• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
ahojte, nenájde sa tú nejaká mamina z Juhu, ktorá by pri "venčení" :grinning: svojho drobca uvítala spoločnosť druhej maminy s drobcom!?!?
6. máj 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som vencila :slight_smile: ale nie som z juhu, niekto blizsie k centru, soblahovska a pod.
7. máj 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika84

oproti prioru v ´´laugu´´
9. máj 2011 o 22:10  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prisťahovali sme sa do Zámostia, nájde sa nejaká mamička s dieťatkom na spoločné prechádzky? mám 23 rokov a 14 mesačného synčeka. :slight_smile:
10. máj 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misa0411 Ahoj, my sme sa tu práve prisťahovali. bývame v Zámostí blízko Lidlu, ak by si chcela a nie je to ďaleko (neviem, kde presne bývaš) sa možme stretnúť. mám 14 mesačného synčeka a 23 rokov. papa
10. máj 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pandrholka ahoj , ja som z juhu,kludne by som isla vyvencit tu nasu krasavicu :slight_smile:
19. máj 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misickab3 tak ja ti poviem uprimne,ku Chlapeckovi by somk nesla nikdy viac....Ale to je moj nazor,niekto je spokojny, iny zase nie.Ja som tam bola parkrat ,aj so sestrou a este s jednou kamoskou.Je naladovy a vysetruje,tak ako sa prave zobudi.Hlavne podla mna dost bolestivo.My sme vsetky tri od neho odisli,poradili nam Jankovskeho a mozem povedat,ze co sa tyka celeho tehu aj porodu,by som ho nevymenila za nic na svete.Ma skvely pristup a hlavne vysetrenie ani nevies , ze prebehne.Mne ho odporucili, ked som chcela otehotniet a musim povedat, ze nelutujem,ze som od Chlapecku odisla.Ale pokial si s nim spokojna,tak nemen,uvidis neskor,vzdy sa da zmenit gynekolog.Inak ta jeho Hermina - sestricka mi stratila u nich kartu,nevie kde ju dala.....
19. máj 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicka1458 ....Monicka, aj ja byvam za mostami. ja mam sice mladsieho synceka - 13 mesiacov, ale rada si najdem partacku na prechadzky :slight_smile:. prestahovala som sa sem z Kosic a zatial tu nikoho nepoznam. ak by si mala zaujem tak daj vediet, budem sa tesit :slight_smile:
24. máj 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojcek hrasulik :sweat_smile: tak to je super a kde presne za mostami byvate?Kludne mozme zajst spolu niekedy na prechadzke s drobcami :slight_smile: velmi rada..
24. máj 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monicka1458 ...juj tak to sa budem velmi tesit. my byvame na bavlnarskej :slight_smile:. a Vy??
24. máj 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tak to sme neni daleko od seba,my byvame ako je odevne uciliste blizko uspechu :sweat_smile:
24. máj 2011 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy, som síce pôvodne z Trenčína, ale momentálne bývam v Trenč. Teplej. Nie je tu niekto z tejto dedinky???
25. máj 2011 o 14:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky hladam si kamaratku z juhu s cca rocnym dietatkom na spolocne chvile s drobcami. Najde sa tu nejaka ? Som pristahovana takze tu moc ludi nepoznam.
25. máj 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, som v TN veľmi krátko, bývam na Sihoti I. Nechce niektorá z vás "parťáčku" na kávičkovanie neskôr na kočíkovanie?:slight_smile:
26. máj 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy, kam chodievate plavat s detickami (cca rocnymi)? My sme boli uz par krat na krytej plavarni v TN ale naposledy bola studena voda a na druhej strane nas to tam samych nebavi... :unamused:
30. máj 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, v trencine byvam od augusta, som z popradu. babo cakam v oktobri 2011 a rada by som sa tu s niekym zoznamila. byvam na juhu, tak piiste :slight_smile:
14. jún 2011 o 19:02  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olencinka ahojky, akurát dnes ťa spomínal môj manžel Juraj, tvoj exkolega z Novomeského. A ja som si spomenula, že som dnes čítala tu na Mk o niekom z Popradu. Sranda, že si to ty. To je náhoda. :slight_smile: My bývame na Sihoti, ale ak by si chcela, môžeme sa občas stretnúť.
14. jún 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viva27 ahoj, my sme sa prednedavnom pristahovali na juh. Mam dve dievcata 2,5r a takmer rocne. :slight_smile:
14. jún 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee, som nevedela, ze sa tolko ludi stahuje do Trenčína :slight_smile: (ja ze vsetci tiahnu do Blavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:) prajem teda vsetkym novym mamickam-Trencankam, aby sa im tu dobre a spokojne zilo a aby nasli v TN svoje najsamvacsie stastie :wink:
15. jún 2011 o 10:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pristahovali sme sa do tn v septembri z ruzomberka, mam pol rocnu dcerku a hladam mamicky, s ktorymi budem moct kocikovat, stale tu skoro nikoho nepoznam, byvame blizko nemocnice
15. jún 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanya6 ahoj ja mam 4mesacnu, byvam asi 5 min od nemocnice

16. jún 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marry26 ahoj, tak super, mozme zajtra spolu kocikovat? kde presnejsie byvas? my na Inoveckej, v tom prvom vysokom orandzovom panelaku
16. jún 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanya6 tak to ti potom ja mozno aj do okien vidim :grinning: byvam krizom cez cestu v tom jedinom nezateplenom 7poschodovom dome. ale ja este nemam koho kocikovat :sweat_smile:
16. jún 2011 o 19:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. I ja som prisťahovaná. Mám 20 mesačného drobca a bývam pri MAXE. Nikoho tu nepoznám a rada by som si tiež občas s nejakou mamičkou a detičkami vyšla. Mám 36 rokov. Ozve sa mi niekto?
2. júl 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daad ak chceš môžeme spolu moje deti maju 5 a 2 roky ja mám 34
4. júl 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Chcem sa spytat hlavne Vas mamiciek, co byvate na juhu kam chodite s detmi k lekarovi?Alebo ci neviete aky su detsky lekari na juhu?MAme sa tam o nejaky cas stahovat a mam dilemu ci ostat u povodnej lekarky co je na opacnej strane mesta alebo zmenit lekara?
5. júl 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daad ahoj kde presne byvas ja byvam tie pri maxe tak ak chces mozeme sa niekedy stretnut a kocikovat spolu
5. júl 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alusiatko Ahoj, hneď pri MaXe v takom terasovitom bielom 7 posch dome. A ty kde?
6. júl 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pluto33 Ahoj, budem rada, ak sa niekedy dohodneme. Pošlem ti tel č?
6. júl 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daad stačí ak napíšeš sem na modreho konika
6. júl 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok