Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

amatula
28. apr 2009

plitvicke jazera a baska voda....jadran 😎 😎

ten vietor....to je des 😕 😕 🙄

lucaska
28. apr 2009

ahojte,amatula ak by sme nikam nesli v tom termine ja ti ju mozem pozicat,ale este nemame terminy dovoleniek, tak neviem................ 😉

amatula
28. apr 2009

super lucaska 🙂
ved ja sa potom ozvem ak nic nezozeniem.....
dik dik 😉

dam ja kavicku a idem zehlit.........ten vietor je hnus 😢 😝 asi nepojdeme ani von.....

kala12
28. apr 2009

ahojte,
dovolenky riesite? Ja by som isla, aj sme mali v plane Taliansko, len sestra vymysla niekde ist letecky, ale ja by som si asi s malym netrufla este. Aj ked ma to laka. 🙂 Ale urcite Sturovo v auguste to isti.

Muci jahody nebudem radsej riskovat, lebo pri malej som len ,,olizala,, a chudatko tak sa mi vyhadzala, vyzerala ako po nalete komarov.

amatula na baske je krasne, Chorvatsko je muzova srdcovka, aj ked s detmi radsej niekde, kde je pieskova plaz. Tie sutre mi dost vadia. ☹

miroslava72
28. apr 2009

Ten vietor ozaj fuci ako divy,ale inac je tam teplo.

Na Chorvatsko ani ja nedam dopustit,bola som tam uz viackrat,konkr.Makarska a kludne bych sla znovu a potom este Tunisko.
No na to si musim pockat,ked trosku vyrastieme a hlavne bude viac koruniek.

My sme sa akurat vratili z poradne...mala ma 9,5kg a 75cm...je jej celkom dost.
Mudr.bola spokojna a nabuduce pojdeme az na rocnu prehliadku a ockovanie.

Zienky poradte,zabudla som sa mudr.spytat (to je uz asi tym vekom),odkedy mozem davat malej strukoviny,kedy ste vy zacali? Ja si myslim,ze uz by som aj mohla,ale pre istotu sa este pytam aj vas,predsa uz mate starsie deticky.
Inac ona papa rada a vsetko,co jej dam.

amatula
28. apr 2009

ja by som tiez radsej pieskovu ale tam sme este neboli tak.....a drobci budu mat s kamienkov radost 😀

na plitvickich som uz bola a chcem tu krasu ukazat aj Bobovi 😉 on uz to dost chape...

miroslava postupne iuz mnozes pridavat strukoviny.v malich mnozstvach 😉
inak ja davam malemu do polievocky pohankovu kasu 😉 je to zdrave 😉

mami.sk
28. apr 2009

ahojte,
no veru riadne nas vyfukalo 😉 ale slniecko krasne svieti a tak prechadzka bola fajn 😉

mirka - no krasne miery 😉 a uz ste mali 3. davku toho ockovania hexa a prevenar?
lebo my mame ist na 3. davku v oktobri a to mala bude mat 10 mesiacov tak je mi divne ze mate ist az o rok 😕

miroslava72
28. apr 2009

mami,na 3 davku hexa+prevenar ideme 23.6 a zaroven to bude aj rocna prehliadka malej

mami.sk
28. apr 2009

no, zle som to napisala 😒 nie o rok, ale v roku 😉
asi 2 mesiace hore dolu az tak nezavazi pri tom ockovani 😕

inac same pekne destinacie tu spominate 😉 juj ale by som isla k moru 😀

mami.sk
28. apr 2009

a co danny ? ta je uz asi v porodnici, ze? 😉

meggi
28. apr 2009

Ahojte,
som rada, že Vám môžem oznamiť super správičku - Dannynke sa dnes o 16:06 narodil Dominik.
Miery: 52cm, 3 750g... Prajem veľa zdravíčka a hlavne veľa mliečka... Teším sa už na fotečky - babička ževraj nahodí 😉

amatula
28. apr 2009

juchuuuuuuuuuu tak konecne 🙂

tak gratulujem k páriku 😉 nech ste zdravucky a Dodko nech pekne papá aby rychlo priberaĺ 😉 😵

mami.sk
28. apr 2009

jeeeeeeeej danny, srdecne gratulujem 🙂 🙂 🙂
len nech ste zdravucki 🙂

lucaska
28. apr 2009

blahozelaaame, nech ste zdravucky , vela mliecka.mamine vela sil a Dominikovi co najviac prespatych noci.... 😉

aj som si myslela ze to bude dnes ked nebola danny na nette 😅 😅 😅 😅

zuzanamv
28. apr 2009

Jej, uzasna sprava!
Gratulujeme aj my! Tesime sa na fotecky.

newyorkgirl
28. apr 2009

aj my blahozelaaaame, vela zdravicka a nech ma gabika co najskor maminku aj braceka doma 😵

venonna
28. apr 2009

pripajam sa ku gratulaciam 🙂

minkak
28. apr 2009

ahojte 🙂
no tedaaaaaa,srdecne gratulkujeme 😵 😵 😵 prajeme veeeeeeela zdravicka a mliecka pre Dominika 😵
A Danny ryyychle zotavenie,nech ste cim skor domenka 😵

martinano
28. apr 2009

aj my gratulujeme
aj som si myslela,ze sa nieco deje danny ma vcera hladala na nete,ale nebola som tu.
som rada,ze uz to mas danny za sebou.

kala12
28. apr 2009

huraaa, tak uz to ma aj danny za sebou. Blahozelam, nech ste zdravucki a nech Dominik robirodicom len radost. 😉

kacenka83
28. apr 2009

jeeej, ja som to tusila tak som nakukla ci nahodou a ono Dominik je uz na svete 🙂
gratulujem, prajem rychle zotavenie, vela mliecka a hlavne zdravicka

...tusim som na rade ja 😉

emanka
28. apr 2009

Ahojte baby, trošku od veci otázka, ale prosím vás, kde ste si kupovali v Tn kojeneckú podprsenku ? Za chvíľu (aspoň dúfam) rodím a nechcela by som posielať priateľa, keď ani sama neviem, akú veľkosť si kúpim. Dakujeeem...

miroslava72
29. apr 2009

Danny,gratulujem k syncekovi. Juj,ved to je chlap ako hora. Zelam vela mliecka a nech uz ste cim skor doma.

mucilienka
29. apr 2009

ahojte kocky,

samozrejme aj my takto v eteri blahozelame Danke k malinkemu batozku a pre vsetky zvedave dusicky pripajame fotku (Danny mi poslala):

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mne sa hrozne podoba na Gabiku 😉

mucilienka
29. apr 2009

No, a este som chcela napisat, ze je to uz poriadny frajer, ked dudka cumlik 😀 😵 😉

KRAASNY!

lucaska
29. apr 2009

jeeej, muci vdaka za fotto...............danny maly je uuzasny, boooze take malinke stvorenie,to boli casy... 😝

emanka , ja som kupila v tom dvore u sanery, su tam dva obchody s tehu oblecenim a aj podprsenky tam mali..

maminkatn
29. apr 2009

ahojko,,kocky,,z tn 🙂 🙂 🙂
mame vnucika,,,,,VOLA,,,,SA DOMINIK,,,,miery,,3.75...a 52cm,,, 😀 😀 😀 😀 😀
je krasny,,,,zlatucky,,,,a milucky,,narodil,,sa vcera,,o,,,16.00 poobede,,
su zaial,,zdravi,,a dufam ze aj budu,,,,, 😀 😀 😀 😀 😀

lucaska
29. apr 2009

maminkatn, graaatulujeme k vnucikovi.............. 😉 😉 😉 😉 😉 😉

miroslava72
29. apr 2009

tiez sa pripajam ku gratulacii
Dominik je nadherny 🙂 🙂 🙂

maminkatn
29. apr 2009

jaj vy to uz viete,,,,ale ved to nevadi....dame fotto,,len sa musi,,,,krstny..posnazit....a,,mala,,,aka,,zlata ze babetko,,,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre