Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lia
1. feb 2009

??ččorp

monika1
1. feb 2009

u nas Adamko spi tiez tak 10 hodin v noci,od 20tej do 6 a potom uz je hore,vypije mlieko a uz len po nas lozi a tiez si neviem predstavit zeby cez den nespal,od pol 1-1 spinka urcite ale presne ako naschval cez vikend teraz potiahol len nieco vyse hodiny ale cez tyzden tahal aj 3 hodky tak to nechapem...ale ja chcem aby cez tyzden spal dlhsie a nech stihnem prist domov ked este spinka lebo ten moment ked sa prebudi a hlada ma si nechcem nechat ujst 😵

Tani vsetko najlepsie k tvojim dnesnym meninkam,vela zdravia,stastia,lasky a nech ta chlapi posluchaju 🙂 🙂

lara1znk
autor
1. feb 2009

lius, ty si stale v robote? to asi preto potom, co? 😀

moni, no esteze si pripomenula tanine meniny, skoro by som zabudla
Tani, tak vsetko naj naj naj, vela zdravia, stastia, lasky, nech sa ti splni vsetko co si prajes 🙂
dufam ze si mala krasny den! 🙂

lia
1. feb 2009

??ez,eteiven isa ela, im etdarop 😀

lara1znk
autor
1. feb 2009

nevieme lius,
zbal si vec a podme domov, tak uz to iste pise normalne 😀

lia
1. feb 2009

iiiiiiiiiiiiiiral 😀 😀

pierra
1. feb 2009

tak ja to skusim baby.. dnes som ho zobudila po hodine a pol,uvidime aka bude noc..
zatial som aj ja mala taku skusenost,ze obedny spanok nijako neovplyvnoval noc az na minuly tyzden co ju prespal celu tak to cez den spal iba 40minut..
bude mi to chybat lebo 3 hodky cez den - to mam super, vsetko si porobim aj oddychnem..
uvidime.. idem robit analyzu jeho spanku 😅

tani aj ja sa pripajam ku gratulantom.. vsetko najlepsie k meninkam! dufam,ze si prijemne oslavila,vyslo ti to pekne na nedelu 😉

pierra
1. feb 2009

moni a vam rychle uzdravenie.. co to moze byt? 😒

ja mam pocit,ze jurajovi idu dolne trojky,takze asi u nas bude problem aj v tom 🙄
ozaj baby,juraj ma v puse, vnutri na licku,taku bielu vykusanu kozu,asi si to so zubkami pricvakol, neviete cim mu to mozem osetrit? gencianom?

monika1
1. feb 2009

pierri drzim palce aby si na to prisla ako to je s jeho spankom a veru mas pravdu ja sa strasne tesim domov z roboty ale dobre mi padne ked si este na chvilku vylozim nohy a minuly tyzden ako spal 3 hodky tak som si paradne oddychla 😅

lari a gratulujem k prvym kopancekom 😵 😵

lia
2. feb 2009

no konecne,neviem preco to vcera haprovalo 😀
inak ahojte 🙂
moni,uz to preslo adamka??alebo to staôe pretrvava??
lari,uz si mala prve pohyby??jeejjjjj 😵

caraida
2. feb 2009

lius, do myta pod dumbierom idete?

tati, oneskorene vsetko najlepsie!

pierri, uff, ak idu jurkovi ocaky, tak to ti budenie na spanie nepomoze. to su podla mna najhorsie zuby. 😒

ale u nas to budenie zacalo "fungovat" (ak je to vobec tym, ale asi hej, lebo jeho faza skakania trva uz od sept. -oktobra) az tak po tyzdni a pol. dovtedy to bolo stale rovnake. ja mu pisem taky spaci protokol, takze to tam vidim, ako sa budi. a dnes po roku a tristvrte prcek prespal prvu noc od 22h-6h 😀 😀

aby som sa moc netesila, tak od rana kohrce ako tuberak, tak som zvedava, co bude dnes 😀 ani na to cvicenie som nesli kuknut. okrem toho vyzera hrozne. ako rocky z toho filmu. vcera padol a v tvari je cely fialovy chudak. dufam, ze nema zlomeny nosik. zajtra mame pohovor v dalsej skolke, vsak na mna poslu socialku. 😔

lia
2. feb 2009

ako padol cari??
ao,do myta pod dumbierikom 😉

caraida
2. feb 2009

oj, zavidim ti lius. hned by som sa pridala. mne tam byvala nedaleko babka, u nej som stravila pol detstva. tak mam na tu lokalitu krasne spomienky. nasi maju pod mytom chalupu. aj sme to tam s mojou predchadzajucou sukou celkom preliezli, ale skor jar-jesen, v zime nie. pozor na medvede 😀 vela snehu prajem! ale v myte zasnezuju, aspon teda predchadzajuce roky. my ideme v marci, ale tu dole do alp. mna sa ale lyze asi netykaju, prcek je este maly na lyziarsku skolu, ale aspon sanovat sa hadam budeme.

padol, no ako on zvykne. stale niekde lieta a lezie. bezal po chodbe, drzal v ruke plastovu hracku a rovno na tvar. tak ma teraz otlaceny taky velky vlak aj s tym kominom... fakt dufam, ze to do zajtra trochu vybledne. 😕

lia
2. feb 2009

aj otlaceny vlacik ma??to odfot 😀
noo,zasnezuju,ale mne je jedno,ved tam sa da hocikde ist,asi nebudem moct zobrat nelu ☹ ,som sa tesila,ze sa s nou tam vybesnim ☹

lara1znk
autor
2. feb 2009

ahojte kocky,
hlasime sa zo zasnezeneho Anglicka! 😵 Je to tu super, ja sa citim ako pred vianocami, kopec snehu, stale snezi a snezi, rano sme sa zobudili a bohata snehova nadielka. Akurat sa bojim jazdit, lebo tu sa nemenia pneumatiky takze na letnych si netrufam a tiez tie bocne cesty nie su ani posypane ani sneh odmietnuty tak dnes sme len peskovali ale stalo to za to.
Akurat su zavrete letiska tak dufam ze do stredy ked pridu nasi sa to upravi lebo uz sa velmi tesime.

Ozaj, boli sme v skolke, maly bol suprovy, hned sa rozbehol, zapojil sa do hier a mna si ani nevsimol. NOrmalne som odisla prec do kancelarie pokecat si s pani co ma sprevadzala a bola som na to ze ked pridem naspat, maly ma bude hladat a plakat, ale kdeze, mala som co robit kym som na nho dala vetrovku a ciapku, normalne nahanat som ho musela, ani nechcel odist.
Urcite tam bude aj plac na zaciatku ale mne sa ta skolka velmi paci a vidim ze maly bol nadseny.
Az na to ze zase zvysili cenu tak uz je to riadna palka 😒

Cari, chudak Bastik, oni su take pojasene tie deticky, no nie? HLavne ze si neublizil.

Pierri, tak som zvedava ako budete spinkat.

lius a vidim ze tebe to uz pise normalne, to musi byt ulava 😀 , teda pre mna je, to citanie odzadu bola makacka

monika1
2. feb 2009

Ahojte,
tak my este bojujeme s teplotami ☹ v noci to bolo strasne,teda vecer mal takmer 41st 🙄 ale zrazili sme a do 3 rana bolo dobre a potom opat stupla ale zrazili sme a spali dalej a cez den ma "uz len" 38st a nechce ist nizsie 😒 ale niiiic mu vobec nie je tak nechapem 😒 bola som aj v robote ale prisla skor domov,aj tak spinkal a potiahol opat vyse 3 hodin 😅

cari joj neprijemne teda ale snad to zbledne rychlo 😒

lia
2. feb 2009

nechapem,hned rano to uz islo normalne,ale nasmiala som sa 😀
ani som vam viac nemohla pisat,ved kto by to cital??
jeejjj,to som rada lari,ze to Christianko takto super zobral,urcite mas z toho lepsi pocit 🙂 .
na kolko hodin tam bude chodit??a odkedy??kolko u vas stoji skolka??a tiez musi uz chodit na wc aby ho zobrali??ako u nas??

lara1znk
autor
2. feb 2009

moni, chudatko male,dufam ze mu to prejde rychlo 😔
boli ste aj u lekara?

inak Christianko teplotkoval predminuly tyzden a tiez ziadne ine priznaky, ale nie az take vysoke teploty

lius, nie na WC chodit nemusi, tam ho pekne naucia, dokonca ked som povedala ze na velku uz chodime tak pozerali ze tak skoro, tu su dost zaostali v tomto.
Bude chodit zatial na 2 doobedia, od 8-13ej. Jedno take doobedie nas bude stat £26.

lia
2. feb 2009

aj u nas su drahe uz sukromne jasle 😒 to su strasne peniaze 🙄
moniiiii,co mu moze byt??boze ,ja by som nevedela co s nim a nie su to zase zuby??chod radsej co najskor k lekarovi,ale asi ste uz boli...

caraida
2. feb 2009

moni a nebude to siesta, ci kolka choroba? ak sa ti este po 3-4 dnoch vyhadze, moze byt. pre nu su typicke take horucky bez priznakov.
drzte sa. to nie je nic prijemne. 41 st 😕

to je super lari.

lara1znk
autor
2. feb 2009

ja som myslela tiez na tu 6. chorobu ale vy ste to uz mali, monika, nie?

monika1
2. feb 2009

hej my sme ju mali v novembri,opakovat by sa nemala 😒 neboli sme u lekarky,ved mu nic ine neni a teraz su cakarne plne chripkovych deti,to neriskujem,teplota teraz klesla,uvidime co bude v noci...

lari tak vidis Christiankovi sa tam paci 😵 ale pekna palka teda za jedno doobedie 😨

csikike
2. feb 2009

moni, asi ta nepotesim, ale 6ta sa moze opakovat, u nas v decembrovkach su viacere, ktore ju mali uz 2x

monika1
2. feb 2009

csiki tak to som nevedela teda 😨 akoze ta choroba neni nic strasne takze vzdy lepsie ako nevediet preco ma take vysoke teploty 😒
csiki a vazne ako reagovali rodicia? nic nepises 😕 🙂

lia
3. feb 2009

csiki anooo,co nepises??aj ja som zvedava ako sa nam vyvijas 😉 zajtra ides k lekvarovi??
co je ta 6.choroba??
veru,teraz je chripka vsade 😖

monika1
3. feb 2009

ahojte 🙂
tak hlasim ustup teploty,nad ranom sice mal nieco cez 38 ale rano uz ziadna,teda zatial tak snad sa uz nevrati 🙂 lius 6 choroba je virusoveho typu dietatko ma 3-4 dni vysoke teploty,ziadne ine priznaky a po tychto dnoch sa vysype na telicku a vtedy uz je dobre,choroba zmizla a vyrazky do 2 dni tiez 🙂

csikike
3. feb 2009

no, tesili sa vsetci, hlavne otec, ze Tomik bude viac s nim, neskutocne na nom maly visi, otec sa ho nevie ani striast

lara1znk
autor
3. feb 2009

ahojte kocky,

moni som taka rada ze vam je lepsie, myslela som na vas vcera vecer. 🙂

My mame pohotovostnu situaciu u nas. Vcera vecer nam odisiel boiler tak mrzneme. Zima ako v Rusku. Nemame teplu vodu, kurenie je vypnute, nic nefunguje.
Otrasne. Akurat ked vonku su take zimy. Vcera sme kupili narychlo elektricky ohrievac tak sme sa zohrievali v spalni a v obyvacke mame kozub tak ten hori ale inak vsade zima.
Dnes nam to pridu opravit vraj nieekdy do vecera do 18ej tak dufam ze nepomrzneme dovtedy.
😢 😒

monika1
3. feb 2009

pane boze lari tak to sa len ohrievajte aby ste neprechladli 😒 ale videla som fotky,pekne vam nasnezilo,aj u nas dnes sem tam snezi ale nic extra...ja uz nechcem sneh 🤐

pierra
3. feb 2009

ahojte 🙂
co to tu citam,same neprijemnosti babule 😒
lari a nemas tam poblizku nikoho u koho by ste mohli byt do vecera? 😒

my sme doma,tato ma dovolenku ale zajtra uz odchadza do BA 😢 tak pojdem s jurajkom k nasim, bolo by nam tu smutno 😒

moni ako ste zrazali teplotu? normalne zabaly ci sprcha? 😒 ci zabrali cipky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre