• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

1. apríla 2011 
Ahojte :slight_smile:
my sme doobedu zbehli do mesta kupit adamkovi botasky a trosku sme sa presli mestom ked je tak pekne :slight_smile:

kolacik mam uz hotovy no som zvedava ale ako bude chutit,v poslednej dobe co robim nove recepty tak sa mi nedari a musim improvizovat rychlo :rolling_eyes:

a lari vsetko najlepsie k narodeninam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a kde ste presne boli v madarsku?
ale ta uplne obdivujem ako super zvladas tehotenstvo,lietas hore dole a ja sa bojim k moru ist na 8 dni :unamused:
25. apr 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co to stretko kedy vam vyhovuje?
25. apr 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ahoj :slight_smile:
mne vcera vecer zavolala mama,ze segry robia jurkovi tortu,takze to mam bez starosti :sunglasses:
a tvoj zakusok bude chutit tiez, neboj, to len na seba si asi kriticka :slight_smile:

k tomu stretku- mne vyhovuje hociktory den, spime okolo obeda ako asi aj vase dietky, takze bud rano okolo desiatej alebo potom poobede okolo tretej.. co vy na to?
25. apr 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak aj mne ktorykolvek den vyhovuje a najlepsie doobedu...a miesto Anicka? ci len zbehneme do mesta do parkov :fearful:
25. apr 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozme sa stretnut aj hned v pondelok?
vacsinou kazda ma po vikende navarene,takze o starost menej :sweat_smile:
a koncom tyzdna sa vraj ma pokazit pocasie..

mozme aj do mesta ist,ako chcete.. este katka nech sa vyjadri :slight_smile:
a kami sa ako citi? nemoze prist?
25. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v pondelok by bolo super som za :slight_smile: este nech katka napise a ja by som aj bola za mesto,ide mi tam hned bus a kedze ideme bez kocika tak pesi na Anicku od zastavky mam dost :sweat_smile: ale ked tak dumam tak nasi by nas mohli hodit na anicku ked pojdu do roboty takze v podstate je to jedno :slight_smile: a kami asi nie,aj ked je ok ale musi sa setrit a na take prechadzky isto nemoze :frowning2:
25. apr 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
pondelok rano je pre nas ok. Poobede už ale nemôžem :pensive:
Je mi jedno či mesto alebo A. ... sa dohodnite vy :sweat_smile:
Inak krasny čas vonku, len keby menej fúkalo
26. apr 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super zajtra to plati,ja mozem uz o 9.30 a miesto? nech povie pierra :grinning:

chlapov mam vonku,fakt fuka to nemam rada :unamused: ja varim,polievka uz hotova a masko v rure a uz mi to tu super vonia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
tak ste mi dali baby.. ja ze uz bude rozhodnute ked sem nakuknem..
:astonished:
co ja viem,anicka moze byt?..

joj ideme jest, muz je uz lačný, potom sem este nazriem.. :sunglasses:
26. apr 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super zajtra na Anicke a ja som tam uz tak 9.30 tak vas pockam baby pri detskom areali :slight_smile: tesiiiiim sa a aj moj fotaaaaak :grinning: :grinning:

my sme sa uz najedli :stuck_out_tongue_closed_eyes: som sa nevedela dojest taka mnamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: muzik siel k rodicom pomahat davat dolu kuchynu kym maly spi tak dufam ze nebude dlho a este pojdeme niekde na prechadzku :slight_smile:
26. apr 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ja som uz na obed nestihla odpisat lebo sme sa nejak pochvatili a islli k nasim..
my pojdeme z domu tak po deviatej,kati ked budes stihat,mozme sa stretnut pri bete a pojdeme spolu..
uz sa tesiiime, dufam,ze bude teplucko
:dizzy_face:
poobede sme boli u nasich,jurko dostal kraasnu tortu, na vrchu s pavukom, oblecko a furik, ryl, hrable a ostatne naradie do piesku :slight_smile: furik sa mu velmi paci,beha s nim ako triskac :grinning:
26. apr 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok super tak plati zajtra,snad aj pocko bude dobre :slight_smile:

pierri dufam ze mas nejake fotocky a das na fb :wink:
26. apr 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, sa stretnimepri bete
26. apr 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati tak 9.10 budem na zastavke - na opacnej strane ako je beta.. sak sa najdeme :slight_smile:
moni fotky zatial nemam lebo segra fotila s jej fotakom ale pride tento tyzden ku mne,tak si ich stiahnem a dam na FB :sunglasses:
babky ked mate nejaku dobru loptu donesiete pls? nasa sfukuje :confounded:
26. apr 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na stretku bolo perfektne :dizzy_face: ale kratko,akosi mam pocit ze sme sa nestihli ani poriadne porozpravat :sweat_smile: tak to musime zopakovat :slight_smile: fotky su na FB :wink:
my sme sa hned najedli a spali,ja som bola riadne unavena :sweat_smile: teraz uz cakame na tatika :slight_smile:
27. apr 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fakt to ubehlo strasne rýchlo :sweat_smile:
malého "odpálilo" až o 14,00 a spal do 17,00 :grinning: trhol rekord :grinning: .. ale tatik bol aj rád, nemal s ním veľa starosti :sweat_smile:
27. apr 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee
jurko tiez hned zaspal ale nechcel jest,iba mječo si pytal :rolling_eyes: a spal 2 hodky s ortezkami, to je rekord :dizzy_face:
my sme este boli aj poobede na ihrisku, upiect kolaciky s novymi formickami :sweat_smile:

a stretko bolo super fakt, mozme kedykolvek zopakovat,pre jurka je ovela zaujimavejsie stretnut sa s rovesnikmi ako nakupovat s mamou v hypermarketoch :sweat_smile: a aj ja som sa s vami veeeeelmi rada stretla :wink:
fotky su super moni, niektore vobec neviem kedy si nacvakala :slight_smile: musim uz povyberat tie najkrajsie a dat urobit, skoro rok som uz nedavala, ako sa poznam, bude to aspon 200 kusov :grinning: :pensive:
27. apr 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, krasne fotky, pozerala som na fb, super, nadhernre deticky a ty pierri ak sa este raz zmienis, ze by si mala drzat dietu, tak ti pridem nacapat :wink:
27. apr 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki,ked ja sa fakt zle citim v takom huspeninovom tele :pensive:
ale bolo uz aj horsie,takze mozem byt rada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze huspeninove telo, nebud smiesna :angry: , ved vyzeras uplne super
27. apr 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nam bolo uplne super,aj ked Adamko na to nevyzeral :grinning: ale zabavil sa aj sam :grinning: mozme hocikedy zopakovat,ja zbehnem aj do mesta alebo ked mate pri vas nejake dobre ihrisko tak aj tam dojdeme :slight_smile:

a veru csiki aj ja som vravela pierre ze vyzera super :slight_smile:

ja si davam robit fotky stale ked je akcia v happyfoto takze mi to na raz vyjde cca 90 fotiek,uz mam plne 3 albumy,600 fotiek v nich no neviem co bude kym bude mat 18nast :grinning: a dalsie babulko bude chudacik vkuse fotene :sweat_smile: :grinning:
27. apr 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
moni aj ja davam v happy fote a mam uz asi 5 albumov od svadby.. ja som stara klasika, mam velmi rada fotky v albume, je to ine ako pozerat na CD-cku.. ked deti odidu z domu,budeme si s muzom po veceroch pozeravat pri cajicku :dizzy_face:
pri nas je dobre ihrisko, doobeda je menej deti,tak nabuduce tam.. alebo v meste pri malej fontane je prijemne..
inak baby my uz mame prvu stenu pocmaranu :confounded: ale az tak mi to nevadi lebo chcem malovat, aspon je viac dovodov :sweat_smile:
28. apr 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
tak urcite nieco zorganizujeme na dalsi tyzden ked bude pekne len mi musis vysvetlit kde je to ihrisko :sweat_smile: a aj v meste pri fontane je super tak aj tam hocikedy :sunglasses:
my este neviem ci ideme dnes robit,mame doma babku tak s nou niekde pojdeme len uvidime kam :slight_smile:

pierri tak ti doma rastie maly picasso :grinning:
28. apr 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee, kde ste vsetky???
my uz mame za obedom,jurko sa uklada na spanok, ja sa chystam na kavicku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tatik nam odisiel do BA, tak dnes sme historicky prvykrat s jurkom sami aj cez noc, drzte palce,nech nepridu ziadne bubaky :grinning:
29. apr 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pierri a bubaky tebe alebo jurkovi? :astonished: :grinning:
29. apr 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki obidvom :pensive:
keby sme aspon bezpecnostne dvere mali :astonished:
29. apr 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pierri, neboj, vsetko bude OK, uvidis :wink:
29. apr 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dufam aj ja :slight_smile:
ideme na ihrisko za chvilu ale neviem maleho odlepit od telky, maly maniacik :rolling_eyes:
29. apr 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa pobavila, že picasso :grinning: :grinning: :grinning:
Ja som dnes daaká mŕtva :unamused:
idem si dať asi caffé :dizzy_face: a potom začnem upratovať ten bordel po byte, co narobil maly ...
29. apr 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som myslela pierri,ze od steny nevies jurka odlepit :grinning:
29. apr 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok