Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
14. okt 2011
majka_k
14. okt 2011

@fatmira sice pise ze je vyblednuty ☹

fatmira
14. okt 2011

@majka_k u nas to je tiez tak, akurat mna snad este nikdy neprekvapil.. len raz, ked sme mali krizu, tak sa priplazil s kyticou, ze nech si to rozmyslim este 😅 a samoska, ked som mala narodky, alebo na vyrocie prisiel tiez s kyticou, ale to som uz tak cakala 😀 ale zaujimave ze len v holandsku, doma este nie.. preco, neviem 😕 a aj snubny som isla vyberat s nim.. ako uuuplna romantika jak z filmu 😅 😀 ale aj tak mi kupil iny aky som chcela..

fatmira
14. okt 2011

@majka_k vies jak uz dlho na nu kukam? a rozmyslam ci nie je vela 27e.. sice je nova..a bohovsky by ladil s kocikom 😀 presvedc ma 😅 😝

fatmira
14. okt 2011

@majka_k vyblednuty eeee 😒

majka_k
14. okt 2011

@fatmira aj ja som si sama snubny prsten vyberala 😅

majka_k
14. okt 2011

@fatmira krááásny je .... fakt 😉 , bol by uplne super ku kociku 😵 😵 😵

fatmira
14. okt 2011

@majka_k to vazne? 😀 ale aspon si poziadanie o ruku mala romanticke? 😝
hmmmm... idem premerat s jednou bundou 80tkou co ma, ci bude vlkost sediet 😉

majka_k
14. okt 2011

@fatmira akoze boli sme spolu kupovat, to aby mi nelupil taky aky sa mi nepaci 😅
a zasnubenie? uz si ani nespominam 😅 😀 😀 😀 😀

fatmira
14. okt 2011

@majka_k pozeras lets dance?

majka_k
14. okt 2011
fatmira
14. okt 2011

@majka_k ja som uz prepla na XF, lebo jak som videla svajdu tanocvat, tak mne sa zle nedobre na neho kuka... 😅 ako mam ho rada, pri moderovani TN, ale takto eeeeee...

majka_k
14. okt 2011

@fatmira he he 😀 mas pravdu, ale ja kukam len na pol jedneho oka...mne to uz nejak nebavíííí 😒
a uz pomalicky aj koncim, bezim este do sprchy a spat...dobru noc 😉

fatmira
14. okt 2011

@majka_k ja tiez len tak popri pc kukam, ale XF je lepsi..krasne tam spievaju a jak sa obliekaju, och 🙂

fatmira
15. okt 2011
majka_k
15. okt 2011

@fatmira 😵 😵 krásne 😉

fatmira
15. okt 2011

@majka_k joj cakam si na chlopa..povedal ze pride o 22:00 a teraz volal, ze neskor..hmm...

majka_k
15. okt 2011

@fatmira 🙂 ti verim ze sa tesis co? ja by som asi umrela byt tak dlho sama 😅 a na ako dlho pride ?

fatmira
15. okt 2011

@majka_k jasne ze hej, ale uz mi stihol aj nervy urobit cestou domov 😅 no co chlap.. 😀 ale hlavne som zvedava na miskovu rekaciu na neho 😉

majka_k
15. okt 2011

@fatmira joooj to hej 😕 , bol dlho prec co? myslis ze ako bude misko reagovat? a predtym ked bol prec? ako sa tvaril maly ked sa vratil?

fatmira
15. okt 2011

@majka_k 2 mesiace bol 😒 prvykrat reagoval tak, ze plakal, ale to bol malinky, hned k nemu priskocil, zobral na ruky a maly reeeeev 😅 a naposledy prisiel tiez tak v noci, cize maly ho zbadal az rano vedla na posteli, najprv kuka, ze to co, kto? a hned ho zacal tlapkat, tahat za vlasy skerit sa.. takze predpokladam, ze taka ista reakcia bude aj teraz... + nanho moze aj jazyk vyplazit 😀

majka_k
15. okt 2011

@fatmira tak super 😉 drzim palce aby to takto dopadlo 😵
a to vyplazenie jazyka este vie? nezabudol? ci praktizuje doma pravidelne ? 😀 😀

fatmira
15. okt 2011

@majka_k on somarinky nezabuda 😀 a ziadnu vec sa nenaucil tak rychlo ako toto 😅 a uz aj na zabudnute tapu tapusky sa rozpamatava a aj na to ake ma velke starosti 😀

majka_k
15. okt 2011

@fatmira no to asi kazde dieta 😅 😀
neviem preco sa mi mala tak budi zo spanku, lepsie povedano nebudi ale place ale oci ma zatvorene 😔

fatmira
15. okt 2011

@majka_k nesniva sa jej daco zle? kde srte s nou dnes boli?

fatmira
15. okt 2011

@majka_k hej ale ine farebne prevedenie.. ale tato je kraaaasna 😵

majka_k
15. okt 2011

@fatmira nikde 😅 a to od rana tak spi... ☹

majka_k
15. okt 2011

@fatmira toto si videla ? www.mimibazar.sk/foto.php?id=11921058&tab=0 normalne zasnem 😵 😵 😵 , uplne prekrasne 🙂 🙂 ...keby neboli tale drahe...

fatmira
15. okt 2011

@majka_k ta to co potom? snad ma len zly den a zajtra uz bude dobre... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre