• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
lennie dakujem...............................v pase mas kraasnu fotto, v tych rovnakych trigovickach ste uuuzasne... :wink:
12. máj 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej lennie,krasne fotecky ma Nikolka...hotova modelka :slight_smile:
12. máj 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujemee :dizzy_face: :wink: miroslava72 ona sa strasne rada foti :grinning: inak Melisska je sikovnucka ked uz sama cupita :slight_smile: :dizzy_face:
Lucaska kraasne fotky z vystupka, boli ste uzasnyy :slight_smile: :wink:
12. máj 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
lucaska - vcera som cakala na nacitanie tych fotiek do 1 v noci a si predstav ze nakoniec mi napisalo ze chyba pri nacitani :stuck_out_tongue_closed_eyes: skoro som ten notebook vyhodila von oknom :grinning: :grinning: :grinning: / manzel tvrdi ze to preto ze som popri tom klikala po MK a nenechala stroj pracovat :grinning:/
no ale dnes rano som to zase skusila a vyuzila som to ze sme isli vonku . ked sme sa vratili tak to bolo hotove :wink:
ale zatial mi neprisiel potvrdzujuci mail ze moju objednavku zaregistrovali tak dufam ze som to dobre zadala :wink:

lennie - my sme velmi spokojni s fotkami z Fotolabu :wink: vzdy si to necham poslat do Prioru :wink: ale v TN maju vela zberni :wink: krasna fotka v pase :wink:
12. máj 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
12. máj 2009 o 15:30 • elika
dobre ranko :wink:
kdeze ste vsetky?
13. máj 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,

nejako to tu vymrelo.. co sa deje?

tak mi odpisala pani, ohladom toho auticka, co som sem vkladala ten odkaz - neviem ci si pamatate - BoboCar. Vraj to je auticko skorej do nakupnych centier a pod. No, mam strach, ze budem brat malu, auticko, nakup a este aj baby, aby sa mohla mala povozit :confounded: To je teda fakt super vynalez :angry: Alebo vraj manzel ma malu brat do telocvicne - to mam tiez strach, ze zaplatime kvoli tomu za prenajom telocvicne 400Sk na hodinu :sweat_smile:
Takze to auticko je naozaj "prakticke" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

vsade dajak ticho :confused: to bude asi fakt tim pocasim :slight_smile:

muci no vidis.....uz pri predstave toho co si napisala ma mraz presiel po chrbte :grinning: ja mám dost ked mam Boba a Mata v kociku...uz z toho mi je :rolling_eyes: a este sa nahanat za autickom :grinning:

zajtra idem do mesta budem vas zasa kukat :wink:
len ked minule som skoro erku nespoznala :sweat_smile: :rolling_eyes:
13. máj 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no konecne :grinning:
uz som sa zlakla ze mi nefunguje MK :grinning:
akurat sa mi podarilo objednat tie nestastne fotky, asi to je fakt tak ze nic nemozem robit na PC ked to odosiela :wink:

muci - no veru, to asi nepojde brat malu, Bobocar, nakupy a este aj miminko :confused: ja mam co robit ked ideme s Terezkou len my dve niekam autom :wink: autosedacka, kocik, hracky a samozrejme malu...som za par minut narobena akoby som cely den na poli robila :grinning: :grinning: :grinning:

amatula - tak dobre pozeraj, ja pojdem s Terezkou urcite tak sa mozno stretneme :wink:
13. máj 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak aj ja som dnes poslala foto,ste ma inspirovali a uz mi aj prisiel mail,ze su hotove,tesim sa :grinning:
mozno aj my zajtra pojdeme na prechadzku do mesta :grinning:
13. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erka :wink:
to som rada :wink: mne vzdy pride mail ked maju nejaku akciu tak to nemusim vzdy kontrolovat :wink:
13. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baby a cez co robite to foto hodte link......sak aj ja objednam mm bude mat radost :grinning:
13. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. máj 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erka si ma predbehla :wink:
nejak mi zamrzol PC tak sme museli dat restart :grinning:
13. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
amatula - akcia je len do dnes tak sa poponahlaj :grinning:
14. máj 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak u nas uz ta crevna pliaga dostala vsetkych okrem maleho. Dufam, ze ked ho kojim, tak sa odo mna nenakazi.
Ja som ako matoha, v noci som mala taku zimnicu a horucku,ze som nevladala vstat s postele. Teraz cakam ns mamu a ja pojdem do postele vylezat to. :confounded:
14. máj 2009 o 11:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, akosi je tu ticho posledne dni.................mami.sk tak super ze sa ti to podarilo objednat, mne nie lebo som brusila aj po inych strankach a nemam na to uz nervy, tak nabuduce daj vedet kedy je akcia,budem mat nato viac casu........

kala ,liecte sa a drzkkajte sa.................. :wink: :wink:
14. máj 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
kala no pekne,to je teda :unamused: tak sa drzkajte,nech ste cim skor vsetci fit :wink:
no aj mne ste inspirovali s tymi fotkami,lucaska nic si z toho nerob ja som to skusala viackrat,ale to tak vyzera na nekonecno......
ja som aj bludila po nete aj a aj som to skusala len nechat pustene a nic :confounded:
14. máj 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
kala,drzte sa :wink:
baby,mne tie fotky poslalo za 15 min a to este misko pozeral na pc rozpravku :grinning: no pojdem pre mne a uvidim,ake budu :wink:
14. máj 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak , tak aspom som neni sama,ale uz ma islo porazit :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

erka, potom daj vedet :wink:
14. máj 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,

kala, maly by to nemal chytit - ma protilatky v mliecku.. ja som to mala aj pri malej, ked som ju kojila, ta bola ako repa, a my sme sa ledva plazili... :pensive: si to dobre pamatam.. a to co som mala minuly tyzden, tiez nikomu neprajem - ide to vzduchom, je to virusove - skus si dat Hilak a Smectu, to mozu aj tehotne aj kojace, mne to zabralo, ale az na stvrty den...
14. máj 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,dosla som na chvilku kuk,Gabika uz dufam haja a Dominik tiez "bdie" v babysatke,skusam ze ci sa mu tam paci a zatial to vyzera ze ano :wink:
14. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chorym prajeme skore uzdravenie...veru chorob je teraz vo vzduchu az az :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucaska no asi tak,aj mna :angry: skusala som to niekolkokrat...ukazovalo mi to dobu spracovania 1h.30min. a potom postupne viac a viac az 4 hodiny :angry: no otras!!!a to som skusala aj v noci a este aj mala sa nad ranom zobudila a chcela mliecko tak som to este skusala spustit,ze nech si to robi....po hodine tam bolo, ze cas-4 hodiny :frowning2: :angry:
ja si to najradsej davam cez DM-tam je to sikovne :wink:
14. máj 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja sa hlásim po dlhšej pracovnej dovolenke. Konečne sme sa pustili do Filipkovej izbičky a samozrejme pri tej príležitosti som zlomila manžela na vymaľovanie celého bytu. Takže deň matiek som oslávila gruntovaním a hneď v pondelok na nás zaútočila virózka. Ale už sme fit a môžem fungovať naplno. Počula som, že na míli bolo veľmi veľa národa. My sme to bohužiaľ nestihli, no na rok si to vynahradíme.
Všetkým tehulkám držím palce. A aby Mucilienka mohla dokončiť tabuľku, tu sú moje typy: Minka a Venonna dievčatá, Mucilienka a Drobec chlapci.
Kala pekne sa lieč je to pliaga a ako už Mucilienka uviedla šíri sa vzduchom.
Kočky ak bude niekde 50% akcia na fotoknihu dajte mi vedieť, zmenila som mail a tak mi ponuky nechodia, dík.
14. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Ivaz,no konecne si sa ukazala, :wink:
veru na mile sme Vas hladali,ze zase dame kafe ako pred rokom :wink:
Tak teda o rok :sweat_smile:
Tak ste aj Vy boli marodi,no ale dobre,ze uz ste fit :wink: Tak si si teda uzila den matiek :sweat_smile: no ale aspon mate peknucke.
A co stretko?Pridas sa aj Ty???

20.5. o 16-ej vo .....Verde :wink:
14. máj 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka, pokiaľ budeme OK, tak na stretko dorazíme. :wink: Veľmi sa tešíme, veď sme vás už nevideli mesiace.
A čo Kacenka? Sú už štyria?
14. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivaz,tesime na foto filipkovej izby :grinning: :grinning: :grinning:
ahojte, no baby vam verim ze ste mali z tych fotiek nervy :frowning2: ja takisto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uz som sa tomu pocitacu vyhrazala ze ked to neprejde tak ho vysmarim von oknom, tak sa asi zlakol :grinning: :grinning: :grinning:
mozno to zalezi aj od velkosti fotiek, neviem, nevyznam sa v tom :confused:

Kala - dufam ze sa skoro vyzdraviete, maly urcite neochorie :wink:
Erka, dotiahneme detaily a pridám. :wink:
Mami ja nechávam posielať fotky vždy v noci. Záleží od objemu dát a rýchlosti siete.
14. máj 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok