• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
ivaz - dakujem :wink:
ja som posielala 120 fotiek a internet mame dost rychly tak to bude asi tou velkostou :wink: som ich nezmensovala aby boli kvalitne tak asi preto :wink:
14. máj 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivaz tak super,tesime sa na Vas :wink:
Kacenka este stale nic :wink:
no ja som to robila tiez v noci a tiez nam ide internet dost rychlo-fotiek som davala robit okolo 300
:wink: ani ja som ich ,ale nezmensovala,no este to ,to by ma uz ozaj porazilo :sweat_smile:
14. máj 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som fotky tiez nezmensovala,veru som zvedava,ake budu :wink:
14. máj 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ivaz uz sa tesim na fotecky izbicky................ja som poobede zaspala za pc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ved to pocko to je des......... :wink:
14. máj 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
zda sa ze dnes bude zase take otrasne pocasie ako vcera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte trencanky.
Poradte mi prosim, ktora chodite do HUPSu. Kupujete stale jednorazove plienkove plavky? Alebo sa viac oplati kupit si teke tie tucne plavky s plienkou? Videla som ich v Tescu. Idem zacat chodit s dcerou, tak neviem co a ako. Mate pre malych zupanik, alebo osusku? Co take dobre si tam bravate? Dakujem za tipy.
15. máj 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,

jamik, ja neporadim, my nechodime...

dievcata, ja mam dnes take hrozne chute - na ostokyslu polievku z cinskej restiky, alebo na feferonky, alebo na stavu z kyslych uhoriek... :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: to by sa jeden zblaznil...

boli sme dnes na kontrolnom UZV u dr. Hlavacika a mame vsetko OK ako sa patri na 21.tt... tak sa tesime.. mozno tomu malemu aj feferonku poslem... :grinning:
malicke sa nam neukazalo, tak je stale prekvapenie pre nas :slight_smile: dr. Hlavacik povedal, ze bud je to dievca, alebo chlapec, tak si vyberte :grinning:
15. máj 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek :wink:

jamik - my tiez nechodime, este je dcerka malicka :wink:

muci - vsak miminku dopraj aj feferonku :grinning: :grinning: :grinning: ked chce :grinning:
to je fajn, ze je vsetko v poriadku. a ty chodis k Hlavacikovi? do Cegysu? alebo si tam len bola na UZV?

mne dnes prisiel mail z fotolabu ze moje fotecky su uz hotove, tak v utorok uz na 100% budu aj v zberni kde som si ich dala poslat :wink: uz sa tesim :wink:

inac MM zobral Terezku na prechadzku, tak visim na nete a kukam nejaky dobry recept na nedelu na MMB. Muci , nehodis nieco do eteru?

ja som slubila Mirke nejake recepty tak to musim dat dokopy len nejak nestiham :confused: ale polepsim sa :wink:
15. máj 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vsak nakukam kazdu chvilu,ze ci uz nejaky ten receptik najdem :grinning:
15. máj 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj mirka tak uz sa snazim :grinning: :grinning: :grinning:

tak tu su receptiky:

CESKE BUCHTY

500 g hladkej muky
150 g masla
50 g cukru
40 g drozdia
2 zltky
250 ml mlieka
2 lyzice citronovej stavy
struhana kora z citrona
1 vanilkovy cukor
stipka soli

Z drozdia, trosku cukru, vlazneho mlieka urobime kvasok. Potom pridame zvysny cukor, rozpustene maslo, ohriate mlieko a ostatne suroviny + muku. Dobre vymiesame. Nechame kysnut cca 1 hodinu.
Cesto po rozvalkani porezeme na stvorceky cca 4x4 cm, dame slivkovy lekvar a urobime buchty. Na plechu nechame kysnut asi 15 min. Potrieme vajickom a pecieme vo vyhriatej rure :wink:

DOBRU CHUT :wink:
15. máj 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a dalsi recept :

KYSNUTE KOLACE: / zaviny, moravske kolace, ovocne kysnute kolace a pod./

6 dcl mlieka
1,5 kocky drozdia
6 polievkovych lyzic kryst. cukru
1 kg hladkej muky
1 lyzicka soli
2 dcl oleja

Urobime kvasok, potom postupne primiesame vsetky ostatne suroviny a miesime asi 5 min. Na plechu kysne 15 min.
15. máj 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
fotky uz mame doma,s kvalitou som spokojna :wink:
miroslava, ja robievam tieto buchty http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3854&user=3463
muci,male ti s feferonkou urobi v brusku riadne kotrmelce :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a este posledny:

TVAROHOVE KOCKY

- upecieme 2 olejove kakaove piskoty, na kazdu potrebujeme:

4 cele vajcia
4 poliev. lyzice kryst.cukru
3 lyzice vody
2 lyzice oleja
1 vrchovatu poliev. lyzicu kakaa
4 poliev. lyzice muky / 1 PL hrubej a 3 PL polohrubej/
prasok do peciva

- cele vajcia vyslahame slahacom so stipkou soli / miesame velmi dlho az kym nie su uplne vyslahane, potom pridame cukor a znovu dlho slahame/, pridame olej s vodou, potom pridame muku zmiesanu s praskom do peciva + kakao

PLNKA:
1/2 kg jemneho tvarohu / vraj najlepsi Vian z Kauflandu :confused: /
1 palmarin
20 dkg prask. cukru
2 vanilky
- vsetko spolu vymiesame a pridame slahacku v prasku / neslahat, len pridat prasok/

- na spodok dame jednu upecenu piskotu, natrieme plnku a navrh dame druhu piskotu
- navrh ide citronova poleva/ praskovy cukor vymiesame so stavou z citrona a trochou oleja/
potom mozeme pofrkat cokoladou aby bol zakusok zaujimavejsi :wink:

Ak sa pustite do pecenia tak vela zdaru a dobru chut!!! :sunglasses:
15. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erka - aj tie tvoje buchty vyzeraju suprovo :wink:
no zase si robime chutky takto navecer :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim vas, ako uspavate vase deticky/ste uspavali ked boli malicke?? bo mne mala je aj do 23-24hod hore a ja uz som z toho zufala :( diki za radu :slight_smile:
15. máj 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak niekto sa tu pytal na plavanie, sice my sme chodili do salusu ale asi plavanie ako plavanie....my sme kupovali tie jednorazove z dm-ky, mali sme aj zupanik a aj osusku zo sebou, samozrejme kremy, mydielko, vatove tycinky na uska a bezne potreby..................

simka s tym uspavanim ti ja neporadim , ja som dala lucasa do postielky a spal, on zaspava sam,vypije mlieko , trosku si tam pohundre a spinka........ :wink:
15. máj 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska diki :slight_smile: jeeezis a dodatocne vseko naj ;)
15. máj 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simka - my sme do 4 mesiacov uspavali na fitlopte. tiez nam najprv zaspavala mala o polnoci, potom o 23 a postupne sme sa dopracovali k tomu ze ju dam do postielky o 19.30 a spi sama :wink:
my sme ale mavali koliky tak si myslim ze to bolo tym. jej len ta lopta pomahala :wink:
ale neboj, urcite sa to zlepsi okolo 4 mesiaca, miminka si musia najst svoj rezim :wink:

idem ja spinkat dievcence, dobru nocku a krasny vikend :slight_smile:
15. máj 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky,

tak som mala tu ostrokyslu polievku - manzel ju doniesol, ked isiel zo sluzobky, teeeeeda, to vam bola lahodka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a maminkatn mi dala recept na domacu tresku, tak sme s malou vyrabali - inak skvely recept, s kupovanou sa to neda porovnat...

mami.sk - tie tvarohove kocky vyzeraju dobre.. tiez rozmyslam, co upiect.. hmm, ale u nas zatial vyhrava puncak.. :grinning: mala si pyta ruzovy kolacik :grinning:

inak kocky, videli ste letak z intersportu? maju tam cyklosedacku Hamax Kiss + prilbu zadarmo za 79 eur, to je dobra cena?
16. máj 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

muci tak si sa dockala polievocky :wink: no super :slight_smile:
a ved Ty uz mas sedacku,nie?a prilbu sme kupovali predsa spolu.ja som videla ten letak,dobra cena inak :wink:
16. máj 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko a krasny vikend zelam :wink:

muci - ten recept mi dala mamina a vraj tie tvarohove kocky sa predavaju v cukrarni a ten rrecept ma ona od nejakej cukrarky :wink:
a chutnala som ich u nasich minuly vikend a boli fantastickeeeeeeeee :sunglasses:
ja tiez zboznujem puncak :wink: mnamky :wink:
16. máj 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, sedacku nemame, iba prilbu - to sme kupovali k tej paradnej Italtrike trojkolke...

mami.sk, Hlavacik mi robil len kontrolny UZV v 20.tt, co sa chodi, ale som uz o tyzden viac... :wink:

babule, co podnikate poobede? ja sa dnes citim nejaka pri sile, hadam by som aj kone s malou zvladla :zipper_mouth: :sweat_smile:
16. máj 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, volam sa Samko, na svet som prisiel o 11:06, som velky chlap mam 4180g a 52cm.......
16. máj 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka moc,moc Vam blahozelam, riadny chlapisko , to skoro ako nas Lucas mala si co robit....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vela, vela sil , mliecka,zdravicka a nech ste cim skor doma s tatinkom a kubkom..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
16. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami,dakujem a este otazocka a kolko cukru na tu polevu?

erka aj ten tvoj link som si odpisala,dakujem
16. máj 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kacenka mooooc gratulujeme,veru riadny chlapisko skoro ako ten moj :sweat_smile: :grinning:
16. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej ozaj chlapisko :grinning: ,tiez sa pripajam ku gratulantom...zelam vela zdravicka,mliecka a nech ste cim skor doma.
16. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer :wink:
Kacenka - srdecne gratulujem :wink: teda taky velky chalanisko :wink: hlavne nech ste zdravucki :wink:

Mirka - na tu polevu cca 20 dkg cukru a stava z 1 citrona :wink:

ja som sa rozhodla ze zajtra budem tiez piect tvarohove kocky tak uz sa tesim :wink: dufam ze sa vydaria :wink:
16. máj 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka, gratulujeme, prajeme vela mliecka a zdravicka :wink: :wink: :wink:
16. máj 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

Kacenka srdecne gratulujeme,prajeme vela,vela zdravicka a veeeeela mliecka pre Samka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. máj 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok