Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
1. sep 2011

@majka_k tak zemiaky vykopane?? 😀 ja som cely den jak s mechom udreta 😠 nebola som na rannej prechadzke, pri ktorej sa vzdy preberem a tak som sa nemohla za cely den nastartovat 😅

majka_k
1. sep 2011

@fatmira jasne, sme boli aj u manzelovej babky, tak sme si makli 😖 od deviatej do druhej 😕
v tescu si bola?
ja som presvedcila mm aby sme sli do presova tak sme este o piatej palili 😅 a predstav si aj tam su este 30% zlavy na dojcensky a detsky tovar, ale dojcensky som tam nenasla, az od 1 roka, to som take nervy dostala ze az 😠 nprmalne nic ani body, ani overaly, proste nic...takze ak zajtra vyda tak pojdem do naseho tesca, aj ked nebudu zlavy tak musim aj tak malej kupit pyzamka lebo tie co mame od 0-3 mes. su nam male, tak pokukam ci nieco nenajde, a urcite uz budem kupovat az 68-čku lebo 62-akurat mame teraz 😉
inac sofi zase problem so zaspanim teraz mala no hruza normalne, to preto lebo u svokrovcov zase kopa ludi ju obkukovalo a ona je teraz z toho rozrusena, moja malicka 😔

fatmira
1. sep 2011

@majka_k nebola som... ale zajtra by som teda chcela ist kuknut..
mne by moj chlap povedal, ze co chcem usetrit na zlavach da na naftu a keby nic nemali, to by ho uplne drblo 😀 tak potom mas tolerantneho mm 😎
ja som sa tak minule klepla ked som v kauflande kupovala body, tak som mohla vacsie kupit..no neva..ponosi chvilu a mozem vradit 😅
misko to iste :( od pol osmej bol uz 2x hore a sa metal, oci prizmurene, nervny, kopal s nohami, cumel vypluval..som nechapala..a jak zaspal, tak sa zo sna nahlas smial, co uz straaaaaaasne dlho nebolo 😉

majka_k
1. sep 2011

@fatmira jeeeej 😵 nasa sa len usmieva s troska aj zvuky vydava ked sa smeje ale len tak trosku, ked je hore tak sa uz toez nahlas vie rehotat 😀 😀 , v kauflande maju take detske saticky??? to som nevedela, a ja chodim do kauflandu casto, ale tam k satam nechodim, no musim tiez pokukat ked sa tam stavim ...
no tolerantneho ... mozno hej, mi vravel sak si aspon nieco na seba kup nech sme sem nesli zbytocne, tak som si nasla kraaasne topanky na jesen, ale kedze som mala drevaky na nohach bez ponoziek, tak som skusat nemohla a potom ma to nakupovanie aj preslo, ja si est eposkam a kupim inde. tak sme sa zastavili v Mc Donalde 😀 😀 😀 tradicia ked sme v presove a sli sme domou 😉

fatmira
1. sep 2011

@majka_k misko ked sa prvykrat zasmial nahlas, tak som sa normalne rozplakala, od stastia 😅
v kauflande maju sem tam nieco... ja som tam prvykrat kupila, doknca sa mi zdaju lepsie ako z tesca..no len som male kupila... 😅
jaaaaaj Mc Donald... nerob chutky 😀

majka_k
1. sep 2011

@fatmira mnamky mnamky, my si to nenechame ujst, ked sme po blizku 😵 😀
vonku asi niekomu poriadne sibe 😠 vrestia ako nenormalmy, to vcera takí ozrani isli, ze muz musel ist skontrolovat auto potom bo sa tam obsmietali, hoveda 😠 😠 , taky bordel robili ze sa mala zobudila, a teraz nejaka mladez vykrikuje, no na nervy ale zas ked si spomeniem ze aj my ked sme boli takí mladí tak sme vystrajali na sidlisku, tak uz sa trosku skludnim 😀 😀 😀
normalne ma hryzu oci, som unavena ako kon 😔 uz ma zacinaju aj nohy boliet, som si ich pekne natiahla ked tolko v predklone som dnes bola 😀 😀 😀 jaaaaaj to sa mi nebude zajtra chciet ist do toho tesca, ale prekonam sa...ja som si tiez povedala ze tu nebudem tvrdnut do dvanastej, ale aj tak mala papka okolo jedenestej takze este musim vydrzat 😅

majka_k
1. sep 2011

@fatmira mnaaaaam a teraz mi muz doniesol Bazant Radler - to milujem 😀 😀 to ked vypijem tak budm spinkat ako babatko 😀

fatmira
1. sep 2011

@majka_k u nas predvcerom vrestali, musela som okna zatvorit, lebo maly sa len prehadzoval 😠
keby si chodila pravidelne na prechadzky, by ta boleli menej 😀 😀 ne ne srandujem.... mna by bolel cely clovek, keby som sla zemiaky kopat a davno by som uz spala... 😅
a som pocula, ze je akcia na pampersky v tescu nevies?
radler? toto je cista provokacia.. sak uz mi nerob na nic chutky 😅

majka_k
1. sep 2011

@fatmira 😀 😀 prepac 😀 😀
tak super ak budu aj plienkyy tak kupim aj tie, mysme minule kupili pampers uz 3-jky a tie su uzasne, tak suprovo vonaju 😵

fatmira
1. sep 2011

@majka_k mne tiez pampersky vonaju, ale napr niekomu smrdia 😀 😅
no ale ked pojdem pesi, tak sa mi ich vlacit nebude chciet 😕

majka_k
1. sep 2011

@fatmira idem spat, sofi je zasa hore 😖 dame papkat a snad bude spinkat, dobru noc 😉

fatmira
1. sep 2011

@majka_k misko bol tiez zasa hore...ach to bude noc..dobru noc .... 😉

majka_k
2. sep 2011

@fatmira bola som dnes v tescu 😵 nakupili sme celkom dost, maju este akciu 30 % ale nie na vsetky veci a papmersky som nevidela aby boli v akcii. uz nekkupujem nic akurat este ciapocky na jesen a na zimu a nejaky dobry overal na zimu, to je vsetko, mozno este nejaku tú vetrovocku na jesen ale to este uvidim 😉 teraz som sa chystala s malou von do mesta na prechadzku ale pri papani mi zaspala 😵 tak som musela vyuzit situaciu a ostrihat jej nechty lebo mam ruky od nej doskrabane - no hruza. tak si teraz spinka uz v postielke a ja este sondujem na mimibazare take hackovane celenky s velkymi kvetmi na boku - sa mi straaaasne pacia, idem jej objednat 😵 😵

fatmira
2. sep 2011

@majka_k aj my sme boli 😀 ale podvecer... kupila som tak akurat 3je body s dlhym a svetrik pre miska.. chcela som toho viac (mali kraaaasne veci, teplaky, skoro uplne rovnake, jak co mu v H&M kupujem 😨 ) no len nemali cisla...a plienky mali.. tak na boku vylozene v regali, v krabici pampersky..ale tie sme samozrejme tiez nekupili 😠 lebo mali len 3jky a my potrebujeme 4ky.. ale vam by 3ky boli dobre nie?

majka_k
2. sep 2011

@fatmira no vidis, a ja som kukala len pri plienkach...no do riti 😒 no nic este len teraz zacala akcia tak sa snad este zastavime...my sme kupili tiez body s klhym s kratkym, tricka s dlhym, pyzamka, take rozkosne botasky a este rozkosnejsie cizmicky 😵 😵

fatmira
2. sep 2011

@majka_k ale to ti museli buchnut do oci, ved to hned oproti z boku v ulicke bolo..joj pisem jak tatar.. 😀
jeeeeeeej tie krasne bezove akokeby strikovane???
akurat sa napchavam s karamelovo-orieskovou milkou a je mi tak sladko, ze az 😝

majka_k
2. sep 2011

@fatmira neviem, my sme s muzom len tak na rychlo sup sem sup tam lebo len odbehol z roboty bo im vypli prud 😀 tak sme si nejak nevsimali nic len sme isli rovno k detskym veciam a ano tie strikovane - krasne su 😵 😵 😵
ja si dnes zase dam radlera, sme boli vecer este v kauflande tak muz nezabudol zobrat 😅 😀 😀 mnaaaam ale ani cokoladu by som neodmietla 😀 😀 ale musim sa krotit fest, bo som asi pribrala 😖 a nejde nam vaha lebo dosli baterky tak mam nervy ze som isto pribrala ked sa nekontrolujem a takmi to krasne zislo dolu po porode to som sa tesila ako male decko ... ale som sa potom skludnila a ja ked som v pohode tak si pekne priberam 😅

fatmira
2. sep 2011

@majka_k tak skocis este zajtra 😉 no tie boli kraaaaasne, skoda, ze pre chalanov nemali nieco podobne 😝
jaaaj sakra, radlera som zabudla 😅
ja uz nekukam na to ci priberem alebo ne, ked priberem tak sa budem krotit, teraz mi to je jedno.. mam vacsie chute ako ked som tehu bola 😀 😅

majka_k
2. sep 2011

@fatmira no ty kojis tak nemozes drzat nejake diety alebo sa nejak velmi obmedzovat 😉 no ja ? 😒 mala by som so sebou nieco zacat robit, ale na mna to musi prist take chudnutie, len neviem kedy...
a ja som kukala na chlapcenske tak jednym ockom tak maju tiez peknucke frajerske veci 😉 ale malo ako aj dievcenskyc...skoda ze mame take male tesco, jedna holka tu na MK pisala ze kupila dcerke cizmicky mamutky ( tie som chcela strasne ) take hunate v tescu, no samozrejme vo velkom tescu a na zapade 😅

fatmira
2. sep 2011

@majka_k ja sa ani obmedzovat nemozem, lebo to neviem, proste ked som hladna a mam chut tak si musim dat.. 😀 ale ine je napr. ked nestiham..napr ako dneska: na ranajky jeden rozok a na obed len polievka ale zas vecer som to dohnala 😀
no a dnes som si v Takko skusala tricko z deckych a bolo mi velke, tak este mozem jest 😀

fatmira
2. sep 2011

no a co sa tyka obchodov.. my sme tu na vychode celkovo tak ochudobnení o to, a hlavne ma stve ze tu nemame ikeu...

majka_k
2. sep 2011

@fatmira waaaw tak to mozes 😀 😀 😀
no do kelu tak to by som fakt mala so sebou nieco robit, sa hambim 😔 😅

fatmira
2. sep 2011

@majka_k ale, bolo mi velke, kvoli tomu, ze ja nenam plecia..he he, tak nestresuj 😀 😀

majka_k
2. sep 2011

@fatmira tak ja mam zase vsetkeho dost 😀 😀 😀 ja som taka sumerna buchta 😀 😀 😀 😀 😅 😖 😒

fatmira
2. sep 2011

@majka_k ale prosim ta, netaraj 😅 videla som v albume fotky, si kocka a keby si nemala uvedeny vek, tak ti tipujem tak 23 🙂

majka_k
2. sep 2011

@fatmira hi hi nemyslim 😀 no akoze 30 mi netipne nikto 😅 ale takych 10 kg musi ist dole a som spokojna 😕 😀 neviem ako ale musia iast dole lebo na buduce leto sa uz chystame na dovcu tak aby sa mm za mna nemusel hambit 😀 😀 :- 😅 a vlastne ani ja 😔 😕 😅

fatmira
2. sep 2011

@majka_k mas dobre..budes stale mlada a krasna..... 😉 to by sme chceli viacere 😀 a za rok mas habadej casu aby si sa dala to laty, tak ako chces ty.. ja si napr hovorim kazdy vecer, ze budem aspon brusaky robit.. a co myslis robim? ne !!napchavam sa s cokoladou 😅 😝
pred tym ako som otehotnela, tak som chodila do hm cvicit aerobik.. a jak ma to uz poriadne chytilo, bola som na to uplne nazhavena, tak som otehotnela 😀

majka_k
2. sep 2011

@fatmira no dufam ze to dam dole, ale u mna je ten problem ze ja som pribrala este davno pred tehu tych 10 kg ( som predtym fajcila a prestala som po svadbe - pred 3-mi rokmi aj koli tomu ze som chcela babo ) no a potom isla vaha zavratnou rychlostou hore, tych 10 kg mam asi osudom danych lebo nie a nie ich zhodit pred tehu som sa snazila vselijakymi moznymi metodami, cvicenim, aerobic, behanim, dietami...vsetko, ale nic a nakoniec som otehotnela - to som pribrala tabulkovych 12 kg a ihned som ich aj dala dole ako som prisla z porodky alre tych zazracnych 10 kilo je fuft tu - asi su uz zažratéééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fatmira
2. sep 2011

@majka_k to mas dan za to ze si fajcila 😀 😀 sa smejem... no ale sak si si uz na nich zvykla, nie?? ta co ich vyhanas 😀

majka_k
2. sep 2011

@fatmira he he, ja som si zvykla ale mm trocha protestuje 😅 hlavne ked placem ze nemaam co na seba 😀 😀 😀 ale on to nemysli zle a ani nejak vazne, my sa tak doberame , on je zasa dost chudy tak sa z neho tiez smejem 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre