• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
@veronika2108 netaraj,aky spehun :slight_smile: staci ked sa predstavis tej kathynke.ona potom povie ostatnym maminkam,ze sa dalsia hlasi.uz viac maminiek sa k nam takto pridalo :slight_smile: a ja sa za teba prihovorim :wink: s tym nebude ziaden problem.len ona je ta,ci skupinu zalozila a teda ona aj novych clenov potvrduje :slight_smile:
28. jan 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika2108 a bobocka ma uplnu pravdu :slight_smile: tak sup-sup male predstavenie o sebe mne do ip, prejde to malou porotou ostatnych maminiek a budes nasa :slight_smile: vies, my sme sa tak dohodli, ze kazda nova maminka mi musi o sebe aspon par riadkov napisat, ale urcite nie preto, ze ta povazujeme za nejakeho spiona alebo co...a neboj, su tam aj ine maminky, co nemaju vela casu a prispeju len sem-tam...
28. jan 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka ako nie v zlom som to myslela, len to ze by som vela neprispievala vies ako :wink: oki ,tak idem napisat kathynke teda :slight_smile: hadam to bude ok :dizzy_face:
28. jan 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathynka tak uz ti idem napisat nieco o mne.. :slight_smile:
28. jan 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika2108 ved mna ani nenapadlo to v zlom brat :wink: u nas v teme su stalice co prispievaju denne(ako ja zavislacka :grinning: ) a su tam aj maminky co prispeju raz za dva tyzdne.to je v pohode :wink: vsak pockaj ked spoznas baby,budes aj ty vypisovat jak cinsky pisar.strasne zlate kocky su tam.nikdy sme sa nevideli nazivo(az na dve maminy co byvaju v mojom meste),no aj tak mam z ostatnych kociek pocit,ze sa pozname roky :slight_smile:
28. jan 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka tak to je super, ked si super vsetky rozumiete, hadam medzi vas zapadnem aj ja :wink: uz som poslala ip kathynke. prajem pekny vecer. ked uz nie dnes tak zajtra sa ozyvam :slight_smile:
28. jan 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika2108 fakt sme velmi dobra skupinka :slight_smile: ja som veeelmi spokojna.ked som mala pokazeny pocitac a nemohla som babam napisat,tak mi chybali.fakt mi chybali.tak velmo ich mam rada.ten kontakt s nimi je pre mna veeeelmo dolezity :wink: vsak uvidis sama ake su zlate :slight_smile:
28. jan 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka aj ty si nam vtedy chybala,hlavne som nemala s kym ponocovat sem tam :grinning:
29. jan 2011 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya ooooh,ty si mila :slight_smile: veru ja si uz neviem predstavit ani jeden den bez vas :slight_smile: bobco sa uz strachuje,ze jeho zena je zavislacka. :grinning: ked uspime maleho,tak ja hned automaticky comp zapinam.sice sa venujem aj jemu,no comp je vzdy zapnuty :grinning: :grinning: :grinning: a hned ako ide spat,tak tukam ako datel do klavesnice :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2011 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka tak to ja napodobne :slight_smile: so mna sa muz smeje ze som zavistla na poniku :grinning:
29. jan 2011 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya no lenze bobco sa uz nesmeje.on sa uz niekdy fakt strachuje. a ja ho chapem.keby on sedel cele vecere do noci a vypisoval si s nejakymi kamaratmi o sporte napr,tak by som asi nebola nadsena.tiez by som mala obavy.to je normalne.esteze mame vsetky taku nevinnu spolocnu temu-nase deti. :wink: to mu vzdy hovorim,ze ja to robim koli malemu,ziskavam info.keby nebolo konika tak neviem ani tretinu z toho co viem dnes.ale samozrejme,ze teraz som uz na koniku aj koli sebe. :slight_smile: mne je s vami dobre.jasne,ze nasa hlavna tema su nase deti a starostlivost o ne,no nepiseme si len o nich :slight_smile: uz je to aj o nas a ja mam pocit,ze som vdaka koniku ziskala par fakt zlatych kamaratok :wink: sila ako si niekto moze tak dobre rozumiet s niekym ,koho nikdy v zivote nestretol :wink:
29. jan 2011 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka presne s tebou suhlasim :slight_smile: mne by sa to tiez nepacilo,no mame my aj chapavych manzelov,inac sranda ze si piseme vo verejnej :grinning:
29. jan 2011 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya :wink: hybaj do sukromky,tiez neviem co na verejnej strasime :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2011 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jan 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jan 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najdu sa tu detičky narodené 21.9?
19. jún 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby ešte funguje táto skupina?
5. júl 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siusinocka ahoj,uz sme davno v sukromnej :wink:
5. júl 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siusinocka ahoj mamina.sme v sukromne ako ti uz weiya pisala.vola sa myslim september/zari2009.zakladatelkou je kathynka,tak ak by si medzi nas chcela patrit,tak jej napis nieco o sebe a dietatku a tak :slight_smile:
5. júl 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata-maminy, moja mala sa narodila 23.9.. Rady by sme sa pridali do vasej skupiny, sme z BA.
28. júl 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krikina ahoj mamina.uz sme v sukromnej teme- september/zari 2009,kde je zakladatelkou kathynka.nie je vsak problem sa pridat.staci ,ze napises kathynke ip nieco o sebe a malej :slight_smile:
28. júl 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky myslite ze uz mozem malej kupit topanky na zimu mam pocit ze je v botaskach uz zima ....co myslite vy ste uz kupovali topanocky?
17. okt 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@salma22 ahoj,jasne mozes uz kupit,my uz mme kupene :slight_smile: a pomaly ich uz aj nosit mala zacne :slight_smile:
17. okt 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya este jej ich neobuvas?
17. okt 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@salma22 este nie,ale uz by som obula keby ideme von,mala e teraz chora...
17. okt 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya tak potom uz je asi aj na case jej ich kupit ..... skoro sa uzdravte nech sa mala sa tesi z novych topanociek :slight_smile:
17. okt 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. okt 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. okt 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my uz sme pripravene na zimu cizmicky su uz doma moze prist prvy sneh :slight_smile:
18. okt 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ako obliekate svoje deticky uz im davate zimne veci?
21. okt 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok