• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

1. apríla 2011 
no veru, s tymi robotami to je tazke,ale vsetci sa domov vracaju zo sveta :sweat_smile: ,tak treba si rychlo hladat drzat robotu :sweat_smile:
csikyyy,dufam,ze co najskor najdete tu spravnu :wink: a co je vlastne tvoj manzel??
lari,fuuu,to muselo byt hrozne s tym kurenim :frowning2: ,ale aspon ze mate krbik a hlavne je,ze uz mate vsetko ok.
ale to je ako na potvoru,v zime sa kazi kurenie,v lete ladnicky,klimy..atd :angry:
3. feb 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, lari a vasi pridu? uz je to ok s letiskami?

ach csiki. to je skoda. ale najde nieco, urcite!

hej, aj tu je to tak v robote. u manzela sa tiez robi na skratene tyzdne a prepustaju. som zvedava, ako to dopadne. :unamused: najhorsie je, ze kazda vyrocna schodza - vyborne vysledky, 20% lepsie zisky ako minuly rok, buduci rok musime byt zasa o 20% lepsi! :confused: na ukor toho, ze sa prepusta a likviduju oddelenia. :confounded: ti manageri navrchu to maju nejake popletene. vela sa zmenilo za poslednych 11 rokov, ako som tam zacinala :unamused: nie k lepsiemu. :angry: my nastastie nemame uver a ani vlastne nic, takze ak sa nebude dat, skusime inde.

a ja po takej dlhej pauze a s priveskom uz tiez nie som atraktivna pre pracovny trh :pensive: fakt som zvedava, co bude :rolling_eyes:

baby, tu tie "perfektne" matky z nasej dediny tolko toho nakecaju do tych skoliek. to je uplna veda. vcera sme boli pozriet v susednej dedine, ja som spokojna, tie tety su fakt mile, je to mala skupina, chodia vela von.

ale zas podla "nich" nie je dobra, lebo tam vraj deti malo podporuju v roznom tvoreni a pod a nemaju telocvicnu a nerobia kurzy, co ja viem coho, angliny, pocitania, tancu a nemciny a pod. a nie su z nich hotovi absolventi vs uz pred nastupom do skoly.:angry:

maju tam prekvpapivo malo deti, tak dufam, ze ich nezatvoria. vsade sa pise, aky nedostatok miest a toto by chceli zavriet.

prcek je riadne nachcipany. tak odsavame nos a dopujem ho thymianovym surupom proti kaslu. ale noc bola hrozna. a to spal s nami. :pensive:
4. feb 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak aj ja hlasim strasnu noc a mam co robit aby som tu nezaspala :pensive: tesim sa domov ze si rovno lahnem :rolling_eyes: maly teda zaspal o 20.45 a o 23.30 bol hore so strasnym placom,nevedeli sme ho ukludnit,nakoniec sa ako tak upokojil,nic nechcel a len fnukal,potom si vzal knizky ze on si ide citat :rolling_eyes: o polnoci !!!!!! a pri zapnutom velkom svetle,no myslela som ze ho uz vyhostime pred dvere :rolling_eyes: :grinning: tak do 1 sme sa trapili a nakoniec sme napriek velkemu vzdoru svetlo vypli a on spal do 6 :rolling_eyes: takze veselo,dufam ze sa to nebude opakovat...

u nas je to doma zatial s robotou dobre tak snad sa to ani nezmeni :zipper_mouth:

cari tak skore uzdravenie prckovi :wink:
4. feb 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa s nim deje moni?? :sweat_smile: booozzee,ako zlato si to napisala,ze vyhostit pred dvere :grinning: :grinning:
cari,prajem skore uzdravenie,uz mas fotky na face??
4. feb 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj lius ja neviem :rolling_eyes: no fakt uz bol taky zly ze tato isiel po varechu ze mu naplaca na zadok :grinning: tak a potom sa fakt skludnil (samozrejme ze mu nenaplacal aby ste si nemysleli ze ho bijeme :sweat_smile: ) ale ako vystraha to fungovalo :sweat_smile: dnes je so starkou a vraj je ako anjelik ale isto je riadne unaveny
4. feb 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moniiii :grinning: :grinning: mne su taketo situacie s malymi detmi take smiesne :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
citam,ze nielen u nas bolo v noci veselo :rolling_eyes:
jurko bol zase hore kazdych 15 minut,nedal sa nicim ukludnit, budil sa,kopal do postielky.. ja uz nechaaaaaapem co mu je :rolling_eyes:
rano budicek o siedmej, potom sme prisli sem k nasim, od deviatej sa mu ziva a laha si na zem a nespi doteraz!!! idem s nim vonku, snad v kociku zdriemne lebo inak fakt neviem :zipper_mouth:
4. feb 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pierri tak aj u vas teda bolo veselo :rolling_eyes:

u nas sa baby fakt vyvinula asi 6 choroba,maly je vysypany na brusku :fearful: ale vecer krasne zaspal :dizzy_face:
4. feb 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa mate ?
my sme chory, zacalo to takym mensim prechladnutim a pokracuje to dalej... :unamused:
Tak som smutna z toho, mam pocit ze furt sa tocime okolo nejakej choroby...
ale ide vikend tak sa tesim, ze budeme vsetci konecne spolu :dizzy_face: :dizzy_face:
6. feb 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pene, skore uzdravenie :wink:
baby, u nas dnes bolo nadherne, vyse 16°C, tak maly sa cele poobedie spaciroval vonku, a najnovsie mi cez den spi opat iba 30 min. :fearful:
6. feb 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste všetky :confused: :confused:
asi na FB ? :grinning:
Csiki to je paráda, 16 st. :dizzy_face: :dizzy_face:
No vonku už je poriadne cítiť jar aj v KE :slight_smile:
Malý mi spí dnes už 3x :sweat_smile: a vždy je to aspoň 1 hodinka. nechápem ale nebudím ho, lebo inak je ako 100 čertov :unamused: :confounded:
Ako víkendujete ?
7. feb 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuj, pene, tisko zavidim, ja by som bola spokojna aspon s polovicou vasho spanku :grinning: , ale zase tuto noc prespal celu
8. feb 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csiki...
si ale nemysli, že to tak bezne spi :grinning:
v noci napr. od 4:00 do 5:20 nespal :rolling_eyes: ... asi sa prespal :sweat_smile:
8. feb 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
tak pene teraz ste vy chori? :unamused:
jurko sa drzi, dufam,ze aj cele toto sychrave obdobie vydrzime bez choroby.. on este nemal chripku,takze ani neviem ako by sa choval.. mozno by aspon vtedy spinkal :sweat_smile: ale nie,urcite radsej nech je zdravucky :slight_smile:
ako vikendujete?
my uz mame po obede,chceli sme podniknut nejaky vyletik ale pocasie zasa na figu :rolling_eyes:
8. feb 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, u nas teraz vyletik nehrozi, teda maximalne do billy :grinning: je sice 10 °C ale vonku trci dazdu noha :grinning: ale poobde pojdeme na klasicku prechadzku, to je take ze berieme kocik iba ako modny doplnok :sweat_smile: :grinning:
8. feb 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki aj ja velmi snivam nosit kocik ako doplnok :grinning:
uz sa neviem dockat kedy jurko prestane nosit tie plastove parady :frowning2:
8. feb 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy idete na dalsiu kontrolu?
8. feb 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme v pondelok - stav nezmeneny :frowning2: a dalsia kontrola o mesiac..

ako sa citis csiki ako tehulka?
8. feb 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pierri, az mi je divne, ze mi nic nie je, ziadne palenie v prsiach, proste uuuuuplne nic, obcas sa mi natiahne zaludok, ale nie az na objimanie... proste ani neviem, ze som tehula :dizzy_face:
len obcas mam take divne krce...
8. feb 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby tak mame novinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moniiiiiiiiiii, gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujemeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak csiki stretneme sa v nasej dalsej teme :grinning:
8. feb 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jjjjjjjjoj, ani si nevies predstavit aka som rada, uz si bola aj u dokiho ci mas za sebou iba test?
8. feb 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano vo stvrtok som si to bola potvrdit,bola tam velka bublinka ale zatial bez srdiecka co aj bolo skoro takze vo stvrtok dalsie sono :slight_smile:
8. feb 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, som rada, ze nam to takto spolu vyslo :dizzy_face: , ja mam najblizsie az buduci pondelok, ale budem ocakavat co ti povedia vo stvrtok :dizzy_face:
8. feb 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz dufam ze tam bude srdiecko lebo to bude o nervy dalej...ale treba mysliet pozitivne :dizzy_face: teraz tam bol krasny vacok velkosti 10,2 mm :dizzy_face:
8. feb 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a veruze aj ja som rada ze nam to spolu vyslo :dizzy_face: ja uz som to trochu citila ked si ty pisala ze sa testujes ale nechcela som nic pisat kym to nemam potvrdene :sweat_smile:
8. feb 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
tak moni gratulujem aj takto oficialne :wink:
krasne vam to vyslo s csiki, rozidel iba 4 dni :slight_smile:

nenapisali ste ani jedna ako reagovali rodicia, manzelia a rodina..
9. feb 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pierri dakujem :wink:
no my sme mali oznamovaci vikend,v sobotu sme to oznamili vsetkym kamosom tak boli radi samozrejme lebo dalsie 3 pary cakaju tiez babo takze mame plodny rok :grinning: a budeme rodit po sebe takze bude sranda :grinning: no a vcera rodicia tak tesili sa samozrejme ale tak inak by som povedala ako pri prvom oznameni,teraz boli skor prekvapeni ze tak skoro ze cakali tak o rok :sweat_smile: :grinning:
9. feb 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pierri, ja som uz pisala, ze sa tesili, hlavne otec, ze tak tomik bude moct byt viac u nich :grinning: , tomik je strasne na deda, ked ho mame na rukach a uvidi deda, tak uteka od nas :sweat_smile:
9. feb 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok