• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
Ahojte. Prosim Vas, neviete mi niekto poradit dobreho detskeho psychologa v Trencine alebo kde v Trencine sa nachadza Psychologicko-pedagogicke centrum? Vdaka.
24. júl 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivinecka113 Ahoj myslím že niekde na Štefáničke ale kde presne to netuším.
25. júl 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, uz som nasla to Centrum. Je na Kukucinovej.
27. júl 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@novotnajanka ahoj. Isli by ste zajtra, pripadne v utorok von?
29. júl 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky/mamičky atď. chcem sa spýtať, aké máte skúsenosti s kontrolami zo sociálnej poisťovne tu v Trenčíne ? chodia tehotným, či nechodia ? Nechcem špekulovať, to nie, len ideme na krstiny a ja som krstná mama, tak potrebujem jednu sobotu ísť mimo mesto a neviem, či sa oplatí riskovať .(. Ale zasa krsniatko mám len jedno....
31. júl 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kde v trencine varia aj pre celiatikov? nejaka restika, viete poradit? :confounded:
2. aug 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma tu niekto termin v auguste? :slight_smile: ..
2. aug 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maribell : Ahoj, ja mám termín v auguste :slight_smile:
2. aug 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandrika1986 ..to sa mozno stretneme v porodnici :slight_smile:
2. aug 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maribell : Možno áno :slight_smile: Toto bude môj druhý pôrod, dúfam že bude tak rýchly ako bol aj ten prvý...
2. aug 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vani a ku ktorej doktorke chodíš?Mne Kubalová povedala že jej pacientkám ešte nikdy kontrola neprišla ale u niektorých báb som počula že na tvrdo chodia hlavne takým ktoré majú vychádzky ale tie mali iných doktorov.Ťažko povedať ako je to teraz ja som rodila pred rokom a bola som na pn celé tehotenstvo a nikto neprišiel a to som si platila aj dnpo
2. aug 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frick ja chodím tiež Kubalovej a práve ona ma upozornila, že teraz sprísnili kontroly. Že práve jej pacientke prišli v deň svadby, tak neviem.
3. aug 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vani no veď to som nevedela lebo tieto zmeny sú od januára lebo už vraj aj na očr môže prísť kontrola takže preto.Mne to hovorila rok dozadu. No a aspoň vychádzky ti nemôže dať? tak neviem držím ti palce aby ti neprišla keď to aj riskneš.A hlavne sa tým nikde nechváľ lebo ani nevieš kto ťa natre.
3. aug 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frick ja neplánujem labzovať, ja sa príliš bojím, že by sa mi to vypomstilo, tak budem radšej poctivo sedieť doma .)
3. aug 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vani znie to mozno blbo, ale skus sa nejak oklukou opytat na poistovni ak je to este aktualne... mne ktosi pred rokom spominal, ze staci nahlasit zmenu pobytu, kde sa budes zdrzovat a malo by to byt ok
10. aug 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska141 ahoj moj muž je celiatik a chodili sme do regal pub to je za mostami pri intraku, potom vraj v D- centre robia pizzu... no vždy ked sme boli niekde na obed tak sme povedali či sa to neda spraviť bez muky a v pohode nebol nikdy problem :sunglasses:
10. aug 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ewisam akože ak by som išla niekam na víkend, nahlásim zmenu pobytu a bude to ok ?
10. aug 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vani no malo by byt...ale neviem na 100%
10. aug 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewisam to je zaujímavé, poinformujem sa. ďakujem
10. aug 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vani a nemyslim si ze chodia cez vikend, skor by som ich cakala cez tyzden pocas pracovnej doby.... cez vikend by im musel ktosi dat tip
10. aug 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewisam ja som práve počula, že chodia aj cez víkendy....
10. aug 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Trencanky, mate niektora skusenosti s plaveckymi kurzami pre deti od 3 rokov v Trencine? Neviem sa rozhodnut, ci prihlasit syna do kurzu ktory organizuje Marlin (mestka plavaren) alebo ROSA - Sona Pastierikova (Juh).
14. aug 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska1 Ahoj,dcéra mala v máji 3 roky a chystáme sa chodiť plávať od septembra na Juh na Novomeského-tužim tak sa tá ZŠ volá.Už dve maminy mi ju odporúčali, tak vyskúšame a snáď sa nesklameme.No a možno sa tam aj stretneme:slight_smile:)) :wink: :wink:
15. aug 2012 o 13:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky, neviete, kto by mal záujem o výmenu miesta v MŠ na Juhu, ul. Halašu (mám rozhodnutie o prijatí) za miesto v MŠ na Dolinách, Detské mestečko? Aj v priebehu školského roka. Sťahujeme sa koncom roka a nechcem malého prevážať cez celé mesto, vďaka .
16. aug 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@novotnajanka Ahoj, dakujem za odpoved a tip, to asi bude u Soni Pastierikovej. Ja Sonu poznam, trenovala som u nej, bola perfektna, len neviem, ci kurz robi ona, ale iny instruktor...
Uz si dcerku aj prihlasovala?
16. aug 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska1 Ešte nie,sesternica nastupuje teraz na tú školu ako učiteľka, tak mi to bude asi vybavovať ona.Ale až 27meho.Keď tak ti dám potom info.
16. aug 2012 o 22:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irine to by si mala najlepšie,keby si do toho zapojila riaditeľky na oboch škôlkach.Nemám síce skúsenosti ani s jednou,ale ja som niečo podobné riešila na Východnej a tam mi vyšli maximálne v ústrety a keď niečo učiteľky vedeli,tak dali info.Držím palce
16. aug 2012 o 22:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maminy, nevíte o nějakém bazára, secondhande s detským oblečením v Trenčíně? Jeden nám teď zrušili a nevím, kde by mohl být další....
Poradíte?
17. aug 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fely ahoj, jeden je v južanke, a videla som aj na mierovom námestí vedľa kostola :slight_smile:
18. aug 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky, viete mi prosím poradiť, kde v Trenčíne nájdeme nejaké záujmové krúžky alebo niečo podobné, pre 4ročného škôlkára? Ďakujem pekne :wink:
24. aug 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok