Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

biccy
28. mar 2008

Ahoj Bznka,ja sa k Dr.Jakubekovi chystam v aprili.Aspon by som chcela. 😀 Chodila k nemu moja kolegyna z prace. 🙂 Neviem,co chces konkretne vediet. 🙂

bznka
28. mar 2008

len aky je ake su ohlasy medzi ludmi patri k tym dobrym doktorom alebo tym co ludia neodporucaju.

... potom ked sa k nemu objednam ze ako dlho to trva....a najma chcem vediet jeho kvalitu prace.

biccy
29. mar 2008

Ohlasy neviem ake su od ludi,len z rozpravania kolegyne.Ale myslim,ze patri skor ku tym dobrym Dr. 🙂 A kvalita prace?Videla som na kolegyni,tak sa mi zda,ze dobre.Uvidim potom na sebe. 🙂 A ty by si tiez chcela ist k nemu?

bznka
30. mar 2008

..no chcela ale neviem kedy sa tma dostanem kedze su tam rady a rady...dlho sa caka aj na objednanie 😔
.. ale ked je dobry lekar tak co uz...ja kedze nie som od vranova tak nemozem povedat aky je tak robim priskum, ale asi sa objednam a uvidim.

pampusik
31. mar 2008

Ahoj Sveva, neviem kedy sa prihlásiš, ale nebola si náhodou dnes na Okulke pred blokom Y/1 s manželom a ešte nejakým chlapom okolo pol 5 aj na aute?Som si istá, že si to ty, ja som akurát išla z roboty, v čiernom tričku a modrých tehotenských rifliach,určite sme sa navzájom spoznali, ale nejak som nemala odvahu ísť osobne k tebe, lebo si tam bola s viacerými ľuďmi.....

pampusik
10. apr 2008

Ahojte kočky, tak kde ste všetky, čo máte nové, že sa neozývate???

sofik
10. apr 2008

ahojte. Tak konečne sem niekto mrkol. Ako prebieha tehotenstvo pampušik? 🙂

sofik
10. apr 2008

sveva ešte nemá internet, no som zvedavá či sú spokojný s bytíkom. 🙂

pampusik
12. apr 2008

Ahoj sofík, tehotenstvo prebieha v pohode, len mám vysoký tlak, tak musím sa šetriť. Konečne som sa dozvedela, že čakáme dievčatko, veľmi nás to s manželom potešilo ale jeho asi najviac...Chcel ju vidieť na sone, ale nejak to nevyšlo.Ináč všetko po starom, a ty ako??

sofik
13. apr 2008

Ahoj ja takisto všetko po starom, akurát sa chýstám v pondelok do Vranova k našim na návštevu, už sa teším. Tak čo viem všetci známi majú dievčatká, ja chcem aj druhé dievčatko. 🙂

pampusik
13. apr 2008

Ja by som už druhe chcela asi chlapčeka, aby bolo jedno aj druhé...Plánujem len 2 deti, tak uvidíme ako to ešte všetko dopadne.

sofik
13. apr 2008

Ja tiež plánujem 2 deti ale druhé by som chcela až o 5 rokov najskor a bude mi to jedno či to bude chlapček alebo dievčatko ale dievčatko by som chcela viacej. 🙂

sveva
18. apr 2008

Ahojte baby, tak už som online.
Pampusik bola som na okulke, kúpili sme nové auto a boli sme ho ukázať manželovmu kamošovi. Manžela som sa pýtala či to nie si ty a on sa ma opýtal, či sa ťa to má ísť spýtať. Ani ja som nemala odvahu,a le nabudúce to napravíme. Blahoželám k dievčatku.

S bytíkom sme spokojní je veľmi veľký, malá má kade behať a ja za ňou nestíham 😀 Už sme domaľovali, ešte nám treba poodkladať veci do skrine na chodbe a poukladať veci a môžeme robiť kolaudáciu. 😉 o týždeň ideme na svadbu tak sme dnes zháňali nejakú tuniku a nič som nenašla, resp. našla ale bola veľmi drahá. 😠 😒

ka4
20. apr 2008

Ahoj baby!Aj ja som z Vranova /prisťahovaná z Bratislavy/.Dúfam že ma z fófa nevynecháte preto.Ja som sa sem vydala a som tu rada.Ahojte!

mena24
20. apr 2008

😉 😲 😅

mena24
20. apr 2008

no tak este raz ahojte vranovcanky som tu nova tak dufam ze mi tu niekto pomoze. ani sama neviem ako som sa tu dostala ale mam chlapceka 10mes. tak som tu asi o.k

sofik
21. apr 2008

Ahojte nové prírastky. 🙂 Konečne sa tu to rozrástlo a som velmi rada že si budem mať s kým popísať. 😉

sofik
21. apr 2008

A bývate priamo vo Vranove? 🙂

sofik
21. apr 2008

Ja som z Vranova ale som odsťahovaná v Lučenci ale k rodičom chodím velmi často aj teraz som tu asi na mesiac. Bývam v Cemernom. 😅

sveva
21. apr 2008

Ahojte baby. Vítame vás, nebojte sa nikto Vás s tade nevyženie. 😀

ena
21. apr 2008

mena24: vitaj susedka 🙂

mena24
21. apr 2008

dakujem za privitanie Eni a Vam vsetkym

sveva
21. apr 2008

mena a kde bývaš?

sofik
21. apr 2008

Ena a ty si sa nám kde stratila? Si nás zanedbávala. 🙂

ena
21. apr 2008

sofik: nikde som sa nestratila, ja som stale tu, ale aj inde 🙂 a ked sa tu nic nepisalo, nebolo ani na co reagovat 🙂) Uz ste sa nietora boli pozriet v tom materskom centre v dome sluzieb? My sme boli na vychode cez velku noc, aj sme krstili Mareka.. takze tych par dni nam rychlo zbehlo..

sofik
21. apr 2008

ja som tam nebola lebo sa mi tam samej velmi nechce ale pojdem si to aspon obzrieť tento týžden a poinformovať sa ako to tam funguje. 🙂

sveva
21. apr 2008

Ani ja som tam ešte nebola, to je nejaké nové centrum?

sofik
21. apr 2008

sveva tak ako v novom? 🙂

sveva
21. apr 2008

Dobre. Byt je velikánsky a nestíham chytať malú. Už máme vymaľované, ale ešte nám treba upratať jednu izbu (detskú) teraz funguje ako sklad.

mena24
22. apr 2008

ahojte to tu dnes nikto neni? 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre