Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
29. apr 2009

lius ahoj,
mozno bude aj to,ked zacne papat zuvacky 😀 😀

monika1
29. apr 2009

Ahojte 🙂
my sme dnes boli v meste s kamoskami,prisla mi kamoska z UK na dovolenku aj so synom tak som ich videla skoro po roku 🙂 prisli sme domov po obede no mala som dost uplne tak sme oddychovali a este vybehli s pukym vonku 🙂

ozaj cara sa uz dlho neozvala 😕 dufam ze je ok

csikike
29. apr 2009

lius, takze si to nevydrzala do zajtra 😉

monika1
29. apr 2009

jeziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis liussssss super spica paradaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 joj strasne sa tesim a moc moc drzim palceky aby vsetko slo bezproblemovo 😵 😵 😵 😵 😵

takze csiki ty si to vedelaaaa????

monika1
29. apr 2009

jeej tak vianocny darcek mas vyrieseny 😵 😵 😵 😵

pierra
29. apr 2009

jeeeeeeeej tak to je naaaaaaaadherneee pekvavkooooooooooooooo 😵 😵 😵
perfeeektna spravicka na vecer!!! velmi velmi ti drzim palceky, opatruj sa, gratulujeeeem 😵 😵

csikike
29. apr 2009

liuska, tak aj takto ti mooooooooooooooc prajeme aby bolo vsetko OK a z celeho srdca len to najlepsie 😉 a cakame na fotecky malych liusiatok 😉

lia
30. apr 2009

ahojte 🙂
csikiiiiiiiii,keby ze nenapises,nikto si to tu ani nevsimne 😀
dakujeme a dufam,ze fakt uz teraz nebudem zazivat soky u lekara,ale bojim sa tam chodit ako cert kriza,prave dnes ma to caka,mame uz odstat aj tehu knizku,tak dufam,ze bude vsetko ok 😵 .
veru,tesim sa na nas uzlicek pod stromcekom 🙂
dakujeme vam babulky 😵 😵 😵 😵
csikiiiiiiiiiiiiiii!!nebosoruj furt 😀 😀
moni ,vcera som pozerala vase fotky,ja nechapem,ty este nemas brusko,teda mas,ale take zlate mini 🙂
vy ste vsetky vracali v tehu??mne je strasne zleeee 😝

pierra
30. apr 2009

dobre ranko 🙂
no lius,hanbim sa, ja som si to fakt nevsimla 😔
drzime palce u lekara, verim,ze vsetko bude ok, nic neboj 😉
velmi velmi ti prajem,stastne bezproblemove tehulkovanie.. chodis do prace?
a k tomu vracaniu, ja som nevracala ani jediny jeden raz.. len zle mi bolo stale tak ku veceru asi 3tyzdne vkuse a potom uz pohoda jahoda 🙂

monika1
30. apr 2009

Ahojte 🙂
ci hanbim sa aj ja ale tiez som si to nevsimla 😅 teda neviem kedy si si to dala do pasu dufam ze len vcera a to ja som vecer uz slepa 😀 ale aj tak strasne drzim palce a verim ze vsetko bude ok 😵 😵 a ja som len raz vracala v oboch tehu ale bolo mi dost zle najma v tomto skor take nevolnosti a nechutenstvo 🙄
lius no zle fotky alebo co ale ja mam dost velke brusko ze pierri 😅 😕 moja mama mi vcera hovori ze sa jej nezda moje brucho ze je nejake velke ze ci som neotehotnela skor 😅 takze mini nie je 😀

lia
30. apr 2009

pohoda jahoda?? 😀 tak mne je tak zle od rana do vecera a aj v noci,tak dobre,lebo kazdy vracia,ja som iba raz ked uz som nevladala.
nevadi bambule,ja som to aj tak chcela,bola som zvedava kedy na to dojdete 😀 nie moni,uz v pondelok 😉
ano??tak si mala take tricko kde nebolo moc vidno brusko,na tej kamoske bolo vidiet.no musis sa nam nafotit 😉

monika1
30. apr 2009

jezis lius v pondelok? tak to som riadne slepa 😔 a nevsimava teda sa hanbim 😔 😅
lius pozri si fotky co sme boli v pondelok na stretku s pierrou a pene a tam mam fotku kde stojim a riadne mi vidno brusko 😉 a som zabudla pene ze si mi spravila super fotky na tom kolotoci,dokonca aj zozadu takze konecne viem ako vyzera moj zadok 😀 a zacinam byt so sebou celkom spokojna 😀 😀

pierra
30. apr 2009

moni ty musis byt so sebou uuuuplne spokojna, mas perfektnu postavicku.. 😉 a mas vacsie brusko oproti prvemu tehotenstvu ale oproti mojmu v 18tt ked som bola, urcite nie 😅

lius to s tym vracanim to su skor take famy,moje kamosky tehulky tiez nevracali a ked,tak raz-dvakrat, nie ako vsade pocujes ze skoro non-stop 😅 😅
joj tesim sa s vami tehulkami vsetkymi 😵 😵

lia
30. apr 2009

mozno by som si to ani ja nevsimla moni 😉 ved nic sa nedeje,ja som vam to chcela aj tak az dnes oznamit,tak som aj dufala,ze si to nevsimnete 🙂 .
no ty mozes byt nad mieru so sebou spokojna moni 😉

monika1
30. apr 2009

no dakujem fakt baby za take komplimenty ale az take super to neni 😅 😀 ja som velmi rada ze mam brusko cez leto lebo aspon si nemusim strazit kalorie a kludne papat nanuciky a zmrzku 😀

dnes sme boli u nas na ihrisku no mam dost,som unavena ako kon 🙄 zavidim tym mamickam co si v pohode sedia a debatuju na lavicke a ich deti sa sami hraju 😅 teraz Adamko zaspal bol tiez riadne unaveny a uz ma fajne opalene licka 🙂 tak uz musim vytiahnut aj krem proti slniecku

lius a uz si bola u dr ci sa este len chystas? ja sa neviem dockat poradne o tyzden 😅

pierra
30. apr 2009

moni aj my sme zvedaveee.. uz by mohlo byt vidno,co sa ti skryva v brusku 😵

baby pozerali ste vcera modre z neba? ja som revala ako mala ☹ 😢 neskutocne osudy maju niektori ludia 😔

pierra
30. apr 2009

csiki a ty mas kedy poradnu? 😵

lia
30. apr 2009

este len pojdeme, o 18:15 h.u mna je ten strach,dufam,ze ho raz prekonam ,ja by som isla najradsej az na porodnu salu 😀 a medzitym ziadne strasenia 🙄
ani nehovor pierri,uz to asi nebudem pozerat,lebo potom som nevedela skoncit s revom a s blbymi myslienkami 😔

penelope10
30. apr 2009

ahojte 🙂
liuške gratulujemeeeee 😵 😵 😵 😵 a nech je to zdravá slečna 😉 .... chlapov už je tu až až 😀 ... teda nech ste s babatkom ok.
moni, to si ako myslela, že som ti fotila zadok ?
😕 ... fotila som hlavne veľa... aby si potom mohla mazať a vybrať si taku fotecku, ke budete peknučky s adamkom ... a uznaj že fotiť vas na tociam sa kolotoči nie je sranda 😉
pieri modre z neba som videla iba toho chalana a hokejistov, pozerala som to 1x .. a som na teba myslela, lebo viem, že to pozeravas
😉 .. a hej bolo to dost na city... a profesionalna deformacia, mňa ako 1. napadlo, že by som za to, čo sa mu stalo zažalovala správcu toho cintorína 😀 😔

monika1
30. apr 2009

pene ale ja som to nemyslela ironicky prave naopak ze super fotky si nam urobila,praveze som rada 🙂 😉
a modre z neba tiez pozeravam a vcera som pri tych detoch riadne smoklila,este ze som bola sama doma 😅

penelope10
30. apr 2009

moni šak ok 🙂

lara1znk
autor
30. apr 2009

ahojte moje zlate,

co to citam, no krasa, hned mam lepsiu naladu 😵
liuska, gratulujem z celeho srdca, drzte sa, nech vsetko ide tak ako ma 😵
super!

my sme spat od utorka, boli sme dnes v skolke ale nic moc, maly plakal skoro celu hodku co som ho tam nechala, hrozny zachvat placu, az mi srdce islo puknut ked som ho tak nasla 😢
zajtra ho zase vezmem na hodku a v utorok uz by mal ostat cele doobedie ale asi to este nechame tak kym si zvykne, tak zatial len tak na 1-2 hodinky ho tam necham

tak som sa tesila, ze bude spokojny, cakala som trosku slzicky ale nie toto
ked sme boli pozriet predtym tak behal hore dole, asi citi ze to je o inom teraz 😢

inak nic noveho, napisem viac neskor, aj nejake fo tky pridam

aj docitat vas musim

drzte palceky na zajtra

penelope10
30. apr 2009

lari ahoooj 🙂
nás to čaká v pond. 😖 ale som zatiaľ optimistka 😅
Dnes sme boli po potvrdenia u dokiny, a bol tam chlapček s DS ... tak som si povedala, že čo sú vlastne moje problemy oproti tomuto ... 😔
Christianko asi potrebuje čas, najde si kamošov okuka učiteľky v škôlke a bude to ok, všetky maminy hovoria, že začiatky v školke su ťažké 😔

lara1znk
autor
30. apr 2009

pene, tak vela stastia, vy ste mensi a vraj cim mensie deti tym lahsie to ide, tak nech vam to ide hladko

no ja dufam ze sa cez to prenesieme raz dva a christianko sa potom bude do skolky uz len tesit, ja viem ze sa mu bude pacit, ved on ma rad ludi, deti, je taky zivy len ja mu velmi chybam 😔

lia
30. apr 2009

ahojte 🙂

pene,lari dakujeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmm 😵 😵
tak sme doma od doktora,mame 6,7 mm,este mrnusik,sme v 7+2tt,vsetko je ako ma byt,aj ked ja ze,aky krpatik,ale to je len na zaciatku tohto tyzdna,uz potom to ide rychlejsie.
a mame uz aj tehotensky preukaz 😵

csikike
30. apr 2009

liusik, parada, takze uz mas aj preukaz, a naozaj je tam iba 1?
takze ma mrnusik bude mat mesiac pred tvojimi narodkami?

monika1
30. apr 2009

liuska super a to je mrnusik dost veliky,my sme mali v 12tt 6,6cm a to dr povedala ze je o tyzden vacsi 😕 🙂

my mame skoro zbalene,rano odchadzame na vikendik tak sa tu majte babenky pekne a uzite si aj vy predlzeny vikend,dufam ze nam pocko vyjde 🙂 😉

lia
1. máj 2009

ahojte 🙂
csiki,ano jeden stuck 😀
velky??akurvat moni,ale to je v mm 😉
mne to akurat tak sprosto vychadza,ze chodim na zaciatku tt a este je krpate,uz koncom 7tt by malo mat az 11-13mm.
na buduce ideme uz na "poradnu" 😉 🙂 a to budem v 10tt
teraz az tri tt cakat,to budem trpnut ci je vsetko ok 😅
ja vzdy po lekarovi zle spim 😒
a celu noc ma napinalo :(
moni,uzi si vikendik,kam idete??
my sme doma,resp.ja,R ide prerabat zahradu 🙄 ,malovat,vyhadzovat blbosti,no roboty ako na kostole,ale kedze nikam asi nepojdeme na dovolenku,tak budeme tam cele leto,tak vam uz budem pisat z lehatka ked bude teplo 😀 😀

lia
1. máj 2009

co varite??urobte mi chute 🙂
lariiii,cakame na fotkyyyyyyy 🙂 😉

csikike
1. máj 2009

ahojte, tak my na dnes este plan nemame, ale drahy ide kamoske na byt makat do vecera, takze s nim nemozem pocitat, na obed ideme k nasim, bude kysla zemiakova polievka a take zo zemiakoveho cesta, nie placky, ale neviem ako sa to vola spisovne u nas su to lašky...
a doma mame bravcove na sampionoch a broky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre