Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
2. júl 2008

a co sa tyka toho Gavendu,minule som tu z jednou kockou rozoberala podobny problem ako mas ty..ties s nim nebola spokojna..ked chces viac cez ip 😉

dannynka
autor
2. júl 2008

drobec a kde mas fotto? 😲 😲

audreyd
2. júl 2008

no neviem, mne gavenda vyhovuje. pokiaľ s pamätám, tak mi povedal svoj názor na očkovanie rôzneho druhu 🙂 keď sa pýtam, vždy sa dočkám odpovede 🙂 ja som spokojná 😉

dannynka
autor
2. júl 2008

audreyd-kazdemu vyhovuje asi nieco ine 🙂

venonna
2. júl 2008

cafte kocky! Dlho som nebola 😅

lenki, no vitaj v TN diskusii! 🙂 My sme tiez u Gavendu a som spokojna, ale aj dobri pediatri sa v nazoroch rozchadzaju...

aurdeyd, som zvedava, kolko "nosiciek" sa v MC zajtra zide 😀 ja pridem s manducou, aj Ty? ...a teda aj s dietatom... 😅

kocky, ja mam este v niektoych z vas choas 😕 takze sorry, ze niektorym neviem reagovat... Chce to proste dalsie stretko, ze...? 😅

lennie7
3. júl 2008

venonna dobry napad 🙂
Lenki IP..
Len Chudy ma uz plno, ked som mu ja vo february volala ci nas vezme sestricka povedala ze ma uz moc deticiek 😒

kacenka83
3. júl 2008

ahojte 🙂
aj ja som chcela prist do MC, ale kedze je kubko chory tak nehrozi, nepojdeme nakazit dalsie deticky...
a co sa tyka dr, aj my chodime k dr. gavendovi, mozno nie je dva krat ukecany, ale zatial nam vzdy dobre poradil a celkovo som spokojna, aj s pristupom
a dalsia vec, ma skvelu sestricku co je u neho tiez obrovske plus, lebo kolkokrat si staci zavolat a ona vzdy ochotne poradi
... a podla mna, asi neexistuje detsky lekar, ktory by vyhovoval 100%-ne, lebo mame vacsie naroky kvoli tomu, ze sa jedna o nase deti, ide o to len si vybrat toho kto je podla nas najlepsi...

lenki33
3. júl 2008

diky za info, vidim ze gavenda prevlada 😀 tak to asi necham tak, konflikt sme zatial nemali, len raz ked mi pre mna z nepochopitelnych dovodov nechceli dovolit byt s malym pri odbere krvi 😖
audreyd prave o ockovani som sa snazila s nim 2krat rozpravat resp som chcela aby mi povedal svoj nazor, ale nic
inak super clanok o bkm az teraz vidim ze si z TN 😉
asi to je tak ako povedala kacenka, ze proste mame vacsie naroky 😉
lennie kuk IP

kala12
3. júl 2008

Ahojte,
my sme dnes uz od siedmej hore, nejaki pakovia sa rozhodli, ze nam rozkopu cestu pred domom, tak tu zbijackou rachotili. Booze, uz davno me tak skoro nevstavali.

Vitam nove clenky venonu a lenki.

My chodime na Juh k Janosikovej, tiez je fajn. Ja si vsak myslim, ze kazdy doktor ma nejake plusy a minusy. No raz som zazila jednu doktorku na pohotovosti, to bola sila, moj muz jej tam skoro jednu natiahol. Mali sme zvysenu teplotu, tak sme isli, nech nas vysetri. Pomaly sa ani na nas nepozrela, sedela za stolikom, automaticky nam predpisala ibalgin sirup od teploty. Ked som jej povedala ze aj kasle, tak znechutene vstala a isla malu prezriet. Najprv na mna nahukala,ze ju mam vyzliect, tak som ju vyzliekla,ale nechala som jej bodynko, aby jej nebola zimka. Ale milej pani doktorke sa asi ciazilo ho nadvihnut, tak muselo ist aj to dole. A najvacsi gol bol, ked jej pchala tu palicku do hrdla, mala zacala plackat a natahovalo a ona krava sa na tom smiala. Tak taku by som nakopala do pr......

Lennie a ty si ako pokojna s novou doki.

dannynka
autor
3. júl 2008

ahojte babulky 🙂
ako vidim to tu zije..... 🙂
venonna-dobry napad s tym stretkom 🙂

drobec.z
3. júl 2008

ahojte, tak my sme vcera boli pri vode, hrali sme volejbal a badminton a ja som ako rak 😎 ale radsej nech ma specie tu ako potom v CHorvatsku 😀 😀 😀

adkag
3. júl 2008

ahojte,tak ja tiez suhlasim so stretkom,kedze som minule nebola tak by som bola rada keby sa cim skor zopakovalo.
my tiez chodime ku gavendovi,zatial nemam dovod byt nespokojna kedze sme nejak vaznejsie problemy nemali,ale co pocuvam z okolia nic moc.

audrey my by sme chceli prist do MC,uvidim ako bude jakubko. totizto uz mi velmi v kociku nevydrzi,tak neviem,ale posnazime sa. chcela som uz davnejsie ist na tuto prednasku.

kacenka83
3. júl 2008

co dnes varite? ja sa neviem rozhodnut, najskor som myslela, ze by som urobila slepaciu polievku aby mal aj kubko, ale potrebujem aj nieco druhe a pri hrncoch sa mi stat nechce, lebo mam nachystanu strasnu kopu na zehlenie, stale som totiz cakala, ze sa ochladi 😝 asi nakoniec urobim slivkove gule, alebo ma niekto lepsi napad?
a este jedna vec, tie co ste mali promocie, boli ste v spolocenskych satoch? ja som rozmyslala, ze by som nesla v spol. satoch, ale by som si kupila nejaky pekny vrch a cierne nohavice, saty su pre mna jednorazovainvesticia a nejaky topik by som este vynosila... si verim, ze tie statnice zvladnem, co? 😒 😠 😉

adkag
3. júl 2008

kacenka mi mame od vcera kuracie prsia na prirodno, povodne som chcela robit perkelt ale zostalo zo vcera.
a saty som mala spolocenske,ale nic nepokazis ani peknym topikom a nohavicami, aspon to neskor este vynosis.

drobec.z
3. júl 2008

kacenka, my mame zemlovku, ale musim nieco ukuchtit, lebo vecer pride babka, dedko a ujo, tak aby neboli hladni 😀 ohladom tych siat ti nepomozem,lebo ja som bola v uniforme, ale keby som mala mat nieco ine, tak tiez len nejake letne saticky alebo topik a nohavky, aby som to vyuzila aj inokedy, u mna moc roby nie 😉

adkag
3. júl 2008

katka a jasne ze tie statnice spravis, nad inym ani nerozmyslaj 😉

kala12
3. júl 2008

Kacenka ja budem mat spolocenske saty,co som mala po polnoci na svadbe, len si musim dat zuzit suknu. Tiez nebudem zbytocne kupovat nic nove,u mna sa spoloc. saty neminu. Aj tieto mi uz skoro dva roky v skrini visia. Inak nejaky pekny top a nohavice,alebo sukna su tiez dobry napad.

Muci tvoja mala ma na fotkach krasne satky,kde ste zohnali?

Ja som varila kuracie masko s cuketou a zemiakmi pre Terezku a pre mna nist, musime chudnut, lebo na dovolenke sme sa obzrali. Tak ja len melon. 😀 😀 😀 😀

lennie7
3. júl 2008

kala ja som s novou doktorkou strasne spokojna 🙂 😉
tak na tom stretku sa dohodneme asi az ked sa tu ukazu nase stalice-lucaska a minkak 😀

audreyd
3. júl 2008

my kuracie soté a tarhoňu 🙂

kačenka, jasné, že zvládneš 😉

lenki, vďaka 🙂

venonna, ja prídem bez manducy, v utorok som ju vrátila, čakám na tú červenú predsa 😀 😎

adkag
3. júl 2008

audrey aj ty kupujes manducu?

audreyd
3. júl 2008

ja som už kúpila, teraz vymieňam len farbu 😀

mucilienka
3. júl 2008

caute babule,

tak my sme s malou dnes otocili mesto... 😀 rano sa zobudila, ze ide kupit reklamu.. to ako reklamovat saty.. lebo sa parali.. tak sme kupili ine, dvakrat drahsie 😖 lebo nebolo z coho vybrat.. a aj kraaaaaasny klobuk, ako bonus....
konecne som zohnala aj ten maly bazenik, tak na 1 a 1/2 vedra, plne to staci, lebo tam ma stale cosi - nejaku travu, rozok, chlp zo psa.. tak to musim aj 3x za dopoludnie vymenit... to zasa bude ucet za vodu 😠 😲 😖

piekla som pizzu, mala mi vyjedla len sunku so syrom a jarnu zeleninkovu polievocku... co asi dnes dorazime, tak budem musiet varit aj zajtra....

kacenka, ja som mala promocie pred piatimi rokmi, presne, vsetky - vsetci sme boli vo vysoko spolocenskom, lebo to veeeelikaaanska slavnost.. no, a teraz pred dvoma tyzdnami som si to zopakovala u svagrinej, a bolo to to iste - boli tam len dve baby, co mali nohavice a take cosi navrchu, a tie vycnievali z davu - ale v negativnom zmysle.. mozno to nebolo dost vhodne... teda oproti tym ostatnym, vobec nie.... ja pisem iba aky sme mali z toho dojem, dufam, ze sa nenahnevas... ved si sa pytala...

kala, satky sme objednali z netu, stali 399 sk + postovne, to uz neviem kolko bolo.. ale uz ich ta babula nema... dnes sme k nim kupili aj nadherny klobucik... 😉

mucilienka
3. júl 2008

... a este som zabudla... pozdravuje minkak z dovolenky, podla toho, co pisala, tak sa maju supeeeeeeer, kopec zazitkov, pekne pocasie.. vsak nam urcite porozprava 😵 😵 😵

adkag
3. júl 2008

no vidim ze ste tu viacere kupili manducu. ja som ju skusala,maly v nej vydrzal len chvilku,ale este stale nad nou rozmyslam,kedze v kociku moc nechce byt.uvidim po tej dnesnej prednaske,ako sa rozhodnem.
my uz pomaly pojdeme,ideme este so susedami na zmrzku a po obchodoch a potom do MC.

mucilienka
3. júl 2008

adkag, ahoj,

my sme boli dnes v manduce v meste - ked chcela malicka chodit chodila, ked nie, isla do manducy... a jedla akoze "zmrzlinu" - kormutok...
podla mna je to supeeeeeeer vec, som rada, ze ma na to venonna namotala - inak venonna - zasa velke DAKUJEM! 😀

audreyd
3. júl 2008

kačenka, šaty si môžeš aj požičať, nemusíš hneď kupovať, keď ich neznosíš 🙂 ja som mala požičané po polnoci na svadbe. tie čo som šila, leteli rovno do koša a už nebolo čas zháňať látku a kupovať nejaké a bola som nadmieru spokojná! aspoň mi teraz nestoja v skrini 😉

kacenka83
3. júl 2008

muci je to pravda, ze je to slavnost a mala by som byt oblecena v spol. satoch, ale my budeme mat okrem satov na sebe aj talar ci ako sa to povie, ako v amerike 😀

mucilienka
3. júl 2008

audreyd, mas pravdu...
ja by som pozicala aj svagrine - ma ich od new, ale neviem, ci je to tvoja velkost 38, kuk album

adkag
3. júl 2008

muci,tak super,jakubko este nechodi,takze zatial by sa to tak praktizovat nedalo ako pises a v tej manduce by vystrajal ale snad by si nejak zvykol. a ved o par mesiacov uz bude tiez chodit.
inak skoda ze ste nedali vediet ze ste v meste,sme sa mohli stretnut konecne 🙂

mucilienka
3. júl 2008

adka, je to aj ako super turisticky nosic...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre