• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
@lucikatn no, to dúfam....nemávam s ľuďmi problémy, tak dúfam, že to nejako s ňou prekušem.
13. apr 2011 o 15:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misickab3 do porodu si zvyknes na nu a na jej nalady :slight_smile: ved kazdy sme nejaky a kazdy mame raz zly a raz dobry den :wink: :wink: :wink:
13. apr 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misickab3 ja zo sestričkou nemámproblém a chodím tam každé tri mesiace už skoro sedem rokov som spokojná ak chceš môžeme sa stretnut
13. apr 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anitab ahoj je to velmi mila doktorka,ja ku nej chodim so syncekom a chodila k nej aj moja sestra,nemozem o nej povedat nic zle..super doktorka,k detickam velmi milucka :slight_smile:
16. apr 2011 o 01:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misa0411 ahojky a kde presne do zamostia,ja byvam pri odevnom ucilisti :grinning:
16. apr 2011 o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicka1458 bývame pri športovom gymnáziu...len krátko, tak neviem či je to niekde blízko to odevné učilište.
17. apr 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misickab3 chodím k nemu, odkedy sme v Tn, dá sa, doktor v pohode :sunglasses: ... sestričku nekomentujem :angry: ...
17. apr 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. apr 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anitab neni zac,aj nabuduce :sweat_smile:
18. apr 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, viete mi poradiť fakt dobru gynekologičku alebo gynekológa v TN?
19. apr 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silkos mudr.Jankovský ,CHlapečka ,Krkoška
19. apr 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pluto33 A ktorý z nich je naj+ má dobre vybavenie a skvelú starostlivosť?
20. apr 2011 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silkos musis brat na vedomie aj to, ze nie kazdy uz berie nove pacientky, lebo je max vytazeny...treba si aj toto zistit a brat do uvahy asi viacerych lekarov, drzim palce :slight_smile:
20. apr 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U mňa jednoznačne Jankovský a má perfektne vybavenú ordináciu. Môžem len odporúčať :dizzy_face: a určite príjma nové pacientky.
20. apr 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silkos ja osobne chodím CHlapečkovi Jankovský sa o mna staral ked som bola na rizikovom a Krkoška ma rodil výber nechám na teba
20. apr 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pluto33 prečo ťa rodil iný, ked si chodila k Jankovnskému?on nerodí?
30. apr 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankovský bol vtedy neprítomný tak som zobrala kto bol poruke
2. máj 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.. mohli by ste mi prosim pomoct.. uz asi 10 dni sa snazim dovolat do gynek.ambulancie DR. Kubalovej co je na Juhu... a nedari sa mi. Nemate niektora cislo na jej mobil?? kedysi mi ho dala.. ale nemozem ho najst. A nemozem tam ist osobne, pretoze som v zahranici.. a nutne sa potrebujem objednat... Budem velmi vdacna, ked mi odpisete.
Dakujeeeeeem.
5. máj 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ashley volaj tak okolo 13tej maju strasne vela ludi, nestihaju telefony,ale potom uz hej :wink:
5. máj 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinano Dakujem... nema na to stastie. Volala som uz skoro v kazdu hodinu. Budem este skusat. Este raz diky.
5. máj 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím veľmi súrne, zajtra máme ísť na gastro do TN, keďže nie sme odtiaľ prosím vysvetlí mi niekto kde to nájdeme? Mám info, že za nemocnicou na kruhovom doprava? A potom kde? Moc krát dík ak môže hneď niekto odpovedať.
5. máj 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hannah04 a ako sa volá ten lekár?lebo ja viem o troch ambulanciách...
5. máj 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kesulkarenka a všetky ambulancie sú v tej časti TN? (na kruhovom doprava od nemocnice?)Keď ja ani neviem meno, som nerátala že to bude problém nájsť, musím ešte ráno zavolať sestričke našej. Nás objednávala doktorka a len mi povedala dátum a čas.
5. máj 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo ja viem, tak Hlista a detská Bieliková sú v nemocnici a Hasim Ayazi je na poliklinike, ale to je vlastne na kruháči rovno a potom prvá doľava.....ale na kruháči do prava neviem čo môže byť........
5. máj 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. máj 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hannah04 no čo ja viem, tak Hlista a detská Bieliková sú v nemocnici a Hasim Ayazi je na poliklinike, ale to je vlastne na kruháči rovno a potom prvá doľava.....ale na kruháči do prava neviem čo môže byť........
5. máj 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hannah04 Bielikova je detska gastro - uz v nemocnici nie je, byvala tam,ale uz ma svoju sukromnu ambulanciu prave na kruhaci pri nemocnici na pravo je taka asi 3poschodova novsia okruhla budova - dole je restauracia, obchodik, na poschodiach su kancelarie myslim, aj nejaky lekar, Bielikova je na najvyssom poschodi
5. máj 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hannah04 pockaj na kruhovom do prava - z ktorej strany to myslis? toto je dost zavadzajuca navigacia...
5. máj 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veľmi pekne vám ďakujem. Prajem krásny večer.
5. máj 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anitab písala som že od nemocnice doprava
5. máj 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok