Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
12. máj 2009

lennie dakujem...............................v pase mas kraasnu fotto, v tych rovnakych trigovickach ste uuuzasne... 😉

miroslava72
12. máj 2009

jeej lennie,krasne fotecky ma Nikolka...hotova modelka 🙂

lennie7
12. máj 2009

Dakujemee 😵 😉 miroslava72 ona sa strasne rada foti 😀 inak Melisska je sikovnucka ked uz sama cupita 🙂 😵
Lucaska kraasne fotky z vystupka, boli ste uzasnyy 🙂 😉

mami.sk
12. máj 2009

ahojte 😉
lucaska - vcera som cakala na nacitanie tych fotiek do 1 v noci a si predstav ze nakoniec mi napisalo ze chyba pri nacitani 😝 skoro som ten notebook vyhodila von oknom 😀 😀 😀 / manzel tvrdi ze to preto ze som popri tom klikala po MK a nenechala stroj pracovat 😀/
no ale dnes rano som to zase skusila a vyuzila som to ze sme isli vonku . ked sme sa vratili tak to bolo hotove 😉
ale zatial mi neprisiel potvrdzujuci mail ze moju objednavku zaregistrovali tak dufam ze som to dobre zadala 😉

lennie - my sme velmi spokojni s fotkami z Fotolabu 😉 vzdy si to necham poslat do Prioru 😉 ale v TN maju vela zberni 😉 krasna fotka v pase 😉

elika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mami.sk
13. máj 2009

dobre ranko 😉
kdeze ste vsetky?

mucilienka
13. máj 2009

ahojte kocky,

nejako to tu vymrelo.. co sa deje?

tak mi odpisala pani, ohladom toho auticka, co som sem vkladala ten odkaz - neviem ci si pamatate - BoboCar. Vraj to je auticko skorej do nakupnych centier a pod. No, mam strach, ze budem brat malu, auticko, nakup a este aj baby, aby sa mohla mala povozit 😖 To je teda fakt super vynalez 😠 Alebo vraj manzel ma malu brat do telocvicne - to mam tiez strach, ze zaplatime kvoli tomu za prenajom telocvicne 400Sk na hodinu 😅
Takze to auticko je naozaj "prakticke" 😝

amatula
13. máj 2009

ahojte

vsade dajak ticho 😕 to bude asi fakt tim pocasim 🙂

muci no vidis.....uz pri predstave toho co si napisala ma mraz presiel po chrbte 😀 ja mám dost ked mam Boba a Mata v kociku...uz z toho mi je 🙄 a este sa nahanat za autickom 😀

zajtra idem do mesta budem vas zasa kukat 😉
len ked minule som skoro erku nespoznala 😅 🙄

mami.sk
13. máj 2009

ahojte, no konecne 😀
uz som sa zlakla ze mi nefunguje MK 😀
akurat sa mi podarilo objednat tie nestastne fotky, asi to je fakt tak ze nic nemozem robit na PC ked to odosiela 😉

muci - no veru, to asi nepojde brat malu, Bobocar, nakupy a este aj miminko 😕 ja mam co robit ked ideme s Terezkou len my dve niekam autom 😉 autosedacka, kocik, hracky a samozrejme malu...som za par minut narobena akoby som cely den na poli robila 😀 😀 😀

amatula - tak dobre pozeraj, ja pojdem s Terezkou urcite tak sa mozno stretneme 😉

erka12
13. máj 2009

ahojte,
tak aj ja som dnes poslala foto,ste ma inspirovali a uz mi aj prisiel mail,ze su hotove,tesim sa 😀
mozno aj my zajtra pojdeme na prechadzku do mesta 😀

mami.sk
13. máj 2009

erka 😉
to som rada 😉 mne vzdy pride mail ked maju nejaku akciu tak to nemusim vzdy kontrolovat 😉

amatula
13. máj 2009

jej baby a cez co robite to foto hodte link......sak aj ja objednam mm bude mat radost 😀

mami.sk
13. máj 2009

erka si ma predbehla 😉
nejak mi zamrzol PC tak sme museli dat restart 😀

mami.sk
14. máj 2009

dobre ranko 😉
amatula - akcia je len do dnes tak sa poponahlaj 😀

kala12
14. máj 2009

ahojte,

tak u nas uz ta crevna pliaga dostala vsetkych okrem maleho. Dufam, ze ked ho kojim, tak sa odo mna nenakazi.
Ja som ako matoha, v noci som mala taku zimnicu a horucku,ze som nevladala vstat s postele. Teraz cakam ns mamu a ja pojdem do postele vylezat to. 😖

lucaska
14. máj 2009

ahojte, akosi je tu ticho posledne dni.................mami.sk tak super ze sa ti to podarilo objednat, mne nie lebo som brusila aj po inych strankach a nemam na to uz nervy, tak nabuduce daj vedet kedy je akcia,budem mat nato viac casu........

kala ,liecte sa a drzkkajte sa.................. 😉 😉

minkak
14. máj 2009

Ahojte 🙂
kala no pekne,to je teda 😒 tak sa drzkajte,nech ste cim skor vsetci fit 😉
no aj mne ste inspirovali s tymi fotkami,lucaska nic si z toho nerob ja som to skusala viackrat,ale to tak vyzera na nekonecno......
ja som aj bludila po nete aj a aj som to skusala len nechat pustene a nic 😖

erka12
14. máj 2009

ahojte,
kala,drzte sa 😉
baby,mne tie fotky poslalo za 15 min a to este misko pozeral na pc rozpravku 😀 no pojdem pre mne a uvidim,ake budu 😉

lucaska
14. máj 2009

minkak , tak aspom som neni sama,ale uz ma islo porazit 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

erka, potom daj vedet 😉

mucilienka
14. máj 2009

ahojte kocky,

kala, maly by to nemal chytit - ma protilatky v mliecku.. ja som to mala aj pri malej, ked som ju kojila, ta bola ako repa, a my sme sa ledva plazili... 😔 si to dobre pamatam.. a to co som mala minuly tyzden, tiez nikomu neprajem - ide to vzduchom, je to virusove - skus si dat Hilak a Smectu, to mozu aj tehotne aj kojace, mne to zabralo, ale az na stvrty den...

dannynka
autor
14. máj 2009

ahojte,dosla som na chvilku kuk,Gabika uz dufam haja a Dominik tiez "bdie" v babysatke,skusam ze ci sa mu tam paci a zatial to vyzera ze ano 😉

dannynka
autor
14. máj 2009

chorym prajeme skore uzdravenie...veru chorob je teraz vo vzduchu az az 😝

minkak
14. máj 2009

Lucaska no asi tak,aj mna 😠 skusala som to niekolkokrat...ukazovalo mi to dobu spracovania 1h.30min. a potom postupne viac a viac az 4 hodiny 😠 no otras!!!a to som skusala aj v noci a este aj mala sa nad ranom zobudila a chcela mliecko tak som to este skusala spustit,ze nech si to robi....po hodine tam bolo, ze cas-4 hodiny ☹ 😠
ja si to najradsej davam cez DM-tam je to sikovne 😉

ivaz
14. máj 2009

Tak ja sa hlásim po dlhšej pracovnej dovolenke. Konečne sme sa pustili do Filipkovej izbičky a samozrejme pri tej príležitosti som zlomila manžela na vymaľovanie celého bytu. Takže deň matiek som oslávila gruntovaním a hneď v pondelok na nás zaútočila virózka. Ale už sme fit a môžem fungovať naplno. Počula som, že na míli bolo veľmi veľa národa. My sme to bohužiaľ nestihli, no na rok si to vynahradíme.
Všetkým tehulkám držím palce. A aby Mucilienka mohla dokončiť tabuľku, tu sú moje typy: Minka a Venonna dievčatá, Mucilienka a Drobec chlapci.
Kala pekne sa lieč je to pliaga a ako už Mucilienka uviedla šíri sa vzduchom.
Kočky ak bude niekde 50% akcia na fotoknihu dajte mi vedieť, zmenila som mail a tak mi ponuky nechodia, dík.

minkak
14. máj 2009

ahoj Ivaz,no konecne si sa ukazala, 😉
veru na mile sme Vas hladali,ze zase dame kafe ako pred rokom 😉
Tak teda o rok 😅
Tak ste aj Vy boli marodi,no ale dobre,ze uz ste fit 😉 Tak si si teda uzila den matiek 😅 no ale aspon mate peknucke.
A co stretko?Pridas sa aj Ty???

20.5. o 16-ej vo .....Verde 😉

ivaz
14. máj 2009

Minka, pokiaľ budeme OK, tak na stretko dorazíme. 😉 Veľmi sa tešíme, veď sme vás už nevideli mesiace.
A čo Kacenka? Sú už štyria?

erka12
14. máj 2009

ivaz,tesime na foto filipkovej izby 😀 😀 😀

mami.sk
14. máj 2009

ahojte, no baby vam verim ze ste mali z tych fotiek nervy ☹ ja takisto 😝
uz som sa tomu pocitacu vyhrazala ze ked to neprejde tak ho vysmarim von oknom, tak sa asi zlakol 😀 😀 😀
mozno to zalezi aj od velkosti fotiek, neviem, nevyznam sa v tom 😕

Kala - dufam ze sa skoro vyzdraviete, maly urcite neochorie 😉

ivaz
14. máj 2009

Erka, dotiahneme detaily a pridám. 😉
Mami ja nechávam posielať fotky vždy v noci. Záleží od objemu dát a rýchlosti siete.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre