Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
9. feb 2009

jeej, super vam to vyslo s kamosmi, to je perfektne lebo stale mate spolocnu temu a potom mozte spolu podnikat babatkovske dovolenky.. super fakt..
ja tiez neviem ako by reagovali nasi, oni su taki hanblivi,ked sa rozpravame o intimnych temach 😅 a ved adamko bude mat 2,5 roka,to zas uz nie je az tak skoro 🙂

monika1
9. feb 2009

no bude to super,konecne ze Adamko nebude jedine mrna v partii,to sa tesim lebo doteraz sme chodili vsade ale len my s dietatom 🙂 no presne rozdiel bude 2,5 roka,myslim ze tak akurat 🙂

penelope10
9. feb 2009

ahojte 🙂
Monika, no gratulujemeeeee 😵 😵 😵
Takze pribudne dalsie babenko ?
Baby vy ste fakt nejake sikovne ... 😕
moni vy ste snažilkovali, či to bola čistá náhodička ?

U nas je situacia opačná.
Cez víkend som malému oznámila, že nech si nemyslí, že bude mať dakedy súrpdenca 😀
Malý furt len reve, fakt neznesiteľne a sople mame všade 😖 Najnovšie ich povytieral do vankušov
na gauči 🤐 Takže po chorobe ma čaká veľké upratovanie 😅
a by len chodil, všetko je už tak 1,5m nad zemou 😀

monika1
9. feb 2009

dakujeme pene 😵 nie nebola to nahoda,snazili sme sa od decembra 🙂 a vy sa este trapite so soplikami? ☹ tak nech sa Hugino uz z toho dostane 😉

penelope10
9. feb 2009

ďakujeme Monika 🙂

lia
10. feb 2009

ahojte 🙂
tak uz som doma.a vy vazne rozbiehate druhe kolo?? 😅 tesim sa 😵 😀
moniiiiii gratulujeeeeeemmmmm,kedy ides k lekarovi??
csiki,ty si bola v stredu,ze??a ako si dopadla??
co mate inak nove??

monika1
10. feb 2009

Ahojte 🙂
lius dakujeme 😵 😵 no bola som uz vo stvrtok a tento stvrtok idem na dalsiu kontrolu 🙂 tak sa uz pridaaaaaj aj ty 😵

lia
10. feb 2009

rada by som sa moni..
tak vo stvrtok budu dalsie spravicky 🙂 dokedy chces pracovat??

monika1
10. feb 2009

no ja tak ci tak pracujem len do konca maja takze potom som doma 🙂

lia
10. feb 2009

tak super,v lete budes travit s adamkom a uzivat si tehotenstvo 🙂
boze baby,mne za chvilku vylezie nelly na hlavu 🙄 ona by sa stale maznala a bude pizukat kym si ju nezoberiem k sebe
tak drzim palce na stvrtok moni 😵

monika1
10. feb 2009

dakujem liuska 🙂 mne sa dnes snivalo s mojou havinkou ako sa s nou mojkam 😔

lia
10. feb 2009

tak ta vyhladala a strazi vas 🙂 boze,ja sa zblaznim ked o nu dojdem ☹

monika1
10. feb 2009

vsetko sa da prezit 😔 chce to len cas

penelope10
10. feb 2009

ahojte 🙂
monika, pamatas si ako pierra mala s tebou sen ? 😀
... a že kto je tu bosorka ? 😀

Inak k tym psíkom... my sme tiez prezili 1 welhsteriéra ☹ to je už ale dávno. A plakala za ním celá rodina...Viac ako za babkou, keď zomrela 🤐
Prežiť sa to dá, ale keď si človek k nemu vytvorí silné puto... tak je to smutnééé veľmi ☹

caraida
10. feb 2009

ahojte, moni gratulujem 😀 to ste sa pekne s csiki stretli 🙂

ako bolo lius? aj sneh? dobry?

aj moja predchadzajuca suka bola moja polosestra 😀 zazili sme toho kopu. 2 roky som si nepozrela jej albumy. prezit sa da, treba dovliect hned nove stena/ alebo aj dospelaka. ja sa uz tesim na nasho vlastneho noveho🙂

uff, tu je hnusne pocasie, fuci, prsi, tma a zima. prcek chodi ako lev v klietke, a to sme boli cele doobeda vonku. teraz objavil svoj bicyklik bez kolies, tak jazdi o sto sest. vsak tak aj vyzera, cely dobity, lebo musi s tym rovno skakat cez obrubniky.
inak sme boli u dr, tak az na to ze ma zapalene usi a hrdlo, sopli a hrozne kasle, ze sa dusi, tak je zdravy 😀 ona je taka otpimistka. mame spat pri otvorenom okne a vela na cerstvy vzduch. prckovi to pomaha, ale ja asi vytiahnem spacak na vandre, ten je do -20 st. 😀

monika1
10. feb 2009

no veru pierri ty sa nezdas 😀
pene a vy ste tiez mali welshteriera? aj my mame 🙂

cari dakujem 😵 a nech sa prcek skoro uzdravi 😉

pierra
10. feb 2009

ej baby,ja nie som ziadna bosorka, keby som bola,uz cakam aspon sieste dieta, tolko snov som ja mala s babatkami 😀

csikike
10. feb 2009

pierri, ty nas drzis v napati a o tyzden si das do pasu tt 😉

pierra
10. feb 2009

csiki o tyzden este nie lebo teraz mam jahody aale mozno o 2 😀
moj muzik ma prekvapuje, on uz toci o druhom,co som si myslela,ze ho budem musiet prehovarat.. 😎

csikike
10. feb 2009

no vidis, a budete mat super vianocny darcek... 😵

lia
10. feb 2009

no niekto ma hadam pocka 😕 😅
pene 😀 😀 si ma rozosmiala 😀 😀
cari,bolo svetovo a zlyzovali sme iba jediny krat 😀 😀 ,potom sme sa vratili k poharom 😀 😀 vlastne 4 dni som sa od pohara ani nepohla a nasa svorka 😅 😀 akurat sme to komentovali,ze neviem ci chlapi tolko znesu a ze sme sa vlastne vacsina co sme boli na chate,nasli. 😝 😀

lara1znk
autor
10. feb 2009

ahojte kocky moje,

mala som tu nasich tak som sa velmi nestihala ozvat. bolo taaak super, tak mi je luto ze nie su blizsie ale krasne sme si to uzili.guy mal tiez super dovolenku s kamosmi tak sme vsetci spokojni.

ako sa mate? co je noveho?

docitam vas coskoro

lara1znk
autor
10. feb 2009

moni, gratulujeeem. super novinka! 😵

monika1
10. feb 2009

lari dakujeeeem 😵 tak si si uzila rodicov 🙂 ale niekedy teraz uz letis na SK ci kedy?

lara1znk
autor
11. feb 2009

ano, letime o 2 tyzdne v pondelok, medzitym mi este pride na navstevu segra a naj kamoska tak sa tesim, mame to pestre teraz vo februari! 😵

a ako sa citis moni? zle ti nebyva? ci to je este skoro asi
a csiky ty ako?

pierri, ja to vidim tak ze aj ty sa pridas do druheho kola 😅

lius a ty co noveho? musim ti odpisat konecne na facebook, velmi som nestihala teraz, prepac

my sme dnes boli v playcentre tak sa maly trosku vyhral,
inak nam nejako strajkuje v noci, casto sa budi a vymrnkava, niekedy je aj 2 hodky hore 😒 a to prave po takom dni ked spal minimum tak fakt neviem

dnes som si konecne objednala tu mini riflovu suknu co som vam tu ukazovala predtym, tak snad mi pride do soboty a nahodim sa aspon doma na Valentina, ked uz nikam nepojdeme 😀

monika1
11. feb 2009

no tak super aspon sa nenudis 🙂

ja sa mam celkom dobre,pobolieva ma podbrusko a doteraz mi nebolo ani zle ale dnes sa citim tak divne,akosi mi nic nechuti 😖 tak nijako,bleee...a uz mam dokonca aj brusko 😅 panecky hned vykuklo,to aj tebe?

lara1znk
autor
11. feb 2009

aj mne, pri druhom to vsetko ide nejako rychlo, az prilis 😕

penelope10
11. feb 2009

ahojte 🙂
k tym bruškám... som dakde čítala, že pri 2-ho a ďalšom tehotenstve bruško je aj (spravidla) oveľa väčšie a aj je ho skôr vidno 😉
Baby mne je tak nanic 😒 Mam pocit že sa na mňa valia same katastrofy 😖

lara1znk
autor
11. feb 2009

co sa deje pene? 😕

penelope10
11. feb 2009

to je nadlho ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre