• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
ahojte :slight_smile:

Kacenka no super,super :wink: tak tatino nestihol :unamused: chudacisko,ale aspon si to mala rychlo za sebou :wink:

Na stretku bolo fakt na jednotku :slight_smile:
vidim ze uz ste videli fotecky,tak len pre istotu ,pridavam este link http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=136244&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
20. máj 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, tak u mna sa asi fakt rozbehla prava tehotenska nespavost... aj by som spala, len neviem ako
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

na stretku bolo ozaj velmi dobre, ja som tiez velmi rada, ze sme sa konecne spoznali aj s ostatnymi osobne...

lucaska, neboli, lebo mala zaspala hned na ceste z mesta - a tak sme isli domov, lebo obaja sme chceli tu sedacku vidiet a aj na malej vyskusat a takto to neslo...
21. máj 2009 o 03:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som uz takto hore, kocky, nemate niektora na predaj prenosnu tasku do kocika?
21. máj 2009 o 03:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence.

Vidim,ze ste opat nemohli spat. Muci,tak to si este dobre pamatam,len mna to chytalo az mesiac pred porodom a nevedela som sa nijako ulozit.

Minka krasne fotky zo stretka.

Som velmi rada,ze som mohla spoznat dalsie maminky a ich drobcov,citila som sa fajn,bolo super.

A ozaj zabudla som povedat,ze Melisske konecne vykukol prvy zubok,este len cinka s nim o lyzicku ci pohar,taky je malicky. :grinning:
21. máj 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy. Mate super fotky zo stretka, mate zlate deticky. Je mi luto, ze ja sa s vami este nepoznam osobne, aj som chcela s Eliskou prist, ale ma nadchu, tak by sme neradi niekoho nakazili :unamused: Tak snad nabuduce nam to vyjde. Ani som netusila ze v tej kaviarni je taky skvely detsky kutik, kedze tam nechodim. To je veru super miesto na stretavky. :slight_smile:
21. máj 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,

miroslava72, tak mame pozitivny vplyv aj na malu :grinning: ked mate hned po stretku aj prvy zubok vonku... A nezabudni, vies ako sa to hovori - kto najde prvy zubok, dostane na nove saty :grinning:
21. máj 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
muci no Ty si pekne ponocovala :confounded:
ja nejake tie tasky mam,ale zatial Ti neponukam,musim si to este sprehladnit,snad sa niekto najde :wink:
no miroslava gratulko k zubku :dizzy_face: tak na to prve cinknutie lyzickou si pamatam aj ja :sweat_smile: veru mirka chce to saty,dobre muci hovori!!!!!! :wink:

miauka,no snad bude coskor dalsie-bolo vyborne,tak nabuduce sa pridas,len sa rychlo vyliecte-drzkame palceky :wink:
a ako prebieha Tvoje tehu?dlho si tu nebola a chybaju nam Tvoje tipy do tabulky :wink: :grinning:
21. máj 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miruska, keby si mala taku tu prenosnu tasku, mne by stacila len pozicat tak na mesiac-dva...
21. máj 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

no pekné stretko ste mali :slight_smile: :wink: ale vas tam bolo......
a tam je tak super kutik pre deticky :confused: ja ani neviem presne kde to je...

vonku tak krasne a mi sme chorucky :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mucilienka a na ake 2 mesiace?na kedy to?poziciam nemam problem len na kedy?

amatula no teda a ja ,ze kde ste boli,preco ste neprisli....tak nabuduce :wink: a nech ste skoro fit :wink:
21. máj 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Dakujem,dievcence,no o tych satach som vobec nevedela pri prvom zubku...az vcera mi to Majka-mami povedala,tak musim cosi poriesit,ked aj vy ostatne tak vravite.... :grinning: :grinning: :grinning:

A inac ani ja som vobec netusila,ze vo Verde je taky krasny a velky detsky kutik...super to vymysleli...aspon niekde myslia aj na deticky :slight_smile:

A vidim dalsiu tehulku :grinning: .....Muci dorob stlpcek aj pre Miauku....ja tipujem opat dievcatko

Amatula a vam skore uzdravenie prajem :slight_smile:
21. máj 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :wink:

som rada ze som spoznala dalsie Trencanky :wink: super stretko :wink:
uz viem kam mozeme ist s muzom na kavicku :wink:
21. máj 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka - takze zajtra ideme nove saty kupovat :grinning: :grinning: :grinning:

ja som si po vcerajsku / isla som cez cele mesto do nemocnice, potom na Juh a cez Brezinu domov, od 9.45 do 14.45 sme boli vonku a potom od 15.30 do 18.30 na stretku + cesta tam a spat/ dala dnes len taku light prechadzku len tu poblizku ale aj tak sme boli 3 hodiny vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no mam svalovicu akoby som bezala maraton :grinning:
21. máj 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis Mirka :wink: treba ist na nakup :wink:

teeeda mami,Ty si davas :astonished: no wauuu

babulky pridavam este fotky od Zuzky-drobca :wink: tu si mozte pozriet.....http://www.facebook.com/album.php?aid=102571&id=1514105957&l=c0785e1506
:wink:
21. máj 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej , dalsie krasne fotecky :wink:

veru Minkak a to som uz dnes bola doobedu s malou skoro 3 hodiny a uz som nevladala ale este som aj poobede musela ist lebo vobec nechcela spinkat :grinning: tak som nachodena :stuck_out_tongue_closed_eyes:

juj, ale uz idem spat :wink:
dobru nocku :wink:
21. máj 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak pozeram, krasne foto :slight_smile: heh ake uz mas brusko minkak :slight_smile:
my sme nedosli, bo s malou to je tazko cestovat... a stale by sme len papali, aj ked je to uz troska lepsie s tym papanim :slight_smile: takze sme boli len na prechadzke. ale ked bude ete niekedy na Juhu tak sa pridame :slight_smile:
22. máj 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hellou kocky,

co dneska oddychujete vsetky? mne je dnes nejako na umretie teplo, co ci... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kacenka ja som sa omeskala, gratulujem k malemu- velkemu Samkovi, nech pekne spinka, papa a robi mame len samu radost :slight_smile: :sunglasses:
22. máj 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

dienka ako sa mate?co nove?ty si nam este netipovala do tabulky :grinning:

muci,tak len pit a pit a pit :wink: a chod spinkat,ja uz sa tiez chystam za malou :wink:

mami no teda ,tak buva len takto v kociku?ja som malu davala aj vela na balkon,som trosku pohupala a ked zaspala,tak som ju tam nechala a spaaaaaala :wink:

simka no veru mam :sweat_smile:
22. máj 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
tak aj mne je dnes uplne hrozne.........asi tlak............otras pocko ani ani..... :angry: :angry:

mami, tak ty sa pekne nachodis........... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

co mate v plane na vikend??????
22. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak ja som uz konecne doma od 10 rano :grinning: s malou pol hodinovou prestavkou na papanie a prebalenie doma :wink:
no vam poviem, odkedy sa mala narodila ja som uz nachodila tych kilometrov :grinning: :grinning: :grinning: veru doma aj ked zaspi tak max. na polhoidnku, 40 min. a to ani nestihnem nic urobit :unamused: ale nemozem sa stazovat, aspon v noci krasne spinka :wink:
vcera zaspala pred pol osmou a zobudila sa o pol siedmej rano :wink:

ale dnes je to obzvlast hrozne to pocasie, doobedu strasne dusno a teraz sa ochladilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: normalne som malej musela dat sveter ked sme isli domov :unamused:
a ja by som straaasne spala :wink: a ten moj drobec nie a nie zaspat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na vikend ideme na Staru Turu :wink:
kamoska ma o rok starsieho syna ako Terezka tak ich ideme kuknut :wink:
chlapi budu prerabat kuchynu a my baby budeme len kecat a starat sa o deti :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska, aj mne je dnes tak ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bola tu svokra, ta tiez iba dychcala... neviem si to predstavit cez najvacsie leto v tej horucave :frowning2: to bude volaco... esteze sme z rodiny...

:grinning:
22. máj 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......hm dufam ze v lete pohoda, ja som taketo stavy nemala ani pri tehu ako v poslednej dobe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kto ide zajtra na klaunov??????????????
22. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lucaska samozrejme ,ze my :grinning: tak ako sme sa dohodli a idu aj drobcovci :grinning:
ciapky nachystane? :grinning:
muci idete?
akurat som Vam pisala :wink:
22. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak, ciapky nemame , lebo mi nejake take smieskovske nemame, nieco poriesime tam... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
aj my sa chystame zajtra na klaunov,dnes som single mama tak si uzivam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .a zajtra sa s Gabikou a nasimy stretneme v meste na klaunoch :wink:
22. máj 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky,

minka, prave som ti odpisala - my nejdeme - mame shoping day s malou a so svagrinkou a nemame doma tatina, tak ideme po svojich zenskych zalezitostiach :grinning:
22. máj 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
nemala som kedy citat, len som tu postrehla nejake stretko :dizzy_face:
22. máj 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak aky ste mali dnik?
My sme boli v meste bolo super,prikladam fotecky http://www.facebook.com/album.php?aid=2021221&id=1537234323&l=429c75554e
23. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok