladla teda super...................... :wink:
27. apr 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

pytala som sa na tu cestovnu postielku....lebo budem potrebovat na dovcu.
muci viem pozerali sme ju v Jysku alle stoji okolo 30 eur ..myslim a mne sa to neoplati kupovat pre jeden tyzden vies...
tak som myslela ze by sme mozno niekde pozicali :sweat_smile:

za dake pozicovné :wink:

no neviem :unamused:

mám ohradku,ale ta sa zlozi na velké a chcem usetrit miesto v aute :confused:
27. apr 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula - my mame cestovnu postielku, rada poziciam, este ju mame zabalenu :wink: sme ju kupili lebo mame rodicov daleko a oni nam nachystali paradne postielky este po nas :grinning:

kludne ti ju poziciame, staci dat vediet kedy idete na tu dovcu :wink:lebo my by sme mali ist v juli do Ciech tak ju budeme potom potrebovat :wink:
27. apr 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeje mami ty si zlata...ale mi ideme zaciatkom jula :fearful: tak neviem ak ju budete zrovna potrebovat....

ja ti kludne zapltim aj pozicovné :wink: vies len na co to budem kupovat pre jeden tyzden :wink:
27. apr 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula - my ideme 11. jula na vikend :wink:
27. apr 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem asi spat :wink:
mirka - ta "veterna" prechadzka aj mna dorazila a asi aj terezku :grinning: lebo o pol stvrtej poobede som si s nou lahla a spinkali sme do piatej a o 8 uz zase spinkala :wink:
a mne sa uz oci zatvaraju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak dobru nocku :wink:
27. apr 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :slight_smile:

dnes máme slniecko :sunglasses: :dizzy_face:

mami to by sme saa asi nedohodli,lebo mi sa máme okolo 12.jula vratit :unamused:
neva...skusim este nieco pozret..mozno niekde v bazare.......
28. apr 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko.
No slniecko svieti nadherne,ale ten vietor fuci riadne stale.

My sa dnes chystame do poradne,tak som zvedava,ako mala vyrastla a pribrala.
28. apr 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
my sme uz stihli zajst k dr. na krv rano a este si mala trochu pospala a asi pojdeme vonku :wink:
ale fuka tam statocne aj ked slniecko svieti :wink:

amatula - to ma mrzi, rada by som Ti pomohla :slight_smile: my sme tu postielku este ani raz nepouzili ale do tych Ciech ideme len na vikend / este sa na dlhsie dovolenky necitime :wink: / a to ju budeme potrebovat :wink:
je fakt uplne zbytocne ju kupovat kvoli jednemu tyzdnu :frowning2:
my sme si povedali ze vela cestujeme tak ju kupime a este je nevybalena :grinning:

mirka - som zvedava ako dopadnete :wink: my sme si dnes u dr. poplakali / muz ani dnu nesiel , ze vraj by mu zle prislo keby krv videl:grinning: /
no co uz :grinning:
28. apr 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami to nic :wink:
aj mi vela tulame,ale sme nekupovali lebo ked bol babo prespal v kociku a na vela hoteloch maju cestovne postielky..no teraz nemame a do kocika ho uz dat nemozem :grinning: :grinning:

nieco vymyslim :wink:
28. apr 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula - dufam ze nieco vymyslis :wink: a kam to cestujete?
28. apr 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok