• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
Ahojte, 13. februára začíná Národný týždeň manželstva. Je to celoslovenská akce a zapojuje se aj Trenčín. Zúčastnite sa prednášok, diskusí alebo praktických cvičení...
Viac info: http://www.mcsrdiecko.sk/program/ alebo http://www.pristav316.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=35&Itemid=25
6. feb 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: prepacte, ze vam sem vbehnem do diskusie, chcem sa opytat ci nemate nahodou niektora na predaj autosedacku Romer King Plus 9-18kg :slight_smile: dakujem
6. feb 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, viete mi poradiť kde by som v TN kúpila detskú drevenú stoličku na jedenie? ďakujem
14. feb 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutia : Ahoj, stoličky na jedenie pre deti a tiež drevené predávajú v Laugaríciu v predajni Alltoys tam majú hračky a rôzne veci pre deti a bábätká. :slight_smile:
14. feb 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutia ja som kúpila v Južanke v detskom obchode za Dráčikom
17. feb 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penka a aku si kupila - viem ze su kratsie tak cca 80cm a aj dlhsie 100cm a kolko stala teda ake tam maju ceny...
17. feb 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi skôr tú 100 cm, lebo je vyššia od malej. Tá má 90 cm. Stala okolo 30 eúr. Inak, dnes som pozerala leták z Hypernovy a majú ich tam. Stoja tiež tak 30-35 éčiek.
17. feb 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penka ja som sa bola kuk do hypernovy ale na krabici neboli napisane rozmery, v predajni nam to otvorili ale ani vo vnutri sa nenachadzali rozmery a zlozene to nemali a ani neboli nejak ochotni to skladat...
18. feb 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dávam do pozornosti, kto by mal záujem tak 14. marca o 10:00 hod. v kaviarni Frani na Mierovom námestí bude beseda s Ing. Mariánom Fillom ,, Čo možno neviete o očkovaní I"
http://www.slobodavockovani.sk/news/beseda-o-ockovani-v-trencine-14-iii-2012/
22. feb 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte "trencanky", potrebujem poradit dobreho praktickeho lekara pre dospelych. Pristahovali sme sa do TN, na Juh, drobca uz mam porieseneho a teraz hladam lekara pre seba. Viete mi niekoho odporucit? Nemusi byt z Juhu... Dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. feb 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby mam cestu do trencina a chcem pozriet malej nejake topanocky kedze uz pomalicky behame. kde je najlepsie miesto v tn??? dakujeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. feb 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkaaa Ahoj ja som tiez pristahovalec :slight_smile: dr. mam v Juzanke
28. feb 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@potokin oproti nemocnice, je OD Druzba a hore na poschodi su zdravotnicke potreby a tam sa predava protetika...neviem ci najlepsie, ale ja tam chodim pravidelne...
28. feb 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor dakujem pekne :slight_smile:
28. feb 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor ahoj, ako ste dopadli s tym strabizmom? Operacia v pohodicke?
28. feb 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewisam ahoj, dobre sme dopadli :slight_smile: jeden ma ocka uplne v strede, odchýlka minimalna a druheme jedno ocko uteka, ale len bez okuliarov, on ma 7 dioptrie, tak asi z toho, bolo to celkom fajn, samozrejme po operacii nariekali ale rýchlo boli fit...
28. feb 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby este idem po radu. chceme sa stretnut s kamoskami a nasimi rocnymi detickami, kde je v tn naj miesto aby sa deticky pohrali pripadne my sa dali kavicku :slight_smile:)))
3. mar 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som sa tiez pristahovala,byvame nedaleko Trenčina, ale už ho mám obehaný, čo je kde :slight_smile: Potokin, v Južanke je kryté ihrisko Neposedko, maminky mozu aj kávičkovať, je to lacnejšie ako napr. v Maxe tam je Hoplaland, a aj menej miesta na sedenie. Vonku v lete oporucam , ja to volám ostrov :slight_smile: je to ako je plavaren, treba prejst cez váh a za novým nefunkčným kúpaliskom. Vonku trampolíny, pieskovisko, preliezky, deticky na ociach plus hned aj restika. :slight_smile:
4. mar 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@potokin tiez by som poradila Neposedko v Juzanke na Juhu :wink: topanocky neviem, naposledy som kupila malej v predajni Pre Deti na poschodi v Laugariciu (ale my este nechodime :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
6. mar 2012 o 22:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@potokin ja som malej v sobotu kúpila v Laugu u Baťu pekné jarné topky :slight_smile: vnútorná stielka z kože a dobrá cena :slight_smile: a veľmi pekné vzory :slight_smile:
6. mar 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hladam mamicku z Trencianskej Turnej, planujeme tam kupit dom a bola by som vdacna za kazdu radu.
12. mar 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamicka zo Sihote na kocikovanie by sa tu nenasla? Akosi mi je samej smutno :slight_smile:
3. apr 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bol by tu niekto z Bosackej doliny s babatkom,eventualnym partakom/partackou pre mojho 3mesacneho Buclika? Sme ladeni dost prirodne - domaci porod, ??? k ockovaniu, bio, vegetarianstvo...
4. apr 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde je v trencine neaky detsky obchod? chcem kupyt synovy novy fusak :slight_smile: poradte prosiiiiim
19. apr 2012 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angie1511 v laugaríciu aj v starom aj novom, v meste oproti aj za ČSOB, vedľa STEPSU je ďaľší...
19. apr 2012 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkaaa neviem či je to ešte aktuálne, ale MUDr. Krehlík (súvoz 1) alebo MUDr. Chudíková (robí aj homeopatiu)
19. apr 2012 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angie1511 a da sa este kupit v meste v KIK - tam maju aj detske oblecenie - kde je DM
19. apr 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....chcem sa opytat ci ste uz niektora bali v tej sukromnej jednodnovej klinike u dr Jankovskeho?mala by som ist na laparku a neviem sa rozhodnut ci k nemu alebo do nemocnice? dakujem
22. apr 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska spytaj sa aj tu http://www.modrykonik.sk/forum/tema/gyneka-trencin-a-mudr-jankovsky-aky-je-pri-porode/ ale celkom ma to zaujima, on robi aj laparoskopie tam? kolko to stoji u neho? ma uz aj nejaku stranku? (myslim okrem tej gyneka.sk, tam o klinike nie je nic...)
22. apr 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Som vam sem tak vpadla. Potrebovala by som poradit. Som tiez Trencanka (ale nezijem tam). V lete pridem na Slovensko a chcela som dat malej prepichnut uska. Sestricka u detskej DR. mi povedala, ze mi ich uz neprepichnu lebo bude mat uz viac ako 6 mesiacov. A tu je otazka... Kde v TN nastreluju nausnicky.. prosim poradte mi, lebo som to nikde nenasla (asi neviem hladat ) :grinning: :slight_smile:
Budem vdacna za kazdu odpoved.
Diky
23. apr 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok