Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lia
22. aug 2009

a davas tam aj ovocie??aj ten kokos??

csikike
22. aug 2009

ovocie?
do bublaniny ano,
ale co som dala link, ten robim presne podla toho a je supersky

lia
22. aug 2009

jajjj,ja ze tento robis na sposob bublaniny.
ja sa chcem zbavit este broskyn,preto som sa pytala na bublaninu.tento tyzden som robila ten tvoj s posypkou 😝
chcela som kupit kokos,ale v kauflande som zbadala mys ako prebehla popod regal,tak som sa jej zlakla,ze som futosila stadial a uz tam asi nikdy nepojdem 😒

lara1znk
autor
22. aug 2009

mnamky, to vyzera vyborne, taku mam chut ale moj drahy neznasa kokos takze nic z toho
rozmyslam co upiect, nieco lahke a chutne a take aby to jedol aj moj, lebo minule som urobila obycajnu bublaninu s marhulami a on vraj nema rad marhule, no moje nervy tak som ju zjedla uplne sama, no viete si to predstavit 😒 😝 😅

fuj, lius, ze mys v kauflande 😒 blee
tam by som uz veru nesla

monika1
22. aug 2009

mnaam bublaninu ja mozem aj celu 😀 😝 ale kokos eee jedine zjem v kombinacii s cokoladou 😅 😀 mozno zajtra spravim aspon babovku ked budem schopna 😅

my sme dnes boli v bazene sa kupat,teda ja nie ale maly si to s tatom pekne uzili 🙂 a doobedu som absolvovala nakup v tescu a umyvanie doma kupelne no mala som dost vam poviem 🙄

lara1znk
autor
23. aug 2009

videla som bazenove fotky na FB, Moni. su per. hned by som tam skocila tiez 😎

to ti verim, nie je to sranda robit domace prace s velkym bruskom. len sa setri

a ja som nepiekla nic nakoniec, kupila som muzovi cerstvo urobene cookies v pekarni, este boli teple tak mal 5 ks, teda este ma a tak sa nemusim ja nicim napchvat a konecne sa snad zbavim pneumatiky

ako ste vikendovali? u nas je konecne krasne pocasie takze super

monika1
24. aug 2009

Dobre ranko 🙂
dik lari no ja som sa musela riadne ovladat aby som donho neskocila 😅
a moje pecenie vcera dopadlo strasne,teda babovka jedla ale sposob jej vyroby bol otrasny,proste som nemala svoj den na pecenie 😀 este sme poobede absolvovali Optimu no koniec sveta tam bol,snad cele Kosice tam boli, no mala som dost 2x ju obist a brucho mi pritom uz riadne tvrdlo 😖 a pritom som si chcela kupit nejaku mikinu alebo nieco na seba lebo v tomto chladnom pocku si nemam co dat na seba,nic nezapnem jedine muzovu mikinu ale ani som chut nemala nieco si skusat a hladat v tych preplnenych obchodoch...ale uz kaslem na to a ten mesiac to nejako vydrzim,verim ze este bude teplo...

lia
24. aug 2009

moni nekupuj,to uz fakt nejako vydrzis,horsie to budem mat ja 😖

penelope10
24. aug 2009

ahojte,
sa ozyvam po 100 rokoch 😀 😀 😀
... a tu sa stale varí, pecie, šije o 106 😉
ja chodim do roboty, makam jak fredka.... už mi to ani ako taky relax od MD nepride 😒 čo už... najmä ked som zacala robit teraz tak viacej trest. veci a to su ine brutalitky 😀 😀

maly spi... neviem co mu je od 16,00 je doma z jasli od 17,00 spi a teraz zasa 😕 ... a ked sa zobudi, neviem dokedy bude mat potom vecer, asi to pocko aprilove 😒 s nim robi take divy

Inak v jaslickach super.. veľmi sa tam tesi a si zvykol na detičky, akurat ze asi 1 tyz. v mesiaci je chorý 😒 😒 tak asi je to daň za kolektív, ale dokina vravela ze či tým prejde teraz alebo potom v skolke je to jedno.

Ozaj Larika Vy ako s jaslickymi ? A kočky maju pravdu Danielko je "Tvoje" dieťa !

Inak GRATULUJEM K RIŠKOVI !!!! Ďalšie babeko 😵 😵 😵

a Monike a Csiki tiez sa to blizi... strasne ako ten cas leti.
To už budeme s Pierrou v menšine s jedináčikmi 😎
Huginko si zatial vystačí s psikom (tým hovoriaci) dava ho na nočník, krmi ho dava mu piť 😀 😀 Strašne sa na tom smejeme doma... ale to asi z jasliciek pochytil.

monika1
25. aug 2009

baby kde steeee ☹

pene super ze si sa ozvala ako sa mate 😉

lara1znk
autor
25. aug 2009

ahojte babuldy,

my zajtra letime! bojim bojim a ako! ☹ drzte nam silno palce nech to zvladneme a hlavne nech nie je ziadne meskanie, uz len dobalujem, je toho hrozne vela, pomestit veci pre troch do jedneho kufra =20kg je teda fuska, esteze je leto, inak neviem neviem, aj ked pre deti toho beriem dost vela, hlavne pre Danielka.

my sme mali dnes nase prve ockovanie, zvladli sme to vyborne, dufam ze nedostaneme teplotku alebo nieco ale zatial vyzera byt daniel v poriadku, klop klop klop, aby som to nezakrikla,
a dnes mame presne 2 mesiace tak sa vytesujem aki sme uz velki 😵 😅

pene, ako sa mas?to musi byt teda fuska do prace aj maleho zvladat ale iste to aj dobre padne niekedy zaoberat sa niecim inym 😅 , to by sa uz mne zislo, co som doma tak dlho nonstop uz s druhym

jaslicky dobre, christanko uz si zvykol, akurat vcera bol posledny krat a potom v septembri ked sa vratime uz ide do vacsej skupiny k vacsim detom, tak som zvedava ako to tam bude, lebo budu tam aj ine ucitelky tak snad nebude problem, akurat tam velmi nepapa, co ma mrzi lebo stale musim varit a on je dost unaveny uz okolo obeda, v pondelok napr. zaspal pri stole kym ostatne deticky papali, no cislo to je 😀

tak kocky utekam este dobalit, ozvem sa vam z domu,
letime do Kosic tak mozno aj zamavam kosicankam 😉

pa

lia
26. aug 2009

ahojte,

lari,ty letis sama s detmi ??

csikike
26. aug 2009

lia a ty co tak skoro hore, nevies spat?
ja som zaspala asi okolo 2hej a v noci som bola iba 3x cvrknut, joooooooooj, uz nech to mam za sebou, lebo toto uz je len trapenie

lia
26. aug 2009

mmne bolo strasne zle csiki,na veceru som zjedla rezne a este teraz ich citim..
zaspala som o 7mej na dve hodky :(.

csikike
26. aug 2009

liu, na veceru uz rezne nie... aj zaha ta pali?
sice ja mam co hovorit, minule som jedla chlieb s kacaou mastou a porom o 23tej 😅

lia
26. aug 2009

ved ja víem,ze nie csiki 🙄 ale poznas to,riskla som to,ved si ho robim doma,nie v restike,ale ta mastnota,este teraz citim ten olej,ano palila ma aj zaha
csikii 😅 ja som radsej teraz mast s kacacou mastou niesla k babke,lebo tiez som uz slinila nad takymto chlebom 🤐

csikike
26. aug 2009

liu, na palenie zahy ti pomoze mat vyssie vankus a pit mlieko, ja ho musim mat stale po ruke, lebo ma pali zo vsetkeho
pripadne su take cmulacie tabletky maalox, ale mne pomoze aj mlieko, tie tabletky chutia ako krieda 😝 😝 😝

monika1
26. aug 2009

tak baby to nastastie nepozname,palenie zahy 😖 vraj je to neprijemne...ja sa radsej najem vecer a potom uz len nejake ovocie ale ked ideme spat okolo 23tej tak uz zacinam citit hlad tak rychlo idem spat aby som nejedla lebo sa mi nechce potom cistit zuby 😀 ale rano ledva otvorim oci uz idem sa najest taky mam stale hlad 😝

ja nastastie posledne dni v noci spim celkom dobre,teda dnes som sa zobudila na take divne tlaky a som sa nevedela ani otocit na druhy bok take som mala tvrde tazke brucho no nastastie to preslo 😒

lari stastnu cestu domov,verim ze si to zvladla v pohode s dvoma drobcami 😉

penelope10
27. aug 2009

ahojte 🙂
ani ja nepoznam palenie zahy 😖 😖
Larika je super zena....letiet sama s 2 maličkými 😵 😵 😵
iNAK som strasne unavena... neviem , ci pocasie ci co, a to ani tehu nie som ... 😀

csikike
27. aug 2009

ahojte, tak ja som sa konecne vratila od lekara po 5tt a ani usg mi nerobil, iba konstatoval, ze sa neotvaram, ziadny iny komentar, nic... zobral mi ster a vraj vysledok by mal by po 10.9. lebo on ide na 2t na dovcu
a ze uz mam ist do porodnice na kontrolu a to 8.9. 😕 , no ja cumim ako puk, brucho ma boli ako slak...
proste som uuuuuuuuuuuplne sklamana z toho pristupu ☹

monika1
27. aug 2009

Ahojte 🙂
no csiki tak to je fakt nezodpovedny pristup,kontrola po 5 tyzdnoch a len tak rychlo ta odbil 😖 ja som cela nesvoja ze budem mat teraz kontrolu az po 3 tyzdnoch 😅 snad sa jej aj v pohode dockam 😅

pene no ani sa ti nevidim ze si unavena,dieta praca to neni sranda ked sa chces naplno venovat obidvom 😒 tak ale musis aj oddychovat a nabrat energiu 😉

pierri a ty kde si?????

lia
27. aug 2009

dobre ranko,
a hovorila si mu csiki,ze ta boli brusko??nechapem 😠
my ideme v pondelok,uz nech je to za nami

csikike
27. aug 2009

liu, hej hovorila, ale vraj v tomto tt je to uz normalne 😕

lia
27. aug 2009

a kedy ti bude robit utz??aj si mu povedala,ze si spadla??
boze,nenavidim gynekologov 😠

csikike
27. aug 2009

lia, on uz mi nebude robit, ide na 2tt na dovcu a ja uz mam ist do nemocnice kde budem rodit
a nevravela som mu, ze som spadla, len ze ma bolieva brucho, aj tam mi prislo zle, tak som si polezala u sestricky na stole, potom mi merala tlak a ze 115/70 ale aj to na 2x a vraj mam neskutocne vysoky pulz
liu a ty ides teraz na cukor?

lia
27. aug 2009

teeedddaaa a nemozes ist k inemu??do tej nemocky??ved vysetrit ta musia,hmmm??
este som nebola,v pond.mame poradnu,tak dufam,ze ma na to posle.aj ked sa mi tam samozrejme nechce,ale pre klud v dusi...

csikike
27. aug 2009

liu, ano, do nemocky mozem ist 8.9.

csikike
27. aug 2009

baby, asi ma rozhodi, v sobotu ideme na svadbu a ako dar davame peniaze, tak som nechcela len tak na sucho a kupila som doplnky a teraz som sa dozvedela, ze svokra za nas objednala tortu, co sme boli dohodnuty, ze tortu neberieme , dnes sa mi vazne vsetko dari... tak idem vratit spat doplnky, lebo zial aj 10€ navyse je pre nas teraz dost...

monika1
27. aug 2009

csiki tak to je neprijemne 😒 asi ste sa neporozumeli alebo neviem...ale dobre je ze mozes tie vecicky vratit...

csikike
27. aug 2009

moni, nie, boli sme dohodnuty, ze sa torta neberie 😠 , teda od nas, svagrininych a svagra, svokrovci tortu beru
inac, to vieme iba nahdou, zatial nam to svokra neoznamila, len drahy volal svojej sestre a ona mu to hovorila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre