Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mucilienka
19. máj 2009

amatula, 😀 😀 😀 😀

no videla, ale az potom v dospelosti, myslela som u maleho chlapceka 😀 😀 😀

si ma dostala 😀 😀 😀

erka12
19. máj 2009

je vela nazorov a diskusii ohladne predkozky, ale nas dr.nam zatial vzdy dobre poradi a vysvetlil, tak pojdem 😉

amatula
19. máj 2009

no hej 😉

to je v pohode
mi nemame s tim problem....
Matko krpec povedala dokina ze to má super!!!len Dalibor sa mi nezda tak nas poslala ze nech to skontroluje odbornik...

inak sa nemas coho obavat vraj je s chlapcami menej roboty a ko s dievcatkami 😉

mucilienka
19. máj 2009

erka,

vsak to, jeden hovori stahovat, druhy nestahovat a riesit az po 3 rokoch... kto sa ma v tom vyznat..

mucilienka
19. máj 2009

fakt? a to uz ako, ze menej roboty ako s dievcatkami?

amatula
19. máj 2009

neviem to som pocula..ja mam len chlapcov 😀

mucilienka
19. máj 2009

ja mam zasa len babu, a to som s nou nijaku robotu nemala zatial.. mozno to len pride

erka12
19. máj 2009

ja tiez neviem,ja ma chalanov 😉

amatula
19. máj 2009

ale asi to bude fakt pravda......lebo ja mám zopar neterí a priklad tie co maju7 a 8 rokov uz si vymyslaju co obliect a aké obliect a vlasy..proste vsetko co k babam patrií...a chalanov ani nanpadne ze chcu na seba nieco nove 🙂

lucaska
19. máj 2009

Ahojte, tak to ste pekne ponocovali....................... 😉
tak ja neviem ako je to s dievcatkom, lebo nemam ale je aj vela chlapcov , ktory sa chcu pekne obliekat a podobne veci..........

dannynka
autor
19. máj 2009

ahojte.

erka nestras presne tohto sa bojim aj ja teraz ked mam chlapca aby nemal problemy s predkozkou... 😅

ivaz
19. máj 2009

Mucilienka, Filipko spinká síce vo svojej izbičke ale nie sám. Maminka tam má matrac, lebo keď sme robili úpravy bytu, tak strávil niekoľko dní u babičky a spustilo sa u neho mamičkovské obdobie. Predtým zaspával sám a teraz mu ani Tatinko nestačí.
Minka, my na stretko tak na 50% dorazíme. Filipko bol dnes dosť mrzutý, tak čakám, čo sa z toho vykluje, ale možno mal len zlý deň.
Erka my sme mali doporučeného MUDr. Pristica, sídli za mostmi, ale boli sme tam len raz a máme sa ukázať až teraz v lete. Ináč aj ja som počula kladné ohlasy na MUDr. Sokola.

dannynka
autor
19. máj 2009

muci ja uz ma aj aj ale chlapec je este len 3-tyzdnovy... 😀

amatula
19. máj 2009

no to hej...to som zle napisala...aj moj dalibor uz má svoje oblubene a napr.si strasne rad kupuje vsetko co je scooby doo 🙂
ale tie nase krpane,ked ich vidim ako im svieta oci na oblecenie a bizuteriu a najnovsie ocne tiene 😀

lucaska
19. máj 2009

mne dneska lucas oznamil, ze som mu dala maleeee nohavice............. :- 😀 😀 😀 😀 😀 😀
som ho obliekla a sedi na gauci a stale si kuk na nohy a sa ho pytam ze lucasko co je, a on manma a ze maleeee nohavice.....tak som sa pobavila...........lebo doteraz nosil dlhe a teraz mi na kratasy zapotil ze male , lebo mal hole nohy 😅 😅 😅

dannynka
autor
19. máj 2009

lucaska- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivaz
19. máj 2009

Baby, viem že sa tu gynekológovia preberali x krát, ale volala mi kamarátka, ktorá sa v TN nachádza sporadicky. Je po dlhšom snažení tehotná a rada by zmenila gynekológa. Vyhovovala by jej žena. Jediné meno ktoré sa mi vynorí v pamäti je Kubalová, viete poradiť ešte niekoho? Dík.

minkak
19. máj 2009

Ivaz no Kubalova uz neberie nove,ale mozno Kotlebova v Tepliciach 😉
Tak ta je tiez dost vychvalovana 😉

Lucaska sa tu smejem 😀

mami.sk
19. máj 2009

ivaz - Kubalova urcite nezoberie uz nikoho ale Kotlebova v TT urcite ano, ako pise Minkak 😉
akurat som sa dnes stretla s kamoskou co sa prestahovala do TT a vravela mi ze ju bez problemov zobrala 😉 a velmi si ju chvalia pacientky 😉

dufam ze zajtra nebude nejaka burka ked uz mame to stretko 😉

mucilienka
20. máj 2009

no, hellou kocenky,

tak dnes to vyzera na super pocko... a ked zmokneme - este je majovy, budu nam deturence pekne rast a aj my - do sirky 😀

erka12
20. máj 2009

ahojte,
ake sandalky kupujete naleto,s plnou spickou alebo volne,chcem nieco upit miskovi ale veru neviem ake 😉

erka12
20. máj 2009

oprava chcem kupit miskovi 😀 😀 😀 😀 😀

ivaz
20. máj 2009

Minka, Mami ďakujem.
Dnes si užite stretko. My sme sa veľmi tešili ale trápi nás noštek a sme zachrípnutý. Tak dnes nedorazíme. Dúfam, že nabudúce to už vyjde.
Erka my sme verný protetike, pre tých našich chlapov s otvorenou špičkou.

julianka99
20. máj 2009

Ahojte kočky..... 🙂
vidím že TN region..... 🙂))
Chcela som sa spýtať či chodíte aj niekde cvičiť a ak ano tak kedy a kde? 🙂)
A čo 3D sono, kde sa v TN robí viete? 🙂
Ďakujééém

kacenka83
20. máj 2009

Ahojte 🙂
uz sme doma z porodnice, dnes nas pustili... a dakujeme vsetkym za gratulacie 🙂

moji chlapi to super zvladli spolu takze som nemala v nemocke stresy, inak porod super, 3,5 hodiny od podania vyvolavacky, tatino to k porodu ani nestihol, prisiel az na vazenie a meranie... rodil ma dr.Hlavacik a bol super, mam len tri stehy co mi pride pri tak velkom babatku skoro ako zazrak, uz v den porodu som bez problemov sedela...

mam skvely gel na hojenie hradze, mozno mi aj ten dost pomohol tak tehulky ak chcete, je to od firmy Nobilis, predavaju ho v Eugenike vedla Turka, stoji okolo 6eur, no a prekvapili ma bolesti pri stahovani maternice, prvu noc som kvoli tomu nespala, bolo mi povedane, ze druhorodicky to maju viac bolestive, ale ze az takto... aj na to je nejaky olejcek od tej istej firmy, ale ten som nekupovala...

hodim nejake fotky na FB, momentalne sa mi nechce zmensovat, ak ste zvedave na Samka

mucilienka
20. máj 2009

caute kocky, tak mne mala zaspala v aute a tak uz mam freeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵

erka12
20. máj 2009

ahojte,
som rada,ze som vas spoznala osobne 😉

lucaska
20. máj 2009

ahojte, stretko bolo super.........muci aj ste boli v tom laugu???? my sme dosli domov okolo 19.45 😝

lucaska
20. máj 2009

minkak, kraaaaaaaasne fotecky 😉 😉 😉 😉

dannynka
autor
20. máj 2009

ahojte,super fotto zo stretka 😵

aj ja som jednu pridala, a az teraz som si vsimla podla fotto ze Dominik sa naozaj podoba na Gabiku 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre