• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@majka_k ja som normalne sla z porande taka znechutena, revat sa mi z toho chcelo.. no vzdy len stiahla trosku a teraz uplne, neviem co ju to napadlo..ale tak snad vie co robi, nie? :angry:
25. okt 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira asi hej, no asi je to potrebne aby nemal potom problemy, jooooj chudacik :unamused: a mm bol s tebou dnu? alebo si podrzala sama Miska jak ho ockovali?
25. okt 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k bol dnu, on mu drzal nozku a ja rucku a sestricka pichala...
25. okt 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira fúúú fuska asi teraz ked je uz velky nie? :confounded: hlavne ze je to za vami a uz mate pokoj :wink:
25. okt 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k myslela som, ze bude viac vystrajat, celkom sa to dalo, dalsie ockovanie ked bude mat 15 mesiacov, uz teraz sa zase bojim :pensive:
25. okt 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k idem uz spat, maly sa zatial nezobudil este,ale to asi z nurofenu spinka :confused: dufam, ze bude dobra noc, chudatko moje malinke...
tak dobru noc :slight_smile:
25. okt 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira my mame este na tych 10 mesiacov....mala sa mi uz hemzi, mozno o chvilku vypadnem, lebo ona ked ju ihned neberiem tak sa tak rozbatori ze ju potom tazko uspat :confounded:
inac noc sme mali v pohode len rano uz od siedmej hore :unamused: ale aj tak ju lubim najviac na svete :dizzy_face: :dizzy_face:
a pospala som si s malou dnes 2x :grinning: rano sme zalomili o pol deviatej a aj vecer o pol stvrtej este druhy krat, to je taaaak fajne, ale keby sa este naucila trosku dlhsie pospat tak ideal...sa velmi neopati lahat k nej ked spi 40 minut :rolling_eyes: ale aj tak, snad sa casom nauci aj dlhsie si pospinkat :wink:
25. okt 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira dobru noc :wink:
25. okt 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k som dnes myslela, zeby sme mohli pokocikovat, mm je cely den prec, ale misko ma teplotku, tak je marodik :pensive: :confused:
26. okt 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :frowning2: joooj to ma mrzi dufam ze bude lepsie :wink: , a kludne hocikedy sa ozvi ak sa budes nudit, ja len otca vytahujem na prechadzku furt :sweat_smile:
26. okt 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira uz mi odpisali ze dostali tie rukavniky, ze ci este mam zaujem, tak som napisala ze ano a odpisali mi ihned :

Dobry den,

dakujem pekne, zajtra Vam poslem rukavniky na dobierku - spolu 2x8.50 Euro +
3 doprava kurierom - 20 Euro.

Pekny den.
26. okt 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k joj neviem co to..doteraz nemal ziadnu reakciu na ockovanie ateraz je cely den horuci :unamused: :frowning2:

super, kedy ti dam peniazky?
26. okt 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira joooj tak snad sa to ustali, a ma vysoku teplotu? a cipok neskusis dat? mozno zaberie viac a na dlhsiu dobu ako nurofen hmmm?
a to je jedno kedy sa stretneme ci uz teraz alebo neskor mne to nesuri sak ja sa mozem potom prejst ked mi dojdu k vam k bytovke a ti ho aj rovno dam :wink:
26. okt 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k dr mi vravela, ze paralen cipky sa nemozu pri ockovani :unamused: tak dostal vecer nurofen, ved je aj od bolesti..ma tak cely den od 37,5 - 38,2 :unamused:
alebo aj tak moze byt....
26. okt 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira a mne praveze moja dr vravela ze mam dat polovicku paralenu - cipku ( a ja som dala nurofen - to len koli tomu ze mala nemala velmi zvysenu teplotu ale hlavne proti bolesti ) no vidis akí su tí dr kazdy inak povie :angry:

zajtra ked poslu tak v piatok by to tu malo byt :dizzy_face:
26. okt 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja tiez nechapem, ze kazda dr inak hovori :confused:
26. okt 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira sak a my laici mame potom co robiť? zistovat na nete ze co je fakt lepsie, alebo slepo doverovat :rolling_eyes:
26. okt 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no asi tak.....
misko mi do teraz plakal chudatko...ani nosenie nepomahalo :unamused: teraz zaspinkal, tak idem k nemu..dobru
26. okt 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky tak co mate noveho?
26. okt 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ako misko :confused: ? ja krepa som sa ani neopytala ked sme sa stretli :zipper_mouth: , este mal teplotu? ci uz lepsie?
27. okt 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k misko uz v pohodke.uz nema teplotku, chvalabozku, tak hadam uz bude vsetko ok :wink: len pred chvilkou siel spat.. :sweat_smile:
27. okt 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tak fajn, sa tesim ze je OK uz :wink:
a co tak neskoro? my spinkame od osmej-co u nas je pokrok :sweat_smile: a v kuse, este sa nezobudila, ale ja viem cim to je -zase u nas boduje brusko, takze akonahle ju polozim do postielky, ihned sa prekoti na brusko a potom si uz odfukuje, asi sa jej tak fakt lepsie spinka :dizzy_face:
27. okt 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no dnes bolo nemozne ho uspat :sweat_smile: stale mi utekal.. :confused: ale spinka a tiez boduje brusko, vacsinu z noci takto prespi :sunglasses:
27. okt 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia10131 ahoj.. no ani neviem co noveho.. v podstate vela, ale aj nic :angry: ale ty sa pochval :slight_smile:
27. okt 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira u nas to uz nejak pominulo a zase zacla takto spinkat - od vcera, ale zato spinka ovela kludnejsie ako na boku,a aj dlhsie pospi na brusku :dizzy_face: :dizzy_face:
jaaaaaj ja som dnes nejaka fest unavena, neviem ci nezalomim do jedenastej :sweat_smile: neviem co to :confused:
27. okt 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia10131 jeeej som si az teraz vsimla ze si vecer pisala, ako sa mas? babatko v brusku pocuva ? :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira u nas sa to da celkom koncim 6 mesiac pomalicky :slight_smile:
27. okt 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no snazi sa len na ultrazvuku ma nepocuvlo tak sa neukazalo mozno nabuduce :slight_smile:
27. okt 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia10131 este neviete co budete mat? to bude baba :grinning: :grinning: nam sa tiez malicka schovavala asi az do osmeho mesiaca az potom mi doki povedal ze na 90% dievcatko a presne vtedy aj jednu hnusnu spravu - odchod do nemocnice :pensive:
27. okt 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia10131 si da do profilu, kedy cakate mimco, tak budeme s tebou spolocne odratavat dni :slight_smile:
27. okt 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok