• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
:confused: a tu nikoho za celý deň??? šak som vás hádam až tak nesprdla :grinning: . v pondelok ideme na tigríkov do mc južanček. budete tam niektorá?
7. sep 2008 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
yuya pekna fotto v pase :dizzy_face:
7. sep 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby!!! niekde som podela svoje kludne pohodove dieta, namiesto toho mam doma riadne sidlo, co sa uz vie aj jedovat a staaale si narokuje moju pozornost a neustaly program :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak mi prosim poradte - co a v ktorom MC mozem absolvovat s tou nasou neposednou Helcou? :sweat_smile:
7. sep 2008 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yuya pekna foto v pase :slight_smile:
dannynka, venonna pekne fotos :wink:
yuya aj my mame zajtra tigrikov tak sa tam stretneme :slight_smile: :wink:
venonna my sme chodili na fitlopty ked mala Nicolka tolko ako Helka.A dobre sa tam vyskakala tak potom dobre spala :grinning: Tancujuce tigríky su tusim od roka a pol alebo mozno uz od roka, su v pondelok v RC Juzancek na Juhu :slight_smile: neviem ake ine aktivity su tu pre deticky okolo roka :confused:
8. sep 2008 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lennie ranne vtacatko je s teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2008 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
baby pekne fotky :slight_smile:
8. sep 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence :wink:
Po veelmi dlhej dobe sa ozyvam, cez leto sme boli stale niekde prec a uz nam teraz zacal skolsky rok, tak mame veselo :grinning:
Ako sa tu mavate? Erka citam, ze Filipko nechce moc papat, snad sa to upravi. Lebo my sme jedneho nepapkaca doma mali- Lauriku a je to veru trapenie. Aj Danko mal v Poprade "nejediace " obdobie, ale nastastie ked sme sa vratili do TN sa to upravilo.
Ja este dozavaram zovcera baranie rohy, urobili sme 28 sedmiciek :sunglasses: a este teraz robim vyzivku pre detvaky, lebo mi mamka dala jablcka.
Uz som davno z Vas nikoho nestretla, akurat s Dannynkou sa sem tam vidime.
8. sep 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :dizzy_face:
my sme boli v sobotu na svadbe,veronika 1*spinkala u nasich ,zvladla to na jednotku :dizzy_face:
nam bolo tiez supeeer,vyborne sme sa zabavili :dizzy_face:

dienka si ty sikulka :wink: tak snad sa tu uz ukazes castejsie :wink:
8. sep 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my konečne doma :dizzy_face: čo nového v tomto meste? :wink:
8. sep 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, len som to tak prefičala a skoro mi oči vypadli! danny, že tehu! gratulujeeem!!! nespomínala si náhodou, že najskôr až tak za 5 rôčkov? :dizzy_face: nooo, zapovedaného chleba najväčší krajec :wink: držte sa :slight_smile:
8. sep 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky ja niiiic nestiiiham uz som ako vyflusnuty kon :grinning: nech uz je streda a my v lietadle konecne :slight_smile:

teda danny blahozelam k tehu :wink: este som cosi zmeskala? je mi luto ze uz nestihame stretko, niekedy v zime sa s Vami teda vsetkymi uvidime :dizzy_face:
8. sep 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
new stastnu cestu :wink:
8. sep 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,no pozeram,ze od vcera nikto nenakukol,co sa deje,kde ste vsetky :wink:
9. sep 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
audreyd, vitaj doma. :slight_smile: tak preháňaj, ako ste sa mali? čo drobci zvládli pobyt v pohode? nech vieme, kam sa oplatí kuknúť. a čo adamkov prvý deň v škôlke. to som ale zvedavec. :wink: však.
new, šťastnú cestu a sem tam sa tu ukáž, nech vieme ako sa vám darí.
9. sep 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim maminy z Trencina. Chcela by som sa vas opytat ako to riesite s kojenim a prebalovanim v meste?
9. sep 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ivka, mali sme sa fantasticky!!! až na malé nepríjemnosti... asi tri hodky pred odchodom to do nás napratal autobus :confounded: takže opletačky jak sviň - polícia, poisťovňa, servis... blééé :confounded: museli sme sa zdržať a ísť neskôr, hrozná smola! keby máme slabšie auto, tak sme dofidlikali :confounded: cestou späť sme dokonca míňali ten slovenský havarovaný bus, hrozný pohľad :cry: teda, inak mi lepilo celou cestou... uff, ale v poho sme dorazili :slight_smile: inak sme sa mali supeeer - počasie na jednotku, voda ako vypustená z vodovodu, servis tiež super! vrelo odporúčam!

škôlka - no, dnes bol prvý deň a zrána to vyzralo všelijako :cry: na obed som pre neho bola a povedal, že tam bolo strašne moc dobre :astonished: tak ma šokoval, že som aj zabudla čia som :confused: no uvidíme ako budeme zajtra na tom... keď ma zbadal, tak sa ma pýtal, že prečo som ho tam nechala :cry: aj som si doma poplakala a nič som nespravila :confounded: hrozná matka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

anaid, skús materské centrum :slight_smile: www.mcsrdiecko.sk sídli na hviezdoslavovej ul. hneď oproti štúrovi :slight_smile:
9. sep 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
aj ja hlásim v škôlke pokroky!
Včera bol druhýkrát a už aj papal, síce až olovrant, ale aspoň niečo. A dokonca poobede zaspal, čo som nečakala.

A dnes ho tety učiteľky chválili, že bol super, poslúchal, papal desiatu aj obed, pil, pýtal sa cikať.
A najlepšie je, že boli aj na vychádzke vonku a držal iného chlapčeka za ruku. To som skoro odpadla, nečakala som, že tak skoro ho na toto presvedčia! :grinning:
9. sep 2008 o 19:01  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vennona, tú "stoličku" mám doma :slight_smile:
9. sep 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
audreyd a osvedcila sa Ti? Ja rozmyslam taku usit... som drza, ked Ta poprosim o strih? Teda len tu spodnu cast... hm? :confused: :sweat_smile:
9. sep 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte babulky ze vam sem skacem ale mam taku prozbu znamych syn havaroval na motorke a je v krytickom stave nepoznate dakoho kto by vedel na jeho meno darovat krv!j
je jedno aku krvnu skupinu lebo oni to beru kus za kus a nemusi to byt ani v BA hoci kde na SK len to musi byt na jeho meno:

MARTIN HARNOŠ lezi na KRAMAROCH

dakujem velmi velmi pekne ak by sa dalo a poznate dakoho tak prosim prosim prosim
9. sep 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky,

nejako to tu flakame... hadam po lete sa to tu upravi... a bude nas tu sediet viac a budeme aj aktivnejsie...
my sme vcera dozbierali zemiaky, mame ich neurekom - ak by ste nahodou vedeli o niekom, kto by chcel kupit, dajte vediet - su takmer BIO - iba 1x osetrene proti pasavke... ziadne ide neprirodzene zasahy.. a su velmi dobre... rucne zbierane, takze dlho vydrzia...

chruminka, hadam sa niekto taky najde.. ja by som rada, ale mam zlu zrazanlivost krvi... :pensive:
10. sep 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
audrey tak to ste teda mali pestre,ale hlavne ze ste si oddychli :slight_smile:
zuzanamv tak super,pomalicky sa vam to teda zlepsuje :slight_smile:

new stastnu cestu :slight_smile: a skoro sa ukaz :wink:
muci krasne fotecky :dizzy_face:
10. sep 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vennona, dojdi na plienkové systémy a žičnem ti :slight_smile: kľudne si uši, ja som hnida hnidovatá lenivá, ja radšej kúpim hotové :sweat_smile:

muci, my by sme tie bio krumpličky asi zobrali, napíš do ip niečo bližšie :dizzy_face:
10. sep 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, konecne som sa po dlhsej dobe dostala na net k nasim,tak len narychlo pisem,ani citat vas nestiham.

mame sa fajn, jakubko uz beha o sto sest,tak mam co robit behat vkuse za nim. a vymysla strasne, sa na nom nasmejeme, aj je poriadne ukecany, uz toho kopec zopakuje aj povie sam. zajtra pokracujeme v plavani v dubnici, tak som zvedava,ako to budeme zvladat, kedze uz si robi co chce.

dufam,ze ste vsetky ok aj deticky a snad na dalsie stretko prideme.
10. sep 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
audreyd, adka, napisem podla vasich poziadaviek... :wink:
10. sep 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
audreyd a kedy su plienky??? :astonished:
10. sep 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec kraaaasne fotecky si pridala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to kde si zobrala :confused: nadherne :dizzy_face:
10. sep 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
audreyd a fakt sa musim na tu "plienkovu" akciu vopred zarezervovat??? ako sa pise na stranke mc srdiecko??? :confused:
10. sep 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieri, to si kde videla??? toto je v programe:

* 25. septembra - Prezentácia plienkových prebaľovacích systémov a ekodrogérie, o 17.00 hod. v MC Srdiečko, vedie Patrícia Buzeková
10. sep 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
audreyd, ale ja som tam nasla, ze sa treba zarezervovat... :confused: tak som sa cudovala, ci je taky obr zaujem o latkovky, co ci... :astonished:
11. sep 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok