• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
baby co blaznite, ved to este nie je iste. :wink:
23. júl 2008 o 15:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muci, nakoniec som sa zakukala do tej prírodnej :dizzy_face: kočík máme červený a už sa mi zdalo tej červenej nejako príliš :sweat_smile: hádam nemusím byť za každú cenu ako báthoryčka :slight_smile: ale aj tak je tá červená môj favorit :dizzy_face:
23. júl 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
audreyd, ja som teraz kazala priviest svagrinej z usa to organic Ergo - cokoladove...tak som zvedava...
kala a kedy ides dr.?
23. júl 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a neviete, ci nema dr. Chlapecka dovolenku?
23. júl 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muci v piatok. A vy co? Snazite sa, snazite. :grinning: :grinning:
23. júl 2008 o 16:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala, aj ja chcem ist v piatok chlapeckovi, ale tehu asi na 99,9% nie som... :frowning2: preto sa pytam na tu dofcu
23. júl 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej baulky tak vy ste stretkovali tu,kala tak ste boli v nemocke-juuj hlavne,ze ste uz doma :dizzy_face:

na stretku bolo super bolo nas veeeela a casnicky nestastne :unamused: ale nam bolo fajn :dizzy_face:

kala tak zeby --gratulko :dizzy_face: to sa vam rychlo zadarilo :dizzy_face: super tak daj v piatok vediet :wink:
23. júl 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj minka, a co boli nestastne?
23. júl 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,na stretku bolo super.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. júl 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muci no bolo nas fakt dost,tak sa im to asi nepozdavalo bola tam ina zostava casniciek.....
idem dat fotecky :wink:
23. júl 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala, tak aj ja gratulujem a nech vsetko dobre dopadne, ja som ti hovorila, ze si donesiete ma dovolenciatko, hadam mala Kretka alebo zeby Kretko :grinning: :grinning: :grinning: a malickej drzkame palceky nech je zdravucka a nech pomaha maminke. :wink:
my uz buvkame,ale v kociariku, v manduce sme skoro zaspinkali, teploty 39,4, takze nizsie ako vcera to sme radi a zubok uz len tak tak presvita, tak hadam o chvilku bude vonku :unamused:
23. júl 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala, my sme si z kréty adama doniesli, som hovorila, že je plodnáááááááááá :grinning: keby dievčatko, tak možno grétka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: čo ty na to? :wink:
23. júl 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru audrey to je velmi pekne meno :wink:

drobec tak teplotkujete :frowning2: drzime palceky nech je rychlo vonku :wink:

idem na tie fotky...
23. júl 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak na stretku vas bolo neurekom. Skoda, ze sme nemohli, dufam,ze nabuduce nam to vyjde. :wink: :wink: :wink:

Audrey alebo aj Kvetka moze byt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Len nechcem predbiehat, dufam, ze vsetko bude O.k.
23. júl 2008 o 20:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala a bola si uz u dokiho alebo sa len chystas? A ak chalan,tak ako? Kvetko?? :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobec este som nebola, v piatok idem. Chcela som uz skor,aleked som mala tie trampoty s malou. :frowning2: :frowning2:

Idem si lahnut, zase mi zacina byt zle, migrena sa ozyva. A som nevspata z tej nemocnice. papa
23. júl 2008 o 21:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak fotecky su uz tam,pozeram ,ze uz aj danny dava :wink:
drobec a ostatne fotografky....kedy date?
23. júl 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, ja nedam, aspon nie teraz, maly mi stale pomrnkava, a cakam, kedy sa misko ozve, o takom case uz napisal :frowning2:
23. júl 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minka-spravne si si vsimla,len ja nemam moc potociek bo som dosla neskvor.. :sweat_smile:
Gabika je uz chvalabohu v hajanoch a ja dovaram šošovičku na zajtra a žemlovka uz je hotova tu rozvoniava... :slight_smile:
23. júl 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec este stale sa neozval?neboj sa ,ozve sa co chvila :wink:
a fotecky daj ked budes mat cas,len som zvedava,ale vydrzim :grinning:

danny pekne fotecky si dala,tak ti gabika pekne zaspinkala,ked tak dlho spala poobede :wink:
23. júl 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minka-no ved som sa aj divila,ale bolo na nej vidno ze je unavena...asi to vyliezanie po schodikoch jej dalo zabrat :grinning:
23. júl 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minka- a Tvoja Veronika uz spinka?
23. júl 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky vidim, ze vas bolo fakt neurekom, ale hlavne, ze bolo dobre...
23. júl 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
muci no veru bolo hojne xi xi :grinning:
23. júl 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny ano veronika isla 19:50,my uz o takomto case vzdy spime,okolo tej 20-ej ju vzdy uz ide MM uspavat
obcas sa sice trapia aj dlhsie ale su tam :wink:

lucaska pekne fotecky :wink:
23. júl 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka, ale niektore maminy a deticky nepoznam.. adusu som spoznala aj anicku z tych prekrasnych fotiek co adusa ma v albume.. ale napr. taku maminu v bielom tricku a v bledomodrej bluzke nepoznam, a ani terezku - to iste nie je kalina...
23. júl 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucaska pekne fotto :wink:

minka-tak to mate fajn,Gabika to ma akesi cele posunute... :sweat_smile:
23. júl 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muci mamina s terezkou je od nas z juhu....................
23. júl 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska dikes...a ktora je jej mamina?
23. júl 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
muci ta mamina v bielom tricku sa vola Zuzka,a ma malu Terezku ktoru mam aj ja v albume s Gabikou :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok