Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

monika1
3. feb 2009

pierri vecer ked mal vyse 40st tak sme mu dali 2 cipky a aj zabal na hrudnik,to uz mame odskusane,sprcha nam nezabera...

pierra
3. feb 2009

joj to musel kricat adamko vsak ☹
najradsej by sme vsetky tie ich chorobky zobrali na seba,aby sa chudatka nemuseli trapit, clovek by im zniesol aj modre z neba 😔

monika1
3. feb 2009

vies co pierri uzasny bol moj statocny chlapcek 😵 ani sa nevzpieral len trosicku plackal a tiekli mu slzicky ale inak sa drzal skvele,no sprchu znasal velmi zle 😒

lara1znk
autor
3. feb 2009

uz to mame spravene! tak sa tesim ako mala, poviem vam ze mi nebolo vsetko jedno ked som si pomyslela ze mozno pridu az o 6ej vecer.
Tak vykurujeme ako divi. Mame co dohanat.

Pierri, aj by som sa mala kam ist zohriat, mohla som ist k nejakej kamoske ale musela som trcat doma a cakat na opravara. 😒

Moni, to je super ako to Adamko hrdihnsky zvladol. 🙂 Deticky nas niekedy vedia krasne prekvapit.

PIerri, tak si uzivajte ocina a to je taka vyhoda ze mozes hocikedy odbehnut k vasim ked ti muzik odide. Ticho zavidim. 😅

csikike
3. feb 2009

ahojte, lari, co to citam... ale aspon ten krb mate 😉
moni, adamko je statocny 😉
a my si uzivame tatina, v piatok dostatl vypoved, takze je doma

monika1
3. feb 2009

csiki tak to drzime palce nech si vas tatik skoro najde robotu,to z tej krizy?

dakujem ano je veru,no mam podozrenie fakt na 6 chorobu,opat mu vyskocila teplota tak neviem co ine by to mohlo byt 🙄

csikike
3. feb 2009

moni, kym nema ziadne priznaky okrem teploty, tak to asi vazne bude ta 6ka, takze uz len zajtra mate teploty
ano, je to kvoli krize

lara1znk
autor
3. feb 2009

joj csiky, to je mi luto ze mate tatina bez prace, drzim palce aby si nasiel nieco dobre coskoro
😔

ja som tiez bola na tom ze ta 6ta choroba moze byt len raz, ale fakt to vyzera na to, co ine? 😕

este som vam zabudla napisat ze uz aj my pijeme kravske mliecko odvcera, sunaru sme dali zbohom 🙂

monika1
3. feb 2009

no ved so sebou bojujem ci ist ci neist k dr ale viem dobre co urobi..teda nic...popocuva,pozrie hrdlo,vsetko ma ok a posle nas domov 😒 a bojim sa ze tam nieco chytime 😖

csikike
3. feb 2009

jooj, Km je super, maly uz pije aj rano 170-190ml a vecer tiez tak,

monika1
3. feb 2009

a coze lari ste sa tak rozhodli pre kravske? my este ficime na Sunary, kravske ma vsak v jedle

pierra
3. feb 2009

csiki sucitim s tebou 😔 nas tato bol tiez teraz kvoli krize na nutenej dovolenke a bojime sa co bude dalej 😢

pierra
3. feb 2009

a jurko pije kravske mliecko 300ml rano aj vecer 😅 ale potom nepapa nic doobeda iba ak jablcko 🤐

csikike
3. feb 2009

pierri, on je doma od 4.12

pierra
3. feb 2009

pracoval v automobilovom priemysle ci nie?

csikike
3. feb 2009

pierri, ano

pierra
3. feb 2009

csiki,tak drzim palce aby si cim skor nieco nasiel.. 😲
ty sa ako citis? nebyva ti zle?

csikike
3. feb 2009

pierri, vobec nic take necitim ako pri tomikovi, obcas mi je nevolno ale nic strasne, a ziadne bolesti prs, nic...
no s tou robotou to teraz bude tazke, hlavne kvoli skole... ale ved nieco bude

lara1znk
autor
3. feb 2009

pierri, aj vy mate obavy ze pridete o pracu? no je to teraz tazke asi vsade, tu sa tiez vo velkom prepusta,
nastastie guy si akurat v okt. nasiel dobre miesto, kde praveze kvoli krize maju este viac roboty, ale tiez ma kamaratov pravnikov co maju problem
ale dufajme ze sa to zlepsi a dufam pierri ze tvoj muzik o pracu nepride
a csiky nech si len nieco najde
ja som myslela ze uz tvoj muz dostudoval

moni, no rozhodli sme sa ani neviem preco, pytala som sa este v dec. nasho pediatra na SK a povedal ze uz mozeme prejst na kravske a mali sme aj problem so zapchom, maly chodil na velku tak raz za 3 dni a bolo to hrozne, natrapili sme sa tak sme zacali v piatok riedit a hned sa to zlepsilo a vcera som skusila ciste kravske a v ypil bez problemov tak som rada
my pijeme 200 ml rano aj vecer a este na ranajky ma nieco v cerealiach

pierra
3. feb 2009

no je to celkovo retazova reakcia lari 😒 nemam z toho dobry pocit a my sme si teraz este zavesili na krk uver 🙄

lara1znk
autor
3. feb 2009

na domcek?

jezisi, pierri, to verim ale tak snad k najhorsiemu nepride 😔

pierra
3. feb 2009

na pozemok este len.. sak prinajhorsom ho predame..
a ked uz dlho nebudem pisat na MK,tak to znamena,ze nam uz aj net odpojili 😀

smiech ma prejde tiez 😔

lara1znk
autor
3. feb 2009

ani nestras pierri, no nie je to sranda teraz to vsetko

takze ste uz kupili a stavat ste chceli zacat buduci rok?
ale tak sa snad spamatame z tej krizy cim skor
alebo pojdes aj ty do prace, nad tym si nerozmyslala? to by nepomohlo v nudzi?
ci vydavky na skolku, to by sa neoplatilo?

pierra
3. feb 2009

lari napisem IP 🙂

csikike
3. feb 2009

aj mne, aj mne
lari, on vlani koncil ale zatial len Bc. Ja som zvedava kam pojdem robit po materskej, lebo s 2 detmi ma nik nezoberie

lara1znk
autor
3. feb 2009

ale csiky, akoze nezoberie?
ved to je diskriminacia! a ty to neuvedies do CV a ako inak budu vediet, opytat sa ta nemozu!

csikike
3. feb 2009

lari, realita na svk je zial taka 😖
ale nevadi, ved dovtedy sa moze vela zmenit 😉

monika1
3. feb 2009

ta kriza je strasna,aj kamoska v UK prisla v pondelok o robotu,tiez maju uver na krku a teraz toto 😒 ale strasne to ste citali co ten american zabil seba a celu svoju rodinu,zenu, 5 deti kvoli tomu? no strasne nieco 😔

pierri a pozemok ste kupili tam u vasich? aj ja aj ja chcem infooo 😅

lari vazne ani si nepisala..hmm obmedzuje ta brusko niecim voci Christiankovi? myslim teda ze s nim nemozes robit veci ktore si predtym robila a tak...dvihas ho na ruky? ale tomu sa asi neda zabranit 😒

monika1
3. feb 2009

joj inac sme mali riadny cirkus vecer,sice bez teploty ale urobil nam rodeo 🙄 hned po kupani ako bol obleceny tak len krical "kde je kde je" a stale dookola a pritom plakal a ani za svet sme nevedeli zistit co to vlastne hlada a ani sam nepovedal,ani mlieko vobec nechcel,to sa nam prvykrat stalo,ani cumel,no nechapala som co stvaral,uz aj nasi zhora volali ze co sa deje ci davame zabaly ci co,no cirkus 🙄 nakoniec sme pri nom museli ostat obaja lezat lebo akonahle sa chcel tatik vzdialit tak bol hned krik no tak nakoniec zaspal o 20.45 co sa nam teda nestava ale bol teda riadne vycerpany 😅

pierra
3. feb 2009

moni tak ste mali veselo 😀
aj nam toto robi jurko,ze nas chce mat obidvoch pri sebe a spusti nenormalny plac ked jeden odide.. my to robime tak,ze ho nechame so zazatou lampou pit mliecko a zvykne zaspat sam..

no fakt to nie je sranda s robotami,keby len na slovensku, niektori by mohli vycestovat ale takto celosvetovo 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre