Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dienka
25. sep 2008

Audreyd v Soblahove. Ku koncu min. roka sme tam kupili pozemok.

audreyd
25. sep 2008

dienka, na palmovskej? 😵

audreyd
25. sep 2008

počuj, dienka, ty poznáš hanku ondrušovú? 😵 ste sa minule spolu bavili 😉

mojkamirka
25. sep 2008

ahojte, ja som tu nová, chcela by som sa opýtať, či tu niekto pozná detskú lekárku Berthotyovu? Alebo či by ste mi vedeli odporučiť nejakého dobrého detského lekára najlepšie na Sihoti.

dienka
25. sep 2008

ano na Palmovskej 😉 Hanku poznam, jej syn Oliver chodi s Laurikou do triedy a chodili spolu aj do skolky.
MojkaMirka ja som chodila s dcerou k Dr. Berthotyovej ked sme byvali na Sihoti, ma otrasnu sestricku, ktora kazdeho zjazdi a ohovara mamicky co boli pred Vami v ordinacii 😕 Doktorka je celkom fajn, ale teraz mame suproveho dr., ale za mostami- Dr. Chudy. To Ti tu potvrdi kopec bab. Ale minule som pocula celkom dobre referencie na Dr. Harinkovu, ta je vedla Berthotyovej.

mucilienka
25. sep 2008

caute kocky,

neda mi nezareagovat - dienka, ja som to vzdy vravela - VSETKY CESTY VEDU DO SOBLAHOVA 😀 😀 😀

dienka
25. sep 2008

Muci u nas to sedi 😀

dienka
25. sep 2008

a ty byvas v Soblahove? To by bolo fajn 😉

mucilienka
25. sep 2008

dienka, ano, ja som soblahovcanka od narodenia - kusok od palmovskej.. zatial... 😉 budeme mat k sebe kusok na kavicku... a kde ste tam kupili pozemok, hore, dolu, vstrede? moja neter tam tiez stavia dom....

audreyd
25. sep 2008

no aj mne by sa v soblahove páčilo 🙂 len ešte toho môjho tvrdohlavca presvedčiť 😖
aj vennona je soblahovčanka 😉

dienka, hanka je moja kamoška 😀

plienočky a ekodrogéria bola fajn, môžete ľutovať, čo ste neprišli 🙂 dostali sme aj vzorky 😵 ideme testovať 😉

mucilienka
25. sep 2008

audreyd, asi ides na neho nespravnymi zbranami 😀

v soblahove je velmi pekne, a nam aj velmi dobre... aj venonnu "zlomila" moja mamina na kupu ich domu... teda vlatne ona im o nom povedala a im sa taaaak v soblahove zapacilo, ze sa sem prestahovali... no, ale uz nie sme taka ozajstna dedina, ale skorej taka sucast TN, hoci nam chyba este vela sluzieb... ale aj tak - stare zlate casy, ked starenky stavali na podstienkach a rozpravali sa hned od rana pri branickach a tak... to uz teraz nevidiet.. skorej uz aj my vedieme taky mestsky sposob zivota - anonymita a hlavne s kazdym svaty pokoj.... 😝 😔

aaaaach joooo! ked uz ani tych stareniek nie je.... 😢 😔

audreyd
26. sep 2008

muci, aj starenky zmoderneli 😀 čochvíľa aj my budeme starenky a soblahov bude jedno z TN sídlisk 🙄

kala12
26. sep 2008

Baby o Soblahove tocite? Akurat vcera sme tam boli u calunnika.Tak sme sa isliaj previezt cez Palmovsku,ale to tam rastie. My sme mali tiez kedysi jednu z alternativ kupit pozemok na Palmovskej, ale ja som nejako nebola presvedcena a neviem si tam predstavit byvat. Je to dost v kopci, v zime pekna zaberacka s kocikom. A jedna vec,ktora mi vadi na Soblahove- popri ceste do TN nie su chodniky. Takze vylety s kocikom by som asi neriskovala. Inak dedinka je to pekna.

My sme skor taki zatazeni na druhu stranu Vahu - Zlatovce a ak to vyjde, tak sa tam casom aj prestahujeme. 😀 😀 😀

dienka
26. sep 2008

Mucilienka uz sa veru tesim na tu kavicku 😉 🙂 Aj z babetka.sk su tam 2 kocky, minule som tam nakukla a jedna uz aj byva, druha bude stavat o rok. Takze o deturence tam nebude nudza, to mam radost 🙂
Audrey asi sa s Hankou poznate z MC? A s tym presviedcanim sa nevzdavaj, moj muz nechcel nikdy o dome ani pocut a uz vobec nie mimo Tn, co i len trosku. Ale cim je starsi... 😀 A tak ho to chytilo, ze vie uz take veci o stavbe domu a materialoch, teda teoreticky, ze niekedy ziram.

dienka
26. sep 2008

Muci a sem tak skor dole, ale nie uplne. V jednej sestici pozemkov.

kala12
26. sep 2008

Dienka to mas pravdu, ja som tiez nejako extra po dome netuzila, kedze som panelakove dieta, ale ked uz mame deticky, tak ma to nejako laka, pretoze v tom panelaku nejako extra moznosti nemas.

audreyd
26. sep 2008

dienka, hanku poznám už dávnejšie, spoznala som ju asi keď mal oli cca 10 mesiacov 🙂

viete o tom, že v soblahove sa chystá stavať aj súkromná škôlka? 😉

kala, môj muž tiež radšej niekde za mosty...

dienka
26. sep 2008

Kala veru, detom je na zahradke super, uz ich vidim na dvore, v pieskovisku, na hojdacke... 🙂 uz aby to bolo.
Audrey fakt? A nevies o tom nieco viac?

audreyd
26. sep 2008

o škôlke som už počula pred dvoma rokmi, čakali na schválenie na ministerstve a mali začať stavať... ale neviem, či sa to hýbe alebo nie... ale to bude tak 15.000 mesačne, počítam 😖 😖 😖

dienka
26. sep 2008

hm, tak to nehrozi, splatok mame dost 😀

audreyd
26. sep 2008

dienka, dokedy začne fungovať, tak ju už ani potrebovať nebudete 😀 iba žeby pre tretie 😀
a ako ste kupovali pozemok? cez nejakú realitku či ako? som zvedavá 😅

dienka
26. sep 2008

ano cez realitku- unisesplus, oni tam mali vela pozemkov na predaj, ale rychlo sa predavali. My sme si este mali kvazi z coho vyberat. V decembri sme kupovali a odvtedy vybavujeme stavebne povolenie 😕 Riadna pakaren 🙄

dienka
26. sep 2008

Audrey tretie uz nehrozi, aj ked manzelik by si este dal povedat. Uz mam svoj vek... 😀 😀 😀

venonna
26. sep 2008

Aha! Soblahov je v reci! 😀 No tak pekne vitam novych obyvatelov (aj cakatelov). Ako vravi muci, uz to asi nie je ako za starych cias, ale este to nie je take zle. My sme po Soblahove pokukovali uz davno a ked sme sa sem prestahovali, ludia nas tu rychlo a dobre prijali.

audreyd, vy ste dostali vzorky? Aj ja cheeem... A coho vlastne? Ekodrogerie?
A ved sme vcera ani velmi neskecli 😒
asi to chce nejake stretko... co baby? 😕 🙂
ozaj, sa pochvalim - VCERA MI HELENKA ZACALA CHODIT SAMA!!! Konecne sa odhodlala 😵

mucilienka
26. sep 2008

fiiiiha, vierka, aka akcna... to sa mi paci, ked uz aj ty organizujes stretka.... Helenke moc blahozelame, uz to zacina byt plnohodnotna partacka do party k Maruske a Lucke... 😵 😉

venonna
26. sep 2008

no muci, to si na omyle, posledne dni som taka nejaka vyflusnuta, ze nezorganizujem poriadne ani seba nieto este stretko 😝

dannynka
autor
26. sep 2008

ahojte babule 🙂
vikend pred nami co mate na plane,?

dannynka
autor
26. sep 2008

vennona gratulujeme Helenke k prvym samostatnym krockom 😵 😵

dannynka
autor
27. sep 2008

ahojte babule,ako vikendujete? 🙂

kacenka83
27. sep 2008

ahoj danny, ja pri sporaku a trube... a ty ako? asi aj lepsie, vsak? 🙂
chystate sa do tych teplic, ako tam vyzera to ihrisko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre