Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
19. nov 2011

@silvia10131 len od pondelka... 😅 ja viem ze pride, ale aj tak.. a vy sa ako mate?

majka_k
19. nov 2011

@fatmira 😵 😵 😵 juuuuj vidis...ako nas tie nase detuchy vyuzivaju 😵 😵 😵

fatmira
19. nov 2011

@majka_k no misko sa tak dnes o stvrtej zobudil a uz ma vysmiaty tahal za vlasy, ma islo porazit.. a to isiel spat o 9tej, som si myslela,ze aj dlhsie potiahne, no prdlajs... potom som ho nejak presvedcila a pospal az do 6tej 😅

fatmira
19. nov 2011

@majka_k musis skusit aj ty, ci sa vam tiez nepodari.. aj ked viem, ze u nas to bola len nahoda 😅 😀

majka_k
19. nov 2011

@fatmira 😀 😀 este ze tak 😀 no mna by tiez asi slahlo 😅

majka_k
19. nov 2011

@fatmira no u nas v noci tedy nejak sama zaspala, no ale to som bola na nej nacapena a pusinkovala ju na licko, tak asi ju to zhypnotizovalo alebo co 😅 😀 a vlastne aj dnes rano to iste, sa zobudila o pol siedmej tak som ju prelozila k nam a ona sa pekne otocila ku mne a privrela ocka a tiez som ju trocha popusinkovala a zaspinkala, lenze muz zacak chrapat , tak sa musel spratat di detskej spat 🙂

fatmira
19. nov 2011

@majka_k tak si stale ku nej lahni a pusinkuj, mozno nebudes musiet nosit...hm?

fatmira
19. nov 2011

@majka_k chudacik, este si ho aj vyhnala? 😝

majka_k
19. nov 2011

@fatmira ona tak len v noci alebo nad ranom, cez den protestuje, na brusko ihned sa pretaca a chechta sa na mna...ale dnes som prisla na aspon trochu odlahcenie, ja som ju davala spinkat uz ked zacala mrncat a- priblizne po 2 hodinach od posledneho spanku, ale dnes som skusila potiahnut s nou 3 hodky a to uz bola tak unavena ze som jej dala cajik a po 5 minutach nosenia uz spinkala, co je uspech , inac ju hajkam aj 20 minut 😝

majka_k
19. nov 2011

@fatmira ee to on sam, lebo som do neho stuchla ze funi a chrape tak on si zobral paplon a odkracal...sak aj jemu bolo lepsie, nemusel sa bat ze privali malu 😅 😀

fatmira
19. nov 2011

@majka_k no vidis, tak to je velmi dobre zistenie 😵 rozdiel hajak 20min a 5 min 🙂

fatmira
19. nov 2011

@majka_k no chlapi.. ja som asi vyhrala, ze moj nechrape, a dufam, ze ani nezacne 😀

majka_k
19. nov 2011

@fatmira jj len ci to nebola vynimka, uvidim zajtra ci tak budeme pokracovat...

majka_k
19. nov 2011

@fatmira he he, a moj vsetko, chrape, funi, dycha tak nahlas ze ho pocut az do druhej izby (trochu prehanam 😀 ) ale on sa pri mne ma 😀 ja do neho celu noc stucham, lebo mala sa budi koli tomu, ja chodim pospickach a ani prakticky nedycham, a on si funi 😀 😀 ale on za to nemoze on ma taky nos 😀 a aj ked je trocha prachu tak uz chrape, on je alergicky 😅

fatmira
19. nov 2011

@majka_k tak dufam ze hej, ved cochvila bude z nej velka slecna a ty tiez nemozes hajka do neviem kedy..prides o chrbat..

majka_k
19. nov 2011

@fatmira ved uz nevladzem...ale skusam kade co, a ked sa nedari tak az potom hajkam... 🙄 snad sa to zmeni 😒

fatmira
19. nov 2011

@majka_k som sa teraz zasmiala , ze ty ani nedychas a on si funi 😀 😀 😀 ale je pravda, ked pride poldo domov, tak asi prve dva noci si musim zvyknut, na nejake dychanie vedla mna 😀

majka_k
19. nov 2011

@fatmira he he a ked do neho stuchnem - tak to nieje pravda ze on chrape a este ma minule aj po ruke švasol 😀 😀 😀 lebo on zacne zakonite vtedy chrapat ked davam malej papat alebo ked ju hajkam a ona samozrejme oci dokoran ze co sa deje 😠

fatmira
19. nov 2011

@majka_k ze co sa deje? ze on nic, on muzikant.. 😀 oni sa ale nepocuju... 😕

majka_k
19. nov 2011

@fatmira sak to, ale uz mi mm par krat povedal ze aj ja chrapem 😅 sice to bolo uz davno, asi este v tehu a pred tehu, teraz nejak o tom nehovori, ja teraz spim tak na pol jedneho oka, lebo sledujem celu noc malu, tiez som sprosta a potom som nevyspala, ona sa prevracia a je uz vstavam a zakukujem ze co s deje, a potom vzdychne zo sna a ja zse vstavam a kukam co je OK a potom sa odkopuje tak ju prikryvam...a tak to ide celu noc a ja som ako matoha... 😝

fatmira
19. nov 2011

@majka_k toto som robila aj ja na zaciatku, aj som mala postielku pritiahnutu pri posteli, ale teraz je uz pekne krasne pri stene a vstavam, len ked uz mrnci alebo place, niekedy ma musi aj dlhsie zobudzat 😅

majka_k
19. nov 2011

@fatmira uz som minule vravela mm ze musime vyskusat jednu noc aby on vstavala k malej a ze ci by sa vobec zobudil na to ze ona je hore...aby sme si vyskusali ci by to zvladol ( ja si mysli ze aky ma on tvrdy spanok tak tazko - on by sa len tak nezobudil asi az vtedy ked by mala uz revala 😒 ) ze pre istotu ak by sa nedajboze mne nieco stalo a isla do nemocky alebo co alebo hocico ine...ale nejak sme sa nedopracovali k zaveru ze kedy a ze ci vobec skusame 😅

majka_k
19. nov 2011

@fatmira ja som si uz par krat povedala sama pre seba lebo ja sa zobudim tak ci tak ale ze nevstanem, sak ona spinka - len sa povrtela...ale neda mi ked uz som hore 😒

silvia10131
19. nov 2011

@fatmira nic moc,muz ma hnacky,,,tak dufam ze ja s malym sa od neho nenakazime ☹

fatmira
19. nov 2011

@majka_k xi xi..ale u vas to je mozno, vyskusaj niekedy cez vikend, ved papat jej moze dat a ty mozes pekne krasne celu noc spinkat 🙂
u nas to ale mozne nie je.. aj ked mm mal take napady, ale naco.. vravel, ze mi ho aspon poda na postel, aby som nemusela vstavat..a co myslis, ako to dopadlo? vzdy spal jak zabity 😝 a este jedna nemiestna poznamka rano bola, ked maly bol polovicku noci prilepeny na cicke, ja jak vyflusnute leco a on rano zapotil, ze ako som sa dnes fajnovo vyspal, misko tiez spal celu noc nie? 😅 no nechapacka 😠

majka_k
19. nov 2011

uffff, som kukla na hodinky a kolko je, do pana, mala sa mi coskoro zobudi 😵 idem, ja pa pa dievcence, dobru noc 😉

fatmira
19. nov 2011

@silvia10131 juuuj 😖 tak dufam, ze ne, toto vam isto nechyba teraz 😨

fatmira
19. nov 2011

@majka_k dneska ten cas ale leti 😀 😀 dobru 😉

majka_k
19. nov 2011

@fatmira 😀 😀 sak,ja ked poviem mm ze malu som 3x hajkala, ze nevladzem tak na mna kuka jak vypleskany ze o com tocim 😀 😀 no nist, su to CHLAPI 😀

majka_k
19. nov 2011

padáááááám uz 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre