Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
21. okt 2011

@fatmira he he aj my ideme zajtra do maxu na 99% 😀 mozno sa stretneme 😉
super ze ste pokupili 😵
my sme boli akurat tu v deichmane - muz si kupil boty ( ja nie 🙄 ) a zasli sme aj so draciku a nemaju tam su princeznu sophie 😒 maju ine , tak uvidim mozno kuknem zajtra v maxe v draciku ( dufam ze tam je ) alebo objednam z netu lebo v draciku stali tie ostatne babiky az 15 eur a tato sophie na nete 11 eur 😉

majka_k
21. okt 2011

@fatmira a aj tu u nas boloo ludi ako nas--rate nechapem sme nemali ani kde zaparkovat, sme tam kruzili aku supi s dalsimi autami ze kde sa uvolni miesto 😅

fatmira
21. okt 2011

@majka_k zo vsetkych kocikov co si dala, sa mi ten najviac paci 😉 krasny, aj cena celkom ok, len sa mi zda ze ma vysoko madlo, nie? ale da sa dat do uplneho lahu, je lahky... 🙂 no celkovo fajny fajny 🙂
co to nebola sophie? jak to ? 😕
my ideme poobede, lebo mm musi este rano do posilky ist.. 😠
a ja som si dnes kupila len budnu na zimu, takze nic moc 😅

majka_k
21. okt 2011

@fatmira tak my pojdem urcite az okolo druhej - kedze este o druhej papame kasicku 😀 😵
a mne sa paaaci velmi, asi tiez najviac, sice quinny je srdcovka ale asi nereail novy kupit ( 330 eur 😒 ) a ja by som predsa radsej novy ako pouzivany 😉
a aku bundu si si kupila? fajnu hrubu ? aby pri kocikovani hriala...

fatmira
21. okt 2011

@majka_k a da sa ti niekde kuknut? kocik?
bundu som kupila v detskom H&M 😀 taku dlhsiu, teplu..sa mi nepacilo, vsade po obchodoch same leskle 😝

majka_k
21. okt 2011

@fatmira este to neriesim, ale rada by som kukla niekde na zivo ako vyzera a pokocikovat 😀 😀
ze v detskom 😨 provokacia 😕 😀 😀

majka_k
21. okt 2011

@fatmira a v draciku mali len emilku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9953037&tab=0
a nejaku pampelisku 😀 😀 mozno mali a uz predali sophie

majka_k
21. okt 2011

@fatmira inac vcera sme mali perny vecer, mala sa zobudila uz o pol desiatej a samozrejme dokial som urobila mliecko ... tak sa tek prebrala ze sme boli hore do pol jednej a asme sa nosili a hajkali 😅 no des...potom bola hore na papkanie o tretej to sa pekne napapala a spala a zase o siestej hore - nechcela mlieko nechcela caj a ani spat, tak sme sa zase hajkali asi 15 minut a pospali sme este do pol deviatej 😉 no dufam ze taketo noci a rana nebudu pravidlom, jooooooooj kde su tie nase kraaasne noci kde sa zobudila a napapala a spala a ziadne budenie sa a protesty 😕 😕

fatmira
21. okt 2011

@majka_k ziadna provokacia.. 😅 tam maju aj 170tku.. 😀
ako v C&A mali taky uzasny sportovy kabatik, a len L..tak som skusila, a bolo mi dobre 😅 , len nie take teple, ale vahala som 😨
ja curknem, ze emilka pampeliska 😀 jaky je rozdiel v nich?

majka_k
21. okt 2011

@fatmira padam, mala uz hore dobru noc 😉

fatmira
21. okt 2011

@majka_k oni sa s miskom asi dohodli 😀 misko tiez casto hore s neskutocnym revom 😒 ☹ a z toho 2x po hodinke bol hore..ach jaj.. budicek o siestej, ale to som mm vyhnala do obyvky s nim, nech sa hraju, lebo musim dospat 😎 a oni kadzu chvilu, ze mamkaaa misko ta chcel vidiet..mamkaaa misko sa chce s tebou hrat..mamkaaaa misko chce teba..ma islo porazit.. 😅

fatmira
21. okt 2011

@majka_k dobru 🙂

majka_k
22. okt 2011

@fatmira he he to poznam, ja dnes zano budicek tiez o siestej som myslela ze ma urve, do siedmej som sa ju snazila uspat na posteli ( cajik ...)podalo na 2x po 5 minut a bola hore, tak som uz nervy chytila a muzovi povedala ze nech ju pohajka on, ze ja v noci jak na gumicke skacem bo so sebou mala hadze a odkopuje sa tak som stale pri nej aby sa nezobudila tak on tam pri nas na posteli sa s nou salil mna skoro slak trafil, nie zeby isiel s prec aspon na hodinku ma nechal nech sa vyspim tak nie ( on cakal kym sa ja postavim s pojdem s nou ja ) a aj tak bolo a on si sladko spinkal do desiatej 😠 ale je to nas udel 🙄 ale raz za cas by nas potesilo keby sami od seba prisli a zobrali deticky ze "mamka oddychni si" 😅 😕 😀

fatmira
23. okt 2011

@majka_k tak ja ho vyhanam, lebo viem, ze sam od seba nepojde 😔 a este taka poznamka rano, ze misko tuto noc spinkal pekne, vsak? a ja oci vyplestene, nevyspata, lebo som sa s nim tlacila na mojej polke..a vravim, ze hej, spinkal pekne, lebo sa nebudil s placom, ked nepocitam, ze min. 10x som bola hore 😅
a jak vcera? ste nakupili dobre? jak ste nas dole vytahom privolali, tak do mna nerva, ze vytah jak u nas na poste, na zavolanie,a dvere sa otvorili a tam vy 😀
ja som pri uspavani miska zaspala nadobro.a myslis, ze ho napadlo ma zobudit,aby som sa sla vyzliect, osprchovat a odlicit??? 😠 😠 😠

majka_k
23. okt 2011

@fatmira he he, sme na tom rovnako s chlapmi 😅 ale myslim ze niesme jedine, ze to asi vacsina je takych lebo oni nemaju ten cit my sa zobudime aj ked sa dietatko len prevracia alebo zastona a muz ? este on miju budi 🙄 lebo chrape 😠 tak do neho stucham celu noc a este aj nervy na mna potom ma 😅 😖
hej jak som vas uvidela vo vytahu no sranda 😀 😀 😀 😀 keby si na mna nezamavala tak ta ano nespoznam - sak clovek nepredpokladal ze sa fakt stretneme, a my vstupime do maxu a na vas prvych natrafime 😀 😀 😀 😀 no a ani sme nenakupili muz si kupil 2 svetre a kupili sme sofi tu babiku a to ma slo porazit lebo ju mali nakoniec aj u nas lebo oni princeznu sophiu prelozia ako pampelisku / pupavku - nechapem ale to je je jedno uz kupili sme som rada...
a ako? idete do domu?

fatmira
23. okt 2011

@majka_k no som sa smiala 😀 a potom sme sa uz nestretli nikde 😅
tak predsa ju mali aj u nas? no to su preklady 😅 ti to predavacky vysvetlili tam, ci ako?
zatial nejdeme...stale trucujem.. 😠

majka_k
23. okt 2011

@fatmira nie len som kukla nazov na etikete a tam bola prineczan sophia a na druhej ( na ktoru som kukala tu u nas 😅 ) bol nazov ze pampeliska/pupavka 🙄
este stale trucujes? no to muselo teda fakt byt nieco vazne 😕

fatmira
23. okt 2011

@majka_k no toto.. ale mas ju a to je hlavne 🙂
no nie bolo, ale stale aj je 😒

majka_k
23. okt 2011

@fatmira joooooj ma zabi ale ma to normalne zaujima ze so sa stalo 😅 ale to ja som taky zvedavec 😉 to si nevsimaj 😎

majka_k
23. okt 2011

@fatmira a vy ste nieco kupili v maxe? 😨

fatmira
23. okt 2011

@majka_k no nezabijem, lebo mna by to tiez zaujimalo..sak my zeny zvedave .. 😅
raz pri prechadzke hadam vyrozpravam..je to strasne na dlho 😒

a nase nakupy.. no mm si kupil botasky (uz ani nepocitam kolko ich ma 😠 😠 😠 ) a tasku do posilky.. misiakovi autosedacku a ja len 2 tricka..nic moc.. ani v optime sme toho nepokupili moc..mna strasne znervoznuju ta kopa ludi co sa tam stale mota 😠 ale hlavne ze sme miskovi pokupilo co sme chceli.. 😀

majka_k
23. okt 2011

@fatmira jj aj mna to znervoznuje ked stale musim davat pozor aby som niekomu nevysla skocikom na paty ... je to des ale toasi ze vykend...na buduce pojdeme cez tyzden, este si muz musi kupit vetrovku/kabat na zimu a ja nemam topanky 🙄

majka_k
23. okt 2011

@fatmira nieco take zhaname http://www.hadrnik.cz/produkt/Pepe-Jeans-pánský... http://www.acodeactive.sk/zimne-bundy/19-acode-... ale nejak sme nic nenasli, este skocime do tako u nas

majka_k
23. okt 2011

@fatmira dobru noc padam spat 😉

fatmira
24. okt 2011

@majka_k ono je tam stale kopu ludi..jedno ci je vikend alebo tyzden.. 😅 a ze ludia nemaju peniaze 😀 😀 😀
a pekne bundy.nenasli ste tam nic take?

majka_k
24. okt 2011

@fatmira nic sme nenasli...len klasika vetrovky a potom take ultra moderne - to pre mladých chalanov, a k tomu tie ultra ceny 😅 neviem kde by sme sli pokukat este, neviem ci neskocime este raz do MI do Zemplinu tam mali aj tie cizmy co sa mi pacili a ja krepa som ich vtedy nezobrala a v PO mali tiez v GATE - obchode za 10 eur ale len cervene, biele a take skarede hnede ako hnedo-zlte 🤐

fatmira
24. okt 2011

@majka_k to ked clovek ide nakupovat konkretnu vec, tak sa tazko nakupuje a hlada 😒 aj moja segra mala tam tie cizmy obkukovala, ale asi nemali jej cislo neviem..

fatmira
24. okt 2011

@majka_k hadaj kolko ti mm tipoval rokov? 😀

majka_k
24. okt 2011

@fatmira 😕 kolko?

fatmira
24. okt 2011

@majka_k 19 😀 😀 😀 a ja ze nie, tak potom 18 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre