Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
7. aug 2009

ahojtee
lius super krasne fotky, si tam take vesele dievcatko 😉

lara1znk
autor
7. aug 2009

ahojte, hned idem pozriet fotecky.
ja som uz vcera hladala a nic, tak som velmi zvedava

baby, neuverite, dnes sa nam dotrepal ten dalsi elektrikar a zase nevedel o nicom, to ako v telenovele, ale bol inak velmi zlaty a sikovny, no ale nepotesil nas jeho zisteniami, kukol pod podlahu a je tam voda, niekde zateka, ale neviem co, kde a ako, tak zajtra pride niekto dalsi sa nam hrabat pod podlahou tak sa tesim teda na ten bordel zase a co dalej,
vyzera to na dlhy, hrozne spinavy a tiez vlemi drahy job ☹

pekny vikend kocky, u nas sa vycasilo, mame mat krasny slnecny vikend, aj ked neviem ako si to uzijeme, lebo cakame dalsich ludi zajtra a potom buduci tyzden snad to budeme riesit

dnes sme tu poobede mali svagrinu s detmi a muzom, bolo super, christianko sa tak vyhral s bratrancom a sesternicou, velmi sa vysantili, skoda ze nebyvaju b lizsie,
a ja som si fajne pokecala so svagrinou, velmi je mila, vlastne cela muzova rodina je fajn, az na tu moju svokru, aka skoda, nie?

no idem uz

lara1znk
autor
7. aug 2009

fotky obkukane, velmi si pekna tehulka lius, pristane ti to 🙂
a krasne saty

lia
8. aug 2009

dakujem 😵 tie saty si dam na svadbu za tri tt,sak do coho ineho by som sa vtrepala 😀
lari,to bud rada,ze mas iba svokru na houby 😀
a co sa u vas deje??

lara1znk
autor
8. aug 2009

ahojky,

lius myslis v dome? to je na dlho, ani vlastne presne neviem este, kym ten chlapik dnes nepopozera zase vsetko

my mame krasny vikend, slniecko, teplucko, joj tak sa tesim, konecne po tom depresivnom pocasi nieco poriadne letne.
guy zobral christianka na futbal, jeho prva futbalova lekcia v malej futbalovej skole 😅 , tak som zvedava ako sa mu bude pacit
dnes si aj opekat budeme, no tesim tesim
ale zislo by sa mi vybehnut na nakupy lebo ani n emam poriadne co nosit, do nicoho sa este nevtrepem, tak som vytiahla nejaku storocnu suknu 😀 , no hruuuza

lius, komu idete na svadbu? ozaj su krasne tie saty
a vy budete mat vianocne babo, len nedavno som si uvedomila, ake super, babo rovno pod stromcek, najkrajsi darcek 😵

lia
8. aug 2009

no krasa,stale sa musi nieco komplikovat 😖
jeejjj,christianko bude vybehany.uz bude na stalo chodit na fucik teda??
ja zas teraz chodim tak doobliekana,ale uz nechcem kupovat letne veci,na co mi to bude.same vrecia
vcera som si dala take tielko,no nieco otrasne,tlacilo ma,nosila som aj v tehu,ale este som nemala take brusko a vcera by som si ho najradsej nadvihla 😅
hej,vianocne 🙂 tesime 😵
ideme sesternici na svadbu,to bude taka dedinska,na takej som este nebola 🙂 dufam,ze sa tam budem dobre citit,lebo ked som uz dlho niekde vonku,uz si neviem ani sadnut,boli ma strasne kostrc.aj vas bolievala??

monika1
8. aug 2009

Ahojte 🙂
lari no cista radost s tou elektrinou 😖 tak drzim palce nech vam to skoro vyriesia...

ozaj chcela som sa ta opytat ci si spokojna s vasim quinny speedy? lebo asi ten vezmeme,uz mam toho vymyslania dost 🙄

lia mna pobolieva casto kostrc ked dlho sedim na tvrdom ale po porode ma desne bolela a strasne dlho 😒

u nas je sice slnecno ale dost fuka ale niekde ideme sa prevetrat 🙂 a zajtra nemusim varit lebo ideme k svokrovcom na zahradu grilovat tak sa tesim 🙂

lia
8. aug 2009

moni,ty este nevies aky kocik??ja som uz konecne rozhodnuta,konecne mozem krasne spavat,teda uz buduci tt ,ked budem mat po morfe a zlozenu zalohu nan
fujjj,tu je hic 🙄
ty sa mas moni,ze mas super svokrovcov 😉

monika1
8. aug 2009

no nie som rozhodnuta 🙄 ale tak quinny alebo jane slalom 😒 a ty lius mas aky vybraty?

no zajtra tam chce oslavovat svagor narodky tak preto ideme grilovat,inak by sme boli doma a pekne si varili 😉

lia
8. aug 2009

dnes manzel rozhodol,ze to bude ten,do ktoreho som zalubena.dnes sme si ho dali cely poskladat a vycuc a rozhodli sme sa pren.
mam ho aj v albume,patri k najbezpecnejsim kocikom a mne bude velmi vyhovovat dufam kedze je mestsky a je lahunky.a znama mojej sesternice ho ma a nevie si ho vynachvalit.zevraj sa vobec nereklamuje.uz som precitala o nom asi vsetko ,tak dufam,ze sa v nom nebudem mylit.

monika1
8. aug 2009

ejha takze stokke 😉 u nas na sidlisku ho maju 2 mamicky 🙂 ale je fest drahy ze 😅

lia
8. aug 2009

je moni ,preto som ho nechcela,ale R rozhodol,je to nase prve vytuzene a kocik je na dlho a ked nie si s nim spokojna,tak je to na houby.ideme pozriet co stoji v rakusku.
akej farby ho maju moni??su spokojne s nim??

monika1
8. aug 2009

jedna ma cerveny a druha zeleny a osobne ich nepoznam takze neviem ci su spokojne ale myslim si ze ano kedze ho maju uz dva roky a stale pouzivaju 😉

lia
8. aug 2009

jaj,tak to su este zo starej kolekcie,to sa cudujem,teraz len trosku zmenili odtiene tych farieb 😖
tak to asi su,super,potesila ma 😉 😀
a vy chcete jazdeny ci novy??tvoj sá ti uz podarilo predat??

monika1
8. aug 2009

este som ho nepredala 😒 no a asi jazdeny kupime

lia
8. aug 2009

tak dufam,ze ho coskoro predas 😉

lara1znk
autor
8. aug 2009

moni, ja som spokojna, akurat tie vyhrady mam voci nemu co si uz sama predtym spominala ale nie je to nic take vazne s cim by sa nedalo zit a da sa na to zvyknut. aj keby som si teraz mala vyberat kocik, opat by som si vybrala tento alebo mozno tu novsiu verziu ale rozhodne quinny.
takze idete kupit z druhej ruky? to je rozumne, ved ked je v dobrom stave tak preco nie.
aj my sme hladali tento double takto ale boli dost drahe tie kociky aj pouzite, vidno ze su velmi popularne a nie je ich az tak vela na predaj, tak sme radsej kupili novy, nebol o vela drahsi ako tie pouzite a tak ho raz predame dufam celkom dobre tiez.

lius, tak som zvedava na ten tvoj kocik 🙂

baby, ja som taka nahnevana na toho mojho guya, ja uz neviem co s nim mam robit, my mame tolko nazorovych rozdielov niekedy vo vychove ze neviem fakt ako to raz dopadne s nami,
dnes aj vcera nam christian dost strajkoval s jedlom, obed vobec nechcel, ani veceru velmi, a on mu dava keksy potom jest, no povedzte 😒
vcera som ho na to upozornila, povedala som mu ze to je nanic, jednak mu tie k eksy nic nedaju, jednak duplom nebude chciet jest nic normalne a len si zaplni zaludok sladkostami,
dnes som ho nacapala ako mu po neusposnom dni s jedlom opat dava cokoladove keksy,
no taka som nahnevana a este sa tvari ze akoze nic, ved ze bol hladny, no jasne ze keksy neodmietne a este s cokoladou 😠

dnes mame vyrocie 6 rokov co sme sa spoznali, no pred 6 rokmi by som teda nepovedala ze dnes budeme mat 2 deti a budeme sa hadat na takychto veciach teda 😅

lia
9. aug 2009

jejda lari,to ja si nas neviem predstavit.ja uz teraz mam nervy ked nelu krmi hovadinami a to este nemame dieta.
mas pravdu a musis si ju presadit.
lari,ved ho mam v albume
ja nemozem spat :(

csikike
9. aug 2009

Ahojte, lius, keby som vedela, ze sina nete, tak zapnem PC aj ja, tiez som nevedela spat, boli sme na svadbe, ale prisli sme domov okolo 10tej, lebo tomi dlhsie nevladal, uz bol dost umrncany a doma? ani naznak spania, sme ho museli normalne uspat.
ale bolo super, az nato, ze zacinam verit takym blbostiam ako je urieknutie, predstavte si, ze ked sme sa vratili z kostola, maly zacal totalne revat, ale tak strasne a trvalo to uz vyse hodinu, potom nam znamva vravala, ze podme s nou a ze sa to 1,2 vyriesi, sice som neverila, ale uz som nemala co stratit... a ked absolvoval ten ritual... baby, nedalo sa to ani porovnat, maly bol vysmiaty, zabaval sa, kazdemu pusinky daval, proste bol ako zvykne byt...
a ozaj liz, zabudla som pochvalit, vyzeras super, tehu ti velmi pristane 😉
lari, tak s tym jedlom ti vobec nezavidim, nas ma tiez dni co vobec nic neje, ale to sa s drahym dohodneme, ze ziadne keksiky ani chrumky nebudu kym nebude jest normalne...
najviac ale pomohlo, ze sa ho snazil krmit aj on tym co mu sam pripravil a ked videl, ze maly ani neochutnal a uz to odmieta tak ho to nastvalo, takze aj sam povie, ze dnes nic nedostane kym nebude papat normalne, niekedy to na maleho zaposobi a potom sa torcha neje ale niekedy nie a je schopny cely den nic nejest... nutit ho nema zmysel, aj ked obcas sa to oplati, lebo ked nechce ani prvu lyzicku, tak to mu musime nasilim a vacsinou mu to zachuti a zbasti vsetko, len mu asi farba nesedi...
a asi ma maly alergiu na coko, lebo odkedy davame pozor aby nemal nic s naznakom kakaa, tak sa mu to velmi zlepsilo

lia
9. aug 2009

jejjj csiki,mohla si zapnut pc,ja som zaspala o 4:30,uz som nevedela co mam robit,nechapem,ani som nezazmurila oka,uz nebudem jest vecer,potom neviem zaspat.
a co s tomim urobila??
a co ho chytali ci ako ho uriekli??
tak super,ze ste konecne na to dosli 🙂
a dakujem 😵

csikike
9. aug 2009

lia, nie ona ale jej svokra, dala do pohara vody, trocha svatenej vody a smarila tam 3 palicky, kedze klesli 2 ku dnu, znamenalo to, ze je dost urieknuty, potom mu s tou vodou pretrela tvar, oci a ruky vsetko opakovala 3x ale ja este stael nechapem, ten rozdiel aky bol tomik predtym a potom... uz tam sa zacal smiat a byt ako zvykne, onje strasna liska, tak sa tulil, tete posielal pusinky, proste bol vesely
a vraj ho ani chytit nemusia, staci ak sa pozrie
no, bola tam aj otcova mama (s nou sa moc nemusime) takze teoreticky to mohla byt aj ona, neviem.

lia
9. aug 2009

teeedddaaa,to su cachre 😅
ja co spravim s malou ked mi ju niekto uriekne?? 😅
kto vie co by sa stalo kebyze ju tam nemas 😲
ty kedy spis csiki??
ved vy s monikou za par tt rodite 😅

csikike
9. aug 2009

lia, ked budes mat cervenu stuzku v kociku, pripadne malej na ruke tak to pomoze... vraj, ja som tomu moc nechcela verit ale od vcera tomu verim
a spat? ja neviem, este o 2hej som bola hore, a potom zbierala pradlo, lebo zacalo prsat ale na hodiny som nepozrela
liu a ake meno mate pre kocicu?
no, ja budem rodit SC takze tak v strede septembra. Ale podla dokiho je mala vacsia, takze uvidime na dalsej kontrole 27.8, a 29.8 ideme na dalsiu svadbu 😀 som si robila srandu, ze odtial rovno do poorodnice.
Inac aasi o 2tt pridu teplosi opat k nasim oknam, takze neviem kedy opat mrnave vecicky, este sa mi zda skoro, ale ked to hcem susit vonku tak sa budem musiet do toho pustit

lia
9. aug 2009

tak to je za mesiac 😅
neviem este csiki,volame ju Lea,ale ci jej to prischne,hhmmm,nefim 🙂
aj my ideme 29.8. na svadbu 😀 ideme spolu??to by bolo,cooo?? 😀

csikike
9. aug 2009

no jo, ja chodim kazdych 5tt, ale asi je to OK
a podme spolu... aspon sa konecne stretneme 😀 ale my ideme do Hornych Salib, takze asi nebudeme na jednom mieste, skoda, pripadne mozeme čendžnúť zakusky 😀
a Lea je krasne meno, to sme chceli pri tomikovi ale teraz v okoli ich je vela... teda ako zistujem, tak Haniek je este viac... ale v rodine nie je ani jedna.
Ja by som prijala aj Hana Lea ale drahy je proti, vraj nemam vymyslat, tak to asi zostane len pri hanke...
prave sme inac dosli z hodov, tak nestaci, ze mame svadbne zakusky este aj hodove a to nam maju doniest vecer este torty 😝 asi budeme grcat ako svadobne psy

lara1znk
autor
9. aug 2009

jej tak uz mame aj m eno, lius? pekne pekne, schvalujem 😀

csiki, este vladzes chodit po svadbach? ci teraz mas este to celkom energeticke obdobie? to bolo najlepsie, len potom ku koncu to zase pride

a na tie urieknutia a podobne veci verim aj ja, lebo tiez mam taku skusenost ze sme boli v meste s malym ked som bola na SK s nim prvykrat, kadekoho sme postretali, kazdy nakukal do kocika, dokonca aj taki ludia co nas len z videnia poznaju kukuckali, zazerali a potom doma len plac a rev, ani stuzku nemal, ani naopak spodnu kosielku ako sa vravi ze by mal mat, tak mama urobila cary mary 😅 a bol klud, ako pises csiki kludne vysmiate dieta to opat bolo

my mame za sebou dalsi slnecny teply den, tak sme si opekali, trosku zahradkarcila som a urobili sme si bublaninu s marhulami
este ma caka vycistit kupelnu dnes vecer a kopec ale velky kopec zehlenia, uff, netesim

monika1
9. aug 2009

Ahojte 🙂
tak my mame za sebou fajn dnik,cely den vonku na zahrade paradicka,skoro cely den som presedela a prejedla 😀 ale tak co uz 😀

juj ja by som sla na taku svadbu, konecne by som sa mohla dosyta na nej najest 😀 hmmm ale skoda ze sa nijaka ani len neplanuje...

a Lea je krasne meno,super vyber 😉 ste dobriiii, my este ani meno nemame 😀

pierra
10. aug 2009

ahojtee 🙂
citam,ze mal kazdy pestry vikend 🙂
lari,teda super s tymi sladkostami, u nas to je tiez cista matematika, bud sladkosti alebo normalne jedlo,takze sa snazime to dost obmedzovat, teraz to ma zakazane aj od dr.,tak to dodrziavame.. a snad sa s guyom kvoli tomu nerozides, su aj ovela horsie problemy nie? 😎

my sme boli vcera v madarsku na kupku, jurko prvu hodinu iba reval, obleceny sedel na deke,my sme sa ani do plaviek nemohli dat lebo hned hystericky plac, ze ideme domov.. no a potom sme ho nasilu vyzliekli, surovo namocili do vody a taaaaak sa tesil 🙂) ruky rozmocene ako zaba, cely den sa tam cvachtal .. 🙂

monika1
10. aug 2009

Ahojte 🙂
no ja musim napisat ze my problem s jedenim nemame absolutne ziadny...Adamko je maximalne masovy cloviecik takze on masko na obed musi mat a jeden den v tyzdni bez masa nesie tazko 😀 takze u nas sa papaju najma Bebe keksy,piskoty par doobedu po jablcku a sem tam Brumik aj poobede ak si ovsem opat neopyta duplu z obedu 😅 ale verim ze to musia byt nervy,ja by som ich tiez mala kebyze mi ho niekto cpe keksikmi miesto obeda 😒

pierri a kde ste boli na kupku? no my mame obcas s Adamkom ten isty problem ze nie nie az nasilu ho vyzliect a potom je problem ho obliect a vytiahnut von z vody co sa mu to tak paci...no su to vymyselnici 🙂

lia
10. aug 2009

jeejj csiki,nevies co s tymi zsakuskami??rada by som vam pomohla 😀
my ideme na sobas do serede a hostina uz neviem presne,v niektorej dedinke
dakujem lari,ale este to nie je na 100%,ja neviem,ja mam iba jednu kamosku z detstva menom Lea,ale uz mi kamoska hovorila,ze ich je dost.to ma vobec netrapi,ved my budeme mat doma iba jednu.este musim nejaku nahradu vymysliet,lari,nevies mi poradit??
moni,no neviem ako to tam na te´j svadbe praveze vydrzim ked nemozem dlho sediet,ked stojim,zas ma bolia nohy,no neviem,najlepsie by bolo keby sme mali nejaku izbu,ale asi tam uz nebude ani volna a zbytocne vyhodenie penazi 😖
to vazne pierri??preco plackal??ci sam nevedel?? 🙂
vsetci kukali jak puci na vas,ze?? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre