Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lia
18. aug 2009

tak nech tam este vydrzi pekne a ty nic nerob,ved uz mas vsetko nachystane

monika1
19. aug 2009

Ahojte 🙂
kde ste vsetky???
ja idem o chvilu na obed na kontrolu do nemocky prvykrat k porodnicke tak drzte palce nech sa aj vratim 😅
a nastastie vcerajsia preventivka u zubarky dopadla super bez kazika co sa tesim tesim 🙂

a ozaj neviem ci som pisala ale uz mame kocik isty,od jednej baby z Ciech 3kombinaciu Jane slalom tak sa vytesujem ze uz aj toto mame z krku 🙂

csikike
19. aug 2009

moni, super ten kocik, ja tiez nedam dopustit na ten moj, aj ked je stary
ja idem k lekarovi az buduci stvrtok a to este nie do nemocnice, ale ku gyndovi... konecne po 5tt
inac trocha sa bojim, lebo odkedy som padla, tak sa mala strasne malo hybe... tak aj vaham ci neskocim skor, ale vraj je normalne ked je teraz v klude, len oproti tomu co robila doteraz tak je to nebe a dudy

monika1
19. aug 2009

tak som spat z kontroly a nastastie dopadla dobre 🙂 dalsia kontrola az o 3 tyzdne takze sa vytesujem 🙂 🙂 malicky ma uz 1900g 🙂

csiki tak neviem ci by si nemala ist skor aspon pre istotu aj ked urcite je vsetko ok...moj maly sa strasne vela hybe a aj dr to potvrdila na sone ze je dost akcny 🙂

csikike
19. aug 2009

moni, gratulujem k vahe a ze si prisla domov
mala bola tiez doteraz az prilis akcna... prave to ma prekvapuje, ze teraz je klud... no, ved uvidim ako bude dnes a ked sa neozve, tak pojdem zajtra rano hned k dokimu

csikike
19. aug 2009

lari, danielko je zlatucky, cela mama 😵

lara1znk
autor
19. aug 2009

ahojte kocky,

jej csiki, tak si ma potesila, konecne niekto povie ze sa podoba na mna! 😀 🙂 aj mne sa tak zda 🙂

ako sa mate kocky? ako bruska, rastu rastu?
dufam ze vsetko v pohode, moni citam ze kontrola bola dobra, tak to je dobre a aj kocik uz mate, no tak vy uz ste riadne pripraveni

my sme mali vcera kontrolu u lekara s Danielkom, tak uz mame 5,6 kg, celkom slusne, vsetko vyzera byt ok, skontrolovali mu aj klbiky atd. tak sme zdravucki 🙂
buduci tyzden mame ockovanie, akurat den pred letom tak dufam ze nebude mat drobec nejaku divnu reakciu, teplotku alebo tak aby sme ten let v poh ode zvladli

akurat sa snazim objednat si nejake fotky na vytlacanie takto cez net lebo nestiham ist si to urobit sama tak vas docitam neskor a napisem viac

monika1
19. aug 2009

baby dakujem no super ze je to zatial ok 🙂

lari no zlatucki su ti tvoji chlapci 😵 ja sa uz neviem dockat toho nasho krpceka a ze aky bude 😵

a fotocky aj mne treba dat robit len cakam na nejaku akciu Happyfota a idem na to..

lia
19. aug 2009

moni super,gratulujem 😵 aj vahu ma krasnu uz 🙂
lari,krasnych chlapcov mate 🙂
pekne priberate Lari,asi je vacsi papkac danielko ako christianko.zevraj existuju nejake naplaste pred ockovanim lari,nepouzivala si ich??baby si ich pochvaluju
nam dnes dosla postielka a komoda s tymi vecami ako som spominali,ale este to je pobalene,zlozene chvalabohu,ja som to tak chcela,ale komoda v krabici a postielka zafoliovana a navleky a hniezdo este v obale 🙂
moni,ty uz fakt nic nemusis??to je super,uz mozes mat len nohy na plafone do porodu 😀
ja sa tak smejem ako vybehavate adamka pred spanim 😀 😀 😀 jak nasa nelinka 😀 😀 😀

monika1
19. aug 2009

dik lius 🙂 no uz mam fakt skoro vsetko,uz len tasku zbalit a dokupit nejake veci,este si chcem objednat nejake kosele nocne do nemocky,kupit plienky a hotovo 🙂
no Adamko beha strasne rad takze je problem s tym aby prestal a oddychol si 😀 lebo tato uz nevladze a tak si beha aj sam len tak okolo lopty 😀 a cez den mna postavi do pozoru ze mamka tu stoj a beha okolo bytu a okolo mna a ja ho musim akoze povzbudzovat 😀 no este dobre ze nemusim behat s nim 😅

zajtra asi ideme zase na cely den na chatu tak budeme vonku 🙂

lia
20. aug 2009

moni 😀 😀 😀 jajjj,viem si to predstavit 😀 😀 😀 susedia musia byt stastni,ze vas maju 😀 😀
kde si budes objednavat kosele??ja pojdem pozriet asi na trh

pierra
20. aug 2009

ahojtee 🙂
moni takze jane nakoniec? ako ste riesili prepravu? mne sa velmi pacia na ceskom mimibazare latky na sitie ale postovne vychadza na 250sk a bankove poplatky za prevod do zahranicia su tiez najmenej tolko 😒 pri kociku sa to strati ale za krajcirske ulety je to kopa penazi 😲

larii mate super vahu! ako z nutrilonu 😅

my sme vcera boli u nasich na dedine, sli sme autobusom, jurko mal veeeeliky zazitok, asi najkrajsi prazdninovy 😀

lia
20. aug 2009

pierri 😀 😀 😀

caraida
20. aug 2009

ahojte,

csiki, posielala som babulkam jednu foto risa, len tak narychlo, ale na teba mam len adresu do prace. ak posles do ip, poslem aj tebe!

a dufam, ze mala sa rozhybe.
este ma napadlo, prckovi ide stiahnut predkozka, ja som s tym nic nerobila, ale dr v 2 och rokoch na prehliadke skusila a slo to paradne. ale ja som sa vydesila... to je moj maly chlapcek, tam sa nema co na tom fumlovat.....

monika1
20. aug 2009

Ahojte 🙂
v prvom rade cari Risko je rozkosnyyyyy 😵 😵 😵 😵

lius kosele si idem objednat z mmb,jedna tam predava velmi pekne aj take s obrazkami a vyjdu 8€

pierri no dopravu riesime tak ze nam to dovezu do Ziliny lebo jej brat ma slovenku priatelku no a zo Ziliny si to uz dopravime sami domov,moj otec zhodou okolnosti chodi prave do Ziliny na sluzobky 🙂 ale ked to nevyjde tak to budeme riesit zrejme DHL sluzbou...a nastastie moj muz ma prevody do zahranicia zadarmo tusim 15 mesacne takze aj to sme vyriesili 🙂

a dnes mi porodila dalsia kamoska 😵 celkom rychly porod mala,pred 2 dnami jej dr povedala ze to na porod vobec nevyzera,termin mala az o tyzden a zrazu sup sup a maly je na svete 🙂 tak a uz som na rade ja a budu komplet traja mali chlapci na svete 🙂

csikike
20. aug 2009

cari, liuska mi preposlala foto ak nevadi, ale moja adresa je csiki1@azet.sk
a risko je riadny vlasacik 😵 , rozkosny
inac mala sa vcera rozkopkala, som povedala tomikovi, nech da pusku Hanke, a ona ho kopla a odvtedy sa hmyri, sice menej, ale aspon viem, ze je OK

lia
20. aug 2009

cari,svetovy je risko,podareny 😵 😵
moni,ved vy uz fakt mozte za chvilku rodit 🤐 a potom jááááááááááá??to snad nie 😅 bojiiiimmmm
moni,neposles mi link na tu babu??
csiki,asi uz ma malo miesta alebo sa jej teraz dobre spinka v takej polohe 😵

csikike
21. aug 2009

lia, moze byt, lebo sme vymenili matrace, teraz mame fantasticke 😵 😵 😵

monika1
21. aug 2009

Ahojte 🙂
no ja som sa zase nevyspala dnes 🙄 toto male v brusku je strasne akcne,som zvedava co to bude za certika ked sa narodi 😅 ziadna poloha mu nevyhovuje a to mi dr v nemocke vravela ze sa mi musi dobre lezat na pravom boku no ale ani nahodou,ani na jednom to nie je dobre tak som spala opat na chrbate v polosede a to je spanok-nespanok,aj tak sa mrvil dalej...aj mi dr vravela ze tak spat dlho nebudem moct ze to nebude dobre pre mna ani pre maleho...

csiki super ze sa mala rozkopkala 😵

lius tu je link na tu babu http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=103875 ja si isto vyberiem nejake aspon 2 kosielky 🙂

lia
21. aug 2009

to ta obdivujem,ze zaspis moni 🤐
dakujem moni 🙂

pierra
21. aug 2009

ahojte 🙂

moni ani na kojeneckom vankusi sa ti nespi dobre? 😒 uz to dajako vydrz aj ked celonocny spanok asi v nedohladne 😎

pozrela som si aj ja ten link na mmb, baby urcite budete spokojne, ja som znacku vienetta secret pyzamko objednala sestre na vianoce, bolo naaadherne, sestra sa velmi tesila 😵

my sme dnes doobeda boli v meste, no zaberak v tej horucave ale hlavne,ze mam maslicky a stuzticky na moje dalsie tvorenie 😵 😵 😵

lia
21. aug 2009

inak,ja som si kupila kojenecky vankus uz teraz,ze budem s nim spavat a zle sa mi s nim spi 😖

kukla som,da sa tam vybrat,len neviem ake cislo budem potrebovat v tomto stave ked stale len rastiem
mozno skocim na tu mileticku ake cislo potrebujem a potom by som objednala.ved to je fakt par korun

co ides robit pierri??
fuj,aj tu je teplo na hovado 😝

ja uz som taka hladna a etse ma caka cesta do TT ,az potom nieco zjem 😒

pierra
21. aug 2009

no uz santim za PC, o chvilu k tomu dam kavu 😝
a potom este umyjem riady a budem surfovat a surfovat kym bude jurko spat 😀

ty ides k rodicom?

monika1
21. aug 2009

nie ani s vankusom sa mi dobre nespi 😒 ale su noci ked sa dobre vyspim ale tato bola strasna...

pierri a co ides vyrabat?

ja som dnes vonku este nebola,svokra bola s malym,a teraz by som si ani netrufla ist niekde sama a uz vobec s malym,musim pockat aspon 3-4 tyzdne a potom budem akcnejsia 🙂

pierra
21. aug 2009

no planujem vyrabat hlavne obliecky na vankusiky, nieco vo vidieckom style, len este musim tie latky objednat..
a sebe som usila take dekoracne domceky a srdiecka 😵 😵 pre niekoho blbost ale ja viem na tom riadne uletiet a v cechach je to velka mania teraz 🙂

veru ked moze rodina pomoct,tak to treba vyuzit, so mnou pri jurkovi posledne tyzdne v takychto horucavach chodila na kontroly sestra 😔 boze babule vam to tak rychlo uletelo, teraz ste oznamili,ze cakate miminka a uz balite tasky do porodnice 😵 😅

lara1znk
autor
21. aug 2009

ahojte,

ja vas nestiham velmi kocky, uz panikarim a zajtra zacinam balit pomalicky
dnes sme boli u lekara, konecne som sa dokopala na 6 tyzdnovu kontrolu co som mala ist este pred 2 tyzdnami, tak ako som ocakavala, len mi zmeral tlak, ani zakaslat mi nedal ako predtym ani jazvu nepozrel, no sklamanie trosku ... 😅

pierri, ty si sikovna, ty stale nieco vyrabas,
ja nic, som rada ze stihnem co musim

napisem viac cez vikend a uz vas konecne aj docitam
pa kocky

lia
21. aug 2009

pierri,nafot nam tvoje vytvory 😉
boli sme u sesterky 🙂
lariii,aky je zlatunky danielko,ten ale narastol 😅 tie tyzdne len letia a my starneme 🤐
pieera sa asi nudi 😀 to uz treba zacat snazilkovat 😉
paaa lari 🙂

lia
22. aug 2009

csiki,ja mam od teba recept na bublaninu,ale neviem ci tam ide hladka alebo polohruba muka??

csikike
22. aug 2009

liu, polohruba
ale teraz mam lepsi receptik, nie je to sice bublatina, ale je fantasticky a hlavne brutalne rychly a chutny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre