Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
16. aug 2011

@sunnygirl26 nemusi sa vobec dat? chcela som sa poradit s dr lebo ideme 22.na poradnu, ale tusim ona je za ockovania uplne...

majka_k
16. aug 2011

@fatmira no mne povedali ze mame rozdielne krvne skupiny a ze mam ist s malou na kontrolu a ze mam svojmu dokimu-gyndosovi dat papirik kde je potvrdene ze mame rozdielne krvne skupiny-koli tomu ze keby som bola druhy krat tehotna tak ze moje telo si bude vytvarat protilatky ma malej krvnu skupinu a ze by som mohla potratit tak ze aby to doki sledoval a ze asi aj nejake injekcie budem brat 😖

sunnygirl26
16. aug 2011

@fatmira podla zakona musi, cize ak nedas, dr ta musi nahlasit asi na socialku a je dost mozne, ze ta ta bude trosku riesit....aspon tak to funguje u tych, co nedali ockovat vobec....

fatmira
16. aug 2011

@sunnygirl26 jasne viem a potom pokuta.. no ja to asi aspon oddialim... 😒 tych prvych dvoch som sa nebala a teraz mam taky strach, ze dovidenia... ☹ 😠
@majka_k o dost komplikovane,ale dolezite je, ze mala je tu, a ze ste obe zdrave 😉

majka_k
16. aug 2011

@sunnygirl26
@fatmira jj presne tak 😉
baby, lucim sa, dobru noc, som death 😅 idem spat

sunnygirl26
16. aug 2011

@majka_k to sa teraz robi takto? ja som len po prvom porode dostala akusi injekciu a hotovo...a teraz ma len viac sledovali, mala som o asi dva alebo tri odbery viac, nez zeny co maju Rh+

sunnygirl26
16. aug 2011

@fatmira ved na to sa spolieham aj ja, ze to oddialim...nie som si celkom ista, aky nazor ma moja dr na ockovanie...skusim to sondovat za ten cas, co mame 😎

majka_k
16. aug 2011

@sunnygirl26 no tak som pocula, este som dokimu nedavala papierik tak uvidim, mozno to bude tak ako pises ty 😉

fatmira
16. aug 2011

@sunnygirl26 no moja bola aj za rotavirusy ale nedala som..

@majka_k dorbu noc, ja som uz tiez mrtva, ale cakam na frajera, kedy sa mu uraci prist do spalne 😀

sunnygirl26
16. aug 2011

@majka_k tak mna pichli este v porodnici...ale ono sa vsetko furt meni...u mna to bolo osem rokov dozadu 😵

jachin
17. aug 2011

Ahojte, tak tu je Aleš zhruba spred dvoch týždňov:

jachin
17. aug 2011

Inak včera som bola na juhu, pred školou-bernoláčkou boli nejaké mamičky s deťmi. Neboli ste tam niektorá? 😅 škoda že okrem Majky nepoznám 😅

majka_k
17. aug 2011

@jachin jujujuuuuj aky malicky zlatusik 😵 😵 😵 prekrasny je 😵 😵

sunnygirl26
17. aug 2011

@jachin aky krasny mrnusik 😀

fatmira
17. aug 2011

@jachin ake male miminko....jej zlatucky je 😉
vcera som bola vo vt, ale ked som isla okolo skoly, tak ziadne ine kociky som neregistrovala..len co nas videli okoloiduci tak si museli o nas mysliet, ze nam sibe, lebo som mala kamosky na navsteve a sa chceli len furt vonku s miskom fotit, tak ja fotak na krku, ako japonsky turista 😀

majka_k
17. aug 2011

@fatmira 😀 😀 ze japonsky turista, ja malu doma tiez fotim stale ... lebo ja nemam ani jednu fotku ako dietatko ...az zo skolky, asi som bola taka skareda ze ma nefotili ci co 😀 😀

majka_k
17. aug 2011

@sunnygirl26 tak mne asi tiez pichli v porodke este, to tam som sa nabrala injekcii ani neviem naco 😅

fatmira
17. aug 2011

a pripajam aj ja svojho, ale uz velkeho chlapa 😀

majka_k
17. aug 2011

@fatmira tfuj tfuj, tak to je uz fakt chlap, rozkosny je 😵 😵

fatmira
17. aug 2011

@majka_k no iste..vtedy neboli take vymozenosti.. 😅 tiez mame kopu fotiek, a ked vytiahnem fotak, tak chlap, ze "zas"?? ved naco mi ho kupil? ale sranda, ze ja s miskom ani poriadnu fotku nemam 😅

fatmira
17. aug 2011

@majka_k nooo mam co nosit, dakujem 😉

majka_k
17. aug 2011

@fatmira no ved ani ja nemam, to by sa dalo spocitat na 2 dlaniach asi snad ... a spolocnu s malou a s muzom este ani jednu nemame, jedine tak z krstu, a to si uz konecne planujeme zalozit aj album a do ramikov dat nejake fotky...tak to musim niekoho asi splasit aby nas nafotil trochu 😅

majka_k
17. aug 2011

@fatmira to ti verim ze mas ja som dnes nosila malu na rukach asi pol hodinu jak sme boli u lekara a to ti teda poviem ze bicepsy budem mat riadne vymakane asi 😅 a to vazi 5400 g - co je uz dost 😵 😵

fatmira
17. aug 2011

@majka_k ja sa hlasim 😀 mna to bavi... aj miskovi som robila "umelecke foto" ked bol mensi....teraz som uz dlho nic neporiesila, lebo uz neostane tak ako ho ulozim 😅 😀 a spolocne mame asi take 3 😀 neutekame daleko od vas 😕

fatmira
17. aug 2011

@majka_k a u dr vsetko ok???
ze 5400...co to je??? nas ma okolo 10kg 😀 😀 😀

majka_k
17. aug 2011

@fatmira ja som sa doma tiez snazila urobit malej take pekne fotecky, este jak bola malinka na brusku ,nozky pod nu skrcit, holucka ale nejak sa mi tiez nedarilo lebo sa stale rozlozila pokym som si fotka do ruky zobrala, to som uz muza lanarila aby mi pomohol ale sme sa k tomu nedostali a uz je aj velka,uz sa to asi tak pekne nebude dat 😒

fatmira
17. aug 2011

@majka_k ja som take ani nestihla..som bola este vypleskana z porodu a kym som sa na nohy postavila, uz bol na to velky 😔 ale nafotila som ho ked mal 3 mesiace.. a su vydarene 😎

majka_k
17. aug 2011

@fatmira tak u dr... 😖 skontrolovala ju (co robi aj malej pediatricka) a zobrali jej krv- z rucky ( opak dlane ) tak plakat som ju este nepocula 😢 😢 😢 , chudatko moje malicke 😔 , este doma asi 2 hodky sa strhavala s vzykala 😢 dufam ze v pondelok ked budu vysledky tak vsetko bude OK a nebudeme uz musiet tam chodit, ved je zdravucka a v absolutnom poriadku ( pevne dufam 😕 ) tak naco ju trapit ...

fatmira
17. aug 2011

@majka_k chudatko malinke..nestacilo z prsteka zobrat?? 😒 urcite je v poriadku, si len nahanaju pacientov a peniaze, neboj.. tam robi primarka, ci? my takto chodime na neurologiu a tam ked raz pojdes, tak skoro sa toho nezbavime 😒

majka_k
17. aug 2011

@fatmira jj primarka, a ako casto tam vy chodite ? a preco ak sa smiem opytat ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre