• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

1. apríla 2011 
dobre ranko, my sme uz hodinu hore :rolling_eyes:
moni super,ze vysledky su ok a tripple testy budu urcite tiez :wink: drzim palce aj csiki :slight_smile:
23. apr 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
tak odber krvi mam za sebou,bolo to nastastie bezproblemove :slight_smile: a co sa najviac tesim tak vysledok z glukozoveho testu je skvely takze zatial ziadny diabetolog mi nehrozi :dizzy_face:

pierri dakujem :slight_smile: a my sme stale od 6 hore,teda tak 5.45 uz adamko hlasi "mliekooo" a je po spani :sweat_smile: ale este polihujeme v nej aj pol hodku a pozerame telku :slight_smile:
23. apr 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super,ze aj gluko je ok, nech uz je vsetko v poriadku az do 40tt :slight_smile: a potom samozrejme tiez..
ozaj moni,uz mas vybraty kociarik?

aj jurko si pyta mlieko ale on zatial hovori iba "mječo" :grinning: a hocikedy cez den si pyta aj v noci ked sa zobudi, uplna zavislost ale len 2x za den ma pridel :sweat_smile:
23. apr 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pierri :slight_smile: no kociarik zatial nie,cakam co s tym mojim bude,ci sa preda a potom budem vyberat takze zatial ho neriesim :unamused:
a bud rada ze ma Jurko rad mliecko,to je super,vsak som ti aj hovorila ze co mam kamosky co maju tak starych synov ako adamko tak odmietaju mlieko uplne...adamko mal kratku fazu odmietania ale uz mu opat zachutilo a pije rano a vecer po 150ml :slight_smile:
23. apr 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jurko 3deci rano aj vecer :pensive: a vaha cca 14kg :pensive: :sweat_smile:
23. apr 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma dobre zaklady :wink: Adamko je krpaty s ledva 11kg :slight_smile:
23. apr 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Moni som rada že všetko OK :dizzy_face:
My vstavame o 6:45 cca niekedy o 6,00, ale zväčša ho predvedčím, že nech neblázni, že je málo hodín :sweat_smile:
Ja neviem koľko malý váži... no asi dosť :zipper_mouth:

Baby ja vetrám cely byt.. boli sme v meste nechala som otvorené vetračky a pod oknami nám opäť ťahali fekál :rolling_eyes: :rolling_eyes: ... tak nám to cele prešlo do bytu fuuuuuuuuujjjjjjjjjj :angry: :angry: :astonished: :astonished:
23. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haloooooooooo :astonished: :astonished: :astonished:
... to tu nik už nechodí ? :pensive:
23. apr 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jurkovi vsetko naj k meninam :wink: nech ho rodicia posluchaju :grinning:
24. apr 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pridavam,Juričkovi všetko naj a veľa hračiek :grinning:
24. apr 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..

dakujeme pekne za gratulacie zienky :dizzy_face:
ako sa mate? co planujete na vikend?
24. apr 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my asi na zahradu,ale kedze ma drahy zapas aj v sobotu,aj v nedelu,tak asi doobeda budem varit a poobede pojdeme na slniecko :slight_smile:
ja uz neviem co mam varit :frowning2:
dajte nejake tipy :wink:
24. apr 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lius ja som na tom podobne, furt to iste dookola :rolling_eyes:
vcera bolo rizoto a dnes robim spagety s tuniakom.. na nedelu nejake masko ale akee :fearful:
24. apr 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robim segedin teraz a na nedelu mam bocik bez koze a kapustu,vidis??este knedlu nemam kupenu.
a rizoto by som si teda dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mam tam este slize,tie si asi pomakujem teraz ,lebo uz som hladna :astonished: .to sme mali k fazulovej,ale bolo jej vela,tak som ju dala zamrazit.
24. apr 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som robila domace knedliky minuly tyzden prvykrat v zivote ale take co sa varia v hrncekoch, na klasicku parenu knedlu si absolutne netrufam :fearful:
24. apr 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
knedliky??fiiiiiihaaa,sikulka,ja taketo veci neviem :unamused:
24. apr 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte :slight_smile:
Jurkovi vsetko najlepsie k meninkaaaaaaam prajeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my sme sa akurat vratili z dlhsej prechadzky tak ideme na obed hore k nasim :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiez ma uz prechadza fantazia co varit,stale dookola to iste :rolling_eyes:
pierri a co nakoniec pecies? lebo ja musim tiez napiect nieco na pondelok,muzik ma meniny a neviem co,musim zacat rychlo hladat recepty kedze zajtra ideme na nakup ale vobec netusiiiim,dajte nejake tipy :sweat_smile:
pierri a das mi recept na tie knedliky v hrnceku prosiiiiiiim??? dobre boli?
24. apr 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mam z mojej najoblubenejsej kucharskej knihy.. su skvele aj ked konzistenciou take hustejsie a tvrdsie, hodia sa najma k smotanovym omackam ale aj maso s kapustou sme k tomu mali a bolo to chutne..
vyskusajte, zarucene sa vam podaria :wink:
tu je recept:
2 hrnceky hrubej muky
1 lyzicka kypr. prasku
2 zemle alebo rozky
2 vajcia
1 hrncek mlieka
stipka soli
tuk na vymastenie hrncekov

v mise zmiesame preosiatu muku, kypr. prasok a na kocky pokrajane zemle alebo rozky. Pridame v mlieku rozmiesane zltky, posolime a vypracujeme cesto. Nakoniec pridame vyslahany sneh z bielkov a hotovym cestom plnime 4 stvrtlitrove hrnceky, dobre vymastene tukom a to iba do dvoch tretin,pretoze cesto zvacsi svoj objem.

Hrnceky vlozime do vacsieho hrnca s vodou,ktora by mala siahat asi do ich polovice a prikryjeme. Varime asi 30 minut, potom doprostred pichneme spajlou, ak je spajla sucha, knedle su hotove. Tenkym nozom po bokoch knedle uvolnime z hrncekov, vyklopime a nakrajame na platky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

moni nemam vymysleny absolutne ziadny kolac ani pohostenie :frowning2: nakoniec som ani do lidlu nesla, nechcelo sa mi az na stanicu,takze nemam ani tortilly :confounded:
niekedy srsim napadmi ale dnes som totalne off.. asi preto,ze cakam kramy, vtedy som taka nijaka :angry:
rozmyslam nad nejakou ovocnou tortou so zelatinou na vrchu ale sa bojim,ze sa mi nepodari urobit pekne zele :fearful:
24. apr 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za receptik isto vyskusam :wink:

pierri tak ja som si nasla na mmb receptik na banany v parizskom kreme tak spravim to a bude,uz som to chcela davnejsie robit tak teraz nejdem vymyslat nieco ine a spravim toto len asi dve davky ako tak dumam kedze aj do roboty musi odniest..
24. apr 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj to je skvela pochutka parizsky krem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja tiez surfujem na mmb, ale cesky mam radsej, sekciu byvanie musim vidiet kazdy den, su tam hrozne sikovne baby, niekedy odpadavam od uzasu co dokazu :dizzy_face:
24. apr 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja dnes robim syrove gulky, je to uplne jednoduche a mnamka
nastruhas 200g syru, pridas 2 vajcia, zmiesas a obalis v struhanke a vyprecies, k tomu mame zamiaciky v parnom hrnci a este dopekane v rure.
a prave bastim tomikovych velkonocnych zajacov :sweat_smile:
24. apr 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobru chut csiki :grinning:
ja som zjedla jurkovi dvoch :pensive:
24. apr 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čawte kuchárky :slight_smile:
vidím, že opäť kuchtíte
Jurajkovi všetko najlepšie, veľa šťastných a usmiatych dní....
24. apr 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati dakujeme :dizzy_face:
aj monike dakujeme, zabudla som predtym podakovat :slight_smile:

csiki super fotky, maly fanda este nespi? :sweat_smile:
24. apr 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pierri, uz hej, mal slabu chvilku tam sme ho zobrali na 10 min. von :grinning:
24. apr 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja nakoniec vypekam teraz vecer este,lebo sme boli u svokrovcov a svokra ze nech oslavujeme zajtra u nich tak rychlo robim jeden recept z mmb teda teraz len piskotu som robila a zajtra rano este krem a bude :slight_smile:

csiki zlaty je tomik :slight_smile: keby Adamko vedel ze ide hokej tak tiez by nespal :grinning: aj piskotu som musela ist robit hore k nasim lebo keby zacul mixer tak by bolo hned po spanku a chcel by pomahat :slight_smile:
24. apr 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky,

tak sme naspat z nasej dovolenky v Madarsku, bolo vyborne, krasne pocasie, mali sme hotel s bazenom a wellness tak sme sa kupkali kazdy den, aj viackrat, malemu sa velmi velmi pacilo.
az na to dorozumievanie to bolo vsetko super, madari ani slovensky ani anglicky tak rukami nohami. :grinning:

stihli sme oslavit aj moje narodky trosku tam a vcera doma s rodinou.
v pondelok letime spat do UK.

Jurkovi blahozelame k vcerajsim meninkam.

ani neviem co som vam este chcela napisat,
boze vy zase len receptiky a varenie, mne sa taaaak nechce :sweat_smile: , nastastie teraz ani nemusim ale coskoro spat do vlastnej kuchyne :unamused:
25. apr 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lari, tak vsetko naj k narodkam :wink:
super, ze sa vam pacilo, joooooooooooooj, isla by som aj ja, niekam si oddychnut... ale teraz to nepripada do uvahy :pensive:
25. apr 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larinka,vsetko najlepsie k narodeninam,nech si zdrava,spokojna a stastna :dizzy_face: :dizzy_face: nech ta deticky a manzel posluchaju :wink:
25. apr 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
lari dakujeme, aj my zelame tebe vsetko najlepsie k narodeninkam!
uz sa tesime na fotky z vasej dovolenky :dizzy_face:

co porabate zienky? upratane, napecene? :sunglasses:
25. apr 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok