Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lia
13. mar 2009

😀 oktepelop kaj😀 😀 cp teser misum??ikisc tibor mam oc a

csikike
13. mar 2009

ani som nevedela, ze robit je opacne tibor 😀

lara1znk
autor
13. mar 2009

ahojte,

dakujem vam za nazory, presne takto som na to pozerala aj ja doteraz kym mi vcera ta mila pani doktorka nahucala do hlavy nieco ine.
bolo by fakt super mat normalny porod hlavne kvoli tomu h ojeniu potom ale to mi nikto nezaruci ze sa to podari takze kvoli tomu sa mi zda ten cisarsky lepsi a menej stresovy.

ale este pouvazujeme, mame casu do 36tt

lius, tebe zase blbne pocitac??? 😀

ja som prilis unavena tak sa mi nechce to lustit

a kde je pierra, co stale hapruje PC? dlho tu nebola

csiky takze ty ides na sekciu tiez teraz?

csikike
13. mar 2009

Lari, ano, je to velmi pravdepodobne, takze sa chcem spojit aj tou dokinou co mi ho robila, nech ho spravi aj teraz, len medzitym nam tu v SA zrusili nemocnici ale vraj ju maju znova spustit, tak len dufam, ze to stihnu do septembra, budem rada ich pacientkou 😵

lia
13. mar 2009

no vidis csiki,na niec oto je dobre 😀
ale nechapem,ze inde mi to pise normalne,len na konovi opacne 😀 😀
pierra ma asi nieco s tym pc,ze??este stale mi neodpisala,robila som jeden jej kolasik a chcela som sa na nieco spytat,ale uz bude aj dojedeny do zajtra 😀

lara1znk
autor
13. mar 2009

lius, ty stale vypekas a vyvaras, aj ja chceeem ale ja to nestiham nejako, som rada ked navarim raz denne 😀

csiky, ty mas este menej ako 2 roky medzi detmi, co? tak to fakt bude asi bezpecnejsie
aj ked mna sa dr. snazila presvedcit ze normalny porod ma menej rizik, ale to je vo hviezdach ci ma ci nie az kym sa nedostavia kontrakcie, az potom to zistime a to sa mi teda vobec nepaci 😒
vraj mam 70% sancu porodit normalne ale zase kazda piata zena rodi sekciou takze sa mi sanca este znizuje, nevidim to teda ruzovo a lepsie sa hoji po planovanej sekcii ako po emergency sekcii

baby, poradte nejake meno pre chlapceka co sa hodi k nasmu priezvisku, ja uz fakt neviem

monika1
13. mar 2009

lari a chces slovenske meno ci take skor aj aj?

lia
13. mar 2009

nie,uz nevyvaram lari,ja nepeciem vobec,teda doteraz som nepiekla,nemame sa s rurou moc radi 😝
s tym kolacom to bolo tak,ze som sa nudila,tak som sa rozhodla,ze nieco upeciem a je z toho mnamka 🙂
ja by som dala Bruno Lari,mne sa to meno velmi paci,aleuz ho ma kamoska,tak neviem

lara1znk
autor
14. mar 2009

dobre ranko kocky,

chceme take meno aby znelo dobre aj tu aj tam, ako Christian a ja chcem aby sa z neho dala urobit aj zdrobnenina 😅
lius, Bruno sa mi tiez paci ale bolo zamietnute!

poradte nieco kocky ked vas napadne, zatial mame 3 mena medzi ktorymi sa rozhodujeme, aj ked je to skor take nudzove, ziadne sa mi tak nepaci ako sa mi pacil Christian

co mate na plane dnes?
u nas je krasne slnecno, pojdeme na nakup, potom do parku
a cakame na novu pracku tak tesim tesim
a poobede mam masaz tvare v Clarins beauty salone tak sa uz neviem dockat na super relax

lara1znk
autor
14. mar 2009

a este poradte co varit, nieco take chutne a jednoduche na zajtra prosiiiim vas 😎

monika1
14. mar 2009

lari a co tak Nicolas 🙂 to sa mi strasne paci ale u nas zamietnute alebo Denis sa mi hodi ku vam 🙂

u nas svieti slniecko ale je kosa zatial,mame za sebou nakup,teraz varim polievku a bryndzove pirohy a na zajtra este netusim,ale asi nieco z bravcoveho masa,este pozriem recepty nejake...

csikike
14. mar 2009

MOni, super, mne sa velmi hodi k larinmu priezvisku Nicolas
ja dnes nevarim, rozmrazila som kapustnicu mnam 😝 a cakam kym drahy pride zo skoly

caraida
14. mar 2009

lari, co takto - christian - bastian ? 😀

da sa to super zdrobnovat na 1000 sposobov. ale asi je to moc podobne, ze? sice moji braskovia sa volaju tiez velmi podobne a slo to 😀
uprimne, mne trvalo, kym som sa s tym menom zladila 😉

alebo maximilian ?

baby, ja tu mam svokrov. tja, moja svokra ma dokaze "naladit" hned po prvych minutach 🙄 tja, ale vydrzim. ved som mila osobka, nie? 😀

lara1znk
autor
14. mar 2009

diky za tipy,
Nicolasa mi uz mamina radila ale Guyova sestra ma Nicolasa tak sa nejdeme opakovat,
a Maximilian celkom dobre, ale mohli by ho volat Maxo a to je od veci a Denis, to mi pripomina Postrah Denis 😀

uz asi mame meno, este pockam ako sa budeme citit zajtra a potom vam napisem,
ale sem mozno hodim vsetky o ktorych uvazujeme a vyhlasim hlasovanie 😅 , aj to by mozno pomohlo

cari, drzim palce aby si to so svorkou nejako prezila, ako dlhlo ostavaju?

nam dnes nic nevyslo, poslali nam zlu pracku tak sme ju hned aj vratili a na masazi som sa uvelebila na lehatka, vyplnila vsetky formulare, kocka zacala miesat a vtedy ma napadlo ze jej ukazem herpes co mam na pere ze ci je to ok kedze ide o masaz tvare a teda nebolo tak ma pekne poslali domov a prebookoli na maj
ale nabalili mi vela kremikov na utesenie tak sa nestazujem 😅

lara1znk
autor
14. mar 2009

a zajtra robim raznici s kuracim maskom, bravcovym, slaninkou, paprikou a cibulkou a k tomu kasicku tak snad si pochutime
a dnes mame cinu takze varenie vybavene 😝

csikike
14. mar 2009

jeeeeeeeeej, lari, aj ja idem robit raznici 😀

lara1znk
autor
14. mar 2009

ja som to robila asi len raz tak dufam ze to bude jedle 😀 a hlavne nech aj maly papa
tak ake robis csiky?
ake korenie tam davas?
ja chcem len sol a cierne korenie a pokvapkat olivovym olejom, to bude stacit?

csikike
15. mar 2009

lari, ja budem robit kuracie masko, sunka, slaninka, cibula a korenie... asi daky mix, mam grecke tak to tam supnem ale netsim co k tomu

csikike
15. mar 2009

tak nakoniec robim k tomu zemiakove pyre 😀 😝 , to uz sme daaaaaaaaaavno nemali a maly to velmi moze

monika1
15. mar 2009

Ahojte 🙂
ja ked robim raznici tak davam grilovacie korenie na masko 🙂
ja som si konecne od rana sadla,robila som zavitky z bravcoveho kare plnene sunkou a syrom,zemiakova kasa 😝 a este som piekla makovnik a osie hniezda 😝 a akurat sme od nasich dostali pridel babovky a cerstvo upecenych rozkov 😀

lia
15. mar 2009

ahojte 🙂)

mnaaammmm moni,ty si mi narobila chut s tym makovnikom,to som uz pekne davno nerobila 🤐
ako ho robis ty??vyskusam 🙂
pierre este stale nejde comp asi,ze??
ja som robila kuraciu polievku a morcacie rezne,ja kompot,manzel kvasaky a rozmyslam,ze by som si aj zmrzku dala,chvilku pockam a dam si 🙂

lara1znk
autor
15. mar 2009

baby prestante robit chutky, nam sa a kurat robi raznici, k tomu bude zemiakova kasa,
dala som tam tiez taky mix korenia nakoniec tak som zvedava ake to bude, uz sa mi slinky zbiehaju 😝

mnam, na zmrzku mam tiez chut, ja ked som tehotna tak zmrzka mi velmi ide,
ale az vecer asi k telke si doprajem, ked sa teraz napapame tak este vybehneme vonku, je tak krasne u nas dnes, aj vcera bolo, dufam ze to uz pojde len k lepsiemu

ozaj, mam kupca na moje auticko! dnes dosla kamoska s muzom tak ho kupia odo mna, tesim tesim,
do velkej noci sme sa dohodli ze im ho dame, dovtedy si musim kupit nove, tak zaciname vo velkom pozerat 🙂

tehulky, ako sa citite? moni, uz ti je lepsie, nevolnosti nemas?
a ty csiky?

lia
15. mar 2009

my sme sa akurat zobudili 🙂 lari 😅 ze nam sa akurat vari obed 😀 ja by som umrela od hladu 😅
ja uz tkacim zmrzku 🙂 ,teda ja nemusim zmrzku,ale raz za 100 rokov dostanem velikansku chut
a ty sa ako citis lari??
ake auticko budes mat?? 🙂
u nas je dnes skaredo ☹ ,furt prsi 😠
csiki,vcera sme boli v gyori 🙂 ,najblizsie by sme chceli vyskusat nakup v mosoni
v gyori bolo nieco ako u nas a nieco sa tam opla 😉

lara1znk
autor
15. mar 2009

aj nasi boli vcera na nakupy v madarsku, fakt sa tam vraj teraz oplati, celkom dobre veci pokupili

lius, chceli by sme Hondu CRV

my sme nemali obed ale taku skoru veceru, velmi chutne to bolo, maly sice trosku strajkoval ale daco spapal
my mame Magnumy v chladnicke ale dala by som si nejaku jahodovu a vanilkovu zmrzku tak mozno este skocime do obchodu najprv a potom si dame

a ja sa citim dobre lius, len ta unava je hrozna ale inak celkom dobre
leti to strasne

lia
15. mar 2009

ta je pekna lari,tento tyzden mi ju aj moj manzel spominal,ze je teraz dobra cena na nu,ale my este nemenime ,skoda 🙂
strasne ti to leti,to ani pravda nie je 😅ved za chviloku rodis 🙂
a uz mas vybraty kocik,ci este si nepredala po christiankovi??

lara1znk
autor
15. mar 2009

u nas sa teraz oplati kupovat auto, ceny isli dole hlavne 2nd hand cars su lacnejsie takze dufam ze najdem nieco vyhodne a celkom nove

kocik stale mame po Christiankovi ale planujem kupit aj ten dvojity kocik ale to az potom v lete, uvidime ako bude Christianko dovtedy

monika1
15. mar 2009

lius ja mam dva recepty na makovnik,jeden "bratislavsky" a druhy z cinskeho cesta 😉 tento som robila prvykrat ale pomylila som sa lebo namiesto polohrubej muky som dala hladku ale je aj tak vyborny makkucky mnam 😝 aspon mam zajtra desiatu do roboty 😝

spiziky sa chystam urobit niekedy cez tyzden,uz sa na ne chystam dlho ako aj na francuzske zemiaky 😝

lari mne je uz uplne dobre,len sem tam mi je tak nachvilu nevolno ked si vecer lahnem do postele ale inak uplne super,ked neratam unavu...takze sa musim krotit v papani najma pri tolkych kolacikoch 😅
a honda crv hmmm mne sa strasne paci,pekne auticko,hned by som brala 🙂

lara1znk
autor
15. mar 2009

moni, ako dobre ze ti uz nevolnosti presli, dost skoro inak, nie?
nedas mi ten recept na makovnik, doniesla som si z domu mak tak by som urobila
dakujem

a vy ako s menami moni? zacnete vyberat az ked odhalite pohlavie ci ako?

csikike
15. mar 2009

moni, rovno sem supni ten receptik, ja som moc mak nemusela, ale zjem ho radsej ako kakaove kolace 😅

lara1znk
autor
15. mar 2009

ja zjem aj makove aj kakaove 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre