• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
martinano, kraasne fotky, martinko je fesacisko......................... :wink: :wink:
4. máj 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucaska dakujem
musim ist vecer sa tu zastavim :wink:
4. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska, aj ja rozmyslam ze palacinky take dobre s tym cokoladovym topingom, ci kremom - NIKA a slahackou.. uz som to davno nerobila.. a nejaku polievku, vidis, mozno aj rajcinovu... to je fakt o nervy s tym varenim... nie ze varit, ale CO varit?!
4. máj 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak vrenie sa tu prebera...to jue nocna mora pre mna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mi mteraz dietujeme,,,takze salatiky,diet polievocky a je pohodka...to dlho netrva a ani nemusim vela rozmyslat :wink:

muci u vas prsalao?u nas nic.....aj sa mracilo ale zislo z toho..tak ideme von :slight_smile:
4. máj 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,ja Vas tu nejako nestiham,konecne som docitala :wink:

danny este raz gratulko,krasne fotecky-dominik je chutnucky :wink: aj Gabika ako si ho tam pekne varuje :dizzy_face:

Kala tak ako Terezka?Dufam ze medzitym uz lepsie :wink: ako ste k tomu prisli?Inak pekny mate ten rezim :dizzy_face:

martinano krasne fotecky,Matko je fakt riadny fesacisko ako pise Lucaska :wink:

Muci Ty tu robis chute :sweat_smile: vyzera to vynikajuco :dizzy_face:

Babulky rozpravali sme sa s Venonnou,ze by bolo fajn nejake to stretko,tak sme sa predbezne dohodli na stredu 20.5.
kto sa prida????
4. máj 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka, tak my by sme prisli, ak nam do toho volaco nepride, a navrhujem tu kaviaren na namesti sv. anny, ja som moc za juh neni...
4. máj 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juchu juchu ked to nebude na juhu pridem aaj ja...lebo ja som rada ze sa dotrepem do Tn snimi dvoma :wink:
4. máj 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj my sa hlasime........................ :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
4. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aby som nezabudla, dnes sme stretli dannynku s malym, je kraaasnucky, taky malinky drobcek, uuuzasne babatko :wink:
4. máj 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
no super ze bude stretko, dufam ze sa nam podari prist :wink:
a ktoru tu kaviaren myslite? ci je to ta cukraren na nam. sv. Anny?

martinano - maly aky rozkosny :slight_smile: a ten veget na nocniku, moj muz sa nasmial :wink:

muci - super dalsi recept :wink: dakujem :wink:
zajtra budem varit rizoto zeleninove, tiez nemusim kazdy den maso, zato MM je hrozne masovy :unamused: a sladkym jedlom sa mu velmi nezavdacim :unamused:
4. máj 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
som VAs dosla na chvilku kuk,Gabika uz v hajanoch a malinky Dom este kukuckuje :dizzy_face: teda lezkla zabaleny v perinke a pozera..taky je zlatunky,pokial nepyta cici tak relaxujem :grinning: lebo neviem aka noc nas caka :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj danny - maly v noci vystraja? :grinning: asi sa velmi nevyspis co? :frowning2:
4. máj 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mami ako sa to vezme,prva noc doma bola oki,druha nic moc a tretia nas caka dnes tk uvidime...ako som pisala zatial tu dudluje v perinke vedla mna okupkany vonavucky a spokojny-taketo daco som pri Gabike nezazila :confused: .
Inak zajtra nas caka poradna u dr tak som zvedava co a ako :sweat_smile: ,ale som rada ze uz nas dr ordinuje :wink:
4. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vlozila som par fotto
4. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foto krasne :wink:
tak dufam ze sa ti podari vyspat :wink:
ja som tym hrozne trpela ked som nemohla zrazu spat kedy som chcela:grinning: :grinning: :grinning:
no co clovek nevydrzi pre deticky, nie? :slight_smile:
a gabika mala koliky?
4. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som bola nachvilku mimo bo trebalo vyplnit papierovacky pre urady vrrr ale mi to dalo zabrat teraz idem hodit sprchu a hajde aj s Dominikom do hajan....... :sweat_smile: :wink:

mami-Gabika koliky nemavala,ale vraj castejsie je to u chlapcov tak mozno nas to caka..... :sweat_smile: som mu zcala preventivne davat troska fenikloveho cajiku nabrusko,no uvidime co povie zajtra dr.... :sweat_smile:

bruu nocku :pensive:
4. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, danny to ti nezavidim tie urady :frowning2:
ja som to obehla asi 10 dni po porode a mala som dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no zelam dobru nocku, aj ja idem do hajan :wink: dnes bol budicek o 4 tak som uz dost unavena :wink:
sladke sny :wink:
4. máj 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Tu dnes este nik?

Kala,Terezka ako,je uz lepsie?

Danny,krasne fotecky. Dominik je zlatunky a Gabika,no velka sestricka,pekne sa stara.
A ako dopadla poradna,vsetko v poriadku?
Cucka maly dobre?

Muci,palacinky,mnam.

Ja akurat peciem kuracie kridelka,k tomu ryzu alebo len chlebik a zeleninku...a este mozno bude aj torta,ak sa podari a zostane nieco aj pre nas. Syn totiz v skole dnes pecie tortu...uvidime ci sa vydari...uz si robiim chut.
5. máj 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co sa tyka stretka,radi sa pridame aj my. :slight_smile:
5. máj 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

no dnes je tu nejako pusto :grinning: som myslela ze ked sa ochladilo tak to tu bude zit :wink:
5. máj 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja len na chvilocku,akosi nic nestiham a doma jak po vybuchu :wink:
na stretko mozme aj my,a do kaviarne super napad :wink: len som nepostrehla kedy?

danny zlatucky je dominik,take malinke babo :wink:
5. máj 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

stretko 20.5. -s t r e d a o 16-ej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

miesto teda asi ,ved to sa moze este upresnit......tak zatial klasika cafe Verde :wink:

takze zatial plna ucast,no super :wink: :slight_smile:

miroslava na wau,budete mat tortu,fiha,takto vypekaju :slight_smile:
5. máj 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri,ved to sa este uvidi,co upiekol a co donesie domov :grinning:
5. máj 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
chvilka pokoja doma, tak som tu :wink: .

Miroslava72 terezka uz v pohode, dnes sme volai na vysledky mocu, su negativne, takze sme to vcas zachytili. :slight_smile:

Na stretko by sme aj my hadam prisli, ak nieco do toho nevojde.

Danny ako? Ako to zvladate? Gabika je este stale taka akcna v pomahani? U nas uz je to tak, ze terka ani nevnima, ze mame doma babatko. Uz ho berie ako ,,inventar,, :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 13:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja vas nestiham, ale na stretko sa tesiiiim :dizzy_face: a cafe verde schvalujem, taku viedensku som nemala uz daaavno :wink:
kala, dany, mate kraasne fotky, dufam, ze aj moji sa budu tak dobre znasat... :slight_smile:
5. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ehm, inak juzanky, zajtra doobeda pozor na Vychodnej ul. - idem ku gyndoske autom, prvy raz sama s malou, tak mi drzte palce... :sweat_smile:
5. máj 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kde presne je to cafe Verde?

kala - to je fajn ze Terezka je v poriadku :wink:
5. máj 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala tak super,ze to mate v poriadku :wink: :wink: :wink:

venonna :grinning: nebojkaj zvladnes :wink: tak sa tam drzkaj :wink:

mami je na nam.sv anny-oproti slov.sporitelne,vedla foto Vratny :wink: da sa tam ist aj z dvora okolo tej fontanky,to budes mat jednoduchsie s kocikom :wink:

miroslava,no ved potom daj vediet ako to dopadlo :wink: urcite to zvladol :wink:
5. máj 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vennona :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , to zvladnes............ :wink: :wink:

kala, tak super ze terezla je uz v poriadku......danny ako ste dopadli na poradni?????
miroslava, daj vediet ako dopadla torta a ked tak niekedy mi ho pozicas nech aj mne upecie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:

muci,ako palacinky hotove???? ja som nakoniec zamiesila na parene buchty a spravila tie........teraz uz sa ledva hybem na gauci, lebo ich milujem........... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venonna :wink: drzim palce - aj ja som tak znamych varovala ked som sla sama autom :grinning: a teraz je to super ked potrebujem tak sa odveziem a nie som zavisla na muzovi :wink: super pocit :grinning:

lucaska - parene buchty mnam, ja zatial len kysnute kolaca som skusila , na knedle a buchty nemam odvahu :unamused:

idem s malou vonku, dufa, ze tam nie je velka kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok