• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
autor
a tu maminu v modrej bluzke,to je tehulka..tu som nepoznala ani ja ale tusim ju doviedla adusa... :slight_smile:
23. júl 2008 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaano danny dobre pises :slight_smile:

muci aj to tu pisala lennie,ze berie susedku
a adusa tiez pisala Zuzke, ze zoberie tu Bardejovcanku tiez myslim susedku :wink:
tak sme spravili prehlad
23. júl 2008 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
23. júl 2008 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dikes kocky za prehlad... :wink:
23. júl 2008 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
muci neni zac mi radi :grinning:
23. júl 2008 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ako ste dosli? u nas je dnes pocasie, ze ani pes nechce byt vonku... :sweat_smile: :rolling_eyes:
23. júl 2008 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre info, lebo ja som tiez vela maminiek nepoznala :sweat_smile: .

No mne mala strajkovala v postielke do desiatej :rolling_eyes: , ani na internet sa mi nedalo, lebo spime v nasich spalni a tam je aj PC. Strasne bojuje a ani za svet nie spat :angry: .

Danny ani prist sa mi nedalo koli tomu, prepac, nasi nie su doma a segra ma svojich dvoch spuntov, tak som ju nechcela otravovat mi ju strazit :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Napis IP ako ste na tom zajtra a ja sa zariadim.

Segra ma akusi hnacku a je jej stale zima, tak sa bojime ze ma nejaku korelu a aby to decka nechytili :confused: . Aj slivovicu sme hladali nech vypali cerva, ale nic sme nenasli :rolling_eyes:
23. júl 2008 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no muci vselijako,pre nas prisiel mangelik autom..som mala dost naponahlo lebo som este musela robit obed na zajtra :sweat_smile:
a vy sa mate ako?hmm,Maruške je už lepsie?
23. júl 2008 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AJ ja dam fotecky az zajtra, idem kuknut rychlo od vas :dizzy_face:
23. júl 2008 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danny, tak vselijako... pred spanim zasa kricala, ze ju boli brusko... tak neviem.. a uz aj manzel cosi stena... tak sme v tom kolotoci asi vsetci uz...

adusa, daj jej aspon nejaky alkohol - aj borovicka s ciernym korenim je dobra na zaludok...
23. júl 2008 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adusa, prid k nam mne dnes kolega doniesol pre svokra domacu palenu :wink: ulejem jej :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2008 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
adusa si na mna dnes zabudla ze :unamused:
23. júl 2008 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
adusa az teraz som si precitala...idem ti ip poslat..xi xi :wink:
23. júl 2008 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
muci-co uz aj mangel?no prajem VAm aby to nebolo nic vazne a boli ste setci cim skvor fit :wink:
23. júl 2008 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
tak my sme sa nakoniec nevyhrabali z domu v tom pocasi. Veronika rano trosku chrcala, tak som sa bala, aby sa jej nepustili sopliky.
A Matko ostal spat u babky, zajtra mi ho dovedu rano do MC.
Vidim, ze ste sa mali super. Snad nabuduce nam to uz vyjde.
23. júl 2008 o 22:23  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky uz aj ja sa hlasim

muci teda este vas to drzi? a manzelik nejde na sluzobkuuuuu? :sweat_smile: :slight_smile:
23. júl 2008 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kala terezke prajeme skore uzdravenie......................a tebe drzime palceky nech si tehu........ :wink:
23. júl 2008 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kala snad to vyslo, ak mas citaka :slight_smile: . Drzim palce a daj vediet ci je to na 100% :wink:
23. júl 2008 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahoj new-ty nemas nejake fotecky hmm?
23. júl 2008 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danny ja veru nemam fotecky vies ze ja ani nikolkine nepridavam strojim sa na to uz pol roka :sweat_smile:
23. júl 2008 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
muci,pre nas prisiel tiez MM takze v pohode :wink: tak uz aj mangelika to chyta :frowning2: juuuj ale toho je
adusa aj u vas :frowning2: boze v ktorej rodine to este nebolo?

zuzanamv-tak sa ratujte aj vy a snad uz to buduce stretko vyjde! :wink:

a kedy dame dalsie?o mesiac?
23. júl 2008 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
minka u nas :sweat_smile: (klop-klop)
23. júl 2008 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
inak ked tak teraz dumam nad meggi,ked sa jej malinka narodila pondelok tak uz zajtra by ju mohli pustit s porodnice... :sweat_smile: veru som moc zvedava na fotto malej Kristinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. júl 2008 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, držte sa s tými črevnými potvorami.
My sme to mali v marci, Maťko bol aj v nemocnici 4 dni. A to som nemohla byť s ním, lebo Veronika mala 5 týždňov a kojila som. Ona jediná z rodiny to nedostala.
A s Maťkom mohla byť našťastie svokra, tak to nebolo až také zlé. Neviem si predstaviť, že by musel byť sám. Ani muž s ním nemohol byť, lebo to mal tiež. :frowning2:
23. júl 2008 o 22:40  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no nic babulky idem ja haji lebo sa mi zase nebude chciet rano vstavat..pa pa a bruu :wink: :pensive:
23. júl 2008 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
new, peknucke fotto.................................

no ceru aj ja pojdem, aby som bola zajtra fit.............chystate sa do MC juzancek?????
23. júl 2008 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucaska, neviem, či sa pýtaš mňa.
My ideme do MC v meste, na tetu Aničku.
23. júl 2008 o 22:57  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzy ja som myslela tu na juhu ,pomahat...................
23. júl 2008 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jááj, no, tak to by sme tiež niekedy mohli.
23. júl 2008 o 23:18  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
new, tak konecne nejake foto, super, tak mas doma maleho anjelicka, ja mam tiez, ale ma aj rozteky a vidly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my sme mali pernu noc, neprajem ani najhorsiemu nepriatelovi, dnes som bola v MC malovat a romanko tiez pomahal, takze sa cely zaspinil, som totalne grogy, drzia ma len kavy, ale musim vydrzat, o chvilku idem k svokrovcom a uz si oddychnem od romanka, lebo sa mu bude venovat starka, starky, krstny a prastari rodicia, takze ja budem mat konecne klud a potom uz oddych v chorvatsku,tak to bude taky utlm po tomto tyzdni :wink:

akosi sa nam zase kazi pocasie a to uz vyzeralo,ze bude krasne... :angry:
24. júl 2008 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok