• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
@ashley co si ja pamatam tak to robili na namesti - v jednom zlatnictve - na konci namestia ked ides k hotelu TATRA...ak by ta to zaujimalo ci to este stale plati tak daj paci sa mi to a ja ked pojdem zajtra do mesta (ak pocasie bude oki) tak sa ti tam zajdem opytat...
24. apr 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ashley Nie som si istá či to ešte robia ale na Juhu je taká malá drogérka v paneláku volá sa to GEPRO.Kedysi tam nastrelovali naušnice.Keď vystúpiš pod južankou tak je to ten panelák hneď ako vystúpiš.Dnes budem mať cestu okolo spýtam sa ak chceš.
24. apr 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata, darujem za odvoz Nutrilon Vanilka 800g, od uk. 12 mesiaca. Dnes (24.4.) sme to otvorili a deti mi to nechcu pit.
24. apr 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ashley nedalo mi to tak som sa bola na to spýtať včera keď sme boli na prechádzke.nastrelujú to deťom od 6 mesiacov a 10 éčiek stoja obe ušká.možno ti to pomôže :slight_smile:
25. apr 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@frick Dakujem Ti velmi pekne. Lebo som googlila a nikde som to nenasla. Tak sa tam skocim v lete popytat. Mam to najblizsie, tiez som juzanka :slight_smile:
25. apr 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ashley osom rada že som pomohla :slight_smile:
26. apr 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte poraďte kde v TN kúpim topánočky na prvé chodenie .Ani moc neviem aké su najlepšie.
17. máj 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, je tu niekto komu chodi dieta do skôlky Za mostami? ako ste s nou spokojné?
17. máj 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frick ja som malej ( ma rok) kupovala sandalky v lekarni na sihoti zn. Protetika, ale pekne topanocky najdes aj v dome obuvi na namesti
17. máj 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojkamirka Protetike som ešte nebola a po čom si tam kúpila tie sandálky? Náš má len 10 mesiacov ale už začína popri nábytku cupotať tak by som mu mala nejaké pozrieť
17. máj 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frick no stáli 19 eur
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mojkamirka ok pôjdem mrknúť aj som tak počítala dík :slight_smile:
17. máj 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irine ahoj hladam niekoho kto by mi poradil školku v TN pači sa mi zatial Kvetinky ty si onej písala maš nejake skusenosti s tou školkou?
21. máj 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anka66 ahoj anka, s touto škôlkou nemáme skúsenosti, kolegyňa tam mala dcérku a chválila to, my chodíme do Dubnice a sme veľmi spokojní...sama na sebe som sa presvedčila, že imidž a reči okolo toho sú jedno a výsledok, starostlivosť druhé...mne sa veľmi páčila možnosť zostať s malým prvé dni v škôlke a pozorovať dieťatko, aj iné deti...keď Ti bude niekto tvrdiť, že nacvičuje s 2roč. deťmi vianočné predstavenie, svedčí to skôr o jeho podľa mňa chorom nároze, a nie o pridanej starostlivosti a kvalite zariadenia...už po týchto skúsenostiach dám skôr na "klasiku" čo najbližšiu štátnej škôlke...my sme tam všetci prežili aj bez angličtiny a envirokrúžkov a sme tu, zanechalo to na nás nejaké stopy? nemyslím...v tomto veku potrebuje dieťatko cítiť lásku a stabilný kolektív učiteliek/vychovávateliek...čiže záver: moje kritériá: počet a vzdelanie pracovníčok skôlky, ich fluktuácia v tomto zariadení a či majú svoje deti, prostredie so záhradou na hry, samozrejme aj cena zohráva rolu...a čo najmenej "vyvolených" detičiek....ak sa to dá :slight_smile: toľko môj skromný názor, nikomu ten jeho neberiem...držím palce
21. máj 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irine Ďakujem velmi pekne . Ja zhanam nieco pre dcerenku ale sme obmedzeny tym že ma v january bude mat este len 2 roky ato nas asi do štátnej nezoberu ale pači sa mi aj ta skolka nie len pre aktivity ktore ponuka ale je aj blýzko mojho zamestnania.
21. máj 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maminky,
30.6.2012 od 10:00 se uskutoční súťaž pre otcov s deťmi od 3 do 12 rokov Pirátske dobrodružstvá (rodinná hra, každý tím, zložený z otca a z aspoň jedného dieťaťa, bude musieť prekonať niekoľko nástrah na plavbe za pokladom) každý tím ziská drobnu odmenu.
Vstupné je zadarmo, akcia sa uskutočnia v MC Srdiečko - pobočka KC - Stred.

Info na pozvánke.
28. jún 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olencinka ahoj,ja mám 3roč.dcéru a 12mes.syna a nikoho na kočíkovanie...nepridáš sa.Bývame na Lavičkovej-nad kostolom
17. júl 2012 o 14:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olencinka ahoj,ja mám 3roč.dcéru a 12mes.syna a nikoho na kočíkovanie...nepridáš sa.Bývame na Lavičkovej-nad kostolom
@viva27
@k_a_j_k_a asi je to veci,takto po roku,ale hodilo ma to na túto diskusiu.Nechcete niekto kočíkovať na Juhu,Mám 3roč.dcéru a ročného syna
17. júl 2012 o 14:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@novotnajanka ahoj, v pohode :slight_smile:, my chodievame obcas na ihrisko ku kostolu. Aj s @viva27 :grinning:. Tento tyzden uz nie, ale mozno buduci. Len neviem este kedy budem mat deti doma buduci tyzden. Ak chces, mozem sa potom ozvat.
@viva27 pridate sa dievcata? :slight_smile:
17. júl 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k_a_j_k_a OK,tak bud.týždeň sa ozvem.Pekný večer
17. júl 2012 o 21:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@novotnajanka ahoj samozrejme sa rada stretnem keď budeme mať všetky čas :slight_smile:)) tento týždeň by malo byť aj pekne
21. júl 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k_a_j_k_a :slight_smile: dúfam že sa uvidíme
21. júl 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete mi poradit nejaky dobry second hand s detskym oblecenim v TN? vedela som o jednom na Braneckého ale ten zrušili. Ďakujem za pomoc :wink:
23. júl 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@novotnajanka @viva27 ahojte, prepacte, ale tento tyzden von nejdeme. deti su cely tyzden mimo domu. buduci tyzden by to snad slo :slight_smile: pa zatial
23. júl 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viva27 čo tak zajtra o štvrtej, alebo piatej?Len neviem odkiaľ si,tak navrhni miesto,hm???Ja sa prispôsobím.Jana
23. júl 2012 o 21:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k_a_j_k_a hm, že deti celý týždeň mimo domu...jaaak ti závidím.Tak o týždeň.Pekný večer
23. júl 2012 o 21:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@novotnajanka ahoj to my chodime doobeda od cca 10tej do 12tej lebo poobede sme s tatinkom a ja som z východnej a chodíme ku kostolu ale nie kazdy den, teraz som nebola skoro dva tyzdne nebolo kedy a minuli tyzden len raz na ihrisku pri slamaku takze je to o dohode ci sa ide ci nie :slight_smile:
23. júl 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zajtra s malou objednaná k zubárovi na prehliadku o 9tej,tak ak by sme sa vybavili môžeme ísť von aj o 10tej.My sme z Lavičkovej,tak čo takto o tej 10tej pred škôlkou na Východnej,hm?
23. júl 2012 o 21:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viva27 ahoj veľmi sa ospravedlňujem,ale nám to dnes nevyšlo.Dohodneme sa na bud.týždeň-teda ak si sa nenahnevala.Prepáč.Jana
24. júl 2012 o 11:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@novotnajanka ale to je uplne vpohode ja som bola dnes aj tak len pred panelakom a na dalsie dni uz nieco mam takze na buduci tyzden papa
24. júl 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok